Sierra NZ Q2.Q7.2Q21

Rockefellerova pandemická agenda

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/the-rockefeller-pandemic-agenda.html

Vynikající odhalení Laury Ingrahamové na Fox News – Rockefellerova pandemická agenda byla připravena před DESÍTI LETY. Lidstvo má právo vědět o jejich plánované genocidě.

https://twitter.com/4_04_Not_Found/status/1410642557487489024

OPERACE LOCKSTEP se konečně dostává do hlavních médií. Je velmi nepravděpodobné, že o tom někdy budou informovat „levicová média“ hlavního proudu.

Odhalování masových hrobů domorodých dětí v Kanadě pokračuje. Tato situace je tak srdcervoucí, že slova nestačí. Tisíce nevinných dětí byly umístěny do „péče“ rezidenčních škol, kde byly znásilňovány, mučeny a následně zavražděny. Je smutné, že někteří příslušníci Prvních národů přijímali úplatky, aby pomohli tato zvěrstva ututlat. Podívejte se prosím na krátké video Kevina Annetta, který již desítky let bojuje za to, aby byli vrazi těchto dětí postaveni před soud.

https://www.youtube.com/watch?v=wz45SUZx21U

Britney Spears bojuje proti svým utlačovatelům. Odvážná novinářka Liz Crokinová podporuje Britney v jejím úsilí odhalit temný svět Pedowoodu.

https://t.me/LizCrokinReport/393

Dostala jsem několik komentářů od lidí, včetně těch, kteří tvrdí, že mě sledují už léta, kteří mi říkají, že je „směšné“ nebo „nedůležité,“ abych se zabývala situací kolem Britney Spears, protože to není relevantní, důležité nebo to prostě odvádí pozornost od jiných událostí, které se právě teď dějí.

Britney Spears je obětí obchodování s lidmi, tečka. Moje práce se posledních pět let zaměřuje především na odhalování obchodování s lidmi konkrétně v Hollywoodu, a to doslova. Situace s Britney přímo souvisí s Pizzagate a odhalení toho, co se jí stalo, může potenciálně vést k většímu odhalení epidemie obchodování s hvězdami v Hollywoodu, bující pedofilie, projektu Monarch a mnoha dalších věcí. To, co se stalo Britney, je bezpochyby strašné. Konstruktivní je, že pevně věřím, že Britney nejen získá svobodu, ale také dostane příležitost odhalit spoustu zla, které se v Hollywoodu děje a za jehož odhalení mnozí z nás už mnoho let bojují.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Její příběh je velká věc. Je to bohužel jen mikrokosmos toho, co se v Hollywoodu děje, ale je třeba o něm vyprávět. A zveřejnění jejího příběhu nezachrání jen ji, ale také zachrání a osvobodí mnoho dalších hollywoodských obětí, které byly zotročeny a zneužity stejnou satanskou hollywoodskou mašinérií! Prosím, sledujte tento příběh a modlete se za Britney!

Připomínka další statečné mladé ženy, oběti Epsteinova obchodování s lidmi Virginie Giuffreové. Virginie byla v roce 2014 ignorována FBI, když předložila všechny své důkazy proti Epsteinovi. Obrátila se na civilní soud a zbytek je historie.

https://gab.com/threesevens/posts/106508990185102768

Z loňských odtajněných dokumentů v případu Maxwellové.

1. FBI byla v kontaktu s Epsteinem a nezletilou obětí Ghislaine Maxwellové (Virginia Roberts Giuffreová) již v roce 2014, přesto nic nepodnikla.

2. Virginia Roberts Giuffreová požádala FBI o důkazy (fotografie a videa), které u Epsteina zabavili. Proč? Aby mohla vést své občanskoprávní řízení, zatímco FBI neudělala nic.

3. Vzpomínáte na slavnou fotografii prince Andrewa s Ghislaine Maxwellovou a obětí? FBI měla léta svou vlastní kopii, dokonce ještě před výslechem oběti u FBI v roce 2011.

Aby bylo jasno, FBI věděla všechno. MĚLI FOTKY, VIDEA A NIC NEUDĚLALI.

