Sierra NZ 27.11.2Q21

Mám ráda neděle! Můžeme se podívat na videa z úžasných celosvětových protestních shromáždění.

Začněme tímto obrovským protestním pochodem v Guadeloupe.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/weekend-protest-rallies-yay.html

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107351198236329030

V Austrálii se karta definitivně obrátila. Mainstreamová média Channel 9 News skutečně informovala o posledním velkém protestním shromáždění v Melbourne.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107349899892087046

Další velké protestní shromáždění v Sydney – nyní každý víkend v Melbourne a Sydney.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107346906339055001

Při tomto silném emotivním okamžiku během shromáždění v Sydney mi ukápla slza. Podívejte se na všechny ty vlajky.

https://gab.com/QAnon211/posts/107348315479128913

Líbí se mi tito stateční Rakušané, kteří pochodují ulicemi a vzdorují příkazům k uzavření.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107349943476523130

Souhlasím s Pepe Lives Matter ohledně účelu globálních protestních shromáždění – také jsem byla dotázána, zda protesty něčeho dosáhnou.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107349972977638839

Lidé se mě vždycky ptají, čeho protesty dosáhnou.

Zaprvé, ukazuje to, že nejsme sami a že je nás většina. Svět prochází psychologickou válkou nebývalým způsobem a nepřátelé lidstva chtějí, abychom se cítili osamoceni: To prostě není pravda.

Za druhé to ukazuje, že k probuzení dochází v masovém měřítku. Kdybyste před deseti lety řekli „konspiračním teoretikům“ o tom, co se děje dnes, možná by vám ani nevěřili. Všechno, co se dnes děje, se „jim“ vrací zpět a slouží k probuzení lidí a aktivizaci většiny k boji.

Vynikající zpravodaj Starship Earth. Věnujte prosím čas přečtení celého newsletteru, zejména mrazivé zprávy o plánech DS pro Kanadu. Je životně důležité, abychom pokračovali v boji, protože tento kanadský plán DS je/byl určen pro celý svět.

Odkaz

KANADSKÁ VLÁDA

Tato zpráva byla předána ústřednímu velitelství Life Force / jednotce Life Force Enforcement Unit od člena kanadského parlamentu:

Chci vám poskytnout několik velmi důležitých informací. Jsem členem výboru v rámci Liberální strany Kanady. Zasedám v několika výborových skupinách, ale informace, které poskytuji, pocházejí z výboru pro strategické plánování.

Na úvod musím říci, že to nedělám rád, ale musím. Jako Kanaďan a ještě důležitější jako rodič, který chce lepší budoucnost nejen pro své děti, ale i pro ostatní děti. Dalším důvodem, proč to dělám, je, že zhruba 30 % členů výboru není spokojeno se směrem, kterým se bude Kanada ubírat, ale naše názory ignorují a hodlají jít dál za svými cíli. Dali také jasně najevo, že plánované výsledky nic nezastaví.

Plán a cíl stanovil Úřad předsedy vlády (PMO) a je následující:

Postupné zavádění sekundárních uzavření, přičemž se začne nejprve ve velkých metropolitních oblastech a bude se rozšiřovat směrem ven. Očekává se do listopadu 2020. Urychlit pořízení (nebo výstavbu) izolačních zařízení ve všech provinciích a teritoriích. Očekává se do prosince 2020.

Denní nárůst nových případů COVID-19 přesáhne kapacitu testování, včetně nárůstu počtu úmrtí souvisejících s COVID podle stejných růstových křivek. Očekává se do konce listopadu 2020. Úplné a totální sekundární uzavření (mnohem přísnější než omezení v první a druhé průběžné fázi). Očekává se do konce prosince 2020 – začátek ledna 2021. Reforma a rozšíření programu nezaměstnanosti, který má přejít do programu všeobecného základního příjmu. Očekává se do prvního čtvrtletí roku 2021.

