Sierra NZ Q5.Q5.2Q21

Bidenovo Ministerstvo spravedlnosti se chystá zasáhnout do auditu v Arizoně

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/biden-doj-to-interfere-in-arizona-audit.html

(Q) Storm Rider napsal na Twitteru, že Bidenovo ministerstvo spravedlnosti se chystá zasahovat do arizonského auditu voleb. Připoutejte se, světoví patrioti – jízda bude velmi krkolomná. Jak (Q) The Storm Rider připomíná, byli jsme varováni.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1390139882350292994

Tady to je..

Vydržte Patrioti… Nerozpadněte se. Všichni jsme věděli, že to přijde.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/breaking-report-biden-doj-interfere-state-arizona-forensic-audit-maricopa-county-ballots/

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nejvíce proočkovaná země na světě se potýká s novým výskytem viru. Takže očkování tedy nefunguje?

Praying Medic na gab.com

Přestože Seychely proočkovaly nejvyšší procento své populace na světě (60 %), uzavřou kvůli nárůstu infekce všechny školy a omezí další aktivity.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9544921/Seychelles-reintroduced-Covid-19-measures-despite-vaccinated-nation-world.html

Tady to máte … další krok. Newyorské sportovní stadiony nyní rozdělují lidi na očkované a neočkované. Chybí už jen žlutá hvězda (kterou si Židé poslušně přišili na své oblečení). Jo, a když je to očkování TAK účinné, proč musí všichni účastníci nosit masky, dokonce i očkovaní??

Cowboyw2b…

Sportovní stadiony mají mít části pro očkované a neočkované.

Několik Q dropů říká: „Chtějí vás ROZDĚLIT.“

https://anonup.com/upload/images/2021/05/jYthjwYAiCVWJimzrPJu_05_ab16277bbcef5779fa52ea91bcbce0c2_image_original.jpeg

Dr. Michael Salla na Twitteru informoval o tom, že ministerstvo obrany příští měsíc odtajní informace o UFO. Jak říká, připravují scénu pro „mimozemskou invazi“, akce pod falešnou vlajkou?

https://twitter.com/MichaelSalla/status/1389626639928025093

Dne 3. května vydalo ministerstvo obrany zprávu o vyhodnocování UAP (UFO) různými subjekty ministerstva obrany. Je součástí nadcházející červnové zprávy o UFO, kterou vypracuje zpravodajská komunita. Otázka UFO se dostane do povědomí veřejnosti. Předehra k falešné vlajce mimozemské invaze?

https://documents2.theblackvault.com/documents/dod/D2021-DEV0SN-0116.000_REDACTED.PDF

Herečka říká pravdu o svém nedávném rozhovoru s Oprah na „zeleném plátně“ – přesně ve stejném prostředí, v jakém se odehrál nedávný rozhovor Meghan a Harryho. Jak uvažuje Cowboyw2b, jsou nuceni konečně odhrnout oponu a odhalit Pedowood?

„Julianna Margulies prozradila, že její osobní rozhovor s Oprah byl ve skutečnosti natočen pomocí zeleného plátna.“

Je to, jako by se snažili něco předehnat?

https://anonup.com/upload/images/2021/05/cTrUwk4Jkz2dzrmnTiHR_05_200d2bddd62171eb98a4576e9f7c70b5_image_original.jpeg

 

[wp_ad_camp_2]

 

Projekt Looking Glass (PLG) byl přísně tajný americký vojenský program, který nahlížel do budoucnosti. Toto video mi poslal čtenář blogu. Poskytuje skvělé informace o projektu Looking Glass od informátorů, kteří na projektu pracovali. Doporučuji zejména rozhovor s Billem Woodem (15. až 38. minuta). Popisuje, jak se v 90. letech PLG díval do budoucnosti až do roku 2012 – a to, co Deep State elity viděly, je vyděsilo. S naprostou jistotou ukázal, že PROHRÁLI a Světlo Zvítězilo. Velké probuzení lidstva bylo na spadnutí. Je to strhující a povznášející. Užijte si to.

https://www.youtube.com/watch?v=61ZyGcD41iQ

Where We Go One We Go All.

