Sierra NZ 11.12.2Q21

Vynikající videomontáž z celosvětových listopadových protestů.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/the-world-is-waking-up.html

https://www.bitchute.com/video/Vq8MSZov9uYm/

Majitel restaurace v Queenslandu ukazuje, že problémem jsou nyní přisluhovači DS.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107427082324674105

„Pokud nejste očkovaní a chcete být tak hloupí, že se pokusíte vstoupit na naše místo, můžete na to zapomenout. Pokud někdo nemůže dostat kávu nebo něco k jídlu, protože není očkovaný, je mi to jedno. Pokud to znamená, že se nedostane do Burleigh Pavilion, pak má smůlu. Už měsíce věděli, že to tak bude.“ – Ben May, majitel Burleigh Pavilion

Pepe Lives Matter přináší cenné informace o současné situaci v souvislosti s plánem Aliance.

Maxwell a Epstein ve zpravodajském cyklu. Assange opět v centru dění. Omikron „ohrožuje“ přirozenou imunitu. trump přesouvá klíčové hráče do sociálních médií. Rozkolísaný finanční systém. Masy dostávají jednu červenou pilulku za druhou. Matrix se rozpadá. Určitě to vypadá, že směřujeme ve scénáři k závěru hry. Držte linii, Patrioti. Došli jsme tak daleko a už se nevrátíme. Není cesty zpět.

Tento příspěvek ukazuje, jak bylo spící lidstvo postupně podmaněno.

https://t.me/drawandstrikechannel/22779

Pouhé 2 týdny na vyrovnání křivky. Uzavření 1. Uzavření 2. Uzavření 3. Když naočkujeme 70 % způsobilých osob starších 18 let. Když to bude 90 %. Když naočkujeme 12leté a výše. Když naočkujeme 5leté a výše. Když dostaneme očkovací pasy. Když dostaneme 3. posilovací dávku. A nyní mluví o Uzavření 4.

[wp_ad_camp_2]

***** ****

Sierra NZ 13.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/channeling-event-could-be-this-month.html

BERTE PROSÍM S REZERVOU tyto úryvky z channelingu.

Událost, která se podle všeho může stát před 21. prosincem. Jinými slovy, během DNÍ.

Lidmi to otřese až do morku kostí. Připadá mi to jako zemětřesení, ne nutně velké, ale GLOBÁLNÍ. Děje se to po celém světě ve stejnou dobu. Mám pocit, že je to v prosinci. Nejde o oběti na životech, ale bude to něco, co se nikdy předtím nestalo. Stačí to na to, aby to současně zasáhlo každého člověka. Mám pocit, že otřes PROBUDÍ další lidi. Lidi se přestanou soustředit na Covid, dostatečně, aby se ptali, co se to proboha děje a to pak probudí další lidi. Myslím, že tato Událost je organizována mimo planetárními bytostmi.

Je to součást plánu. Je to první domino, protože je to něco, co nikdo nedokáže vysvětlit, takže lidé začnou zpochybňovat svou realitu. Přestanou poslouchat zprávy, protože tato Událost je nevysvětlitelná. Pracovníci světla prostě musí být připraveni a nebát se. Není to nic, čeho bychom se měli bát, ale ostatní lidé se bát budou. Pracovníci světla to budou vědět. Je to jediná věc, která může globálně zastavit, aby se všechno točilo kolem Covid. To je začátek. Je to rozptýlení.

Všechno se musí otřást, aby se to mohlo znovu usadit. Na finančních trzích dojde ke krachům. Nejdřív se musí věci zničit. Některým lidem to bude připadat děsivé, ale takhle to dál nejde. Neexistuje nic, co by mohlo světové vůdce ohledně Covid zastavit, ledaže by šlo o něco, co se fyzicky vymyká jejich kontrole.

