Sierra NZ Q9.Q7.2Q21

Role „spících“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/role-of-sleepers.html

Obyvatele Sydney čeká prodloužené omezení, které může trvat až do konce srpna.

Tři ministři Nového Jižního Walesu však uvažují o ukončení omezení a o tom, že „nechají virus kolovat v komunitě.“ Není zajímavé, že tito ministři, kteří navrhují přístup založený na zdravém rozumu, zůstávají bezejmenní? Vědí, že je to nezbytné pro jejich bezpečnost. Omezení a očkování přinášejí státu spoustu peněz.

https://www.stuff.co.nz/world/australia/300353482/covid19-australia-senior-ministers-of-new-south-wales-consider-letting-delta-circulate-in-community

Všimněte si poznámky v článku, že lidé začínají být vůči viru lhostejní, protože „nevidí pytle s mrtvolami“ v jiných zemích. Jinými slovy, lidé se probouzejí a uvědomují si, že jde o podvod.

Zde je vynikající channeling, který vysvětluje roli „spících“ v současném Božském plánu pro Zemi. Tento channeling přidává cennou perspektivu k vyprávění o viru a vakcínách. KAŽDÝ na Zemi má právě teď svou roli. Role nikoho není méně nebo více důležitá než role kohokoli jiného. Divadelní hra potřebuje všechny herce. Potřebujeme probuzené a „spící,“ abychom tuto hru dotáhli do konce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Meme o Facebooku. Já bych přidala jedno slovo „nechutně“ bohatý.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/078/773/348/original/e344c676b3d7cc38.jpg

Facebook je skvělý příklad socialismu. Dostanete ho zadarmo. Nemáte žádný vliv na to, jak funguje. Chlápek, který to vlastní, je bohatý. Nemáte žádné soukromí a pokud řeknete něco co se jim nelíbí, umlčí vás.

***** ****

Sierra NZ 1Q.Q7.2Q21

Vynikající shrnutí

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/superb-intel-summary.html

Toto vynikající shrnutí je nezbytnou četbou. Nepřeskakujte – pozorně si přečtěte každé slovo, jinak vám unikne nějaká šťavnatá informace. Celý článek je zlatým dolem. Bravo, pane Ede. A děkuji. Toto rozsáhlé shrnutí by mělo ulehčit mnoha srdcím. (Fotka řekne 1000 slov)

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=176539

Tento úryvek se mi moc líbí.

„Hodní hoši si ponechali část podzemní tunelové dopravní sítě, aby je mohli použít proti zlým hochům.“

Je naprosto logické, že Aliance využije stávající infrastrukturu. Na využití rozsáhlého systému tunelů DSC k jejich přepravě mimo státy nebo planetu, aby čelili spravedlnosti za své ohavné zločiny proti lidskosti, je něco lahodně karmického. Není divu, že má prezident trump v těchto dnech na tváři široký úsměv.

Nezapomeňme na Antarktidu jako součást Velkého odhalení. Jak vysvětluje Dr. Michael Salla v tomto tweetu, velké „tání“ v Antarktidě brzy odhalí skrytá tajemství tajného vesmírného programu DSC, včetně nezvratných důkazů o mimozemských plavidlech na Zemi.

https://twitter.com/MichaelSalla/status/1412974903121248258

NASA právě potvrdila objev jezer a řek tající vody hluboko pod antarktickým ledovým příkrovem, které odtékají do oceánu. Tvrzení o Nacistických ponorkách cestujících podzemními řekami do obřích ledových jeskyní se nezdají být tak obskurní jako kdysi.

Joe šílí z volebního auditu v Pensylvánii.

https://gab.com/USCenturion2020/posts/106557859728284170

trump vyhrál v Pennsylvánii. Jak to vím? Joe Biden tam jede bojovat proti volebnímu auditu.

