Sierra NZ 14.12.2Q21

Čtenář blogu se zeptal, co se stane, pokud se Událost tento měsíc neuskuteční. To je zajímavá otázka. Ti z nás, kteří očekávali, že Událost nastane 21. prosince 2012, již znají odpověď – pokračujeme dál.

Lidstvo mělo vzestoupit 21. prosince 2012. Rozhodlo se odložit Vzestup, dokud se neprobudí více lidí. V té době se to zdálo jako velmi bolestivé rozhodnutí. Byli jsme nesmírně zklamaní. A samozřejmě ti z nás, kteří byli tehdy probuzeni, zažili od té doby pěkně krušné časy. Spousta příležitostí k růstu duše.

Nyní, při zpětném pohledu, vidím, že lidstvo v roce 2012 NEBYLO připraveno na vzestup. Je to fakt. Takže jsme opět zde, na další otočce spirály.

Co si myslím o načasování Události? Tento měsíc považuji za silný časový rámec pro to, aby Událost nastala. Z přicházejících energií je cítit silné očekávání, mnohem větší než doposud. Pokud však z nějakého důvodu k Události tento měsíc nedojde, znamená to jen, že načasování nebylo správné. To je vše. Není to nic osobního.

Udržujte svou víru a důvěru v plán extrémně vysoko, ale zároveň mějte nízká očekávání. Mnoho pracovníků světla se emocionálně zhroutilo poté, co se 21. prosince 2012 nedostavil Vzestup. Já mezi ně nepatřila. Když o tom přemýšlím, bylo to proto, že jsem měla dostatek víry a důvěry, ale přesto jsem také věděla, že existuje možnost, že pro to nemusí být správné načasování. Moje očekávání tedy byla vyvážená.

Držte svůj maják Světla vysoko. Na ničem teď nezáleží víc. Možná zažíváte, že 3D život je stále méně zajímavý, já určitě ano. Všední zábavy, které byly ještě před několika týdny vítaným rozptýlením, se najednou staly nudnými a bezvýznamnými. Vnímám to jako znamení, že na úrovni duše víme, že se blíží velká změna. Brzy.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/thoughts-on-event-timeline.html

***** ****

Sierra NZ 15.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/update-on-event-channeling.html

Zbabělý viktoriánský premiér Dan Andrews „odjel na dovolenou“, aby se vyhnul obvinění z trestného činu zatajení zrady a podvodu. Civilní osoba úspěšně podala obvinění u soudu, zítra má být projednáno.

https://www.dailymail.co.uk/news/melbourne/article-10311281/Dan-Andrews-goes-leave-ordered-court-concealing-TREASON-fraud.html

Dan Andrews odjíždí na dovolenou poté, co byl postaven před soud za „zatajení zrady a podvodu“ – premiér doufá, že případ prostě vyšumí do ztracena.

Této slavné mladé španělské fotbalové hvězdě zničila vakcína život. Sport je na této planetě prominentním náboženstvím. Sportovní celebrity kvůli vakcíně padají mrtvé na hřišti a mají vážné zdravotní problémy. Mohlo by se stát, že něco tak drastického a tragického, by konečně probudilo i těžké spáče.

https://gab.com/IPOT1776/posts/107451646660694979

Herec ze seriálu General Hospital, který kvůli povinnému očkování přišel o 25 let kariéry, naléhavě žádá, aby se lidé postavili proti povinnému očkování a nepřenášeli tento nešvar na naše děti.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107446375204960424

A nyní žaluje společnost ABC.

Veterán seriálu General Hospital Ingo Rademacher žaluje společnost ABC poté, co byl vyhozen ze seriálu kvůli tomu, že se odmítl nechat očkovat.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10306235/General-Hospital-actor-Ingo-Rademacher-sues-ABC-booted-vaccine-refusal.html

[wp_ad_camp_2]

Tři novozélandští lékaři jmenovaní v této otřesné reportáži novozélandské televize jsou hrdinové.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107450627910334195

Novozélandským lékařům, kteří se nepokloní a neuctívají smrtící vakcínu COVID, je automaticky odebrána lékařská licence.

Tento titulek je všem jasný. Generální ředitel společnosti Moderna v režimu DS.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107452493096081591

Hlavní lékař společnosti Moderna varoval, že varianty Delta a Omicron viru COVID-19 by se mohly spojit a vytvořit „monstrózní“ virus.

(pozn.: To by mě zajímalo jak?)

Trochu suchého humoru od Anona.

Vláda vám nabízí věci zdarma, pokud se necháte očkovat. Nezapomeňte, že v pasti na myši je sýr také zdarma.

Zdravý rozum ve světě, který ho bohužel postrádá.

Nikdo, kdo se nechal očkovat proti obrně, planým neštovicím, žloutence typu B nebo chřipce, se nikdy neobával, že ho někdo nakazí.

