Udělejte si laskavost a přečtěte si toto vlákno od Thomase Wictora. Určitě to vypadá, že SpaceForce hraje mnohem větší roli v plánu na záchranu světa, než si většina uvědomuje.

https://gab.com/OutlawJW/posts/105671489825375474

Thomas Wictor – SpaceForce

https://social.quodverum.com/@ThomasWic/105664680363153858

Dobře, lidi.

TOHLE JE VELKÉ. Vesmírné síly NEINFORMOVALY Bidenovu administrativu. Psaki to zveřejnila před hodinou.

 

 

https://twitter.com/PressSec/status/1356758904596811776

Jen Psaki: Těšíme se na pokračující práci Vesmírných sil a zveme členy týmu, aby nás kdykoli navštívili v brífingové místnosti a podělili se o aktuální informace o jejich důležité práci.

Co dělají vesmírné síly?

„Velení a řízení všech satelitů ministerstva obrany.“

https://www.spaceforce.mil/About-Us/About-Space-Force/Space-Capabilities/

A. Vesmírné síly mají schopnosti kybernetické války.

https://www.airforcemag.com/space-forces-plan-for-cyber-focused-airmen/

“ Plán vesmírných sil pro kybernetické bojovníky“

PRAVÉ schopnosti vesmírných sil nejsou známy. V současné době je Cyber Command složeno z kybernetických bojových sil z více složek služby. Je to „Jednotné bojové velení.“ Vesmírné síly jsou ideální pro zvládnutí VŠECH kybernetických válek, protože v Kybervelitelství je příliš mnoho „šífkuchařů“. Tento článek to všechno vysvětluje.

https://mwi.usma.edu/a-combat-role-for-space-force-why-the-newest-armed-service-should-own-cyber-warfare/

Bojová úloha vesmírných sil: Proč by nejnovější ozbrojená služba měla vlastnit kybernetickou válku

Vzhledem k tomu, že skutečné schopnosti Vesmírných sil jsou tajné a Vesmírné síly to BIDENOVĚ ADMINISTRACI nesdělily, řekne vám to vše, co potřebujete vědět. Vůbec nepochybuji o tom, že Vesmírné síly již mají plně vyspělé schopnosti kybernetické války.

 

 

Znovu:

Skutečnost, že trump tajil schopnosti Vesmírných sil a skutečnost, že Vesmírné síly neinformovaly Bidenovu administrativu, znamená, že jsem měl pravdu a trump porazil krádež voleb. Než začneme šílet, promluvme si o tom.

VÍM, že mám pravdu. Ale nemám tušení, jak trump všechno odhalí. trumpovo poražení krádeže voleb je nejdůležitějším vývojem v americké historii a vzhledem k tomu, jak ji hraje, se může ukázat jako nejdůležitější vývoj v historii SVĚTA. Proto bude velmi opatrný v tom, jak to odhalí. Ale chci, abyste o tom opravdu popřemýšleli. Nikdo – včetně mě – si nemyslel, že řešením bude něco tak jednoduchého jako bagatelizace role Vesmírných sil.

Biden a jeho banda kašparů si ani neobjednali instruktáž z Vesmírných sil. Tak MOC si toho nevšímají. Tohle je jen jedna část skládačky. Představte si, kolik je JINÝCH pohyblivých částí. Poprvé v životě, špionážní letadlo z 9. průzkumného křídla letí nad mým domem zpět na leteckou základnu Beale. U2 a Global Hawks. Letí z jihu na sever. Nikdy je nevidím jít opačným směrem. Ve velké výšce. Jsou vidět jen kondenzační stopy.

Pokud vím, žádný z těchto letů se neregistruje na JAKÝCHKOLIV komerčních stránkách pro sledování letů. To znamená, že transpondéry jsou vypnuty/oklamány. Používá technologii kybernetické války. Takzvaní experti spoléhají na své počítače. Prostě se dívám nahoru do nebe. Tím, že to tak dělám, Vidím to, co samozvaným odborníkům uniká. Armáda ta letadla vidí a létají MNOHEM VÝŠE, než komerční letadla. Jak se Mike Pompeo dostal tajně do Severní Koreje a zpátky?

***** ****

 

X22 Report 2395

Plán centrální banky pro ekonomiku, Vesmírné síly kritické pro misi

 

[CB] se již netají plánem pro ekonomiku

https://rumble.com/vdjoh7-ep.-2395a-the-cb-plan-for-the-economy-is-now-brought-out-into-the-open.html

Lidé si začínají uvědomovat, že [JB] nyní vytváří ekonomiku, aby podpořila 16letý plán, a ne americký lid. Bidenova administrativa nyní postupuje kupředu, aby poskytovala výhody nelegálům. Ropa začíná stoupat a americká mincovna hlásí, že nedokáže držet krok s poptávkou po stříbře a zlatě.

 

Vesmírné síly rozhodující pro misi, [DS] to přehlédl, Armáda je jediná cesta vpřed

https://rumble.com/vdjonb-ep.-2395b-space-force-critical-to-mission-ds-overlooked-it-military-is-the-.html

[DS]/MSM přehlédlo vesmírné síly. Věří, že to není důležité, že to není hrozba. To je přesně to, co patrioti chtěli. SF je velitelské centrum pro kybernetickou válku. Vlastenci mají všechno, už mají důkazy, nyní budují veřejné mínění. trump udělá svůj krok, až nastane správný čas a už bude skoro čas.

***** ****

 

 

Pelosi udělala „překlep“…ne jen jednou, ale DVAKRÁT. Mělo být McCarthy (R-CA) ne (Q-CA)

https://gab.com/brunobarking/posts/105669655703647133

Q=17 a R=18.

Zvláštní jak Q drop 18 dne 1/11/2017 řekl toto:

„Proč PAMĚŤ PELOSI odchází?

Mohla by chránit před trestním stíháním?

Jak to?

Sledujte CA?“ (Californie)

***** ****

 

Pensylvánská ministryně rezignovala kvůli skandálu.

https://gab.com/qalerts/posts/105671294084980936

https://rumble.com/vdjqir-pennsylvania-secretary-of-state-resigns-amid-scandal.html

Kontroverzní pensylvánská ministryně Kathy Bookvarová se chystá rezignovat ještě tento týden poté, co si odseděla tři roky na ministerstvu. One Americas Jack Posobiec má podrobnosti.

***** ****

 

Zhasnout prosím.

https://gab.com/qalerts/posts/105671013469207169

***** ****

 

BOMBA: Usnesení arizonského senátu vyhrožuje zatčením okresního výboru Maricopa za nedodržení předvolání k soudu pro volební vybavení a hlasovací lístky.

https://thenationalpulse.com/breaking/bombshell-arizona-senate-resolution-threatens-arrest-of-maricopa-county-board-for-failure-to-adhere-to-subpoena-for-election-equipment-ballots/

***** ****

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.