Sierra NZ 13.Q2.2Q22

Durham vypustil bombu o Hillary Clinton.

Zdá se, že neviditelný bombardér zvláštního státního zástupce Johna Durhama konečně shazuje bomby pravdy. Q se často zmiňoval o HRC (Hillary Clinton).

https://gab.com/QAnon211/posts/107787474407683838

Nové prohlášení vedoucího pracovníka Kashe Patela k nejnovějšímu podání Durhama:

„Nejnovější obžaloba zvláštního státního zástupce Durhama, který se týká obviněného právníka Clintonové Michaela Sussmana, obhajitelně ukazuje, že kampaň Hillary Clintonové přímo financovala a nařídila svým právníkům z Perkins Coie, aby zorganizovali zločinný podnik s cílem vykonstruovat spojení mezi prezidentem trumpem a Ruskem. Durham uvádí, že Sussman a Mark Elias (Perkins Coie) najali internetového manažera Rodneyho Joffeho a jeho tým, aby vytvořili „závěr a narativ“ spojující prezidenta trumpa a Rusko.“

„Durham píše, že má důkazy o tom, že Joffe a jeho technologická společnost získali „citlivou dohodu“, díky níž mohli proniknout na servery Bílého domu. Podle Durhama byla tato dohoda uvedena do chodu v červenci 2016, což znamená, že kampaň Hillary Clintonové a její právníci zosnovali nejsložitější a nejkoordinovanější spiknutí proti trumpovi v době, kdy byl kandidátem a později i prezidentem Spojených států, a současně udržovali falešný Steel Dossier podvod.“

„Podle obžaloby vláda rovněž prokáže, že Joffe na pokyn Sussmana a kampaně Clintonové využil privátních údajů, aby se naboural do Trump Tower a do Eisenhowerovy výkonné kancelářské budovy (EEOB) a vytvořil falešný příběh, který Sussman později předal americkým agenturám v naději, že zahájí vyšetřování prezidenta trumpa.“ – Kash Patel

Úžasné video, rozhovor s prezidentem Trumpem v pořadu 60 minut. Co že říká Q? „Budoucnost dokazuje minulost.“

https://gab.com/QAnon211/posts/107787972424517436

Zajímavé sdělení Dana Scavina. Sledujte prezidenta trumpa.

https://gab.com/QAnon211/posts/107784934650605518

(orange se překládá jako pomeranč nebo oranžová, trumpovi se říká oranžový muž)

Relentless Truth shrnuje posledních 24 hodin.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107786762758067259

Společnosti vyrábějící vakcíny stahují svou žádost o schválení očkování dětí mladších 5 let u FDA.

Ve Wisconsinu byly oznámeny rozsáhlé nesrovnalosti při hlasování.

Durham podává důkazy, že Hillaryini přisluhovači špehovali trumpa v Bílém domě.

Generální ředitel společnosti Moderna se skrývá a prodává akcie.

Canberra je nyní plná naštvaných Australanů.

Manitoba ustoupila troubení.

To je naprostá pravda. Je vzrušující sledovat, jak se revoluce svobody šíří světem. NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ.

„Už to není jen Konvoj svobody. Je to světová revoluce za svobodu. Lidé si uvědomili jak silní mohou být, když se postaví společně.“

Poslechněte si nadšení obrovského davu protestujících před budovou parlamentu v Canbeře, kteří skandují: „Vyhoďte je všechny!“.

https://gab.com/QAnon211/posts/107784052832593297

Odhaduje se, že do Canberry se již vypravily TŘI MILIONY Australanů, kteří požadují nové spravedlivé volby do tří měsíců. Očekává se, že v příštích týdnech se jejich počet rozroste na PĚT MILIONŮ a jsou odhodláni zůstat, dokud se nedočkají výsledků. My, lidé, to myslíme vážně.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107783298713794442

Inspirativní video, ve kterém Kanaďané všech věkových kategorií tvoří lidský řetěz, aby zabránili zatýkání. My, lidé, VÍTĚZÍME.

https://gab.com/QAnon211/posts/107785179703089949

Policie přišla zatýkat a stalo se toto. Kdo by si kdy pomyslel, že Kanada bude stát v čele světa, ale je to tak, drží linii, tohle je tyranie a zotročení! Tohle není boj proti nařízením, tohle je boj za osvobození lidstva.