Tato stupidita začala v roce 2021.

***** ****

X22 Report 2654b

Zpráva přijata, věřte plánu, DS/Demokraté přestanou existovat, jakmile bude vše odhaleno.

https://rumble.com/vqx1gh-ep.-2654b-message-receivedtrust-the-planthe-dsds-will-cease-to-exist-once-i.html

DS se řítí do problémů, vše, co na trumpa hodí, se jim vrátí. Nezvolený výbor 6. ledna byl přistižen při změně textových zpráv, Cheneyho předčítání textových zpráv mělo opačný efekt. Tady nejde o další čtyřleté volební období, jde o to, aby se DS/Demokraté odhalili před světem. Jakmile se tak stane, přestanou existovat. Scavino vysílá další zprávu: Věřte plánu, jsme na dobré cestě a ohňostroj začne.

***** ****

Rozhovor Candace Owensové s prezidentem trumpem, který bude odvysílán příští týden.

Mimo jiné v něm otevře téma povinného očkování, Juliana Assange a Edwarda Snowdena. Odpověděla trumpovi, že se nenechala očkovat, on řekl „Jsem ohromen“.

Tohle bude zajímavé.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/107447971321818032

***** ****

Marjorie Taylor Green:

Kathleen Landerkinová musí být vyhozena. Přečtěte si můj dopis starostovi Bowserovi, který podepsalo 13 kolegů a který požaduje, aby byla odvolána zástupkyně ředitele věznice, která má na starosti zadržené z 6. ledna ve vyšetřovací vazbě. Jsou vystaveni strašlivým podmínkám a týrání ze strany pomatené levicové zástupkyně.

Musí odejít!

https://gab.com/RealMarjorieGreene/posts/107456992691863812

Marjorie Taylor Greene označuje Mitche McConnella za Bidenovu „d*vku“ kvůli hlasování o dluhovém stropu.

https://resistthemainstream.org/marjorie-taylor-greene-slams-mitch-mcconnell-as-bidens-btch/

***** ****

Prarodiče holčičky, kterou brutálně zavraždil lesbický pár, se pětkrát snažili upozornit sociální službu na zneužívání, ale bylo jim řečeno, že jsou homofobní a rasističtí.

https://summit.news/2021/12/16/great-grandparents-of-baby-girl-murdered-by-lesbian-couple-warned-social-services-told-they-were-racist-homophobic/

***** ****

Omicron je odolný vůči očkování. To se dalo čekat.

https://nypost.com/2021/12/16/columbia-university-finds-omicron-vaccine-resistance/

New York Post: Podle nové studie Kolumbijské univerzity je varianta Omicron „výrazně odolná“ vůči vakcínám a očkování proti ní nemusí příliš pomoci, což je špatná zpráva pro celou zemi, protože Omicron se šíří a případů COVID-19 v zemi přibývá.

Říká se nám, že musíme dovážet více přistěhovalců, abychom nahradili stárnoucí populaci USA a podpořili hospodářský růst. Teď nám říkají, že migranty nemůžeme očkovat kvůli „právním rizikům“, která kupodivu neexistují pro miliony rodilých Američanů, kterým vnutili tuto experimentální vakcínu. Zřejmě představuje nebezpečí jen pro obyvatele třetího světa, kterými nás chtějí nahradit.

https://gab.com/MillerStream/posts/107459771695742298

Desítkám milionů migrantů mohou být odepřeny vakcíny COVID-19 z globálního programu, protože někteří velcí výrobci se obávají právních rizik škodlivých vedlejších účinků – Reuters

https://twitter.com/Reuters/status/1471524030230536192

Připomínka: Peter Daszak popsal přesný postup vytvoření viru SARS-CoV-2 v laboratoři ve Wuhanu 28. března 2016.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107459975346948463

Bývalý anglický fotbalista Matt Le Tissier vyzval k prošetření náhlých srdečních příhod sportovců a sportovkyň a prohlásil, že není „odpůrcem vakcín“ a chce jen získat více informací.

https://summit.news/2021/12/17/ex-pro-calls-for-investigation-into-footballers-collapsing-with-heart-problems/

Německo: Vyšší správní soud v Dolním Sasku rozhodl, že je nezákonné povolit vstup do maloobchodních prodejen pouze očkovaným osobám a osobám, které prodělali nemoc.

https://gab.com/disclosetv/posts/107458149283097480

***** ****

Trochu BabylonBee humoru na závěr.

https://babylonbee.com/news/cnn-quietly-resets-days-since-an-employee-committed-a-sex-crime-counter-back-to-zero

CNN v tichosti obnovila počítadlo „dnů, kdy zaměstnanec spáchal sexuální trestný čin“, zpět na nulu.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.