Sierra NZ 28.11.2Q21

Jsme ve válce.

Čtenář blogu Doug napsal v komentáři tato slova:

„Jsme ve válce a většina si toho nevšímá. Musíme držet Světlo.“

Doug má naprostou pravdu, jsme ve válce. Je v ní málo zbraní a bomb. Je to totiž psychologická válka, která zůstává skryta těm, kdo přijímají 3D iluzi vytvořenou DS a udržovanou MSM.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/we-are-at-war.html

Tento anonymní příspěvek na Starship Earth je skvělým shrnutím války od člověka s vojenskou zkušeností.

Můj pohled na epizodu Lin/Flynn, s mými zkušenostmi z armády:

Q řekl: Operátoři nikdy neprozradí. Je to tak?

Na plukovníky, kteří mají nárok na povýšení, se dívají prezident, ministr obrany, náčelníci společných štábů a další v té době jmenovaní generálové. Obvykle se tak děje, když má plukovník za sebou více než 20 let příkladné služby a má být povýšen. Rozhodnutí o vstupu do generálských hodností leží v rukou těch, kteří úzce spolupracují s POTUSem a zvyšuje se obtížnost s tím, jak stoupáte v generálských hodnostech.

Jedná se o stoprocentní vojenskou operaci. Opět platí, že operátoři nikdy neprozradí.

Vždy mějte na paměti „ztracenou naději“ a „civilizační událost blízké smrti“. Musí se to týkat nás všech a bylo nám řečeno, že to jinak nejde. Teprve nad propastí mají lidé chuť se změnit.

Generál Flynn, Lin Wood a všichni ostatní operativci tohoto hnutí nikdy neprozradí pravdu, dokud nenastane čas. Nepřítel je vždy sleduje.

Někdy je třeba „střelit se do nohy“, aby se nepřítel podíval jiným směrem. To mnohé z nás čas od času zmate. Uvědomte si však, že se to děje bez ohrožení celkového poslání.

Jsme ve válce.

Ve válce dochází ke ztrátám na životech.

DS je hluboce zakořeněn a bude bojovat za každou cenu, aby zůstal u moci. Bílé klobouky mají vše pod kontrolou a strategicky dělají kroky založené na CELKOVÉM zlepšení lidstva a na tom, co nás dostane do cíle s nejmenším počtem obětí.

Možná ne vždy rozumíme pohybujícím se figurkám, ale kdo má výhled z 12 km?

[wp_ad_camp_2]

Důkazů o smrtících vakcínách mezitím denně přibývá. Tento titulek mluví sám za sebe.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107352394177730318

Plně očkovaní tvoří 81 % úmrtí na COVID ve Velké Británii.

Nenechte si příběh o soudním procesu s Ghislaine Maxwellovou ujít. Mějte ho na paměti na počest mnoha obětí této zlé ženy a Epsteina. Když už mluvíme o zlu, televize ABC News měla příběh o Epsteinovi už před třemi lety a tajila ho.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107357892575249322

Australský Anon popisuje, co je v jeho zemi potřeba – zcela čistý štít.

https://gab.com/NeganHQ/posts/107354190961061047

Australský gubernátor pravděpodobně nechápe, že protestující za svobodu nechtějí, aby se věci vrátily do stavu, v jakém byly před válkou. Austrálie předtím byla stále dobře zavedeným policejním státem, kde jsou všichni naši politici koupeni a placeni zahraničními subjekty, aniž by měli na mysli nejlepší zájmy lidí. Byli jsme znásilňováni a drancováni příliš dlouho.

Australský lid chce, aby byli odstraněni všichni, kdo se podílejí na rozprodeji naší země. Chceme odstranit všechny zrádce. Chceme, aby se všichni korupčníci zodpovídali. Chceme, aby byla obnovena naše původní ústava a aby naše země již nebyla korporátním subjektem globálních elit. Chceme, aby byly zveřejněny všechny příkazy k potlačení vyšetřování pedofilů a královských komisí. Chceme, aby zkorumpovaná korporátní média, která šíří strach a propagandu, byla zcela vykuchána a vymýcena. Chceme zcela čistý štít, aby lidé mohli právoplatně řídit naši vládu tak, jak MY chceme. Tak, jak to má být.

Tento dlouhý příspěvek je skvělý. Jsem moc ráda, že si našla čas a napsala ho.

https://gab.com/the_exception/posts/107352501445919512

Covid nikdy nezmizí. Jejich kontrola nikdy nezmizí.

Myslíte si, že teď, když vlády v dnešní době uzákonily pravomoci, které přesahují naše chápání, by se jen tak vrátily k tomu, co bylo a pustily by svou moc? Ani náhodou.

Jediný způsob, jak takový systém vymýtit, je svrhnout ho celý. Biblická událost epických rozměrů. Bylo by zapotřebí masového globálního probuzení. Znamenalo by to odhalit světu něco tak šokujícího, že by to donutilo většinu lidí na celém světě zanechat toho, co dělají, ozvat se a narušit zavedenou kontrolu. Muselo by to zahrnovat demontáž MSM. Mohlo by to znamenat, že se věci ještě zhorší, než se zlepší.

Vzpomeňte si na všechny případy v historii, kdy byla narušena přísná kontrola lidí/skupin. Co bylo potřeba k jejímu odstranění? Válka? Občanské nepokoje? Obvinění? Jak dlouho to trvalo? Týdny? Měsíce? Roky? Jak dlouho se nepřítel držel u moci? Až do samého konce?

Když jsme slyšeli slova „držet linii“, nešlo jen o rok 2020. Nešlo jen o USA. Nešlo jen o falešné zprávy. Znamená to zůstat ve hře na dlouhou dobu. A ano, věřím, že to bude běh na dlouhou trať. Ale skuteční patrioti a milovníci svobody by bojovali celý život, i kdyby to znamenalo, že oni se svobody nedočkají, ale jejich děti určitě ano.