A konečně tu máte dnešní absurdní moment. Možná bych z toho měla udělat každodenní rubriku. O materiál není nikdy nouze. Bohužel, tento malý příběh je skutečný a ne satira od Babylon Bee.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=176525

PŘEDSTAVTE SI: Zaplatíte si vstupenku do zoologické zahrady a všechna zvířata v klecích chybí, protože zemřela po injekcích s toxickými látkami.

Oaklandská zoologická zahrada oznámila, že svým zvířatům píchají injekce. Budou tito provozovatelé zoologických zahrad trpět výčitkami svědomí, až jejich zvířata začnou padat jako mouchy?

DENVER – Denverská zoologická zahrada zahájí očkování některých svých zvířat proti viru COVID-19 již příští týden.

Zoologové tvrdí, že zatím nemají konkrétní plán, která zvířata budou očkována jako první, ale spolupracují s veterinární vakcinační společností Zoetis, aby mohli získat dávky pro svá zvířata.

„Je pro nás velmi důležité zajistit ochranu našich zvířat,“ řekl Dr. Scott Larsen, viceprezident pro zdraví zvířat v denverské zoo. „Naši primáti a šelmy budou na prvním místě v seznamu.“

***** ****

Sierra NZ 11.Q7.2Q21

„Být bláznem je zábava“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/its-fun-being-nutbar.html

Na BP ze Starship Earth se můžete vždy spolehnout, že bude mít trefné komentáře k této šílené době.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/07/11/your-sunday-digest-for-july-11-2021-coming-out-of-the-woods-videos/

„Není pochyb o tom, že tento „film“ je nevídaný a fascinující. Do značné míry zcela absurdní. Mohu si jen představovat, co si o tom myslí vnímavé bytosti, které sledují tento pozemský blázinec. Někdy je zábavné být „blázen.“ Můžeme se pošklebovat a skrývat šibalské úsměvy, protože víme, že ostatní se budou muset jednoho dne probudit. Mezitím máme své soukromé vtípky a exkluzivní klub a přitom víme, že jsme opravdu jednotní.“

V odkazu ve zpravodaji Starship Earth najdete obrázek domu, který byl „divokým požárem“ úhledně rozpůlen a zachoval si zelenou úpravu. Jedná se o zcela zjevný příklad energetické zbraně (directed energy weapon). Jednou jsem cestovala po velké oblasti Austrálie několik měsíců po obrovském požáru buše. Věřte mi, že tam nezůstala žádná zeleň. Ani jediný lístek. A domy byly úplně spálené.

Lidé na Fidži se brání očkovací propagandě. Jejich národní ragbyový tým (na Fidži je to VELKÁ hra) dostal příkaz nosit dresy s nápisem „Očkujte každého na Fidži.“ Odmítli to.

Spojené království potenciálně směřuje k variantě komunitní imunity. Stačí, aby tuto možnost zavedla JEDNA velká země, a zbytek světa ji bude následovat. Šílenství končí.

Držte linii, světoví patrioti. DSC se teď krčí v koutě. MY jsme v čele.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2524b

Fakta se dostávají na úroveň, kterou lze nazvat „Rychle a zběsile.“ Uvidíme, co se stane.

https://rumble.com/vjpwsv-ep.-2524b-facts-are-coming-out-at-a-level-which-can-be-calledfast-and-furio.html

trump a patrioti neustále tlačí fakta a pravdu na veřejnost. trump říká, že fakta vycházejí na povrch tak rychle, že je to jako film Rychle a zběsile. Volební podvody budou vidět v každém státě a lidé si uvědomí, že nejde o chybu. DSC se připravuje na svůj tah, až pravda vyjde najevo. Je to dokonale načasováno s velkým restartem. Připravte se na den nula. Patrioti znají příručku, červené linie budou překročeny a protiopatření jsou připravena.

***** ****

Senátor státu Arizona: Georgia má důkaz o tom, že někdo přiznal opakované skenování volebních lístků.

https://conservativebrief.com/senator-has-proof-45011/

***** ****

Nový umělecký kousek Huntera Bidena. :)

https://gab.com/OutlawJW/posts/106566226148514926

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.