AKTUALIZACE 21:54

Sierra NZ 3Q.Q3.2Q21

Prezident trump: Pravda o Faucim a Birxovi

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/president-trump-truth-about-fauci-and.html

Prezident trump použil Telegram k odsouzení činnosti Deep State COVID agentů Fauciho a Birxové

Prohlášení donalda j. trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

https://t.me/s/real_DonaldJTrump/13434

Na základě jejich rozhovorů, jsem cítil, že je čas promluvit si o Dr. Faucim a Dr. Birxové, dvou samozvaných propagátorech, kteří se snaží přetvořit historii, aby zakryli své špatné úsudky a chybná doporučení, která jsem naštěstí téměř vždy zvrátil. Měli špatná politická rozhodnutí, která by ponechala naši zemi otevřenou Číně, uzavřenou pro znovuotevření naší ekonomiky a roky vzdálenou od schválené vakcíny – což by ohrozilo miliony životů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vyvinuli jsme americké vakcíny v rekordním čase, devět měsíců, což zachraňuje celý svět. Koupili jsme tyto vakcíny za miliardy dolarů na základě promyšlené sázky, že budou fungovat, možná nejdůležitější sázky v historii světa. Doktor Fauci a Dr. Birxová jednali příliš pomalu, a kdyby to bylo na nich, byli bychom v současné době zamčeni ve sklepě, protože naše země trpěla finanční depresí. Rodiny a zejména děti by trpěly duševním vypětím této katastrofy jako nikdy předtím.

Ve falešném rozhovoru včera večer na CNN řekl Dr. Fauci, že byl atlet na vysoké škole, ale neodpálil baseballový míček ani blízko domácí mety. Snažil se připsat zásluhy za vakcínu, i když ve skutečnosti řekl, že bude trvat tři až pět let, a pravděpodobně i déle, než bude schválena. Doktor Fauci nebyl schopen tlačit na FDA, aby to prošlo rychleji. Byl jsem to já, kdo to zařídil, a dokonce i FAKE NEWS média to vědí a informují o tom.

Doktor Fauci je také králem „kam vítr, tam plášť“ a pohybuje brankami, aby se ukázal v co nejlepším světle. Bojoval se mnou tvrdě, protože chtěl udržet naši zemi otevřenou Číně. Zavřel jsem ji proti jeho silnému doporučení, které zachránilo mnoho životů. Doktor Fauci také řekl, že nemusíme nosit masky, pak o pár měsíců později řekl, že musíme nosit masky, a teď, dvě nebo tři najednou. Fauci utratil americké peníze za laboratoř ve Wuhanu – a teď víme, jak to dopadlo.

Doktorka Birxová je prokazatelně lhářka s velmi malou důvěryhodností. Mnohá její doporučení byla považována za „pseudovědu,” a dr. Fauci o ní vždycky mluvil negativně a vlastně žádal, aby s ní nebyl v jedné místnosti. Státy, které ji následovaly, jako Kalifornie, měly horší Covid výsledky a zničily životy mnoha dětí, protože nemohly chodit do školy, zničily mnoho podniků a mnoho Američanů, kteří byli zabiti samotnou izolací. Doktorka Birxová byla hrozná poradkyně, proto jsem se zřídkakdy řídil její radou. Jejím mottem by mělo být „Dělej, co říkám, ne co dělám.” Vzpomeňte, jak Birxová přikázala lidem, aby necestovali, a pak urazila velkou vzdálenost, aby viděla svou rodinu na Díkůvzdání – a to proto, aby pak lidé na ni zavolali policii a udali ji? Poté rezignovala.

Jak Anoni zdůrazňují, je neobvyklé, jak prezident USA tvrdě vystupuje proti nejvyšším vládním zdravotnickým činitelům. Domnívám se, že prezident trump posouvá vědomí lidstva pro odhalení, že Deep State zorganizoval Plandemii – Scamdemii (plánovanou pandemii strachu).

Také věřím, že zaklíněná loď EVERGREEN v Suezském průplavu splnila podobný účel. Byly v těch kontejnerech děti pro obchod se sexem? Možná se to nikdy nedozvíme. Co víme je, že EVERGREEN bylo krycí jméno tajné služby Hillary Clintonové – a byla jednou z nejodpornějších satanistek zapojených do obchodu se sexem, např. Haiti.

Až budou lidstvu sděleny podrobnosti o globálním obchodování s lidmi, lidé si na tu loď vzpomenou. Uvědomí si, že Aliance jim před Velkým odhalením poslala zprávu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když mluvíme o prezidentu trumpovi, zřídil si vlastní oficiální internetové stránky.

https://www.45office.com

Prezident donald j. trump a paní melania trump s potěšením oznamují spuštění 45Office.com. Oficiální internetové stránky 45. prezidenta Spojených států umožní jednotlivcům předkládat žádosti a dotazy pro prezidenta a paní trumpovi.