Než nastane mír a prosperita, musí se nejprve všechno zhroutit, což vyžaduje čas. Zpochybňování reality, vyprávění, kontroly. A lidé budou naštvaní, že byli tak dlouho odděleni od ostatních lidí. Tak dlouho jsme měli pocit, že jde jen o naši zemi, ale protože se tato událost týká CELÉ zeměkoule, lidé budou velmi naštvaní, že nemohou navštívit lidi v jiných zemích. A uvědomí si, že JSME svět a ne jen izolovaná země. Takže lidé budou opravdu chtít, aby se hranice otevřely, protože to postihlo i jejich blízké. Covid byl poslední pokus temných sil získat kontrolu. Největší věc, kterou můžeme udělat v souvislosti s Událostí, je nebát se a držet Světlo pro všechny ostatní.

Mám pocit, že to bude prasknutí v myslích lidí, jako když praskne oplatek. Jako kdyby ten otřes něco doslova vrátil na své místo, jako když se probouzíte z mlhy. Cítím, že k tomuto otřesu dojde během několika dní. Myslím jednadvacátého, ale může to být 21 jako rok 2021. Je to takový posun v časové ose, že už není návratu k dřívějšku.

Lidé pochopí pravdu na úrovni, na které se ji potřebují dozvědět. Někteří lidé budou muset začít od začátku a pochopit pravdu o světě a o tom, co se dělo miliony let, o ovládání, o temnotě. Proto se tito lidé bojí, protože je to jako vzpomínka, která na každého dolehne. Někteří lidé, jako pracovníci světla, toho nebudou mít moc na co si vzpomenou, ale pro jiné je to zdrcující. A proto mohou lidé křičet na ulicích a jiní se budou bát ve svých domovech, protože svět je najednou jiný a oni to zpracovávají. Ale právě lidé jako my, kteří chápou, co se děje, mohou ostatní uklidnit, budou nás poslouchat a následovat.

Všechno odpadá. Každá část společnosti, která byla vytvořena tak, aby ničila lidi, jejich zdraví, spiritualitu, propojenost, se otřese. Věci jako rychlé občerstvení. Lidé prostě opustí toto odvětví. Nikdo tam už nebude pracovat. Všechno se to bude pomalu hroutit, jako domino, ve všech ohledech.

Každý měl šanci dostat se do tohoto bodu sám. Lidé, kteří zůstali pozadu, budou otřeseni, aniž by měli na výběr. Ale každý se tam nakonec dostane. Pro spoustu lidí je to smrt ega. A na penězích už nebude záležet, bohatí a lidé s velkými domy si uvědomí, že na ničem z toho nezáleží.

Lidé budou muset pustit, nechat to VŠECHNO odejít, ego kolem své práce. A budou se muset naučit sebelásce, nespoléhat se na ni od druhých lidí. To přijde s tím, že si vzpomenou, kdo jsou, vzpomenou si, co je pro ně dobré, co je dobré pro jejich zdraví. A nebudou se moci vrátit zpět. Skoro jako by bylo fyzicky nemožné jíst a pít tak, jak to bylo předtím. Věci jako maso se stanou odpudivými. Postupem času. Neříkám, že se to stane během jednoho dne. Ale všechno odpadne.

Něco se stane ještě před Vánocemi. Kvůli otřesu nebo cokoli to bude, pokud je to metafora, jakákoli událost, která se stane před Vánocemi, způsobí, že odejde IDEA Vánoc. Najednou půjde o LIDI. Kvůli tomu, co všichni prožili před Vánocemi, se lidé sejdou, ale smyslem toho dne je, že jsme prostě vděční za to, že se máme navzájem. Vánoce, jak je ZNÁME nebo jak si je PLÁNUJETE, už nebudou stejné. Lidé osloví dávno ztracené lidi. Je to jako den opětovného spojení a oslavy toho, že jsme lidmi.

