Sierra NZ 11.Q5.2Q21

Nedostatek pohonných hmot v USA

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/usa-gas-shortages.html

(Q) Storm Rider na Twitteru upozornil na význam nedostatku pohonných hmot v USA. Důsledky jsou obrovské. Nedostatek pohonných hmot – spolu s auditem v Arizoně – by mohlo být první velké domino, které padne. A co se nestalo – minulý měsíc Deep State loutka CNN předpověděla nedostatek pohonných hmot.

 

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1392099284477153282

Většina lidí nechápe rozsah nedostatku pohonných hmot = bude mít vliv na nákladní automobily – lodní dopravu, poštu, dodávky dřeva pro podniky, zboží, zásobování podniků v USA = odčerpání pohonných hmot ze západního pobřeží. Toto je jen začátek = Další přijdou příští týden, kybernetické útoky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připravte se

Problém nedostatku pohonných hmot má potenciál se velmi rychle rozšířit po celém světě. Každý stát na Zemi je závislý na ropných produktech, aby mohla fungovat a vše je vzájemně propojeno. Již zde na Novém Zélandu lidé komentují obrovský nárůst cen stavebních výrobků v důsledku zablokování nákladních lodí v Suezském průplavu. Všechno je na ostří nože a povede to ke zhrouocení.

Deep State ví, že jejich čas vypršel. Zoufale aktivují své „spící“ přisluhovače s ovládanou myslí po celém světě (MK Ultra). Včera v Dunedinu na Novém Zélandu řádil muž, který v supermarketu pobodal a těžce zranil čtyři lidi. Takový incident je na NZ mimořádně vzácný. V Severní Americe došlo nedávno k masové střelbě.

Nedostatek pohonných hmot a incidenty pod falešnou vlajkou mají za cíl přimět lidi, aby „se dívali sem, ne tam“ (odvádění pozornosti). Souhlasím s tímto Anonem na gab.com, který přeposlal příspěvek Major Patriota.

https://gab.com/TheRISEofROD/posts/106217191287219720

Dívejte se sem, ne tam.

Sledujte Audit.

Major Patriot: Volby 3. listopadu a uvolnění biologické zbraně z Wuhanské laboratoře zcela odkryjí pokličku.

Ale jsem si jistý, že všechny ty zmatky s naším potrubím a „spojencem“ Izraelem jsou jen náhoda.

Judy Byingtonová znovu zveřejnila zprávu z Telegramu, která by mohla naznačovat začátek dlouho očekávaného období Deseti dnů temnoty. Jako vždy berte prosím s rezervou. Víme, že Q řekl „Žádné vnější komunikace,“ takže se nejedná o přímou zprávu od Q. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že se nacházíme přímo na pokraji velké akce.

Q & trump – Velké probuzení: Výjimečný stav v 17 státech USA. Jedná se o přímou zprávu od Q, abyste se připravili. Jedná se o vojenskou operaci. Upozorňuje nás, že brzy bude v celých USA vyhlášen výjimečný stav a poté po celém světě. Jedná se o vypnutí a 10 dní temna, které brzy přijdou. To je zavedení NESARA/GESARA. Nejdříve USA, pak celý svět. Pokud jste se ještě nepřipravili. Je čas to udělat nyní. Zásoby potravin a vody na 2 týdny, benzín atd.

Anoni radí, abyste se zásobili vodou, potravinami, palivem atd. Je to moudrá rada v každé době. Není však třeba to přehánět.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Sierra NZ 12.Q5.2Q21

Velký Bidenův zvrat

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/the-great-biden-reversal.html

 

Toto prohlášení Rockwella, komentátora, kterého sleduji, pomáhá vysvětlit, proč Aliance nechává rozvinout chaos v USA. Účelem je probudit obyvatelstvo, aby viděli PRAVDU o Bidenovi.

„V roce 2019 byly USA poprvé od roku 1957 energeticky nezávislé. Biden to zničil za méně než čtyři měsíce.“ – Rockwell

Biden zvrátil vše, co zavedl prezident trump – dokonce se zdá, že chce zničit těžce vydobytý mír na Blízkém východě. Vzhledem k tomu, že se katastrofy v USA i ve světě hromadí, NIKDO nemůže prezidenta trumpa obviňovat. Možná by si dokonce mohli přát jeho návrat? A když říkám „zdánlivě,“ mám na mysli skutečnost, že sledujeme film s pevně daným scénářem řízený Aliancí.

Připomínka, že stupňující se válečná atmosféra v Izraeli je vlastně DOBRÝM znamením. Q vždycky říkal: „Šetříme si Izrael až na konec.“ Znamená to, že konec této fáze války je velmi blízko.