[wp_ad_camp_2]

Předpokládaná mutace viru COVID-19 a/nebo koinfekce se sekundárním virem (označovaným jako COVID-21) vedoucí ke třetí vlně s mnohem vyšší úmrtností a vyšší mírou infekce. Očekává se do února 2021. Denní počet nových případů hospitalizací pro COVID-21 a úmrtí souvisejících s COVID-19 a COVID-21 přesáhne kapacitu zdravotnických zařízení. Očekává se v 1. až 2. čtvrtletí roku 2021. Budou zavedena zesílená omezení uzavření (označovaná jako Třetí uzavření).

Budou zavedena úplná omezení cestování (včetně cestování mezi provinciemi a městy). Očekávané 2. čtvrtletí 2021. Přechod osob do programu všeobecného základního příjmu. Očekává se v polovině 2. čtvrtletí 2021. Předpokládané výpadky dodavatelských řetězců, nedostatek zásob, velká ekonomická nestabilita. Očekávaný konec 2. čtvrtletí 2021. Nasazení vojenského personálu do hlavních metropolitních oblastí a také na všechny hlavní silniční tahy za účelem zřízení kontrolních stanovišť pro cestující. Omezení cestování a pohybu. Zajistit logistickou podporu oblasti. Očekává se do 3. čtvrtletí 2021.

Spolu s touto poskytnutou „cestovní mapou“ byl výbor pro strategické plánování požádán, aby navrhl účinný způsob přechodu Kanaďanů vstříc bezprecedentnímu ekonomickému úsilí. Takového, které by změnilo tvář Kanady a navždy změnilo životy Kanaďanů.

Bylo nám řečeno, že v zájmu kompenzace toho, co bylo v podstatě ekonomickým kolapsem v mezinárodním měřítku, se federální vláda chystá nabídnout Kanaďanům úplné oddlužení. Funguje to takto:

Federální vláda nabídne odstranění všech osobních dluhů (hypotéky, půjčky, kreditní karty atd.), jejichž veškeré financování poskytne Kanadě MMF v rámci programu, který se stane známým jako Reset světového dluhu (WDR – World Debt Reset). Výměnou za přijetí tohoto úplného odpuštění dluhů se jednotlivec navždy vzdá vlastnictví veškerého majetku a aktiv.

Jednotlivec by také musel souhlasit s účastí na očkovacím schématu COVID-19 a COVID-21, které by jednotlivci zajistilo neomezené cestování a neomezený život i v podmínkách úplného uzavření (prostřednictvím průkazu s fotografií označovaného jako kanadský Zdravotní průkaz) .

Členové výboru se ptali, kdo by se v takovém případě stal vlastníkem propadlého majetku a aktiv a co by se stalo s věřiteli nebo finančními institucemi, bylo nám jednoduše řečeno, že „program WDR se postará o všechny podrobnosti“. Několik členů výboru se také ptalo, co se stane s jednotlivci, pokud se odmítnou účastnit programu WDR, Zdravotní průkaz nebo očkovacího plánu a odpověď, kterou jsme dostali, byla velmi znepokojivá.

V podstatě nám bylo řečeno, že je naší povinností zajistit, abychom přišli s plánem, který zajistí, že se to nikdy nestane. Bylo nám řečeno, že je v nejlepším zájmu jednotlivců, aby se účastnili.

Když několik členů výboru neúnavně naléhalo, abychom dostali odpověď, bylo nám řečeno, že ti, kteří odmítnou, budou nejprve žít v uzavření na dobu neurčitou. A že v krátké době, až bude více Kanaďanů přecházet do programu odpouštění dluhů, budou ti, kteří se odmítnou účastnit, považováni za riziko pro veřejnou bezpečnost a budou přemístěni do izolačních zařízení.

Po umístění do těchto zařízení by dostali dvě možnosti: buď se zúčastnit programu odpuštění dluhů a být propuštěni, nebo zůstat v izolačním zařízení na dobu neurčitou s klasifikací vážného ohrožení veřejného zdraví a zabavit jim veškerý majetek.

