Sierra NZ 25.Q2.2Q21

Aha Moment O vakcíně

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/02/aha-moment-about-vaccine.html

 

Starship Earth zahrnula do svého posledního příspěvku citát o tom, jak jsme zde všichni, abychom naplnili naši nejvyšší radost – a pokud to zahrnuje i „bodnutí“ kvůli viru pro některé lidi, budiž. (Mimochodem, líbí se mi a souzním s obrazem srázu v intru příspěvku).

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/02/25/february-25-2021-pushing-pushing-pushing-to-the-precipice-videos/

Představte si, že se tak bojíte falešného viru, že jediný způsob, jak můžete znovu zažít radost, je mít vakcínu. To je realita pro mnoho lidí na planetě Zemi právě teď.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jako světelní válečníci nemáme právo soudit volby kohokoliv. Kritéria štěstí jsou pro každého člověka jedinečná. Výsledek „bodnutí“ se zapíše do smlouvy duše každého člověka. Možná toto poznání přinese mír těm z nás, jejichž rodinní příslušníci se rozhodnou nechat se očkovat.

Už týdny si dávám dům do pořádku (doslova) kvůli… něčemu. Na úrovni duše, si musím být vědoma blížících se velkých změn. Dnes jsem si vyčistila kůlnu, což je úkol, se kterým otálím už roky. Trvalo to deset minut! A našla jsem pár pokladů.

Vyklidila jsem své knihy a vyčistila skříně. Teď jsem připravena na…něco.

Tady je skvělý Gab příspěvek, který smete všechny pochybnosti a obavy z aliančního plánu. Aliance v zákulisí velmi usilovně pracuje – myslet si opak je urážkou jejich velkého Božského díla.

https://gab.com/FedUpWithSwamp/posts/105787949073583284

Cože? To ani není logické….. takže věříte, že prezident trump bojoval s bažinou veřejně, a obě politické strany, zavedly politiku škodící Deep State mašinérii, zastavil všechny války, poslal Q, aby odhalil nepřítele pro nás ostatní, drtivě vyhrál své znovuzvolení, pak pokorně ustoupil stranou a dovolil ČÝNĚ otevřeně ukrást Ameriku? I když Q představil jejich konkrétní plány, jak toho dosáhnout?

Myslíš, že všechno, co nám trump kázal, byly lži? Myslíte, že se trump vzdal svého života a uškodil jemu a jeho rodině, aby bažina mohla vyhrát? A pak se odplížil na Floridu, aby nás tu všechny nechal snášet zlo čínské CCP? Poté, co nám řekl 4 krát ve svých posledních 2 projevech DRŽTE LINII? Proč by opakoval tuhle frázi?

A jak vysvětlíš… no…. VŠECHNO, co trump udělal pro Ameriku, VŠECHNO o čem trump mluvil, VŠECHNO za čím trump stojí, a VŠECHEN ten výzkum čím nás Q pověřil? Nevidíte, že Q příspěvky právě ožívají? Nevidíte čirou paniku Big Techu nebo MSM? Nevidíte ochranné ploty a VOJENSKOU a Národní gardu, kterou PREZIDENT TRUMP rozmístil kolem budovy Kapitolu, než opustil DC? Přesně jak nám řekl Q? A řekni mi… proč je Biden nemůže propustit?

Vzhledem k tomu, že jsme ještě neviděli, že by Spravedlnost byla uplatněna na (některé) z těchto zločinců, myslíte si, že trump lhal o tom, že je prezidentem Zákona a pořádku? Myslíte si, že trump je nějaký sadista, který nám dává naději, dává nám důvěryhodné informace, dává nám PROHLÁŠENÍ a pak nás prostě opustí? Protože to je to, co Váš nedostatek víry naznačuje.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jsem tu abych Vám řekl, že jsme ještě neskončili! Možná byste měli přestat naslouchat ponurým náladám a zkáze a připomenout si, že prezident trump byl a stále je americký hrdina! #NeverForget #KeepTheFaith (nikdy nezapomeň, udržuj víru)

Texas Gal @PresDJTrumpUSA

Nakonec, AorticWarrior73 na Anonup sdílí můj stupeň připravenosti na…něco.

„Mám pocit, že jsme došli na konec. Jsem klidný. Kompletní. Hotový. Ani nevím, co je to ‚konec‘. Moje hlava byla zaneprázdněná od listopadu 2017. Dnes se přestala točit. Jsem připraven.“

My světelní válečníci jsme připraveni, připraveni, PŘIPRAVENI velmi dlouhou dobu. Bůh žehnej naší mimořádné míře trpělivosti na této misi na Zemi. Budeme sdílet naše válečné příběhy tam Nahoře po zbytek věčnosti.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2414

 

CB Panikaří, Lidé už vidí zmanipulovaný systém.

https://rumble.com/ve6c2d-ep.-2414a-cb-panicking-the-people-can-see-the-rigged-system-now.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

Stimulační zákon není stimulační zákon, je to odměna pro zkorumpované politiky. 90% jde na nekovidové související záležitosti, zatímco méně než 10% pomůže lidem. Federální dělníci dostanou 1400 týdně, zatímco všichni ostatní dostanou jednorázový šek. JB je v procesu ničení celé ekonomiky, lidé nyní vidí pravdu. CB panikaří, jejich informační válka neudrží novou měnu na uzdě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

DS Selhal, Bolest přichází v mnoha různých formách, Pojistná politika je ve hře

https://rumble.com/ve6ch3-ep.-2414b-ds-failed-pain-comes-in-many-different-forms-insurance-policy-in-.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

CB/MSM již selhali ve svém úkolu. Vše, co teď vidíme, je přivést lidi zpět k moci. trump počítal s tím, že DS vytáhne všechny překážky/stopky, a právě to dělají. Celý plán byl vrátit moc lidem. DS poslal zprávu, že přesně tohle se děje.

