;

Sierra NZ 22.Q7.2Q21

Varování před globálním rozpadem

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/global-disruption-warning.html

Vedoucí představitel DS Klaus Schwab varuje před rozsáhlým globálním rozpadem. Mimochodem, jeho matka byla Rothschildová. To není překvapivé.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106630579191168562

Klaus Schwab nedávno varoval před katastrofickými důsledky možného „komplexního kybernetického útoku“, který by mohl zastavit všechny základní služby a dopravu na celém světě. Což znamená, že jakmile audity prokáží, že Biden s pomocí Číny a dalších zemí podváděl, aby vyhrál volby, plánují vše vypnout a způsobit chaos. Světoví lídři se právě setkali s BigTech, aby o tom, kromě jiných cílů pro blízkou budoucnost, jednali.

Připoutejte se.

 

 

Eric Clapton se DS nebojí. Nebude vystupovat na koncertě, pokud na něj nebudou mít přístup všichni, ať už jsou očkovaní, nebo ne. Náš hrdina.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/079/963/083/original/4370f5745db2b84a.jpeg

A konečně, zde je ultimátní meme o vakcínách. Zdravý rozum, lidi!

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/079/808/360/original/7d170b906ffd4cc7.jpeg

Nahoře: Jsou vakcíny efektivní?

Dole: V tom případě jsou vakcinační pasy zbytečné.

Naše DS premiérka připravuje půdu pro další možné uzavření. Na dva měsíce zrušila trans-Tasmánské cestování. Ale to, že sem zaskočí australský ragbyový tým, nevadí. Právě pro takové situace vytvořila zvláštní doložku o „výjimce z hospodářského dopadu“.

***** ****

Sierra NZ 23.Q7.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/watch-france_23.html

Tohle je velmi znepokojivé – nový izraelský premiér jedná jako gestapo ohledně vakcín.

https://twitter.com/Resist_03/status/1418546744036524034

Říci lidem, že mohou volně cestovat po své zemi, pouze pokud jsou očkováni, není pobídka – je to vládní nátlak a zločin proti lidskosti.

Hráz DS je tak děravá, že se každou chvíli zhroutí. Podívejte se na tuto zprávu o PCR testu. Za tuto zprávu a několik dalších v tomto příspěvku děkujeme Starship Earth Newsletter.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/07/23/july-23-2021-circling-in-a-holding-pattern-videos/

Úřad FDA dnes oznámil, že PCR test CDC na COVID-19 neprošel úplným přezkoumáním. Jeho povolení k mimořádnému použití bylo ZRUŠENO. Jedná se o stažení z trhu třídy I. Jedná se o nejzávažnější typ stažení. Příliš mnoho falešně pozitivních výsledků!

Coach Jerry se podělil o důležitý postřeh z Jižní Kalifornie.

Kéž byste viděli to, co vidím denně já. Neoznačené výletní lodě kotvící na pobřeží, na míle daleko od svého obvyklého přístavu. Desítky letů vrtulníkem denně na tyto lodě a z nich do neznámých končin. Vojenské vrtulníky!

Napadlo vás někdy, že se to stane ještě za vašeho života?

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/020/452/original/30bfd7f21a22f9cb.png

***** ****

Sierra NZ 24.Q7.2Q21

Úžasný projev prezidenta trumpa

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/awesome-president-trump-speech.html

Prezident trump byl během dnešního projevu ve Phoenixu v ráži. Vypadal zdravě, silně a bojovně. Je připraven postavit se DS a dal jasně najevo, že hodlá VYHRÁT. Zde jsou úryvky z projevu. Bylo těžké vybrat, protože tam bylo tolik zajímavých momentů:

K volebním podvodům: „Když nám to ukradnou a zfalšují, musíme BOJOVAT. Nemáme na výběr. Důkazy jsou monumentální. Více než 74 000 hlasovacích lístků zaslaných poštou, o nichž není jasný záznam, že byly vůbec odeslány. Cabala mu dělala kampaň (Bidenovi).“

„Oni (DS) říkají: „Do prd***! Chytili nás!“ Čas na nápravu není v roce 2024 – čas je PRÁVĚ TEĎ, tady v Arizoně. PRÁVĚ TEĎ. Nemáme ten luxus sedět a čekat na další volby. Musíme ten problém vyřešit. Musíme na sobě zapracovat. Zastavíme radikální levici v jejím rozletu.“

K Bidenovi: „Joe ničí naši zemi. Ani nevěřím, že je to on. Nemyslím si, že je to ON.“

K Billu Barrovi: „Neobviňuji Barra. Neobviňuji mnoho lidí. Stali se slabými, neefektivními a vystrašenými.“

K cenzuře médií: „Když nemáte žádný tisk, tak v zemi začíná komunismus. Nemáme ŽÁDNÝ hlas. Podal jsem hromadnou žalobu na Big Tech, můžete se přidat. Žalujeme u soudu FaceBook, Twitter a Google. Ale mnohem horší než Big Tech jsou chabá a ulhaná média, PRAVÝ nepřítel lidu.“

Ohledně vakcín: „Věřím ve vaši svobodu na 100 %. Čína nám musí zaplatit.“

V komentářích v živém vysílání se objevily komentáře typu ŽÁDNÉ VAKCÍNY a lidé se ptali prezidenta trumpa, proč podporuje očkování. Takže opět je tato sporná otázka na stole. Je velmi těžké prohlédnout skrze kouřovou clonu a vytvořit si vyvážený názor. Možná se to nikdy nedozvíme.