Jak si tedy dokážete představit, po vyslechnutí všech těchto informací se diskuse změnila v docela vášnivou a vyostřila se nad rámec všeho, čeho jsem kdy byl svědkem. Nakonec bylo ze strany PMO naznačeno, že se celá agenda posune kupředu bez ohledu na to, kdo s ní souhlasí, nebo ne. Že to nebude jen Kanada, ale ve skutečnosti všechny národy budou mít podobné plány a agendy. Že je třeba využít situace, která je před námi, k prosazení změn ve větším měřítku pro dobro všech.

Poslanci, kteří byli proti a ti, kteří upozorňovali na klíčové problémy, které by z něčeho takového vyplynuly, byli zcela ignorováni. Naše názory a obavy byly ignorovány. Bylo nám jednoduše řečeno, abychom to prostě udělali. Vím jen, že se mi to nelíbí a myslím si, že to Kanaďany uvrhne do temné budoucnosti.

Tohle mi spadlo do chatu na FB.

Ještě, že jsme se té staré časové osy zbavili, co?

Možná jste viděli některá malá videa, na kterých lidé kolabují kvůli vakcínám. Jejich shlédnutí zkompilované do jednoho videa je názorným a nechutným důkazem agendy DS.

https://www.bitchute.com/video/ei3evjbKS1dB/

V rámci zákona o svobodné vůli v tomto vesmíru musí DS říct své zlé plány lidstvu. Jaká je šance, že po roce bez nových variant viru měl Izrael „trénink“ (válečnou hru) pro nové varianty, dva týdny před oznámením „nové varianty“ Omicron. Udržování bohatství společností vyrábějících vakcíny. Odporné. A Omicron je anagram pro Moronic (hloupý, idiotský…). Výsměch lidstvu.

Odkaz

Zajímavé informace přímo od Anonymous z jižní Kalifornie. Pohyb vojenských letadel náhle ustal po silném každodenním provozu po dobu šesti měsíců.

„Více než 6 měsíců jsem byl osobně svědkem desítek každodenních letů vrtulníků do a z přístavu Long Beach. Podle mého konzervativního odhadu se jedná o 50 až 60 letů denně, nepřetržitě, 7 dní v týdnu! To není přehnané. Aktivity letadel zahrnovaly Ospreye, velké tandemové rotorové letouny i další identifikované vojenské vrtulníky. Většina z nich však nebyla označena. Od včerejška (pátek 26. 11.) poprvé po několika měsících všechny aktivity náhle, úplně skončily. Nastala děsivá atmosféra ticha. Chystá se snad něco velkého?“

Major Patriot:

Právě jsem byl pozitivně testován na trumpovu variantu.

Připomínáme, že soudní řízení s Ghislaine Maxwellovou začíná 29. listopadu.

VŽDY, KDYŽ JE V MÉDIÍCH VELKÁ ZPRÁVA, HLEDEJTE ZPRÁVU, OD KTERÉ SE POKOUŠÍ ODVÉST POZORNOST. 29. listopadu, v pondělí začíná soud s Ghislaine Maxwellovou.

Skvělé video. Kluk předvádí, jak uchopit narativ a udržet si ho. Úžasné.

https://gab.com/QAnon211/posts/107348402167156718

Připomínka, že zlost očkovaných lidí proti nám nemá smysl. Jsou očkovaní – „chránění“.

Odkaz

Lidem ve skutečnosti nevadí, že nejste očkováni. Kdyby jim to vadilo, prostě by se od vás drželi dál. Vadí jim, že jste neposlušní a že vaše síla vrhá světlo na jejich slabost.

Nakonec, skvělý mem, který symbolizuje masivní celosvětovou síť Bojovníků světla.

Odkaz

Nepanikařte, zorganizujte se.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.