Arizonská sněmovna a senát právě zakázaly kritickou rasovou teorii, povinné masky a povinné vakcíny.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/078/147/249/original/75d6b8ff1b3e6271.jpg

***** ****

Sierra NZ Q3.Q7.2Q21

Lisabonský soud rozhodl, že vláda zfalšovala statistiky úmrtí. Lisabonský soud rozhodl, že na COVID zemřelo pouze 0,9 % „ověřených případů“, kterých bylo 152, a nikoli 17 000.

https://greatgameindia.com/lisbon-court-death-covid-cases/

Měla jsem to štěstí, že jsem mohla sledovat většinu ze shromáždění prezidenta trumpa v Sarasotě na Floridě. Zde je několik výstižných citátů prezidenta trumpa o tom, jak DS ničí Ameriku.

„Nyní lidé vidí, jak špatně to může dopadnout a jak rychle vám to mohou vzít. My to nedopustíme. Jsou to velmi zlomyslní lidé. Drží při sobě. Čím tvrději za vás budu bojovat, tím tvrději po mně půjdou.“

V souvislosti s vakcínou uvedl dvě zajímavé věci. Myslím, že první citát se týká toho, o kolik horší mohla být situace, kdyby Aliance vakcínu nezneutralizovala. A druhý citát se snad vztahuje k trvalému odstranění Joea?

„Myslím, že bez vakcíny bychom měli další španělskou chřipku jako v roce 1917. Dali jsme ti ji do ruky, abys byl v bezpečí, Joe.“

***** ****

X22 Report 2517b

https://rumble.com/vjcm8b-ep.-2517b-my-philosophy-if-you-catch-someone-stealinggo-after-him-hard-stea.html

DS se ocitl v pasti největší operace. Nyní se snaží odvést pozornost veřejnosti. Právě udělali ten nejhorší tah, když šli po trumpových finančních záznamech. Bumerang. Z trumpového Umění obchodu: „Moje filozofie vždycky byla taková, že pokud někoho někdy přistihnete při krádeži, musíte po něm jít velmi tvrdě i kdyby vás to mělo stát desetkrát víc, než kolik ukradl. Krást je to nejhorší.“

Figurky jsou na svém místě, fakta se pomalu odkrývají. Lidé jsou připravováni. To, co se bude dít dál, bude snazší přijmout.

***** ****

Přelomové: Prezident trump se ve svém projevu v Sarasotě na Floridě zeptal: „Kdo zastřelil Ashli Babbittovou?“

Prozradil také, že se nedávno setkal s matkou Babbittové a udeřil na Mitche McConnella, že se nepokusil osvobodit politické vězně z 6. ledna.

https://gab.com/NationalFile/posts/106519902150013077

***** ****

Facebook tento mem ověřuje a přidává poznámku, že „rostoucí ceny pohonných hmot jsou způsobeny vysokou poptávkou a nízkou nabídkou, nikoli Bidenovou politikou.“

„Fact-checking“ memu o vysokých cenách pohonných hmot na ochranu Bidena.

https://gab.com/MarkDice/posts/106520483683495693

***** ****

Zde je místopřísežné prohlášení Bena Cottona z CyFIR (Software pro digitální forenzní analýzu a reakci na incidenty) o anonymním uživateli, který na dálku přistupuje k Antrim EMS (Systém řízení voleb v okrese Antrim).

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106531142424291750

Nejprve poukazuje na IP adresy z Tchaj-wanu a Německa. Každý stroj byl připojen k internetu pomocí modemů Verizon. Všichni správci měli stejné heslo s výjimkou dvou, kteří žádné heslo nepoužívali. Pevné disky nebyly šifrované. Microsoft SQL byl nastaven tak, aby neoprávněný uživatel mohl manipulovat s databází. Antrim EMS naposledy aktualizoval svůj antivirový program Windows Defender 16. 7. 2016. Anonymní uživatel se přihlásil 5. 11. 2020 v 17:55:56 a 17. 11. 2020 v 17:16:49 EST (východní standardní čas).

Jsem vyveden z míry, že by hackeři dokázali obejít všechny administrátory používající naprosto stejné heslo, administrátory nepoužívající hesla a dostat se přes Windows Defender Antivirus aktualizovaný v roce 2016 k přístupu k „nejbezpečnějším volbám v historii.“

***** ****

Ve světle dokumentů z počítače, které odhalil DailyMail, nyní „prezident“ čelí vážným otázkám, nejen zda věděl o Hunterových kontroverzních obchodních transakcích, ale také zda se na jejich zprostředkování sám podílel, když byl viceprezidentem.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106533814184258323

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.