Sierra NZ 24.Q1.2Q21

Nejnovější zpravodaj Rockwella přináší vynikající podrobné shrnutí současné globální situace. Souhlasím s jeho teorií a přikládám dlouhý výtah. (Jedním z) Q strašáků je scénář falešné 3. světové války, kdy je po celém světě pod záminkou války nasazena armáda, zatímco místo toho zatkne DS a dohlédne na nové volby v každé zemi. Mohlo by také dojít k „nebeské události“.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2022/01/ww3-scare-event.html

il Donaldo právě tweetnul „A SPUSTÍ UDÁLOSTI POD FALEŠNOU VLAJKOU“ a my vidíme, že se to děje přímo před našima očima. Rusko – ukrajinská záležitost explodovala. Pedo Joe dává dohromady rozkazy k vyslání amerických vojáků na Ukrajinu. Poslal už druhou zásilku 80 tun vojenského vybavení. Rusko poslalo do oblasti dalších 20 válečných lodí. Velvyslanectví USA, Spojeného království, Německa, Francie a Izraele nařídila evakuaci svého personálu.

Moskva uvedla, že „začalo odpočítávání“. NATO uvedlo své síly do pohotovosti. USA vysílají na Ukrajinu „taktické bezpečnostní týmy“. Rusko, Ukrajina, Francie a Německo jednaly BEZ USA. USA právě nařídily vyslat do regionu údernou jednotku letadlových lodí. Je JASNÉ, že právě tento region má být využit jako událost, která vyděsí jadernými zbraněmi, nebo jak to vyjádřil jeden nový autor, jako „civilizační událost blízké smrti“.

Jako by to nestačilo, Čína přeletěla 39 stíhačkami nad vzdušným prostorem Tchaj-wanu. Je docela možné, a já řeknu, že je pravděpodobné, že dojde k odstrašující události na dvou frontách. Čína využije toho, že USA jsou zaneprázdněny na Ukrajině, a napadne Tchaj-wan. Bude to pro SHOW, takže na to nezapomínejte. Ve skutečnosti se na tyto události DYCHTIVĚ těším.

https://twitter.com/PapiTrumpo/status/1485643731428651015

(Bidenův tým teď bude zoufale hledat zářivý cíl, který by mohl zasáhnout… a spustí falešné vlajky.)

Věřím také, že v rámci toho bude zničen Bílý dům. Philův zdroj mu řekl, že ty světelné záblesky uprostřed noci, které jsme viděli v Bílém domě, jsou nahraná přiznání. ŽÁDNÁ ŠANCE. Věřím, že v Bílém domě se toto děje, ale ta světla šla postupně od okna k oknu rychleji, než by sprinter dokázal běžet, tak jak to vidíme při demolicích. Nahraná přiznání by se týkala jednoho světla v jediné místnosti. Kromě toho mě napadá JEDINÉ vysvětlení, proč se kolem Bílého domu postavila železobetonová zeď, a to proto, aby se omezily škody způsobené destrukcí budovy.

Už DLOUHO nám bylo řečeno, že Bílý dům bude zničen. Phil byl také skeptický k tomu, co mu jeho zdroj řekl o světlech v Bílém domě, když řekl, že si myslí, že bílé klobouky šířily dezinformace o tom, co se tam děje poté, co byly přistiženy, jak se snaží bagatelizovat to, co se děje. To, co vidíme, je příprava na jeho zničení, a zdroje Simona Parkese to potvrzují. Máme také zprávy, některé nenápadné, jiné ne.

Zdroj z americké armády řekl: „Je to tento týden!“. Ještě oficiálnější je, že Flynnův bratr, který má na starosti tichomořskou flotilu, zveřejnil tweet, na němž stálo „Zelené světlo“ s červeným lemováním ve stylu Q kolem příspěvku. Vzpomínáte si, jak minulý týden všichni říkali „zelené světlo“ a všechny budovy se koupaly v zeleném světle? JASNĚ se jedná o zprávu. Modlím se, aby po LETECH vzkazů už konečně přestali MLUVIT a začali JEDNAT.