***** ****

Marshall Report Q6.Q5.2Q21

Izraelská zpráva zjistila katastrofální vedlejší účinky vakcíny Pfizer na všechny systémy v lidském těle!

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/05/06/israeli-report-finds-catastrophic-side-effects-of-pfizer-vaccine-to-every-system-in-human-body/

Zpráva Izraelského lidového výboru zjistila strašlivé vedlejší účinky vakcíny Pfizer – ovlivňují všechny systémy v LIDSKÉM TĚLE! Občanský sbor předních izraelských zdravotnických odborníků zveřejnil dubnovou zprávu o vedlejších účincích, které poukazují na poškození téměř všech systémů v lidském těle. Vakcína společnosti Pfizer byla v Izraeli spojena s větším počtem úmrtí než všechna úmrtí v celé Evropě způsobená vakcínou společnosti AstraZeneca. Tato zjištění byla konstatována jako katastrofální na všech možných úrovních.

https://greatgameindia.com/israel-report-pfizer-vaccine-side-effects/

Lékaři v první linii a Dr. Tenpenny bojovali a stále bojují, aby varovali lidi před smrtelnými vedlejšími účinky těchto vakcín. CDC, WHO, Gates, Birx a Fauci o tom také věděli. Je třeba je pohnat k odpovědnosti za to, co udělali a stále dělají!

Dianne Marshall

***** ****

X22 Report 2470b

DS panikaří. Cenzura. Když se objeví fakta a pravda. Komunikační výpadek. Informační válka.

https://rumble.com/vgkrjz-ep.-2470b-ds-paniccensorshipwhen-facts-and-truth-emergecommunication-blacko.html

DS/MSM zkouší vše, aby audity zastavili. Nasadili všechny prostředky. Jakmile se informace začnou dostávat na veřejnost, DS přejde na vyšší rychlost a pokusí se vše zablokovat, s největší pravděpodobností dojde k výpadku komunikace. V tuto chvíli to bude informační válka se vším všudy. Jakmile se lidé dozvědí, že nemají hlas a že volby byly řízeny, bude to pro DS konec hry.

***** ****

RedPill78

Porotce č. 52 zažehl plamínek nového procesu s Chauvinem

https://rumble.com/vgkmlj-juror-52-sparks-request-for-new-chauvin-trial.html

Je možné nosit tričko BLM a být nestranným porotcem v Chauvinově procesu? Ne, ani já jsem si to nemyslel.

(tohle nevymyslíš – smajl)

***** ****

Umírají děti na následky očkování?? Proč to média tají?

https://gab.com/LaurenWitzkeDE/posts/106185899624649446

ZDOKUMENTOVANÁ ÚMRTÍ DĚTÍ! Počet úmrtí souvisejících s „očkováním“ stoupá, zatímco média a velké technologické firmy zamlčují pravdu

https://www.redvoicemedia.com/2021/05/documented-child-deaths-vaccine-related-deaths-climb-as-media-and-big-tech-silence-truth/

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bill Gates převedl 1.8 miliardy dolarů v akciích na Melindu v den kdy ohlásili rozvod

https://gab.com/a/posts/106186492862530354

***** ****

Křesťanská finská politička byla obviněna z několika trestných činů z nenávisti poté, co na Twitteru zveřejnila verš z Bible a kritizovala homosexualitu.

https://nationalfile.com/finnish-politician-charged-with-hate-crimes-for-tweeting-bible-verse-criticising-homosexuality/

***** ****

Dvě neuvěřitelně obrovské lávové fontány na islandské sopce – největší od začátku erupce

https://www.sott.net/article/452354-Two-unbelievably-huge-monster-sized-lava-fountains-at-volcano-in-Iceland-biggest-since-the-eruption-started

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.