Sierra NZ 25.Q5.2Q21

Všechny oči upřené na Čínu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/watch-water.html

(Q)Storm Rider na Twitteru datoval o záplavách v Číně. To by mohla být předzvěst velkých věcí, které přijdou.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1396973696397582336

Povodně ve východní Číně vysídlují 300 000 lidí, vojenská pomoc ve 4 městech a stovkách vesnic. Místní obyvatelé očekávají povodeň století, jak uvedly čínské zprávy v květnu. Roste znepokojení nad přehradou Tři soutěsky, která by mohla během 6 hodin vyhladit 100 mil. lidí.

Spouštěč světové události.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další tweet od (Q)The Storm Rider o vyhrocené situaci v Číně. Všechny oči upřené na Čínu.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1396958327389704196

Čínská Vojenská CCP (Komunistická strana Číny)

Přerušení všech vazeb a komunikace s USA

Ministr obrany / Všechny válečné lodě CCP na moři přešly na tichý režim

Armáda USA má dostatek důkazů o zapojení CCP do výroby biologických zbraní ve Wuhanu ODHALENÍ v MSM a MSM Činy evidentní

>PATOVÁ SITUACE<

MAY_DAY (volání o pomoc, květnový den)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dlouho očekávaná Durhamova zpráva bude brzy zveřejněna. Zajímalo by mě, zda Q drop „C před D“ je ve skutečnosti (C)hina před Declas (odtajnit)? Každým dnem to tak víc a víc vypadá.

Floridský guvernér Ron DeSantis si upevňuje pozici hrdiny bojovníků světla. Podepsal zákon, který Floriďanům umožní žalovat Big Pharmu za škody způsobené vakcínou. A podepsal zákon, který Floriďanům umožní žalovat Big Tech. Lidé se budou brzy hrnout na Floridu, aby tam žili.

Guvernérka Iveyová podepsala zákon, který v Alabamě zakazuje vydávání očkovacích pasů. Dala jasně najevo, že vakcíny musí být dobrovolné a nikoliv povinné.

https://www.theepochtimes.com/iowa-alabama-governors-sign-laws-banning-vaccine-passports_3828919.html

Aby toho nebylo málo, Iowa zavedla trvalý zákaz nošení roušek v současnosti i v budoucnosti. Stát je nyní zcela „bezrouškový.“ Lidé bojují.

A stát Georgia je připraven zvrátit výsledek voleb ve prospěch prezidenta trumpa – při netrpělivě očekávaném auditu bylo objeveno 30 000 falešných hlasovacích lístků.

Už jste unaveni z výher…? Já taky ne.

A nakonec se mi líbí tento úryvek z článku Sarah Varcasové. Podává vynikající informace o zatmění.

https://astro-awakenings.co.uk/may-june-2021-eclipse-season-mercury-retrograde

Je opravdu čas zvolit si…. lásku nebo strach, odvahu nebo kapitulaci, suverenitu nebo tyranii. Málokdy jsme byli postaveni před tak dalekosáhlé a naléhavé rozhodnutí. Nemohu to dostatečně zdůraznit! Jsme porodními bábami věku Vodnáře a to právě tady a teď, v každé volbě, kterou činíme, v každé minutě každého dne. Všichni se musíme podílet na velkém probuzení. Nový věk se blíží.

Zůstaňte silní a stateční, světoví patrioti. Dlouhá léta trpělivého čekání budou brzy odměněna. Zdálo se, že tento den nikdy nepřijde, ale nyní je velmi blízko.

Where We Go One We Go All.

***** ****

Volební audit v New Hampshire odhalil, že velkoplošné hlasovací zařízení zřejmě započítávají NEEXISTUJÍCÍ HLASY. Stát a místní komunity hledají potvrzení. Pravděpodobně je to pravda, ale brzy se to dozvíme. Proč vůdce menšiny Mitch McConnell a republikáni nedělají nic s tím, co se dělo ve volbách 2020? Jak je možné, že to demokratům prochází? Zapíše se to jako zločin století! Další státy jako Arizona, Georgia (kde soudce právě vyhověl návrhu na rozpečetění a kontrolu hlasovacích lístků z voleb 2020), Michigan, Pensylvánie a další budou následovat.