To nás přivádí ke SKUTEČNÉ otázce. Na co čekají? Žádná dobrá odpověď, ale bylo zveřejněno několik vysvětlení. Po uplynutí roční LEGÁLNÍ lhůty je dalším krokem armády zdokumentovat selhání VŠECH TŘÍ složek vlády při nápravě volební krádeže. Tento proces NEMŮŽE ZAČÍT dříve, než uplyne roční lhůta, takže ano, je docela možné, že čekáme na pitomé papírování.

Tyto dokumenty jsou však klíčové, protože představují právní oprávnění k jednání a budou použity u domácích i celosvětových soudů. Existuje jeden člověk na Telegramu, který nikdy netvrdil, alespoň pokud je mi známo, že má vnitřní zdroje, ale psal, že „se to brzy stane“. Díky svým předpovědím na úrovni Nostradama si získal docela dost příznivců. Právě řekl, že se to stane TENTO týden, bude třídenní událost, kterou si vykládám jako událost strachu, po níž bude následovat deset dní odhalování. Pak budou následovat nové volby po celém SVĚTĚ v souladu s NESARA/GESARA. Řekl také, že globální aliance likvidující hluboký stát se rozšířila z 22 na 32 zemí.

Přemýšlel jsem o tom ještě chvíli a došel jsem ke dvěma závěrům. Za prvé, nové volby jsou ZARUČENY. V tuto chvíli jsem si tím stoprocentně jistý, přestože o tom mnoho lidí nediskutuje. Několik věcí to vysvětluje, rezignace kongresmanů, trumpova podpora, diskuse o polovině funkčního období, do toho trumpova shromáždění, trump nám říká, abychom „šli volit“ a obnoveným zaměřením na krádež voleb. NIC z toho nedává smysl, pokud se neblíží volby. Ale svůj druhý závěr považuji za chybějící kousek skládačky, vlastně TEN chybějící kousek. Myslím, že vysvětluje, PROČ jsme byli nuceni snášet tu celoroční show. Podle NESARY si nemyslím, že nové volby jsou nepovinné, myslím, že jsou POVINNÉ. To vysvětluje VŠECHNO! Jak to? Pokud jste bílé klobouky a pracovali jste na tomto okamžiku doslova půl STOLETÍ, NECHCETE NIKDY riskovat, že se věci vrátí do starých kolejí. Naše bída a utrpení je/bylo ZÁSADNÍ, jakkoli to nenávidíme. Proč? Protože se chystají odstranit hráče DS po celém světě, a pak nechat OČEKÁVANÉ rozhodnout, kdo budou noví vůdci ve skutečně spravedlivých svobodných volbách.

(pozn.: sice to opravdu vypadá, že už je to konečně tady, ale dokud se to nestane, berte s rezervou)

Informátoři amerického ministerstva obrany předložili prostřednictvím amerického prokurátora údaje, které popisují katastrofální dopad vakcín – 300% nárůst potratů a rakoviny a ohromující 1000% nárůst neurologických problémů (což se týká pilotů).

https://www.redvoicemedia.com/2022/01/attorney-thomas-renz-reveals-mind-blowing-covid-jab-injury-numbers-from-dod-whistleblowers-video/

Dokonce i současný člen představenstva společnosti Pfizer vyzývá k ukončení povinnosti očkování/roušek a tvrdí, že virus je na ústupu.

https://www.theepochtimes.com/pfizer-board-member-suggests-end-to-mask-vaccine-mandates_4233260.html

Na protest proti nařízením jede přes Kanadu do Ottawy (parlamentu) obrovská kolona kamionů. Při posledním sčítání byla dlouhá 70 mil. Zde je krátké video. Vzrušující podívaná v mrazivé mlze.

https://twitter.com/TheMarieOakes/status/1485389656070012935

Všimněte si posledního anagramu „Delta Omicron“ v tomto memu. DS je nucen říci nám pravdu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107677718590046508

Delta je označení mozkových vln pro spící lidi.

