Sierra NZ 12.Q4.2Q21

Data o lodi společnosti Evergreen

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/04/the-real-story-of-ever-given-ship-cargo.html

Co bylo opravdu v těch kontejnerech na lodi Ever Given společnosti EVERGREEN? Tento turecký televizní zpravodajský segment představuje přesvědčivou a fascinující teorii. Stejně jako u všech informací, prosím, berte s rezervou.

https://www.youtube.com/watch?v=8Z1eFrE66aM

(už datoval jofo)

Úryvky z tureckého zpravodajství…

„Kontejnery na kontejnerové lodi Ever Given společnosti Evergreen přepravovali speciální chemikálie, které používají radiační paprsky 5G vysílačů, které se mísí s kyslíkem a v procesu urychlují změnu klimatu… Této situaci bylo zcela zabráněno – materiál byl zabaven (Aliancí) a zničen… To, co se stalo, ukončilo projekt Billa Gatese o průmyslovém kyslíku a umělém mase… Miliardy (potenciálních příjmů DS) zmizely… Bill Gates měl v úmyslu ukončit chov hovězího masa a zničit veškeré chovy zvířat. Ti, kdo vlastní zdroje potravy, vlastní svět.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud je tento příběh správný – a instinktivně mi to dává smysl – tak Deep State dostal zničující ránu. Incident s lodí EVERGREEN v Suezském průplavu je pro Alianci, a tedy i lidstvo, jednoznačně nesmírně významným vítězstvím. Pokud je to pravda, je to důvod k oslavě.

Mezitím přišla úplná hrůza vakcinační segregace. V pátek vybuchla sopka na karibském ostrově St Vincent (Svatý Vincenc). Pouze lidé, kteří byli očkovaní proti viru se mohli evakuovat na výletních lodích, aby unikli.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=169939

„Očkovaní lidé uprchli na výletních lodích, zatímco neočkovaní lidé se dusí sopečným popelem.‘ (Zero Hedge)

Zbývající Deep State nyní panikaří. Major Patriot na Gabu…

Žena stojící za víkendovým konferenčním hovorem stovky ředitelů a vedoucích představitelů podniků a jejich plánem bojovat proti zákonům o integritě voličů

Lynn De Rothschild

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/071/376/560/original/f59ba5a06d902306.jpg

Nebojte se, Světoví patrioti. Aliance to má pod plnou kontrolou. Podívejte se na tento Q drop (Relentless Truth na Gabu).

Q drop 150

Tísňová volání ostatním vám/rodině v této fázi nepomohou. Vždy víme, kde vy/rodina jste a slyšíme vás dýchat. Q

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/071/381/854/original/6bc62668b89f2a4c.jpg

SLYŠÍ TĚ DÝCHAT LYNN.

CHYTILI JSME JE VŠECHNY.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nakonec, souzním s tímto krásným memem od Kim Runner z Anonup. Nech Mír být tvou kotvou.

https://anonup.com/upload/images/2021/04/GsdflXuDji62SQziooUq_12_03ff4280d0d25b5ccb805b4ab2f3bb4f_image_original.png

USTAVTE MÍR JAKO SVOU KOTVU – ať máte něco, co vás uzemní a vytáhne zpět do středu, až začne chaos uvnitř vás nebo kolem vás. Nechť vás mír přivede zpět na místo klidu, abyste si pamatovali, že pro vás všechno dobře dopadne, protože vám bylo souzeno povstat a zvítězit.

Byli jste stvořeni za určitým účelem – přispět něčím krásným pro tento svět.

Tak, se vším co máte v sobě – chraňte svého ducha, mysl a tělo před destruktivním, které víří kolem Vás. Abyste mohli kráčet vpřed v plné síle a s odvahou ke svému účelu.

My, světelní válečníci, jsme cvičili mnoho životů pro tento přesný okamžik v čase. Prošli jsme nesčetnými útrapami, abychom se naučili důležitost trpělivosti a víry. Ani jedna zkušenost nepřišla nazmar.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Marshall Report 11.Q4.2Q21

Co se skutečně stalo? Očividně ne to, co nám řekli…

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/04/11/what-has-really-taken-place-obviously-not-what-they-told-us/

 

Každý současný člen vojenského sboru náčelníků štábů byl jmenován trumpem během jeho funkčního období. Kdyby byla Bidenova administrativa skutečně u moci, tito členové by už nezastávali své pozice a byli by odvoláni, protože každý z nich je věrný trumpovi. Zajímalo by mě, proč nikdo z nich nebyl nahrazen?

Vzpomeňte si, ve zprávě pro celou americkou armádu, náčelníci generálního štábu 12. ledna 2021 řekli, že americká armáda bude poslouchat zákonné rozkazy civilního vedení, podporovat civilní orgány na ochranu životů a majetku, a zůstane plně odhodlána chránit a bránit Ústavu Spojených států proti všem nepřátelům, cizím i domácím.

Od dnešního dne však žádný z těchto trumpovi věrných nebyl Bidenem nahrazen. Proč? Mnozí se diví, proč Biden dovolil, aby bratr generála flynna, generálporučík charles flynn, byl povýšen na čtyřhvězdičkového generála a oprávněn stát v čele americké armády v Pacifiku. Ale kolik z nich se podívalo na zbytek těch, kteří jsou stále ve funkci? To je velmi výmluvné vodítko.

