AKTUALIZACE 16:54

Sierra NZ 23.Q4.2Q21

Pozadí k plandemii

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/04/background-to-plandemic.html

Toto video s doktorem Reinerem Fullmichem je nezbytné pro pochopení pozadí plandemie. (Je to jen 18 minut, ale lze pohodlně sledovat na 1,5 rychlosti.)

https://www.bitchute.com/video/FiqBYLsnsqzO/

„Nemyslím si, že všechny tyto nežádoucí účinky vakcín jsou součástí plánu Deep State. Snaží se to uspěchat a proto se děje tolik chyb… Nebude to dlouho a dosáhneme bodu zlomu.“ (Dr. Reiner Fullmich)

Je to výborný rozhovor. Doktor Fullmich je inteligentní, humorný a pokorný. Řekl, že Deep State původně plánoval použít jejich Plandemii v roce 2050 k vyhlazení většiny pozemské populace. Toto datum bylo dvakrát posunuto kvůli jejich čiré chamtivosti – 2030, pak 2020. Proto nebyli připraveni na nežádoucí účinky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Díky panu E. za zveřejnění tohoto videa vozu projíždějícím hlubokým podzemním tunelem. Byla jsem fascinován těmito záběry. Je to důkaz toho, že když něco nevidíte, neznamená, že to neexistuje. Je zřejmé, že tyto hluboké podzemní tunely existují – a vstupní a výstupní body jsou utajené pro veřejnost.

https://www.youtube.com/watch?v=mXjM_kACGr4&t=35s

Nakonec, buďte svědky nesmírné odvahy a vášně této matky, která bojuje za právo své šestileté dcery nenosit do školy masku. My Světelní válečníci se můžeme inspirovat její silou přesvědčení.

https://twitter.com/ErrolWebber/status/1385180596058550279

 

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Marshall Report 22.Q4.2Q21

KONFERENCE ZDRAVÍ A SVOBODY – celé projevy. Všem těm, kteří byli cenzurováni kontrolou pomlouvačných oddílů!

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/04/22/health-and-freedom-conference-full-speeches-by-all-those-censored-by-the-fact-checking-smear-squads/

Jejich sledovanost je obrovská! A MSM se svými novináři si přejí… aby měli aspoň jednu unci vlivu, který tito lidé mají.

Zde je několik skvělých videí celých projevů hlavních řečníků na konferenci Zdraví a svoboda.

Někteří lidé se ptali, co řekli minulý víkend o COVIDu na konferenci o zdraví a svobodě. Měli toho hodně co říct. Doktorka Simone Gold měla skvělý rozhovor ohledně COVID, odhalila lži, spolu s lékařskými fakty a sdílela své osobní pronásledování za to, že se postavila za pravdu o celém skandálu s COVID karanténou.

https://rumble.com/vftm3j-full-speech-dr.-simone-gold-health-and-freedom-conference-2021.html

Dr. Simone uvedla: „Jsem tak frustrovaná, když slyším výraz ‚následujte vědu‘, protože věda je ve skutečnosti jednoznačná – že včasná léčba funguje, karanténa nefunguje, masky nefungují. Takže výraz ‚následujte vědu‘ toto vůbec neznamená. Znamená to jen následovat vědce podle mého výběru.“

Na konci videa má Dr. Simone skvělý videoklip, který dali dohromady…ukazují, jak už nebýt „šílený.“ Bude se Vám to líbit! Je to komická reklama na to, co nedělat s COVID nařízeními.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mike Adams – The Health Ranger, mluví o mysli, vědomí, víře, obcházení cenzury, kritickém myšlení a zdraví v ohromující prezentaci s názvem Nakažlivá mysl. Mluví o tom, jak jsme pronásledováni za to, že poukazujeme na to, co je zřejmé z toho, co vidíme, a je morálně špatné dělat to, co dělají našim dětem. Pronáší mysl provokující řeč o Bohu, který pracuje skrze všechny lidi, aby udělal něco velmi mocného.

https://rumble.com/vfto8r-full-speech-mike-adams-health-and-freedom-conference-2021.html

Platformy pro cenzuru sociálních médií zapomněly, proč lidé chodí na YouTube, Facebook nebo Twitter. Chodí tam, aby slyšeli lidi, kteří říkají pravdu a teď jsou cenzurováni. Takže čas běží a lidé nyní čekají, až se všechny ostatní platformy rozběhnou, a mezitím loví kousky a útržky informací, které mohou sdílet, protože některé věci se nedají snadno sdílet.

