Sierra NZ 1Q.11.2Q21

Coach Jerry mi poslal e-mailem toto silné poselství.

Slova povzbuzení.

Zoufalé „výkřiky“ dlouholetých guruů (kteří zůstanou bezejmenní) jsou smutně komické. Zdá se, že jejich potřeba uznání předčila jejich smysly a duchovnost. Jako by měli dojem, že Aliance „ztratila kontakt“ s realitou a zásadní ztrátou života. Nic nemůže být dále od pravdy!

Domnívám se, že Aliance si to velmi dobře uvědomuje a je nesmírně citlivá:

– Každé zmrzačené a zavražděné dítě…

– Každý voják zabitý ve službě za osvobození lidstva…

– Každý patriot po celém světě, který zemřel nevinně jen proto, že se postavil za základní lidská práva…

Všichni výše jmenovaní jsou navždy neodvratně a nesmazatelně zapsáni v srdcích lidské historie. Ano, zaplacená cena byla nesmírně vysoká, ale vše se budoucím generacím vyplatí.

Ano, vše bude napraveno.

Ať už Aliance nadále udržuje z jakýchkoli důvodů zjevně „vyřazené“ celebrity a takzvané vládní představitele „digitálně naživu“. Je to součást „Plánu“, který, přiznám se, NEUMÍM plně pochopit. Stejně jako vy jsem však učinil osobní rozhodnutí, neotřesitelné rozhodnutí, že budu „plánu důvěřovat“. Předpokládám, že to je pravá definice víry, že?

Where We Go One We Go All

[wp_ad_camp_2]

***** ****

Sierra NZ 1Q.11.2Q21

Řekni jim to, Fiono

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/you-tell-em-fiona.html

Bravo! Super odvážná mladá dívka se ozvala školní radě při 38. vyloučení za to, že nenosí masku. „Měli byste jít všichni do vězení.“ (Fiona, 2. třída)

https://gab.com/QAnon211/posts/107255031818769022

Konečně „celebrita“, která se zastává dětí. Matthew McConaughey je proti povinnému očkování dětí.

https://gab.com/QAnon211/posts/107254963607211494

Mrazivé varování očkovaným od poslankyně Evropského parlamentu Christine Andersonové: „Příště si přijdou pro vás.“

https://gab.com/BeachMilk/posts/107255291461702829

Ironií je, že pro všechny poslušné očkované lidi je smrt nejmenším problémem ve srovnání s tím, co přijde příště.

YouTube nyní skrývá „nelíbí se mi“ u VŠECH svých videí kvůli jejich obrovskému počtu u Bidenových videí z Bílého domu. Relentless Truth upozorňuje, že přijít na pravdu není žádná raketová věda.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107255419315968747

Hej, YouTube…

Jen abyste věděli, že když lidé vidí na kanálu Bílého domu video, které má jen 50 000 zhlédnutí a 26 „líbí se mi“, nepotřebujeme vidět odpovídající počet „nelíbí se mi“, abychom věděli, že je to naprostá katastrofa.

Ale vy to děláte…

Více než polovina pracovníků pohraniční stráže USA bude propuštěna, protože nejsou očkováni. Jděte do toho.

https://summit.news/2021/11/09/internal-report-more-than-half-of-border-patrol-agents-may-be-fired-for-being-unvaccinated/

Nelegální přistěhovalec nedostane vakcínu a je propuštěn. Když se agent pohraniční stráže nenechá očkovat, je odstraněn. Na jaké planetě to dává smysl?

DŮKAZ, že vakcíny nefungují. Koncert pěveckého sboru v Německu, na který byli vpuštěni pouze plně očkovaní lidé, měl za následek 24 případů. Probuďte se, spáči.

https://summit.news/2021/11/10/fully-vaccinated-choir-concert-ends-in-substantial-covid-19-outbreak/

Koncert pěveckého sboru v Německu, který umožnil účast pouze plně očkovaným nebo vyléčeným osobám a zakázal účast neočkovaným osobám, které ale mohly předložit negativní test, vedl k propuknutí epidemie COVID-19, při níž se nakazilo nejméně 24 osob.

Marjorie Taylor Greeneová se na Twitteru ohrazuje proti blokování společnosti Pfizer.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107250526180054749

Víte, že jste nad cílem, když vás zkorumpovaná farmaceutická společnost zablokuje na Twitteru.

Marjorie: Právě jsem zjistila, že mě Pfizer zablokoval. Neuvěřitelně dětinské. Jestli vás může Pfizer zablokovat pak my můžeme zablokovat jejich vakcíny.

My, světelní bojovníci, se můžeme ztotožnit s tímto článkem o rozdělení mezi očkovanými a neočkovanými.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=186610

Bývalý zpravodajský poradce NSA píše o úspěšném odporu jedenácti států USA proti povinnému očkování. VÍTĚZÍME.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=186597

A konečně, toto video je pro nováčky jako stvořené. Vše, co potřebujete vědět o plánu Alliance.

https://rumble.com/vd7rhj-what-you-didnt-know-about-our-president-donald-john-trump.-because-they-hid.html

Co jste nevěděli o našem prezidentovi donaldu johnovi trumpovi. Protože to před vámi tajili.