 

Mohlo by to mít něco společného se Staffordovým zákonem?

Staffordův zákon o pomoci při katastrofách a pomoci při mimořádných událostech

https://en.wikipedia.org/wiki/Stafford_Disaster_Relief_and_Emergency_Assistance_Act

https://www.fema.gov/disasters/stafford-act

 

Toto jsou vojenští náčelníci štábů, kteří jsou stále ve funkci a byli vybráni a umístěni během trumpovy administrativy.

https://scontent-ort2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/172292178_4212847642067661_1610990231736493663_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=bVb_-Uu-LvYAX-RMyVO&_nc_ht=scontent-ort2-1.xx&oh=751860d10d812cf1dda96cd90e7ae3d7&oe=609A5152

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ministerstvo obrany povolilo nasazení až 15 000 členů Národní gardy v D.C. před inaugurací. Kromě toho měli uzavřené obchody, parkoviště a silnice a omezili přístup k Washingtonskému památníku.

Prezident donald j. trump podepsal Staffordův zákon 11. ledna 2021. To bylo podepsáno po vyhlášení nouzového stavu (vyhlášeného prezidentem donaldem j. trumpem!). Vyhlášení války dává FEMA a DHS kontrolu nad určenou oblastí. Proto je třeba dodržovat „Příručku válečného práva“ ministerstva obrany. Washington DC, budova Kapitolu a pozemky jsou pod vojenskou kontrolou. Nebo, podle příručky válečného práva, by měli být, a když se rozhlédneme kolem budovy Kapitolu, je pod vojenskou kontrolou.

Otázkou tedy je, co se skutečně děje? Mám pocit, že to všichni brzy zjistíme.

Mimochodem, výkonný příkaz k vměšování do voleb je stále ve hře! Pomodlete se za advokátku Sidney Powellovou a ať je s ní celá armáda!

***** ****

 

Marshall Report 11.Q4.2Q21

Advokátka Sidney Powellová si stojí za jejím prohlášením!

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/04/11/attorney-sidney-powell-stands-by-her-statement/

 

POWELLOVÁ SE BRÁNÍ ŽALOBĚ SMARTMATICU ZA POMLUVU VE VÝŠI 2,5 MILIARDY DOLARŮ.

„Stojím si za svými dnešními prohlášeními o Smartmaticu, věřím všem obviněním, která jsem vznesla,“ uvedla Powellová ve svém prohlášení před soudem.

„Zoufalý pokus společnosti Smartmatic naznačovat, že jsem součástí občanského spiknutí s cílem poškodit společnost, je nejen falešný, ale také stále nedovoluje, abych byla v New Yorku žalována,“ uvedla Powellová ve svém prohlášení. “ Smartmatic nedokáže ani vzdáleně potvrdit, že jsem byla součástí spiknutí. A aby bylo jasno, nebyla jsem.“

Sidney Powellová postupuje ve snaze zvrátit výsledek prezidentských voleb v roce 2020 a obhajuje své poznámky o společnosti Smartmatic.

Smartmatic i nadále zastává postoj, že jsou nevinní bez ohledu na důkazy: „Nemají skutečného padoucha, tak si ho obžalovaní vymysleli. Obžalovaní se rozhodli udělat ze Smartmaticu padoucha ve svém příběhu.“ Myslím, že je to klasická pomlouvačná kampaň… Jak řekla královna Nancy (Pelosi): „Vymyslíte si pomluvu, říkáte to pořád dokola. Pak to předejte tisku a lidé tomu uvěří, protože zprávy potvrdily, že je to pravda.“

https://www.youtube.com/watch?v=GMBeUORJWj4

No, tahle lež by se dříve udržela, až na to, že „koncert“ skončil a my sledujeme v reálném čase lháře, jak křičí své lži. Sledujeme, jak dochází ke zhroucení, protože jejich lžím už nikdo nevěří… alespoň ne ti, od kterých potřebují, aby jim věřili.

Zůstaňte silní.

Dianne Marshall

***** **** ***** ****

Chjo, někteří lidi jsou divní.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/106064965235155373
***** ****

Tělocvična v kanadské Kelowně odmítá službu každému, kdo dostal vakcínu COVID. Kanadský zdravotnický úřad si stěžuje a fňuká. To je úžasné – něco, co musí udělat více podniků.
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/106064275755690247
https://www.kelownanow.com/watercooler/news/news/Kelowna/Kelowna_gym_refusing_new_member_applications_from_anyone_who_s_been_vaccinated/
***** ****

To znamená, že trump vyhrál, ne?
https://gab.com/MajorPatriot/posts/106059459329454533
Michiganská volební forenzní zpráva říká, že ve volbách v roce 2020 bylo napočítáno více než 66 000 neregistrovaných hlasovacích lístků
https://amgreatness.com/2021/04/12/michigan-elections-forensics-report-says-over-66000-unregistered-ballots-counted-in-2020-election/

***** **** ***** ****

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.