…..jak se oprávněně v některých internetových denících píše, žluté vesty začínají být probuzeným obyvatelstvem, který má za úkol probudit další spící ovce a uspořádat revoluci po celé EU….

01:54

Zajímavé. Dle předpovědi KARDINÁLE JUDASE, má právě začít revoluce ve Francii a přejít v občanské války po celé EU. Nyní si můžeme položit otázku, jestli byly žluté vesty nějakou státní mocí zorganizovány a přitom vlastně obyvatelstvo procitlo?

Revoluce šířící se napříč Francií je nezastavitelná a elita neví co může ještě způsobit. Začíná se bát.

[wp_ad_camp_2]

 

Proto povolal MAKRON na silvestrovskou noc maximální počet policejních složek. Bylo to 150.000 policistů. Snímky které rychle zmizly z internetu ukazovaly hořící hlavní město a Eifelovka byla zahalena do černého dýmu.

Nikde v německém tisku ani v televizi nebylo zmínky o situaci v Paříži. Média mlčí. Mají asi nařízeno neukazoval lidem velký odpor zotročených občanů proti státní moci a EU. Dle posledních slov žlutých vest se nadále povedou protesty až do sesazení MAKRONA a současné vlády. Co bude dál se uvidí…..

Celkem neobezřetně bylo dnes v Německém tisku oznámeno ovčanům, že se zvyšuje sazba elektrické energie o 20%.

[wp_ad_camp_2]

 

Reportér z novin Dailymail komentoval dění ve Francii následujícími slovy:

Když tohle není občanská válka, tak potom nevím co to je.

Na snímky z Paříže a komenty se můžete podívat v následujícím odkazu:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6537891/French-police-fire-tear-gas-yellow-vest-demonstrators-Paris-demonstrations-continue.html

https://www.infowars.com/99-vehicles-set-on-fire-in-migrant-heavy-paris-suburb-on-new-years-eve/

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.