Pro normíky:

Všichni víte, že tento systém je špatný. Vím to, protože jsem Vás slyšel mnohokrát nadávat právě na toto. Ale když se objeví někdo, kdo tvrdí něco jiného, jdete automaticky, bez přemýšlení proti němu. PROČ? Protože Vám to řekli v televizi, napsali v novinách? To nechcete změnu, nechcete žít lépe? To radši budete žít v této mizérii až do VAŠEHO konce?

***** ****

X22 Report 2378

Kdo má kontrolu? Co se stane na konci Sting operace?

Deep state / Central bank připravena k obrácení všech hospodářských politik. Kdo to má pod kontrolou?

https://rumble.com/vctq0b-ep.-2378a-the-dscb-prepare-to-reverse-all-economic-policies-who-is-in-contr.html

[DS]/[CB] se nyní snaží „napravit“ vše, co trump za ty 4 roky udělal. Chtějí, aby se ekonomika vrátila do původního stavu, aby ji mohli posunout do plánu velkého resetu. Je tu jen jeden problém, oni to nemají pod kontrolou.

[wp_ad_camp_2]

 

Tichý chod, Co se stane na samém konci Sting operace?

https://rumble.com/vctqjh-ep.-2378b-silent-running-what-happens-at-the-very-end-of-a-sting-operation.html

[DS]/MSM byly chyceny v největší Sting operaci, jakou kdy svět viděl. Úplatky, vydírání, zrada a pobuřování brzy vyjdou najevo. Hodiny nyní ubíhají a trump udeří, až nastane správný čas. Co se stane na konci operace, zatčení. Během akce se zainteresovaní domnívají, že jim zločin prochází, až do úplného konce, kdy zjistí, že je po všem.

***** ****

Co se děje v provincii Sulawesi, Indonésie?

Zemětřesení o síle M6.2 zasáhlo indonéskou Sulawesi a zabilo nejméně 34 lidí

https://www.sott.net/article/447248-M6-2-earthquake-hits-Indonesias-Sulawesi-killing-at-least-34-people

Za posledních pár let jsem si všiml, že dost často vyskakuje název Sulawesi v Indonesii. Silná zemětřesení , záplavy, sesuvy půdy apod.

Má někdo nějaké lepší data? Teda kromě toho co psal Fulford o Indonésii?

***** ****

REX – Obamovy děti

Obamovy děti: ti nejnevzdělanější a nejarogantnější mladí lidé na planetě. A taky úplně odtržené od reality. Mnozí žijí ve světě fantazie, ve kterém jsou hrdinskými hvězdami svého vlastního filmu. Vezměme si Johna Sullivana, kreténa právě zatčeného v čemsi, co se stále více jeví jako koordinované, předem naplánované spiknutí levicových aparátčíků, s cílem obvinit #MAGA a POTUSe trumpa. Tady je „malý“ John (nebo jak si říká, Jayden X) jak náhle ochutnává realitu:

https://s3.amazonaws.com/quodverum/media_attachments/files/001/376/092/original/0d38a76a32b78894.jpeg

Dobře, mohu vám oznámit, že John není z Utahu. Ve skutečnosti je z VIRGINIE. Až do roku 2016 se zdálo, že žije produktivní život. Ve skutečnosti se přestěhoval do Utahu, aby pokračoval v kariéře v rychlobruslení. Trénoval se špičkovými trenéry 50-60 hodin týdně (maminka s tatínkem to nepochybně kladli na srdce), ale abych mu dal nějaké uznání, pracoval tak, aby generoval příjem. Tady je životopis mladšího Johna z roku 2016:

Zde je fascinující článek z letošního září, který shrnuje mladého muže z bohaté rodiny, který se radikalizoval do extrémně levicového anarchisty. Jeho rodina je zřejmě zničená. Ne že by to Johna zajímalo. V jeho světě fantazie jsou on a jeho kamarádi jako rebelové ve Star Wars, kteří se utkají se zlou Říší. Ale jejich bludy jsou hlubší a znepokojivější.