Propagandisté jsou tedy v rozpacích a přešli k plánu B, který má všechny tyto stránky ohodnotit jako „nespolehlivé“ a pošpinit je v každém směru. Pomlouvači, jako Newsguard nejsou nic jiného než placené gestapo, propagandistický strážce a problém s tím je, že nejsme v éře 1. a 2. světové války. Toto je doba vyspělých technologií a lidé, kteří znají svou skutečnou historii, vedou cestu k tomu, aby ty, kteří stále používají staré plány, vystavili tyranii. Neplánovali, že se lidé probudí, a neplánovali ani vysoký počet lidí, kteří již v posledních dvaceti až 30ti letech začali brát své životy zpět do vlastních rukou. Probuzených je víc, než kolik jich dokážou spočítat. (Tichá většina je chytrá parta) The Health Ranger je fontána informací, průkopník, který se připravil na takovou dobu, jako je tato!

https://thecontagiousmind.com

Generál flynn se vyjádřil k mnoha otázkám, zmínil děti a to, jak na ně COVID působí a jak se musíme zapojit, abychom zastavili šílené věci, které našim dětem dělají. Vyzívá rádoby členy republikánské strany a říká, co musíme udělat, abychom získali správné lidi do služby.

https://rumble.com/vfrf8d-full-speech-michael-flynn-health-and-freedom-conference-2021.html

Mike Lindell mluví o závislostech a vypráví svůj osobní příběh, jak se dostal tam, kde je a proč tvrdě bojuje za Ameriku! Jeho platforma „Frank Speech“ je nyní v provozu. Mike byl také cenzurován a obdržel známku „5“ od „ověřovatelů faktů“ a podvodníků s hodnocením.

https://rumble.com/vfrnhl-full-speech-mike-lindell-health-and-freedom-conference-2021.html

Phil Waldron – Mluví o volebním podvodu a cestě vpřed. Dává seznam věcí, kterých si musíme být vědomi, jako je marxismus, a navrhuje, abychom si o tom všechno přečetli, spolu s knihou „Pravidla pro radikály.“ Vysvětluje, abychom věděli, co se děje… musíme vědět, co nám oni (deep state cabal) dělají, abychom zjistili, jaký je jejich plán.

https://rumble.com/vfstfb-full-speech-phil-waldron-election-fraud-the-path-forward-health-and-freedom.html

Lin Woodův celý proslov. Ten muž je inspirací pro obyčejného člověka a v Elitě zažehl plameny strachu!

https://rumble.com/vftniz-full-speech-lin-wood-health-and-freedom-conference-2021.html

Sidney Powellová má plné ruce práce s právnickými psy… ale ona je Esther bojující za Ústavu „We The People“ tohoto velkého národa!

https://rumble.com/vfss3l-04172021-sidney-powell-full-speech-health-and-freedom-conference-2021-tulsa.html

Dianne Marshall

***** ****

Jak to, že je bakterie považována za život na Marsu, ale tlukot srdce plodu není považován za život na Zemi?!

https://gab.com/M2Madness/posts/106108779136858231

***** **** ***** ****

Senátor Rand Paul prohlásil, že pokud chce Joe Biden aby se Američani nechali očkovat proti koronaviru, měl by jít do živého vysílání a spálit svoji roušku.
https://summit.news/2021/04/23/video-rand-paul-calls-for-biden-to-burn-face-mask-on-live-tv/
***** ****

Globální orgán, který dohlíží na olympijské hry, oznámil, že sportovci, kteří na akci udělají politické gesto, budou potrestáni a že toto pravidlo je vůle většiny zúčastněných sportovců.
https://summit.news/2021/04/23/taking-a-knee-banned-by-international-olympic-committee/
„Pokleknout“ zakázáno Mezinárodním olympijským výborem
***** ****
Nové záběry okamžiků předtím, než byla zastřelena policistou během útoku nožem, ukazují Ma’Khia Bryantovou, jak křičí: „Zapíchnu tě dě*ko!“ – Opět ospravedlňuje jeho reakci.
https://summit.news/2021/04/23/new-footage-shows-makhia-bryant-yelling-im-going-to-stab-fk-out-of-you-bitch-during-knife-attack/

Prezident Trump ve čtvrtek večer sestřelil hvězdu NBA Lebrona Jamese za to, že na Twitteru zveřejnil fotografii policisty z Ohia, který zastřelil Ma’Khiu Bryantovou, když se pokusila pobodat další dvě ženy a nazval ji „JSTE NA ŘADĚ“.
https://summit.news/2021/04/23/trump-lebron-should-keep-his-racist-rants-to-himself/
V prohlášení, které zveřejnila jeho kancelář, Trump uvedl, že Lebronovy „rasistické pokřiky jsou rozvratné, ošklivé, urážlivé a ponižující“.
„Možná je to skvělý basketbalista, ale nedělá nic pro to, aby dal naši zemi dohromady!“ pokračovalo prohlášení.
Trump dodal, že „LeBron James by se měl zaměřit spíše na basketbal než předsedat nad zničením NBA, která právě zaznamenala zdaleka nejnižší televizní sledovanost v dlouhé a významné historii ligy“.