Neoficiální důkazy z vojenských zdrojů v USA poukazují na výrazně zvýšenou vojenskou aktivitu s vysokou úrovní připravenosti. Pokud jsou vysoce připraveni oni, musíme být připraveni i my, bojovníci světla. Naše klidná uklidňující přítomnost by mohla být brzy zapotřebí ke zklidnění panikařicích lidí v našem okolí.

A konečně, dnes jsem měla to požehnání strávit čas se dvěma bojovníky světla, čtenáři blogu. Většina našeho rozhovoru se týkala otázky očkování. Tato otázka je základem Velkého rozdělení lidstva a napíná vztahy mezi rodinnými příslušníky a přáteli. Kdo by si před dvěma lety dokázal představit, že se náš každodenní život stane tak napjatým a roztříštěným?

Jako vždy doporučuji, abyste při čtení tohoto poselství (channelingu) od St. Germain o očkování brali s rezervou. S mnoha daty rezonuji.

https://eraoflight.com/2021/05/13/saint-germain-the-corona-mrna-vaccination/

Mnoho klientů Dolores Cannonové, kteří před desítkami let absolvovali regresi, vidělo v budoucnu na Zemi mnohem menší počet lidí. Často jsem přemýšlela, jak se to projeví.

Věřím, že lidé, kteří jsou silně připoutáni k životu ve 3D, se rozhodnou nevystoupit. Nebudou schopni udržet intenzivní vibrace Světla, které se přelévají na zemskou úroveň. Bude existovat několik způsobů, jak mohou odejít – smlouvy jejich duše se naplní – a očkování je jednou z možností.

Mohou se vyskytnout přirozené planetární události, které poskytnou možnosti úniku. Uran v Býku v příštích několika letech zvýší seismickou aktivitu.

Lidé se nechávají očkovat ze strachu. Opakem Lásky je strach. Strach je nedostatek Lásky/Světla a Světlo jsou data. To znamená, že se nechávají natolik zahltit strachem, že si nevybírají cestu Lásky/Světla/Dat.

Ať už se naši blízcí rozhodnou jakkoli, bylo o tom rozhodnuto PŘED tím, než jsme se všichni společně inkarnovali. Stejně jako je bitva Aliance filmovým scénářem, jsou i naše individuální životní plány. Je to vysoce realistická spletitá hra, navržená tak, aby urychlila vývoj naší duše. Navzdory zdání je vše v pořádku!

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2475b

DS domeček z karet se hroutí, žádné dohody, není kam se schovat, přichází déšť, bolest.

https://rumble.com/vgw2n5-ep.-2475b-ds-corrupt-house-of-cards-is-tumbling-downno-dealsno-place-to-hid.html

DS neustále prosazuje velkou lež a panikaří, že Američané uvidí pravdu. To, čeho jsme svědky, je show, patrioti chtěli, aby lidé viděli, jaký svět DS plánuje. Lidé jejich svět odmítají. Domeček z karet DS se hroutí, lidé vidí každým dnem víc a víc, přichází déšť, přichází bolest. DS se nebude mít kam schovat. Užijte si představení.

***** ****

 

X22 Report 2476b

Kdo bude další, sledujte New York, Patrioti naplánovali a nastražili past. Spravedlnost

https://rumble.com/vgy4yf-ep.-2476b-who-will-be-next-watch-ny-patriots-planned-and-set-the-trap-justi.html

trump a patrioti připravili největší operaci, jakou kdy svět viděl, DS je tak arogantní, že si myslel, že trumpa v této hře porazí, počítal s tím. Joe Biden je nyní v centru pozornosti, za prvních 100 dní se mu toho děje víc než kterémukoli jinému prezidentovi. Fauci je nyní v hledáčku kvůli svému podílu na viru. Clintonova nadace je opět ve zprávách. Scavino posílá zprávu, abychom sledovali New York. trump dává všem na vědomí, že spravedlnost přichází.

***** ****

 

RedPill78

Washingtonská bažina se pokouší o masivní převzetí voleb, Gates a Epstein byli Kámoši.

https://rumble.com/vgvxdz-dc-swamp-attempts-massive-elections-takeover-gates-and-epstein-were-bros.html

Prezident trump se vyjadřuje k novinkám v okrese Antrim. Demokraté ve Washingtonu se snaží převzít volby a zajistit si moc. O. Simpson podporuje koho? A Melinda Gatesová prozrazuje, že jí vadil Billův důvěrný vztah s Jeffreym Epsteinem.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.