[wp_ad_camp_2]

 

Od olympijské naděje a úspěšného zprostředkovatele nákladní dopravy k levicovému extremistovi: Příběh Johna Sullivana

From Olympic hopeful and successful freight broker to left-wing extremist: John Sullivan’s story

Nějak se přesvědčili, že jsou špičatým koncem progresivního kopí. Nejinteligentnější, nejetičtější a nejvyspělejší lidé, kteří kdy existovali. Ergo, jejich víra není vhodná pro „debatu“ nebo otázku. Oni jsou ‚PRAVDA‘. Nápodobně, moc není něco, co může být svěřeno jiným. Jsou schopni mít moc nad ostatními, protože jsou nadřazení. Jsou také nad lidskými zákony a všechno, co dělají, je oprávněné. To zahrnuje násilí, vraždu a ničení.

Nemůžu být jediný, koho zasáhlo, jak tito šílenci páchají zločin na veřejnosti, bez ohledu na svět. Malý John natočil celý svůj zločin na Capitol Hill, s použitím vlastní kamery, s vlastním vyprávěním. Jeho spolupachatelé, včetně zpravodaje CNN, se hihňali, když si navzájem blahopřáli a přiznali, že jsme to dokázali!. Chtějí, aby je při tom viděli. O to právě jde.

John je malej sr*č. Doufám, že ho na roky odsoudí. Ale nakonec je jedním z tisíců podobně smýšlejících rádoby ‚rebelů‘. Žalostný Jack Dorsey je dobrým příkladem. Řekl jsem to mnohokrát a varoval jsem každého, kdo chtěl poslouchat, že klíčem k obnově Americké republiky je odhalit a vyhnat jejich hlavní inspiraci z města. Alfa & omega tohoto progresivního, amorálního hnutí. Hlavní kámen. To je samozřejmě jistý Barack Obama.

Prezident Obama je politický narcista

https://www.nationalreview.com/2016/03/barack-obamas-foreign-policy-narcissistic/

Obama je dokonalou realizací prázdnoty, která existuje v srdci jejich hnutí. Jeho posedlost sebemrskačstvím, lenost, absence skutečného úspěchu a totální lhostejnost k zákonům a Ústavě USA vydláždily cestu všemu, co následovalo. Ano, Clintonovi a Bidenovi jsou zvrácené a zkorumpované zhoubné šíření na politickém těle. Škoda, kterou napáchali, je značná a dosud nepotrestaná.

Ale kdybyste se mě zeptal, kdo způsobil víc škody než kdokoli jiný v americké historii, je to Obama. Presidentství, zpravodajské služby, armáda, soudnictví, ministerstvo zahraničí Kongres, společnost, ekonomika, volební integrita, národní bezpečnost, dokonce IRS (!) vše se dostalo do vážného úpadku za Obamových strašlivých 8 let. A jak ukazuje Malý John, tak myslí i mnoho dalších mladých. Tragédie, za kterou Obama stále zůstává neodpovědný.

Proto když byl v roce 2016 zvolen trump, měl jsem tak velké naděje. Konečně, Obamův pád byl na spadnutí. A s jeho pádem se celý pohyb roztříští a zhroutí. Doufal jsem po celý rok 2017, 2018, 2019 a k mému rostoucímu zájmu, 2020. Ale nic. Asi proto jsem se setkal s dnešní zprávou o možném odtajnění SpyGate se smíšenými pocity. Pokud je cílem způsobit škodu nastupující Bidenově administrativě, zapomeňte na to. Vše bude vymazáno, zapomenuto a smazáno.

Nicméně, je-li to součástí konečného plánu jít po Obamovi, Bidenech, Clintonech a jejich gangstrech a aparátčících, Schvaluji. Ještě stále není pozdě. Je-li materiál tak usvědčující, jak si myslíme – a je-li uvolněn správným způsobem, aby omráčil národ (dle mého názoru se musí shodovat se sletem vysoce sledovaných obvinění) – nemusí být možné, aby byl Biden POTUS. Nebo aby Demové fungovali dál. Ale v tuto pozdní hodinu je tu určitě mnoho „jestli“. Pokud je cílem způsobit škodu nastupující Bidenově administrativě, zapomeňte na to. Vše bude vymazáno, zapomenuto a smazáno.