Omikron je anagram pro debilní.

A delta omikron je anagram pro ovládání médii.

Nakonec, na lidstvo se valí tsunami PRAVDY. Velké probuzení je v plném proudu.

https://twitter.com/ai_clayton/status/1485288112196661250

Příchozí e-maily a zprávy se na mě valí jako lavina. Probuzení mas musí být určitě v plném proudu. Dostávám všechno, co si jen lze představit, od whistleblowerů, poškozených vakcínami, stížností na policii – na co si vzpomenete. Myslím, že se teď schyluje k vážným potížím, víc než kdy jindy.

***** ****

X22 Report 2685

https://rumble.com/vt7w0o-ep.-2685b-why-russia-what-damage-can-russia-do-to-the-ds-think-mirror.html

DS je v procesu změny zpravodajského cyklu, fake news tlačí na válku. Putin nenapadne a nezačne válku, DS se ho pokusí navnadit jako v minulosti. Zdá se však, že toho všeho využívají k vytvoření narativu o kybernetických útocích na USA. Tlak proti Rusku má zakrýt jejich zločiny, pomyslete na to, co by Rusko mohlo DS udělat, kdyby se odhalily určité informace. Vše, co DS promítla na trumpa, je to, co sami udělali, a nyní lidé vidí rozdíl, trump vytvářel mír a DS vytváří válku.

***** ****

Keanu Reeves:

https://t.me/KeanuReeves_Channel/249

Červená vlna přichází.… Jdeme na to.

GREENLIGHT (máme zelenou).

***** ****

SLEDUJTE: Biden byl přistižen, jak na horký mikrofon nazývá Petera Doocyho z Fox News „hloupým zk*rv*synem“ za otázku o inflaci.

https://gab.com/Breaking911/posts/107679881209532219

***** ****

Očekává se, že dánská premiérka Mette Frederiksenová na středeční tiskové konferenci zruší všechna Covid omezení.

https://gab.com/disclosetv/posts/107683189816085432

NOVINKA – Soudce Nejvyššího soudu státu New York rozhodl, že příkaz pro nošení masek je „protiústavní“, a prohlásil jej za „neplatný a nevymahatelný“.

https://twitter.com/disclosetv/status/1485774581965242370

https://www.theepochtimes.com/null-void-and-unenforceable-ny-judge-strikes-down-governors-mask-mandate_4232601.html

Dr. Peter McCullough: „Nenechte si už píchat žádné genetické vakcíny, nebezpečné cizorodé spike bílkoviny „vedou k chronickým onemocněním“.

https://www.thegatewaypundit.com/2022/01/exclusive-dr-peter-mccullough-urges-stand-genetic-vaccines-cause-body-produce-spike-proteins-brain-lung-heart-bone-marrow-reproductive-organs/

Eric Clapton věří, že „hypnóza hromadného formování“ přiměla lidi, aby si nechali píchnout falešnou Covid vakcínu.

https://davidicke.com/2022/01/25/eric-clapton-believes-mass-formation-hypnosis-made-people-get-covid-fake-vaccine/

***** ****

Maminka z Kalifornie podniká právní kroky proti učitelům, kteří údajně přesvědčovali její jedenáctiletou dceru, že je chlapec.

https://resistthemainstream.org/ca-mom-takes-legal-action-against-teachers-who-allegedly-persuaded-11-year-old-daughter-she-was-a-boy/

***** ****

Tornáda zasáhla řecké ostrovy během zimní vánice.

https://www.sott.net/article/463576-Tornadoes-hit-Greek-islands-during-winter-blizzard

***** DOPLNĚNO V 11:45 hod.

JUST IN – Bidenův příkaz k očkování nebo testování pracovníků ve velkých podnicích bude zítra úřadem OSHA stažen.
„Po vyhodnocení rozhodnutí Soudního dvora OSHA stahuje nařízení o očkování a testování ETS jako vymahatelnou mimořádnou dočasnou normu.“
https://twitter.com/disclosetv/status/1486016410237255689
https://public-inspection.federalregister.gov/2022-01532.pdf

