Sierra NZ 2Q.Q2.2Q21

Australský moderátor sestřelil Bidena: ‚Očividně má demenci‘

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/aussie-anchor-slams-biden-he-clearly.html

 

Wow. Super odvážný Aussie Sky TV moderátor Cory Bernardi zničil Bidena v tomto pětiminutovém videu. Doporučeno ke shlédnutí. (opravdu to stojí za to)

https://www.youtube.com/watch?v=8Nhm6VAIc90

„Ještě nikdy nebyl vůdce svobodného světa tak kognitivně kompromitován. Je mi přinejmenším jasné, že americký prezident Joe Biden bojuje s demencí a zjevně není vhodný pro úkol, který přísahou složil.“

Bernardi nazval Bidena ‚Creepy Joe‘ a obvinil mainstreamová média a Demokratickou Párty z krytí důkazů H. Bidenova laptopu.

„Tyto výmluvy novinářů pokračují v krytí prezidentství Bidena… je to, jako by provozovali ochranný kšeft pro Bidena a zároveň chránili sami sebe.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bernardiho mimořádný útok PRAVDY na Bidena vyvolal přes 13 000 komentářů. Posouvám se dolů, vzdala jsem se snahy najít komentář, který by obhajoval Bidena – komentáře univerzálně souhlasily s Bernardiho shrnutím.

Austrálie se nedávno postavila proti tomu, že Facebook odmítá publikovat jakýkoli zpravodajský obsah australských mainstreamových médií. Aussie PM Scott Morrison (známý jako Sco Mo) byl vždy záhadou pro Anons. Černý klobouk? Dvojitý agent? Bílý klobouk? Jako u mnoha jiných hráčů v tomto filmu, můžeme jen hádat jeho roli.

Džin je teď venku z láhve. Sky News Austrálie odhalila Bidena – „Císař nemá oblečení“, přesně jak napsal jeden z komentujících.

Uznání našim australským přátelům přes příkop (Tasmanovo moře). Vy válíte!

Silná zpráva od Inevitable na Telegramu. Biden, muž mnoha masek (doslova), je vypuzen všude.

„Kdyby se Trumpova reakce na tuto krizi tuhých mrazů (Texas) alespoň trochu blížila způsobu, jakým ji Biden řeší, média by měla žně, aby nadávala DJT jako neschopnému a bezcennému prezidentovi. Místo toho média informují o tom, že Biden chodí brzo spát a poráží vnoučata v Mario Kart.

Kdyby trump povolil Íránu, aby Tálibánu v podstatě umožnil vydělávat na ropovodu, zničili by trumpa. Biden je za to chválen.

Kdyby trump mluvil o utlačování Ujgurů čínskou vládou jako o „součásti čínské kultury“, obvinili by ho, že je ochotným zastáncem genocidy a islamofobie. Biden? Nic.

Kdyby trump stále nedostal (k lidem) 2K stimulus šeky 30 dní poté, co slíbil, média by ho upekla nad ohněm. V médiích právě běží hlavní stránky a nadějné články o Bidenovi.

Média = 100% spoluviník a 100% nepřítel lidu.“ (Inevitable telegram)

Nakonec. Měla jsem stránku na blogu, než jsem se stala pravidelným přispěvatelem na Dinar Chronicles. Založila jsem novou stránku blogu, která bude mým ‚online domovem‘. Budu ještě nějakou dobu publikovat příspěvky na IDC, pak budou mé příspěvky a zprávy k přečtení na mé stránce blogu. Na obou stránkách dojde na krátkou dobu ke zdvojení příspěvků.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/02/you-are-not-going-crazy.html

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Newsweek zveřejnil „kontrolu faktů“, která označila tvrzení, že Indie zakázala vakcínu Pfizer-BioNTech, za „většinou falešnou“, přestože v článku připustila, že Indie ve skutečnosti vakcínu dočasně zakázala.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105758686027320677

https://summit.news/2021/02/19/newsweek-fact-check-claims-india-vaccine-ban-mostly-false-while-admitting-de-facto-ban/

***** ****

 

Nadace Billa a Melindy Gatesových financuje aktivistickou vzdělávací skupinu, která věří, že matematika je rasistická a že dosažení objektivní odpovědi je příkladem „bílé nadřazenosti“.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105757774037496693

https://summit.news/2021/02/19/bill-gates-bankrolling-educational-organization-that-says-math-is-racist/

***** ****

 

Zatímco Evropané a Američané se obávají, jakých svobod se vzdávají tím, že zůstanou neočkovaní, pro lidi v Indonésii je to jasnější, protože tamní vláda hrozí pokutou každému, kdo řekne ne „píchnutí“ proti COVID.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105757684092227499

https://summit.news/2021/02/19/this-country-will-fine-anyone-who-refuses-covid-vaccine/

***** ****

 

Během vysílání v hlavním vysílacím čase, které bylo v mnoha hlavních televizních a rozhlasových sítích ve Spojeném království, bylo divákům řečeno, „Ve vakcíně není žádný čip ani sledovací zařízení.”

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105757549115207588

https://summit.news/2021/02/19/theres-no-chip-in-the-vaccine-brits-told-during-prime-time-ad/

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

Tohle jsem viděl na telegramu Sidney Powell:

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105766332859754912

Zbraňové sítě (část první): Venezuelský asymetrický útok na Texas – Centrum pro bezpečnou svobodnou společnost

https://www.securefreesociety.org/research/weaponizing-networks-part-one-venezuelas-asymmetric-attack-on-texas/

***** ****

 

Nemyslím si, že to dobře dopadne s lidmi, kteří se celé dny třásli ve svých domovech bez proudu:

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105765335939360764

Texas Utility Regulator zvýšil ceny elektřiny během výpadků, aby ‚přesně reflektoval‘ tržní podmínky

https://thetexan.news/texas-utility-regulator-increased-electricity-prices-during-blackouts-to-accurately-reflect-market-conditions/

Texasané pravděpodobně zaznamenají prudký nárůst – ve stovkách nebo možná tisících dolarů – při příštím placení účetního období za veřejné služby v přímém důsledku nedostatku elektřiny během únorové zimní bouře a nepřímého výsledku příkazu Komise pro veřejné služby (PUC).

***** ****

 

BREAKING: Polsko podniká masivní kroky proti BigTechu, udělí jim pokutu 13 milionů dolarů za cenzurovaný příspěvek

https://trendingpolitics.com/breaking-poland-takes-massive-action-against-big-tech-will-fine-them-13-million-a-censored-post/

***** ****

 

Volba vědět to bude na vás.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105765577142089616

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.