Odmítám však připustit, že donald j. trump dovolí, aby se taková parodie, jakou je Bidenovo prezidentství, stala za jeho dohledu. Vystavit jeho následovníky nebezpečí, nemluvě o jeho podnikání, jeho rodině a jemu samotnému, se mi prostě zdá nepředstavitelné. Dovolit, aby jeho odkaz napsali lidé jako Ben Rhodes, jako že je šílený zločinec, že je ten nejhorší POTUS, nechutná lidská bytost atd. Nemohu přijmout, že to trump dovolí. Byla by to taková zrada. Poslední věc.

Trump je bojovník. Až do hořkého konce bude bojovat dál. Trump věděl, že když se do toho pustí, bude to boj s nulovým součtem proti zlomyslným a zvráceným nepřátelům. Je nemožné si myslet, že neplánoval všechny eventuality. Uvidíme, Asi jo. Mezitím, modlete se.

#MAGA

[wp_ad_camp_2]

 

Něco málo k Malému Johnovi

https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/105558398701371002

***** ****

REX – DC

Každý, kdo vám řekne, že scény, které vidíme v DC, jsou „normální“ nebo „v souladu s jinými inauguracemi“, je buď lhář, nebo ignorant. Při Trumpově inauguraci bylo nasazeno asi 8000 příslušníků národní gardy. Rozsah v roce 2021 je úplně jiný. Nejméně 21 000 příslušníků národní gardy, zátarasy obsazované všude tisíci policistů, celé bloky uzavřené a vyčištěné, linky metra uzavřené, ostnatý drát na oplocení atd. DC je pevnost. Ale za jakým účelem?

Washington DC se připravuje, jak se tisíce příslušníků Národní gardy přesouvají na den inaugurace

https://www.theguardian.com/us-news/2021/jan/14/national-guard-move-in-to-washington-dc-for-inauguration-day

Můžete zapomenout, že se objeví někdo z #MAGA. I kdyby rozdávali lístky zdarma a ubytování zdarma v 5-hvězdičkových hotelech, NIKDO, kdo podporuje trumpa, by se nezúčastnil inaugurace Joea Bidena. Tak kdo zbývá? No, máme věřit, že ozbrojené protrumpovské milice se sjedou do DC a 49 dalších amerických měst, pravděpodobně aby začaly bojovat. Pokud ano, hovoříme o malé armádě lidí. Oh, opravdu? Co je to tedy za skupiny? Zdá se, že to nikdo neví. Nejen to.

Christopher Wray, Ředitel FBI říká, že vědí, kdo jsou pachatelé.

Cituji:

Jen od 6. ledna jsme identifikovali přes 200 podezřelých. Takže víme, kdo jste, jestli tam někde jste a agenti FBI vás přijdou hledat.‘

POZNÁMKA – abych k němu byl spravedlivý, nemůžu najít žádnou zmínku o tom, že by Wray ukazoval prstem na protrumpovské milice. Ale pointa zůstává.

Pokud je to tak, že FBI ví, kdo jsou ti špatní, a shromažďuje je, proč je DC pevnost? Nedává to moc smysl, že? Ale předpokládejme, že hrozba je skutečná a vážná. Osobně silně pochybuji, že se zúčastní nějaký trumpův stoupenec, a pokud ano, žádný nebude násilný. trump dal jasně najevo, že to nebude tolerovat. Tak to je.

Kromě toho, stejně to není násilné hnutí. Idioti, kteří následovali Johna ‚Jaydena X‘ Sullivana do budovy Kapitolu 6. ledna, byli vlákáni dovnitř. Těch pár idiotů, kteří se ‚nějak‘ dokázali dostat do sněmovny reprezentantů a odemčených kanceláří, si zaslouží trest. Ale byl to jen nepatrný zlomek a kromě toho, pokud vím, nebyly nijak násilné.

Takže pokud dav #MAGA není hrozbou, koho jiného by se měli bát? BLM a ANTIFA jsou extrémně násilné. Mají také záznam o používání pušek, zbraní, bomb, ohně, nožů a dalších zbraní, aby způsobili bolest, bídu a zkázu, když nedostanou to, co chtějí. To vše je dokázáno. Ale proč by měli protestovat? Jejich muž je uvnitř. Drumpf padl. Nikdo z trumpových lidí se neukáže.