***** **** ***** ****

Miluju vůni paniky po ránu.
https://gab.com/MajorPatriot/posts/106115287900512404
Top články:
– Nyní je OANN zapojena do arizonského auditu? Může to být ještě absurdnější?
– Demokraté žalují o zablokování „auditu“ voleb v Arizoně v roce 2020
– Státní inspektor, demokraté podali příkaz k zastavení GOP auditu výsledků voleb v Arizoně

Dozorčí rada okresu Maricopa je v současné době na mimořádném zasedání a hledá právní radu, jak bojovat proti volebnímu auditu.
https://gab.com/Praying-Medic/posts/106116761350979358

BREAKING – OBROVSKÁ NOVINKA V ARIZONĚ: Demokraté v Arizoně nezaplatí kauci ve výši 1 milionu dolarů, takže volební audit pokračuje
https://www.thegatewaypundit.com/2021/04/breaking-huge-update-az-democrats-arizona-wont-post-1-million-bond-election-audit-continues/
***** ****

Mentální porucha
https://gab.com/a/posts/106115482262806282
Nevlastním auto, ale pro tuto příležitost jsem si ho pronajala, abych si mohla dojet pro svou první vakcínu, jsem tak NADŠENÁ!

***** **** ***** ****

Miluju vůni paniky po ránu.
https://gab.com/MajorPatriot/posts/106115287900512404
Top články:
– Nyní je OANN zapojena do arizonského auditu? Může to být ještě absurdnější?
– Demokraté žalují o zablokování „auditu“ voleb v Arizoně v roce 2020
– Státní inspektor, demokraté podali příkaz k zastavení GOP auditu výsledků voleb v Arizoně

Dozorčí rada okresu Maricopa je v současné době na mimořádném zasedání a hledá právní radu, jak bojovat proti volebnímu auditu.
https://gab.com/Praying-Medic/posts/106116761350979358

BREAKING – OBROVSKÁ NOVINKA V ARIZONĚ: Demokraté v Arizoně nezaplatí kauci ve výši 1 milionu dolarů, takže volební audit pokračuje
https://www.thegatewaypundit.com/2021/04/breaking-huge-update-az-democrats-arizona-wont-post-1-million-bond-election-audit-continues/
***** ****

Mentální porucha
https://gab.com/a/posts/106115482262806282
Nevlastním auto, ale pro tuto příležitost jsem si ho pronajala, abych si mohla dojet pro svou první vakcínu, jsem tak NADŠENÁ!

***** **** ***** ****

NBC byla přistižena, jak upravila hovor na 911 (tísňová linka), aby vynechala skutečnost, že Ma’Khia Bryantová byla zapojena do bodného útoku, když byla zastřelena policií, a také neukázala videozáznam, který ukázal, že má nůž.
https://summit.news/2021/04/22/nbc-deceptively-edits-911-call-to-conceal-fact-bryant-had-a-knife/
***** ****

„Autonomní zóna George Floyda“ v Minneapolis vydala seznam „pravidel pro bílé lidi“, která musí dodržovat, aby mohli vstoupit do oblasti.
https://summit.news/2021/04/22/george-floyd-autonomous-zone-issues-rules-for-white-people/
Zóna se objevila v oblasti, kde Floyd zemřel a která se podobá táboru náboženského kultu. Zdá se, že křty, zázraky a další duchovní události mohou být na denním pořádku.
Vstup do oblasti jako bílá osoba však přichází s potenciálními riziky, pokud se budete chovat „problematicky“. Všichni návštěvníci jsou žádáni, aby nosili roušky a jednali s „pokorou“, ale delší seznam pravidel pro bílé lidi vysvětluje, jak s nimi bude zacházeno jinak.
***** ****

Agitátoři BLM se pokusili zorganizovat akci „kořist pro spravedlnost“ tím, že se zaměřili na nákupní centrum v Kalifornii, což vyvolalo policejní reakci.
https://summit.news/2021/04/22/loot-for-justice-blm-agitators-target-stores-in-california/

Black Lives Matter si stěžovala, že černošské komunity jsou nyní, když je Joe Biden prezidentem, více ohroženy a že se situace od jeho nástupu do úřadu zhoršila.
https://summit.news/2021/04/22/blm-complains-black-communities-being-terrorized-at-a-greater-rate-under-biden-than-trump/
(tak tohle nevymyslíš)
***** ****

Britská vláda má oficiálně během několika dní zavádět očkovací pasy podle zprávy listu The London Telegraph, která cituje zdroje, které odhalily, že ministerstvo dopravy o plánech hovořilo s představiteli cestovního ruchu.
https://summit.news/2021/04/22/report-uk-vaccine-passports-to-be-rolled-out-within-days/

***** **** ***** ****

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.