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/106292989358164116

***** ****

Whiplash na telegramu: Michael Jackson nám ukázal zdravotní lůžka (MedBeds)

https://operationdisclosureofficial.com/2021/05/24/whiplash-telegram-update-michael-jackson-showed-us-med-beds/

(to si pamatuji, smáli se mu, že spí ve skleněné rakvi)

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2485b

Fake News se připravuje na pád, DS systém se chystá být odhalen celosvětově, AF1

https://rumble.com/vhiluj-ep.-2485b-fake-news-prepares-for-the-fall-out-the-ds-system-is-about-to-be-.html

DS a falešná zpravodajská média vědí, že celý jejich systém bude odhalen. Audity postupují vpřed a vzorce jsou objevovány a odhalovány. Panika je nyní mimo tabulky a falešná zpravodajská média se snaží přesvědčit lidi, že musí přijmout výsledek voleb a audity nejsou nutné. trump připravuje AF1. Jakmile to bude odhaleno, budou ti, kdo „vědomě“ zmanipulovali volby a podíleli se na manipulaci, zatčeni.

***** ****

X22 Report 2486b

Informační vodopád, Veřejné povědomí zabíjí všechny ochrany, Připoutejte se, (Zrádci)

https://rumble.com/vhkblj-ep.-2486b-information-waterfall-public-awareness-kills-all-protections-buck.html

Patrioti musí odstranit moc Deep Statu. Infiltrace, k níž došlo v USA, je hluboká a rozsáhlá. Jak jí čelit? Probuďte lidi, aby viděli pravdu. Jakmile se dozvědí pravdu, infiltrace už nebude fungovat, začne se rozpadat. Informovanost veřejnosti zabíjí všechny ochrany. Scavino rozeslal několik zpráv, připravuje se, protože lidé budou požadovat spravedlnost, chystá se vodopád informací. Je čas vzít si tuto zemi zpět.

***** ****

RedPill78

Díl 1-2: Nové důkazy o akci pod falešnou vlajkou z 6. ledna, smazané důkazy, Arizonský audit pokračuje.

https://operationdisclosureofficial.com/2021/05/24/redpill78-rpn-ep-1-2-new-evidence-for-jan-6-false-flag-deleted-evidence-az-audit-continues/

Tajný vzbouřenec BLM John Sullivan – alias Jayden X, skutečně pociťuje hněv ministerstva spravedlnosti a objevily se nové důkazy, které podporují teorii, že 6. ledna 2021 byla vnitřní práce!

Falešné zprávy CNN, Politifact a Snopes jsou roztrhány na kusy za šíření své propagandy falešných zpráv a audit Maricopa je zpět, větší a lepší než kdy předtím!

***** ****

O’Keefe znovu udeřil! Facebook whistlebloweři (informátoři zevnitř) zveřejnili dokumenty popisující snahu tajně cenzurovat obavy z vakcín v celosvětovém měřítku.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/okeefe-strikes-facebook-whistleblowers-leak-documents-detailing-effort-secretly-censor-vaccine-concerns-global-scale-video/?utm_source=Gab&utm_campaign=websitesharingbuttons

***** ****

Patrick Howley:

Twitter mě na týden suspendoval za zprávu o financování projektu netopýřího koronaviru ve wuhanské laboratoři.

Jak jsem řekl NATIONAL FILE: „Víme, že Fauciho dcera pracuje pro Twitter. Je zřejmé, že globalističtí autoritářští prasečí démoni, kterým chybí energie od té doby, co se loni nemohli věnovat uctívání Molocha v Bohemian Grove, se snaží potlačit jednoho z největších investigativních novinářů všech dob. Nenechám se umlčet a budu pokračovat v odhalování prolhaného lasičáka Fauciho světu.“

https://gab.com/PatrickReports/posts/106293527371091986

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.