Podle Hanse Klugeho, ředitele Světové zdravotnické organizace pro Evropu, se kontinent blíží ke „konečnému scénáři“, což je další známka toho, že Omicron předznamenává začátek konce pandemie.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107677371036265248

Dr. Ryan Cole říká pravdu o protilátkách:
„Tohle jsou základy imunologie.“
„Takže tato falešná konstrukce našich federálních agentur, že se jedná o pandemii neočkovaných šířících [SARS-COV-2], je patofyziologická lež.“
https://gab.com/Footdoc/posts/107678860865831848

Studenti v utajení odhalili, že středoškolská klinika v Coloradu podává očkování bez souhlasu rodičů, a to i poté, co ředitel školy ujistil, že se to nestane.
https://gab.com/gatewaypundit/posts/107683528639593237

Britská televizní stanice Sky News se zatajeným dechem informovala o úmrtí „anti-vax“ olympijského vítěze Szilvesztera Csollanyho, aby později v článku přiznala, že byl očkován.
https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107683076379161235

Australské supermarkety IGA zakazují nakupovat všem zákazníkům, kteří nebyli očkováni proti Covidu.
https://www.mirror.co.uk/money/supermarket-bans-shoppers-who-havent-25987284

31letý otec z Bostonu byl vyřazen ze seznamu osob pro transplantaci srdce, protože se odmítl nechat otrávit COVID „vakcínou“.
https://gab.com/BeachMilk/posts/107685687868842241
(je to sice hnusné, ale pro něho je to prašť jako uhoď, po tom co víme co způsobují srdci vakcíny)

Nezamýšlené důsledky: „Lidé se bojí jít do nemocnice“.
https://gab.com/RevolverNews/posts/107684206769148342
***** ****

Babylon BEE:
Ukrajina zve Kylea Rittenhouse, aby střežil jejich hranice.
https://gab.com/TheBabylonBee/posts/107680214836122627

*****

Ukrajinská falešná válka vyvolává v hlubokém státě paniku z odhalení.
Pohled Kash Patela na ukrajinské dění- myslí si, že jde jen o Putinovu hru na slabá světová média a slabší Bidenovu administrativu!
Poznámka: Překvapuje mě, že se tam nezmínil o konexích Bidena, Obamy, Pelosiho, Sorose. Putin je vlastně nutí k panice, pokud bude země osvobozena od DS a klaunských agentur. Podobně jako v Severní Koreji !!!
https://gab.com/QAnon211/posts/107682785109898449
Biden chce válku s Ruskem: Válkychtivé elity slintají nad konfliktem s Putinem, Stew Peters Show, zveřejněno 24. ledna.
https://rumble.com/embed/vqlh9n/
Kash Patel se dnes připojí ke Stewovi Petersovi, aby s ním probral probíhající krizi na Ukrajině, upozornil na Putinovo blafování a krvežíznivost Deep State.

Tucker Carlson: Čína se diví, jak může být Amerika tak hloupá a destruktivní. Z války s Ruskem má prospěch jen Čína… Čína má prospěch, tečka. Jediným jistým vítězem je zde čínská vláda.
https://gab.com/Gee/posts/107682408851752943

Massie se dnes ráno probudil a šíří pravdu!
https://twitter.com/JackPosobiec/status/1485966501022769155
Neexistuje žádná smlouva s Ukrajinou, která by USA zavazovala k útoku na Rusko.
Válku vyhlašuje Kongres, nikoli prezident.
Zadanou četbou na tento týden je Ústava.
Třído rozchod.

Joe Biden nevyhrál volby, celý svět ví, že je podvodník.
https://gab.com/QAnon211/posts/107676447025953230

Představte si, že tihle týpci rozpoutají třetí světovou válku.
https://gab.com/NeonRevolt/posts/107684195526015310

*****

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.