Sierra NZ 3Q.11.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/maxwell-trial-begins.html

Hlavní newyorská soudní lékařka Dr. Barbara Sampson, která rozhodla, že Epstein spáchal sebevraždu také odstoupila.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107367523992435150

DS se bude zoufale snažit spojit prezidenta trumpa s procesem Maxwellové. Bez úspěchu. V roce 2015 mluvil o tom, že Epsteinův ostrov je „žumpa“ a „děje se tam spousta špatných věcí“. Řekl, že tam pravidelně jezdí Bill Clinton a princ Andrew. Říkal by takové věci, kdyby byl sám vinen? Jistěže ne. Dal zcela jasně najevo, že ukončení obchodování s lidmi/sexem je pro jeho administrativu nejvyšší prioritou. Krátké video, na kterém prezident trump hovoří o Epsteinově ostrově, Clintonovi a princi Andrewovi.

https://gab.com/OutlawJW/posts/107367985848975480

Na konferenci CPAC v roce 2015 trump náhodně zmínil Epsteinův ostrov, když se ho zeptal na Billa Clintona, a řekl, že „podle mého názoru má spoustu problémů s tím slavným ostrovem, s Jeffreym Epsteinem“.

Poté v podstatě řekl, že ostrov navštívil princ Andrew, a také naznačil, že Billovy vazby na Epsteina by mohly být pro Hillary politickým problémem.

Kdyby byl trump zapleten do tohoto pedofilního spolku, opravdu si myslíte, že by náhodně vytahoval Epsteinův ostrov ROK předtím, než se o Epsteinovi vůbec začalo psát? Přemýšlejte logicky.

donald trump byl JEDINÝM člověkem, který pomohl floridskému prokurátorovi Epsteina dostat, když byl v roce 2009 původně stíhán (a později propuštěn).

Prokurátor z Floridy Bradley Edwards uvedl, že v roce 2009 mu Epsteina pomohl dopadnout jen jeden člověk. donald trump.

https://gab.com/QAnon211/posts/107368110273528539

Obchodní impérium Epsteina/Maxwellové fungovalo hladce za několika prezidentů, dokud se vůdcem svobodného světa nestal donald trump a neukončil ho.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107368159382523913

Krátký přepis z procesu. Nikdy nezapomeňte na obrovské zlo Maxwellové a Epsteina. Zničili nespočet mladých nevinných životů po celém světě.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107367647200535632

AUSA – Asistent státního zástupce Spojených států

AUSA: Kolik Vám bylo let když jste měla první sexuální kontakt s Jeffrey Epsteinem?

Jane: 14.

AUSA: Kdo byl v místnosti?

Jane: Ghislaine Maxwell.

AUSA: Vidíte ji tady?

Jane: Ano. Támhle. V takovém béžovém roláku.

AUSA: Identifikovala obžalovaného.

[wp_ad_camp_2]

Do těchto ohavných zločinů bylo zapleteno mnoho známých osobností. Zde je kopie Epsteinových záznamů o letech na jeho satanský ostrov. Připravte se na to, že vaše představa o „hodných“ slavných lidech se při pročítání tohoto seznamu navždy rozbije. Poprvé jsem tento seznam viděla před několika lety. Moje sbírka DVD se v důsledku toho zmenšila na polovinu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107368098062633819

trump s Epsteinem jednou v 90. letech letěl z Palm Beach do New Yorku. Na Pedo ostrov nikdy nejel.

Bill Clinton letěl s Epsteinem 27krát, včetně Pedo ostrova.

Falešné COVID zprávy: Toto je vynikající krátké video od informátorky WHO, Dr. Astrid Stuckelbergerové. „Je to věčná pandemie. Je to ta nejhorší noční můra, jakou můžete zažít, žit celý život v neustálém strachu.“

https://gab.com/QAnon211/posts/107367001312400785

Zdravotní sestra z Idaha říká pravdu o hospitalizacích. Není to virem, je to vakcínou.

https://twitter.com/LetsgoRandom2/status/1464394068180545538

Zdravotní sestra v Idahu vysvětluje, že pacienti s Covidem umírají na léčbu, nikoli na Covid.

Krátké shrnutí agendy DS pro vakcíny.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107365583821385111

Podvod je už tak zřejmý, že vakcíny zjevně nefungují tak, jak je inzerováno, že jen předstírají, že existuje nová varianta. Varianta, která se náhodou vakcíně vyhýbá. Odteď každý, kdo se nechá očkovat, onemocní a zemře, samozřejmě zemře na novou variantu. Problém vyřešen.

Kadeřníci stříhají neočkované lidi (do salónů nesmějí) na schodech budovy parlamentu zdarma. Vědomí jednoty – staráme se jeden o druhého.

https://twitter.com/PapiTrumpo/status/1465427185272074246

Tady na Novém Zélandu nebudeme my, neočkovaní, od tohoto pátku vpuštěni do většiny podniků. První případ diskriminace jsem zažila dnes ráno, když jsem telefonovala, abych se objednala na zdravotní prohlídku. Recepční si vzala všechny mé údaje a pak řekla: „Poslední věc, (pomyslela jsem si, už je to tady) jste očkovaná?“. Odpověděla jsem, že ne. Bylo mi sděleno, že na kliniku nemohu přijít. Proč se na to očkování nezeptala jako PRVNÍ? Hloupost. Následně jsem byla k mé radosti přijata na jinou kliniku.