***** ****

Sierra NZ 11.11.2Q21

Prezident trump ke Dni veteránů

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/president-trump-on-veterans-day.html

Prezident trump se silným poselstvím ke Dni veteránů. „Naše země se vrátí silnější než kdy jindy.“

https://gab.com/QAnon211/posts/107258495755537192

Prezident trump vyslal do Evropy „zvláštního vyslance“, čímž naštval liberály z DS.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107260349726080095

Skvělý srbský a kosovský lid překonal obrovské překážky ve snaze o hospodářskou normalizaci. Dohody, které moje administrativa zprostředkovala, jsou historické a neměly by být opuštěny, v sázce je mnoho životů. Tento region je příliš důležitý a jeho obyvatelé čekali příliš dlouho na to, aby byla tato práce zavržena. Můj zvláštní vyslanec Ric Grenell, dnes navštívil kosovsko-srbskou hranici, aby na tuto důležitou dohodu upozornil. Stejně jako jsme to dokázali na Blízkém východě v případě Abrahamových dohod, mír a hospodářská normalizace jsou možné, ale vyžaduje to upřímné úsilí a neochvějné vedení. Mír je možný, nevzdávejte se, v sázce je dlouhodobá prosperita těchto dvou národů!

Q vždycky říkal, abychom Juliana Assange sledovali. Tento dlouhý příspěvek od Relentless Truth připomíná obrovský význam Assange pro plán Aliance.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107259098659947599

Myslíte si, že je to náhoda, že celá země upírá oči k procesu s Kylem Rittenhousem, zatímco britský nejvyšší soud právě projednává konečné rozhodnutí v nejdůležitějším procesu v dějinách světa a každým dnem má být zveřejněno? Zapomněli jste na Juliana Assange? Věděli jste, že vaše práva a svobody v tomto procesu doslova visí na vlásku? Chápete, že pokud Julian prohraje své odvolání a bude vydán do USA, aby stanul před zmanipulovaným soudem, bude to pro něj znamenat konec a vytvoří právní precedens pro vládu, která může uvěznit KAŽDÉHO, kdo odhalí její zločiny?

Doufám, že chápete závažnost tohoto prohlášení.

Julian je novinář, který dostal informace a dělal svou práci tím, že tyto informace použil k odhalení trestné činnosti v naší vládě. Učinil tak LEGÁLNĚ. Možná si říkáte: „Ale i jiní lidé odhalili zločiny vlády, proč se s nimi nezachází jako s Julianem?“.

To je jednoduché:

1. Julian „stáhl kalhoty“ Hillary Clintonové před celým světem. Možná i proto trump vyhrál.

2. Julian odhalil masivní válečné zločiny a podhoubí masivní operace vojensko-průmyslového komplexu na praní špinavých peněz z Afghánistánu.

Seth Rich byl kvůli tomu zabit. CIA kvůli tomu zosnovala plán na zabití Juliana a jeho rodiny.

Dobrou zprávou však je, že ode dneška to pro NĚ nevypadá dobře. Jejich obvinění proti Julianovi jsou neopodstatněná, jejich informátor FBI (usvědčený pedofil) je nyní ve vězení za poskytnutí falešných informací (za které mu FBI zaplatila), aby vytvořil jejich superobvinění proti Assangeovi a spiknutí CIA s cílem zavraždit Juliana bylo odhaleno. Pokud Julian vyhraje své odvolání, bude okamžitě poslán do Austrálie. Pokud se Julian stane svobodným člověkem, hra začne.

Rothschildům a Sorosovi jde v tomto procesu o hodně. Rothchildové a Soros = ANTIFA.

Až bude Kyle zproštěn viny, dojde k dalším nepokojům.

NENECHTE SE JIMI ROZPTÝLIT. SLEDUJTE ASSANGEHO.

Ať už bude jeho osud jakýkoli, nezapomeňte to šířit jako požár.

Brazilský prezident Bolsonaro konfrontoval šéfa WHO s tím, že lidé umírají po druhé dávce očkování. Přiměl také WHO, aby přiznala, že očkování dětí neschvaluje. Jedná se o malý odhalující rozhovor mezi Bolsonarem a hráči DS.

https://gab.com/QAnon211/posts/107259856164470892

Na veřejnost pronikají zprávy o mladých sportovcích v super kondici, kteří umírají na sportovištích.

https://www.naturalnews.com/2021-11-10-world-starting-to-notice-how-many-young-athletes-are-dying-after-covid-vaccination.html

V evropských zemích s vysokým podílem očkovaných osob s očkovacími pasy prudce stoupá počet Covid případů. Ve Švédsku, které nezavedlo žádné povinné očkování ani omezení, zůstává míra výskytu nízká.

https://summit.news/2021/11/11/despite-vaccine-passport-schemes-covid-cases-surging-across-europe/

Gestapo z Austrálie.

https://summit.news/2021/11/11/aussie-health-chief-says-people-who-dont-get-vaccinated-will-be-miserable-and-lonely-for-life/

Předseda australské lékařské asociace v Queenslandu v televizním vystoupení řekl, že lidé, kteří stále odmítají očkování, budou po zbytek života „nešťastní“ a „osamělí“.

„Jsou to blázni, když se nenechají očkovat, život neočkovaných bude mizerný. Budou mít velmi osamělý život a nebudou schopni udržet si práci.“ – Dr. Perry

Mezitím naše gestapácká premiérka odehrála svůj scénář s nechutným televizním reportérem o obrovském víkendovém protestu.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107262437993960042

Na závěr přinášíme aktuální informace o Fioně. Její kampaň fungovala. Školní rada upustila od povinnosti nosit roušky. Gratulujeme, Fiono.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107261000924475152

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.