Prezident trump a melania jsou neustále posilováni trvalým duchem amerického lidu a těší se, že zůstanou v kontaktu.

Zde je zajímavý příspěvek ze sítě Gab od WhipLash347. Q se často zmiňuje o 5:5.

Podívejte se pořádně na cenu indexu Dow Jones.

369 (klíč k vesmíru)

104.41

5.5

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/257/691/original/804ea2562b025cb9.jpg

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/257/712/original/5d1208cf304cf725.jpg

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/257/731/original/f39ab4ed768703ab.jpg

Cowboyw2b má zajímavý tweet od Dana Scavina. Všimněte si FF na trupu letadla: False Flag (falešná vlajka).

Hmmm, 17 & 45 minut, časová razítka ve Scavinově tweetu.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/jNryIExC9kS4bvhQNMMo_30_7e7df707f1e3db856ed6210891cd8cdd_image_original.jpeg

Dobrá práce pro obyvatele Floridy – milion lidí vyjde a spálí masky 10. dubna. Doufám, že zbytek světa je bude následovat velmi rychle a my to šílenství ukončíme.

Na Floridě se plánuje pochod milionu bez masek a masové pálení masek.

Plánováno na 10. dubna.

https://www.dailywire.com/news/million-maskless-march-and-mass-mask-burning-planned-in-florida

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/070/249/779/original/f0d34fe885bc9f2e.jpeg

Nakonec tato žena zachránila dítě před obchodováním se sexem pomocí soucitu a zdravého rozumu. Vidíš něco, řekni něco.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/Lzc4FDPSb5HIbL8e9g6V_29_2576dc9172699476410f2539e0fd52c3_image_original.png

Letuška jménem Shelia Fredricková si během letu všimla vyděšené dívky v doprovodu staršího muže. Fredricková diskrétně řekla dívce, aby šla na záchod, kde nechala vzkaz, jestli je v pořádku. Dívka napsala vzkaz: „Potřebuju pomoc.“ Policie už čekala, když letadlo přistálo a dívka byla zachráněna před obchodníkem s lidmi.

Držte linii, Světoví patrioti. Aliance je velmi zaneprázdněna prací v zákulisí, aby zajistila VĚČNOU svobodu lidstva před zotročením. Je to velká věc. Potřebují, abychom zůstali klidní, konstruktivní a trpěliví.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

X22 Report 2439

Jou Biden posouvá ekonomiku přesně tam, kde ji Patrioti chtějí. Krize – Akce – Řešení

https://rumble.com/vf66x5-jb-is-moving-the-economy-right-where-the-patriots-want-it-crisis-action-sol.html?mref=2hzb1&mrefc=2

DS / CB dělají přesně to, co patrioti chtějí, jak zavedete nový ekonomický systém? Musíte vytvořit krizi, která lidem ukáže, že potřebujeme změnu.

Systém kontroly je odhalován, propast destrukce, trump: „Chybím Vám?“

https://rumble.com/vf677f-ep.-2439b-the-system-of-control-is-being-exposedprecipice-of-destructiontru.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

***** ****

X22 Report 2440

Vidíte ekonomický přechod? Děje se to.

https://rumble.com/vf7fsx-ep.-2440a-do-you-see-the-economic-transition-its-happening.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy

Státy a podniky se otevírají, lidé se cítí dobře, důvěra spotřebitelů roste, ceny nemovitostí rostou, tohle je Trumpovo zotavení z pandemie. Optika je velmi důležitá, s Trumpem mimo obraz DS / CB věřili, že vyhráli a nyní mohou otevřít ekonomiku. Mezitím se ekonomika přeměňuje na nový systém.

trump: „Spousta věcí, které se právě dějí,“ Armáda je jediná cesta vpřed

https://rumble.com/vf7g9b-ep.-2440b-trump-a-lot-of-things-happening-right-now-military-only-way-forwa.html

Trump poslal zprávu všem, když se objevil na svatbě, dal všem vědět, že se lidé dostávají nad propast a že se teď děje hodně věcí, pak trump oznámil spuštění svých webových stránek, kde byla jeho fotka ve vojenském oděvu. Scavino tweetnul další fotku tryskáče, jak se vrací. Fáze 1, učinit Ameriku Velkou, Fáze 2, změnit volební zákony, ukázat lidem systém DS, přivést je nad propast, Fáze 3, Zachraňte Ameriku s pomocí lidu a armády.