Ledaže…

Ledaže by si úřady myslely, že Biden nesmí být inaugurován. Ach jo. Umíte si představit, co by ti levicoví, anarchističtí cvoci mohli zkusit? Zvlášť pokud jsou podporováni zámořskými operátory. Chaos. To se zdá být jediné přijatelné vysvětlení.

Pokud to není jen Generalissimo Joe Biden kombinující svou korunovaci s jeho první vojenskou přehlídkou. „Jsem ten nejlepší prezident všech dob! Získal jsem 81 milionů hlasů s pouhými 470 okresy! Taky jsem ztratil Ohio, Floridu & Iowu! Ještě se to nikdy nestalo! Viva Americana!“

https://s3.amazonaws.com/quodverum/media_attachments/files/001/376/308/original/1989f4838f77dd8e.jpeg

Jo, možná je to jen jedno velké uctívání ega. Jeden problém s tou teorií. Vlastně dva.

Za prvé to byl sám POTUS trump, kdo nasadil Národní gardu. A za druhé, POTUS trump neuznal volby v roce 2020. Tak proč by POTUS trump pomáhal Generalissimovi Joeovi? To by neudělal. Zůstaňte v bezpečí a modlete se.

#MAGA

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

JAK ODHALUJÍCÍ : Biden a jeho kumpáni se bojí přijet do DC na zkoušku. Vědí, že neexistuje žádná bezpečnostní hrozba. I kdyby ano, bezpečnost na zemi znamená, že šance, že se Bidenovi něco stane, se blíží nule. A taky, jaká je to známka slabosti. Biden je ubohý vůdce a zbabělec. V roce 2017 se objevily skutečné hrozby, ale trump se jich nezalekl. Můj názor? Biden & Co se BOJÍ jít do DC. Zajímalo by mě, proč….

Zkouška uvedení do úřadu se odkládá kvůli bezpečnostním hrozbám

https://www.politico.com/news/2021/01/14/biden-team-postpones-inauguration-rehearsal-due-to-security-threats-459538

***** ****

Nový návrh zákona předložený Domem Demokratů. K ABOLIŠOVI volebnímu kolegiu.

Cituji : ‚změna ústavy..zrušit volební kolegium a…zajistit přímou volbu prezidenta a viceprezidenta (USA).‘

O tom nepochybujte. Pokud se Biden dostane dovnitř, projde Sněmovnou a senátem. A zničí republiku. Neexistuje žádná MOŽNOST, aby se POTUS trump za toto postavil. Stejně tak Pence nebo patrioti v armádě. Takže si nemyslím, že Biden bude někdy POTUS.

H.J.Res.14 – Návrh změny Ústavy Spojených států s cílem zrušit volební sbor a stanovit přímou volbu prezidenta a viceprezidenta Spojených států.

https://www.congress.gov/bill/117th-congress/house-joint-resolution/14/text

(pokud si dobře vzpomínám, tak to zkoušeli i u nás, když byli na nervy ze Zemana)

***** ****

Myslím, že trump je na účtu Kayleigh McEnanyové. (berte radši s rezervou)

https://gab.com/Frankie_the_Basset_Hound/posts/105557919259860880

Kaleigh zveřejnila Písmo z John (Jan) 3:16, které se váže na Q35 a je podepsán 4,10,20.

 

Krátce poté, co napsala v 23:08. Q drop 2308 je YouTube video, podepsané Q+ s ID 316. Tady je video:

To jsou POUZE dva příspěvky s odkazem na 316 a podepsané trumpem, o kterých vím.

Včera také účet Bílého domu retweetoval McEnany vládní účet v 18:40.

Q drop 1840

[Ryba]ření je zábava.

Ti lidé jsou hloupí.

Q

Zajímalo by mě, jestli Q myslel Phishing* je zábava.

(Wiki – Phishing je podvodný pokus získat citlivé informace nebo údaje, jako jsou uživatelská jména, hesla a údaje o kreditní kartě, tím, že se v elektronické komunikaci převleče za důvěryhodnou entitu. Typicky se provádí pomocí e-mailového spoofingu, instant messagingu a textových zpráv, phishing často navádí uživatele k zadání osobních údajů na falešné webové stránce, která odpovídá vzhledu a pocitu legitimní stránky.)

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.