***** ****

 

Prosím o komentář: Pomozte mi pochopit, proč trump naléhal na vakcíny, o nichž víme, že jsou nevyzkoušené, nezdravé a neúčinné. Nemůžu se přes to dostat.

https://gab.com/FedUpWithSwamp/posts/105792935756846158

Dobrá otázka, ale proč si myslíte, že vakcíny, o kterých mluvil trump, byly pro normální lidi, jako jsme my? Jasně řekl, že ne každý je bude potřebovat. Ani on nikdy nechtěl vydat mandát. Řekl, že někteří by to tak nechtěli a to je „v pořádku“.

Pro nás ostatní, Prezident trump propagoval léky (HQ, Regeneron – nebo co to bylo, než začal pořád tancovat – smajl) podpořený svým výkonným příkazem o uvolnění léků.

Vakcinační programy WHO/UN (Cabal) proti chřipce/Covid by neměly být spojovány s Operací Warp Speed nebo Trumpem dle mého názoru. Také bych vás odkázal na #Q4076, protože jejich komunismus (neviditelný nepřítel) musí být odhalen tím, že PRAVDU UKÁŽETE, ne tím že ji řeknete.

Pro kontext, zvážte operaci Warp Speed – eliminace čínských agentů (všimněte si zapojení Generálů a ARMÁDY….kvůli vakcínám? Divné, že?) OWS měl mnoho paralel a bylo pravděpodobně velmi ošemetné pro trumpa pracovat kolem Covid prázdných slov, aby zakryl tuto specifickou Armádní operaci eliminovat /vymýtit Neviditelného nepřítele.

Myslím, že vakcíny, které trump propagoval, byly kritické pro účely „Warp Speed“, což znamená, že agenti „chovaní na farmě CIA“ měli dostat „vakcínu“, aby narušili jejich implantáty vyrobené v Číně…. a ano, všichni „kukuřiční“ lidé mají bio-technologické implantáty. Mnoho dalších občanů pravděpodobně také. (jistě by to vysvětlovalo úroveň vymývání mozků, se kterou máme co do činění – stejně jako VELKÉ PROBUZENÍ). Přemýšlejte o požadavcích na uchovávání vakcín s teplotou pod nulou….dost divné, že? A 2 potřebné dávky? Přidejte do kombinace trumpův kontrakt DARPA 2018 pro bio-technologické společnosti zabývající se výzkumem implantátů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lze říci mnohem více, ale sečteno a podtrženo, mám podezření, že matete a kombinujete dvě velmi odlišné události, OWS vakcína (pro implantované oběti) a protlačování Cabal vakcíny (taktika depopulace).

***** ****

 

Roušku nefungují.

https://gab.com/FedUpWithSwamp/posts/105794177535338413

Samozřejmě, že fungují! Masky odřízly váš mozek od kyslíku, takže budete opravdu věřit, že Biden vyhrál volby v roce 2020.

***** ****

 

Až prezident trump o víkendu promluví v CPAC, bude mít za dvě hodiny víc diváků, než měl Biden za celou svou politickou kariéru.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105794571109874507

***** ****

 

Cuomo skončil…

https://populist.press/cuomo-the-sexual-predator/

Cuomo je prase! Políbil mě, nahrhoval svlékací poker.

***** ****

 

Nový návrh zákona navržený v Kalifornii by uložil pokuty maloobchodníkům, včetně internetových obchodů, které nadále vystavují hračky a oblečení pro chlapce a dívky v oddělených částech.

https://summit.news/2021/02/25/california-bill-would-fine-retailers-that-keep-boys-and-girls-toys-and-clothing-in-separate-sections/

***** ****

 

Uniklý interní dokument odhaluje, že největší světový orgán pro leteckou dopravu prosí EU, aby přijala svůj systém očkovacích pasů jako standard napříč celým 27 národním blokem a zajistila zavedení „omezení hranic založených na důkazech“.

https://summit.news/2021/02/25/leaked-letter-global-transport-body-pushing-standardised-vaccine-passport-on-eu/

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Dan Schultz vysvětluje, jak zalidnit Republikánskou stranu skutečnými, konzervativními ústavními činiteli v programu Steva Bannona #WarRoomPandemic. Začíná to tím, že se dobrovolně přihlásíte do místního okrskového výboru. Celostátně je k dispozici 400 000 slotů, z nichž polovina je VOLNÝCH. Představte si, že zaplníte 200 000 těch míst trumpovými republikány MAGA. To je skutečná politická moc, protože členové okrskového výboru mohou PŘÍMĚ hlasovat o tom, kdo stranu řídí. TOTO JE NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ, KTERÝ RINO Z VLÁDY NECHCE, ABYSTE VĚDĚLI. Dan Schultz vysvětluje, jak jednoduché to je a dává VŠECHNY KONTAKTNÍ INFORMACE NA KONCI VIDIA.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105792780739535151

***** ****

 

trump žádá, aby byl zrušen jeho zákaz na Facebooku, Odeslal formálního odvolání

https://conservativebrief.com/makes-special-request-35913/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.