***** ****

New York Times normalizují transgenderismus v jednom hlavním novinovém titulku za druhým

Pokud nepřijmete ,transgender dívky‘ v chlapeckém sportu, nebo naopak, jste hloupí nebo bigotní.

https://www.lifesitenews.com/blogs/new-york-times-is-normalizing-transgenderism-one-headline-at-a-time

***** ****

Je důležité si připomenout, kam spadá COVID-19 v historii globálních pandemií. Je to tragédie pro 0,035 % světové populace, která zemřela, ale naštěstí, COVID-19 není zdaleka tak smrtící jako některé předchozí pandemie. Na druhé straně to, co vlády udělaly v reakci na tuto pandemii, je naprostá katastrofa. Zavření podniků, škol, tělocvičen, kostelů atd. nikdy nezastavilo šíření viru. Izolace nefungovaly. A byly nesmírně škodlivé. Vlády a korporace držící základní svobody jako rukojmí výměnou za očkovací pasy, budou noční můrou. Dokážete si představit, kolik svobody a volnosti by nám naše uprchlická vláda vzala, kdyby COVID-19 byl opravdu jednou z 15 nejsmrtelnějších pandemií v historii?

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105983007810390024

***** ****

Podívejme. To je zajímavé.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105981466075806227

JUST IN – USA: Evropské velení zvýšilo svou pohotovostní úroveň z možné krize na potenciální bezprostředně hrozící krizi (nejvyšší úroveň) v reakci na hromadění ruských sil na hranicích s Ukrajinou (New York Times).

***** ****

A jedna pravda nakonec:

https://gab.com/CAFP/posts/105979258438255510

Zastánci konspiračních teorií jsou jen lidé, kteří měli pravdu deset let dopředu.

***** **** ***** ****

BREAKING: Prezident trump oznamuje, že přemýšlí o uspořádání shromáždění (rally), brzy, “Aby všichni věděli, že je naděje v budoucnosti”
https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/huge-president-trump-announces-thinking-holding-rally-soon-let-everybody-know-hope-future/
V rozhovoru se svou snachou larou trumpovou prezident trump oznámil, že uvažuje o brzkém shromáždění.
45. prezident donald trump řekl laře, „Uvažujeme o tom, že uděláme relativně brzy shromáždění, jen aby všichni věděli, že je naděje do budoucna… Miluju je dělat.”
***** ****

Facebooková skupina s názvem „Vedlejší účinky vakcíny Covid 19“ s více než 70.000 členy prostě přes noc zmizela. Téměř všichni v této skupině si buď vzali vakcínu, nebo měli příbuzného, který ji měl. Otázkou je, proč by FB tyto lidi umlčel. Co se děje, co nechtějí, abyste slyšeli?
https://twitter.com/peterrowen_/status/1376798789097377792
***** ****

Doktor Eugene Gu z Anti-trump blue-checkmark (modrá fajfka na Twitteru) říká, že nedávná vlna zločinů z nenávisti spáchaných černochy na Asiatech je chyba bělochů.
https://summit.news/2021/03/31/anti-trump-doctor-blames-hate-crimes-committed-by-blacks-against-asians-on-white-people/

***** **** ***** ****

CÍTÍM POPKORN!
https://gab.com/FedUpWithSwamp/posts/105951824861979333
Připadá mi divné, že Biden je (falešným) prezidentem teprve 64 dní a rychle provádí vše, před čím nás trump varoval, že by to udělal, kdyby se dostal do Bílého domu…
Předpovědi z trumpových volebních projevů>>

• Radikální výběry do vlády
• Joe nebude dělat rozhodnutí
• Eliminace frakování
• Zrušení Keystone ropovodu
• Dostat se zpět do Pařížské dohody
• Otevřete hranice
• Změna volebních zákonů (aby umožnil krádeže)
• Peníze posílané na nelegální imigranty
• Rozšířené opatření koronafašismu
• Ceny ropy vyletí vzhůru
• Daňové zvýšení střední třídě
• Půjde po našich zbraních

Vynechal jsem něco? Opravdu věříte, že rychlost této radikální agendy, následující po scénáři prezidenta trumpa, není umělá? Kabala raději pomalu vaří žáby v mléce, aby se nevzbouřily a nevyskočily z hrnce.
Je také velmi zvláštní, že Pomalý-Joe 47 let nic moc nedělal a teď je najednou jak namydlený blesk? Zavádí věci ještě rychleji než prezident trump?
Přesto žádný čas strávený s nějakými cizími hodnostáři? Žádný čas strávený setkáním s generálními řediteli domácích společností v DC? Žádný čas strávený s některým z našich vojenských vůdců? Pokud masky fungují a Covid testování je standardní postup Bílého Domu, tak proč žádné návštěvy? Zvláště když Biden odmítá vydat jakékoli záznamy Virtuálních Návštěvníků.
Hádám, že sledujeme organizovaný (ale kontrolovaný) chaos. Což by mohlo vysvětlit, proč Xiden pořád čte scénář… takový, který mu dost často podráží nohy (ve smyslu slovní hříčky). A co všechny ty CGI inaugurace, tiskové konference a rozhovory?

Každým dnem jsem víc a víc přesvědčený, že se díváme na film!

Přeložil jura

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.