Vakcína a 5G, myslím, že je ve vakcíně něco, co se aktivuje. Aktivuje se to, ale dojde k přesměrování ze strany Světla a aktivace naplánovaná temnými silami se zvrtne. Mám pocit, že místo toho, co měla aktivace udělat, je to spíš vylepšení. Takže lidé, kteří dostali vakcínu, ji POTŘEBOVALI k vylepšení. To oni potřebovali být probuzeni. A když temné síly otočí vypínačem, neproběhne to tak, jak zamýšleli.

Ve skutečnosti to lidem UPGRADUJE DNA. Lidé mohou znovu „vidět“. Takže se to temným silám vymstí. Lidé, kteří se nechali očkovat, to POTŘEBOVALI. Plán temných sil byl převzat. Díky vysokým vibracím ostatních lidí na planetě a pracovníkům světla, kteří právě teď dělají práci, to může všechno transmutovat. Může to změnit. Lidé, kteří byli tak vyděšení a obrátili se proti neočkovaným, jsou ti, kteří potřebovali tento upgrade. Ti, kteří se nenechali očkovat, to nepotřebovali. Nebo věděli, že se není čeho bát.

Mám pocit, že když udeří zemětřesení nebo co to je, lidé najednou myslí na lidi, na kterých jim záleží. To se stane po celém světě. Je to jako zážitek blízké smrti, život vám proběhne před očima a vy si uvědomíte, co je důležité. V tu chvíli se poselství dostane dál. Všechno ostatní odpadne. Práce, peníze, na ničem z toho nezáleží, když se to stane. Je to jako pocit blízké smrti pro všechny na planetě.

***** ****

Sierra NZ 13.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/the-event-channeling.html

Líbí se mi tato zpráva od Pepe Lives Matter. Souhlasím s tím, že protesty jsou spíše termostatem, způsobem měření odporu lidstva vůči DS, na rozdíl od fóra pro akci a změnu.

Patrioti by měli poklidné protesty, které probíhají po celém světě, považovat spíše za termostat než za prostředek k uskutečnění změny. Ukazují, kde se nacházíme ve Velkém probuzení: V tomto případě jsme ušli pořádný kus cesty.

Místo toho, aby se člověk nechal jejich projevy odradit, měl by se cítit inspirován a povzbuzen tím, že není sám a že miliony lidí na celém světě se učí vážit si svobody. Probuzení je prvním krokem ke skutečnému vítězství.

A my jsme udělali kolosální kroky.

Shrnutí SKUTEČNÉ pandemie. Pandemie apatie a strachu promluvit. To jsou lidé, kteří budou aktivováni Světlem, až přijde Událost. Musíme mít soucit s jejich současnou nevědomostí a s jejich ohromujícím šokem, až pravda dopadne v jediném okamžiku, který otřese jejich egem.

https://gab.com/killaudeepstate/posts/107441652256516258

Běžný člověk ví, že se něco děje, ale bojí se veřejně ozvat. Neznám jediného člověka, který by v soukromí nepřiznal, že spousta těchto věcí je nesmysl. Ale většina z nich s tím na veřejnosti dál souhlasí. Zbabělost je pandemie. Lidé jsou slaboši.

Zpráva pro lidi, kteří se brání posilovacímu očkování, nyní velmi časté téma.

„Pro lidi, kteří obdrželi 1-2 dávky, ale nechtějí se podrobovat nekonečným posilovacím dávkám: Jste vítáni, abyste se přidali na stranu, která obhajuje vaše právo volby. Nevěděli jste to, ale celou dobu jsme vám kryli záda.“

Obrovský dav protestujících ve slunném Queenslandu. Nezapomeňte, že celkový počet obyvatel Austrálie je mnohem nižší než v mnoha zemích na severní polokouli.

https://gab.com/QAnon211/posts/107441562954758857

Na závěr připomínka, že poslední Q drop z 8. prosince 2020 byla odkazem na píseň „We’re Not Gonna Take it“. Ta se stala ústřední písní celosvětových protestních shromáždění. Q vždycky říkal: „Budoucnost dokazuje minulost.“ Dává to nyní smysl?

https://gab.com/QAnon211/posts/107440990056372798

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.