Nejde jen o to, na kolika obviněních teď Durham pracuje, nejde jen o to, kolik lidí z MSM bude Rittenhouse žalovat, nejde jen o rasové rozdělení, které média vytvářejí, nejde jen o nějakou novou studii, která dokazuje, že vakcína je nesmysl, o které víme, že je, nejde jen o to, že Austrálie hází neočkované do koncentračních táborů. To všechno jsou jen zprávy, které MSM chrlí pořád dokola. Jde o mnohem VÍC než o tohle všechno. Je to dobro proti zlu. Je to o svobodě proti tyranii. Nepřítel má mnoho tváří a všechny se drží své kontroly jako dítě dudlíku.

Co pomáhá? Zaprvé, neseďte na zadku – VY jste ti, na koho jste čekali. Poznejte, kdo jste a čeho si v životě pro sebe a svou rodinu ceníte. Buďte letos tím hlasitým členem rodiny u štědrovečerní večeře. Buďte tím hlasem na ulici, který je solidární se svými bratry a sestrami. Buďte tím člověkem, který na konci doufejme dlouhého života, nebude litovat. Buďte změnou, kterou chcete. I jediná sirka může založit požár.

Cílem tohoto příspěvku není inspirovat lidi nebo vyzývat k nějaké konkrétní akci. Jde o způsob myšlení. Je to potvrzení toho, že dokud budu nablízku, budu dělat svůj díl práce. A že budu stát při každém, kdo udělá totéž. Nejsem nikdo výjimečný. Jsem jen pracující matka a manželka, která chce, aby se dobro šířilo po světě jako požár. Stále držím linii. Co vy?

Nakonec si PROSÍM udělejte čas a podívejte se na toto chytré video podle jednoho z mých nejoblíbenějších filmů.

https://gab.com/QAnon211/posts/107356612260089912

Mám pocit, že jsem tímto příspěvkem, jehož většinu napsali jiní lidé, podváděla. Nicméně jsme v tom všichni společně a sdílení inspirace a dat je v psychologické válce klíčové. Je to válka, která se vede pomocí klávesnic a mobilních telefonů. A my ve velkém vyhráváme.

***** ****

Sierra NZ 29.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/twitter-ceo-dorsey-resigns.html

Jack Dorsey s okamžitou platností odstupuje z pozice generálního ředitele Twitteru. BOOM. Cesta k návratu prezidenta trumpa je nyní volná. Aliance má vše plně pod kontrolou.

Odkaz

Hluboký hudební videoklip o poslání prezidenta trumpa ukončit obchodování s lidmi. My, bojovníci světla, zboříme satanský Hollywood a DS.

https://gab.com/QAnon211/posts/107362436056572509

Chci se přestěhovat na Floridu. Guvernér Ron DeSantis je mocný bojovník světla, jehož odkaz si budeme pamatovat.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107362739799336686

„Na Floridě vás nenecháme zavřít. Nenecháme je, aby vám vzali práci. Nedovolíme jim, aby poškodili vaše podniky. Nedovolíme jim zavřít vaše školy. Definice šílenství spočívá v tom, že děláme stále totéž dokola a očekáváme jiný výsledek.“

Na Novém Zélandu zatím zlo pokračuje. Drahá kamarádka z VFF, která dlouhé měsíce tvrdě bojovala o udržení svého zaměstnání, konečně obdržela termín pro svůj mandát k očkování. Skvělá místní restaurace, kterou si všichni velmi oblíbili, tento týden zavřela své dveře kvůli mandátu k očkování. Utrpení v této zemi se stupňuje, ale stejně tak i hnutí odporu. Významné procento naší populace se očkování NECHCE podrobit. Spojujeme se a houževnatě a odvážně se bráníme.

Připomínka procesu s Ghislaine Maxwellovou, který dnes začal.

https://twitter.com/TrackerTrial/status/1465354724790710275

Proces s Ghislaine Maxwellovou by měly živě přenášet všechny zpravodajské stanice na světě. Ale není tomu tak, protože mocní lidé v její černé knize udělají cokoli, aby pravdu před lidmi utajili.

Sledujte proces Maxwellové na této webové stránce.

https://gab.com/QAnon211/posts/107361470039427969

Je pravděpodobnější, že se vaše dítě stane obětí sexuálního obchodu s dětmi, než obětí COVID. Přestaňte ignorovat skutečnou pandemii.

https://gab.com/QAnon211/posts/107361169313419791

Oficiální připomínka společnosti, která vyrábí náhubky znečišťující oceány: Nefungují.

Odkaz

…neposkytuje jakoukoli ochranu proti COVID-19 nebo jiným virům…

Brilantní logika šíření omicron/moronic „varianty“.

https://twitter.com/1Fubar/status/1464627075478736902

Takže jsou to plně očkovaní, kteří šíří Omicron po celém světě. Neočkovaní nikam nelétají.

A nakonec obrázek z protestního shromáždění na Ukrajině, který řekne víc než tisíc slov.

Odkaz

Protestující na Ukrajině ukazují policii pomocí zrcadel, co se z nich stalo.

Lidstvo. Tato válka je o vytvoření lidstva na planetě Zemi. Je to nový začátek pro tuto vězeňskou planetu, jejíž obyvatelstvo bylo po tisíciletí zotročováno temnými mimoplanetárními silami.

Velké probuzení na Zemi pozvedá vibrace celého tohoto vesmíru. Každý projev laskavosti, soucitu a odpuštění ze strany bojovníků Světla zvyšuje světelný kvocient. Pomáhá to probouzet lidi. Žádný skutek laskavosti a lásky není příliš malý.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.