Naše zlá premiérka se domnívá, že používání toalet je pro nás „luxus“.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107363436755437283

***** ****

Sierra NZ Q1.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/usa-judge-blocks-jab-mandate.html

Federální soudce v Louisianě zablokoval Bidenův mandát k očkování zdravotnických pracovníků. Soudce Doughty vydal CELONÁRODNÍ předběžný příkaz proti povinnosti očkování pro zdravotnické pracovníky. Ve svém rozhodnutí argumentoval tím, že Bidenova administrativa „nemá ústavní pravomoc obcházet Kongres“.

Odkaz

Mezitím se u Nejvyššího soudu státu Mississippi vede spor o potratový zákon.

Odkaz

Nejvyšší soud si dnes vyslechne argumenty v případu Dobbs, který se týká zákona o potratech v Mississippi. Jedná se o případ, který by mohl zvrátit protiústavní bezpráví Roe vs. Wade a ukončit barbarské zabíjení dětí v Americe.

Připomeňme si, jak se k této otázce staví náš prezident.

Odkaz

„Podepsal jsem dopis Kongresu, ve kterém jasně říkám, že pokud mi pošlou na stůl jakýkoli zákon, který oslabuje ochranu lidského života, budu ho vetovat.“

„Každé dítě je posvátný dar od Boha.“

„Každý život stojí za ochranu.“

„Když se podíváme do očí novorozeného dítěte, vidíme krásu a lidskou duši a vznešenost božího stvoření. Víme, že každý život má smysl a že každý život stojí za ochranu.“

Vedoucí sestra slovinského univerzitního zdravotnického centra rezignovala a poté sdělila médiím šokující pravdu o očkování. Existují tři verze „vakcíny“, která se lidstvu aplikuje.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107371184122624943

Ve Slovinsku rezignovala vrchní sestra Univerzitního lékařského centra, klinického centra v Lublani, které se stará o příjem lahviček s vakcínou CIVID a promluvila před kamerami médií.

Lahvičky s vakcínou mají ve svém sériovém čísle vloženou číslici 1, 2 nebo 3:

Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.

Číslo 2 je „klasická lahvička“ s mRNA.

Číslo 3 je mRNA, která obsahuje také gen onco, spojený s adenovirem, který přispívá ke vzniku rakoviny. U lidí, kteří ji dostali, se do 2 let vyvine rakovina.

Říká, že byla osobně svědkem toho, jak placebo dostalo mnoho politiků a magnátů.

Zásoby vakcíny předem – pravděpodobně desítky let.

Odkaz

Téměř tři desetiletí jsem pracoval v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Rád bych znal logistiku výroby tohoto nástroje na krevní sraženiny. Kdyby totiž všichni výrobci tohoto nástroje dohromady byli schopni vyrábět tuto látku rychlostí jedna dávka za sekundu, trvalo by vyrobit miliardu dávek téměř 32 let. Odkud se to všechno bere? Někteří lidé už mají čtvrtou dávku. Chtějí očkovat světovou populaci několikrát, ale kde jsou nové výrobní závody? Kde je hromadný nábor personálu? Vyškolit technika v samotných základech by trvalo minimálně šest měsíců, a přesto tu máme neomezené zásoby této léčby! Je to skoro jako kdyby měli zásoby s předstihem.

Aktuální připomínka obrovské moci, kterou měli Maxwellová a Epstein nad DS.

Cílem obchodu s dětmi Epsteina a Maxwellové bylo vydírání. Byla to medová past MOSSADU určená k ovládnutí všeho od SCOTUSe přes Fortune 500, Kongres až po Hollywood. Takto se odehrávají události jako Velká krádež, Plandemie a 11. září. TOTÁLNÍ VYDÍRÁNÍ.

Lidstvo se má na co těšit, až tato těžká fáze války skončí. Informace v tomto poselství jsem v průběhu let četla u mnoha různých zdrojů. Věřím, že toto je budoucnost, kterou si budeme užívat.

Nikola Tesla je schopen vidět minulost, přítomnost i budoucnost, což nazýváme „procesem brány“. Dokázal využít zdrojovou energii éteru, dokázal ji přenášet bezdrátově nebo přímo jako alternativní proud. Svět bez elektrického vedení, bez sloupů elektrického vedení, bez telefonních sloupů, jen s krásnou oblohou bez překážek. Cestování vesmírem se uskutečňuje pomocí kosmických lodí, které dokáží vytvářet červí díry/portály do vzdálených bodů v nekonečném vesmíru. Pomocí létajících lodí pro cestování na Zemi nebo osobních vesmírných lodí, které jsou schopné doletět k blízkým hvězdným branám, které mají cíle v celém vesmíru. Nikola používal k léčení vibrace a frekvence spolu s barvami, které se používají v medbeds. To bude k dispozici všem k použití. Čeká nás odvážný nový svět s nekonečnými možnostmi.

John F. Kennedy Jr. – 19. viceprezident

P5elo6il jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.