***** ****

Roger Stone: Špinavý policajt Mueller mě „odmítl“ stíhat v případu ruského hackingu, protože nenašel ŽÁDNÉ DŮKAZY o mém zapojení.

https://gab.com/RogerJStoneJr/posts/107788250680374678

ODHALENO: Mueller odmítl obvinit Donalda Trumpa mladšího a Rogera Stonea z počítačových zločinů.

https://www.washingtonexaminer.com/news/justice/revealed-mueller-rejected-charging-donald-trump-jr-and-roger-stone-with-computer-crimes

Na pravopisných chybách záleží.

Levice se na Twitteru rozčiluje nad tím, že trump ve svém prohlášení v souvislosti s novým soudním spisem chybně uvedl „Robert Durham“. (A také ignorují smysl prohlášení – jako obvykle).

Existuje důvod, proč trump napsal „Robert“, a ne „John“ a anonové to vědí.

https://gab.com/the_exception/posts/107788596649156884

V roce 1700 postavil Robert Durham v Durhamu v Pensylvánii svou historickou loď. Tyto lodě se používaly k přepravě dělových koulí vyrobených v durhamské peci do Filadelfie během revoluční války. Na Štědrý den roku 1776 překročil Washington se svými muži na durhamských lodích řeku Delaware, aby zaútočil na Hesany u Trentonu.

***** ****

X22 Report

Thomas Renz: Fáze utajování začala, důkazy svrhnou Big Pharmu a Fauciho.

https://rumble.com/vurelj-thomas-renz-the-coverup-phase-has-begun-the-evidence-will-bring-down-big-ph.html

Advokát Thomas Renz je vedoucím advokátem v několika významných případech vedených v Ohiu, Novém Mexiku, Maine a na národní úrovni proti CDC a DHHS (Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb), které se týkají výluk COVID-19, masek, uzavírání podniků, falešných údajů PCR, podvodných čísel úmrtí a dalších. Thomas začíná rozhovor diskusí o databázi ministerstva obrany a o tom, jak sledují účinky vakcíny. Big Pharma byla nucena předložit dokumentaci za 6 až 8 měsíců. Big Pharma, Deep state se nyní snaží vše ututlat, utajování vás nakonec vždy dostane.

***** ****

Project Veritas:

FBI vyšetřuje nadsazená COVID čísla odhalená oznamovatelkou projektu Veritas Jeanne Staggovou.

https://gab.com/ProjectVeritas/posts/107781008116585335

Španělský soudce:

“COVID Vakcíny nejsou vakcíny“ – Což znamená, že Big Pharma je odpovědná za všechny škody způsobené vakcínami.

https://gab.com/1ClickNews/posts/107784442540163161

Balzamovač odhalil, že 93 % případů zemřelo na následky vakcíny.

https://stevekirsch.substack.com/p/exclusive-embalmer-reveals-93-of

Anna Fosterová je balzamovačkou s jedenáctiletou praxí v Carrolltonu ve státě Missouri. V tomto exkluzivním rozhovoru prozradila, že 93 % z jejích posledních 30 případů zemřelo v důsledku sraženin z COVID vakcíny.

https://rumble.com/vuqk1w-explosive-embalmer-reveals-93-of-cases-have-deadly-clots-caused-by-the-vax.html

***** ****

Tucker Carlson: Dnes odpoledne vystoupil z úkrytu kanadský premiér, který je zjevně nemanželským synem Fidela Castra, aby protestujícím přímo pohrozil. Mohli byste porušovat zákony! To je ta nejzábavnější část. Těmto lidem jsou zákony úplně ukradené. Věří, že oni tvoří zákony. Tohle je premiér, který nařídil policistům, aby kradli lidem pohonné hmoty. Neexistuje žádný zákon, který by říkal, že v Ottawě nesmíte mít pohonné hmoty. To si prostě vymyslel.

https://gab.com/Gee/posts/107784300657385582

Rand Paul vyzývá řidiče kamionů, aby přišli protestovat proti nařízením COVID-19 v USA.

https://www.theepochtimes.com/rand-paul-urges-truckers-to-come-protest-covid-19-mandates-in-us_4273658.html

„Jsem pro. Občanská neposlušnost je v naší zemi osvědčenou tradicí, od otroctví po občanská práva,“ řekl Paul.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.