Jeho závěrečné shrnutí: „Stále po MNĚ jdou, protože za VÁS nikdy nepřestanu bojovat. Žijeme podle hesla “ věříme v Boha“. Jsme mnohem silnější než oni. Naše hnutí je poháněno láskou k americkému lidu. Bojujeme za SVOBODU. Vezmeme si zpět ten krásný nádherný Bílý dům!

Na samém konci projevu prezident trump ukázal na jednoho z posluchačů, řekl „Děkuji“ a ukázal malé vzdušné Q znamení. Hurá! O několik minut později ukázal na stejnou osobu znovu, řekl „Děkuji“ a ukázal větší Q znamení. Dvojnásobné hurá! Čekala jsem, jestli to udělá a nebyla jsem zklamaná.

Byl to úžasný projev. Bylo z něj cítit nadšení a obrovská snaha prezidenta trumpa osvobodit lidstvo, ne jen Ameriku. Musíme za ním pevně stát. Jsme jeho armáda digitálních vojáků. On nás POTŘEBUJE.

***** ****

Sierra NZ 24.Q7.2Q21

Je to IQ test

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/its-iq-test.html

Děkuji své kamarádce Nancy za zaslání tohoto skvělého citátu:

Není to pandemie – je to IQ test.

Tento citát se mi také líbí:

Svoboda není zadarmo – musíte za ni BOJOVAT.

Prezident trump ve svém dnešním projevu zdůraznil, že je důležité BOJOVAT za naši svobodu. Všichni jsme na této planetě zotročeni – každý z nás, kdo nepatří k 1% satanské elity. Jako otroci máme dvě možnosti: pokorně přijmout svůj osud, nebo BOJOVAT za osvobození. Já si vybírám boj.

Zde je krátké video prezidenta trumpa, který na svém shromáždění dává vzdušné Q znamení.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106638700933343431

To je vynikající strategie – bojovat chytře.

https://gab.com/WayoftheWorld/posts/106629221534327906

Dal jsem jasně najevo, že prostřednictvím svého právníka začnu požadovat informace o zdravotním stavu všech ostatních zaměstnanců, pokud jde o jiné formy přenosných nemocí. Budeme požadovat informace o zaměstnancích s AIDS, žloutenkou, chřipkou, pohlavně přenosnými chorobami, spalničkami, příušnicemi atd.

Můj právník už má připravené dokumenty, takže bych mu je mohl doručit hned první den, kdy by to zkusil a součástí žaloby by bylo donutit společnost, aby okamžitě přijala opatření k vyčlenění zaměstnanců, kteří mají jakoukoli nemoc, kterou by mohli šířit, včetně běžného nachlazení. Pokud chtěli převzít odpovědnost za zastavení šíření Covid-19 v budově, byli by nyní zodpovědní za šíření čehokoli jiného.

Během 24 hodin jsme byli všichni informováni, že už nebudou vyžadovat naše doklady.

A konečně, můj milovaný synovec Leighton žije v Perthu. Je probuzený. Vzal své dvě malé děti do místního parku, když se náhodou stal součástí velkého shromáždění perthských bojovníků za svobodu. Říkal, že tam byly stovky aut a všechna houkala. Připojil se k nim – prý to bylo první protestní shromáždění jeho dvouletého syna!

Jak řekl, v místních médiích se o tom nic nepsalo. Obrovská shromáždění v Sydney a Melbourne média také nepokryla. My, Anonové, jsme teď zprávy.

Příliv se obrací. Vycítila jsem to z projevu prezidenta trumpa. Ví, že existuje obrovská globální armáda světelných bojovníků, která tvrdě bojuje proti DS. Všimla jsem si, že v projevu několikrát označil kolegy za „bojovníky“. Nikdy předtím jsem ho neslyšela toto slovo použít.

Tehdy si připomínáme, že jsme nejstatečnější ze statečných, nejsilnější ze silných. Mnozí tu chtěli být – jen někteří byli vybráni. Být bojovníkem světla na planetě Zemi je obrovská výsada.

Where We Go One We Go All.

***** ****

„Nová zelená dohoda je nová zelená blbost.“ – trump

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106638302114274390

***** ****

Senátor Ron Johnson: Údaje z Izraele ukazují, že 84 % nových případů COVID jsou očkované osoby.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.