Sierra NZ Q3.Q8.2Q21

Giuliani: TRUMP PŘICHÁZÍ

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/ccp-criticizes-obama.html

Výbušná zpráva Rudyho Giulianiho na Telegramu.

Přicházejí audity.

Přichází Durham.

Přichází Hunterův notebook.

Přichází Hillaryiny e-maily.

Přichází Weinerův notebook.

Donald J. Trump přichází.

Přichází kompletní odtajnění.

TRUMP PŘICHÁZÍ!

Všechny lži budou odhaleny, oni se to jen snaží předběhnout.

To se jim nepodaří.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když Komunistická strana Číny kritizuje svou bývalou prezidentskou loutku Obamu za to, že uspořádal narozeninovou oslavu „super šiřitelů“, víte, že se svět otočil kolem své osy. Je to film, přátelé. Doplňte popcorn. Čeká nás ještě spousta šíleností.

https://summit.news/2021/08/03/china-chides-obama-for-holding-super-spreader-event/

Ředitel NIH nyní doporučuje, aby rodiče nosili masky VE VLASTNÍCH DOMÁCNOSTECH a chránili tak své děti, u nichž je nulová šance, že se falešným virem nakazí.

https://summit.news/2021/08/03/nih-director-says-parents-should-wear-masks-inside-their-own-homes/

Tato světelná bojovnice je nejstatečnější z nejstatečnějších.

Před dvěma hodinami jsem dala výpověď kvůli tomu, že roušky jsou určeny pouze pro neočkované. Jsem teď sama, protestuji na rohu rušné ulice v podpatcích a černém obleku, v liberální čtvrti s nápisem, který končí WWG1 WGA.

Nechutný newyorský guvernér Andrew Cuomo je vyšetřován pro několikanásobné obvinění ze sexuálního obtěžování.

https://ag.ny.gov/sites/default/files/2021.08.03_nyag_-_investigative_report.pdf

Marjorie Taylorová Greeneová má pravdu: Proč nebyl Andrew Cuomo ve světle dnešní zprávy ještě zatčen?

***** ****

Sierra NZ Q4.Q8.2Q21

(Q) The Storm Rider

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/08/q-storm-rider-posts.html

Děkuji Stephenovi za přeposlání těchto (Q) The Storm Rider příspěvků ze 4. srpna. Jsou to dlouhé příspěvky, ale stojí za přečtení. Je v nich zevrubné vysvětlení rozhodnutí prezidenta trumpa uspíšit uvolnění vakcín. A hlavně je v nich velká naděje, že se skutečně jedná o tmu před úsvitem. Držte linii!

Jste v nejtěžší části PLÁNU! Kde se vše zintenzivňuje a rychle roste na obou stranách války. Je to jako čelní střet, jehož jste svědky. Extrémní duševní bolest, kterou pociťujete, se bude stupňovat, VAKCÍNY se změní z experimentálních na POVINNÉ. ZA KAŽDOU CENU VAKCÍNY PROSTĚ ODMÍTNĚTE!

Musíte praktikovat svou svobodnou vůli. V nejtěžší části boje zůstaňte silní.

Možná jste si nevšimli, že spousta lidí, kteří si již vzali první vakcínu, se nyní rozčiluje, protože se jim říká, aby si vzali další a další vakcíny (v rozporu s tím, co se dříve říkalo: „vezměte si vakcíny, abyste znovu získali svobodu“, nyní vědí, že to byla lež a že společnosti vyrábějící vakcíny jdou po jejich dětech a že jim říkají, aby si vzali posilovací injekce). Lži propagované CDC, NIH, NIAIH, WHO atd. se neustále mění. Tyto narativy se mění každý měsíc a spící ovce začínají pomalu vidět lži více a více, nevidíte údaje, ale vzrůstající vztek je pravda!

Mnoho očkovaných lidí se rozčiluje a obává se, že jsou součástí agendy. A začínají pomalu vyhledávat informace zvenčí, mimo mainstreamová média, CNN, Newsweeku atd. MSM má nejnižší sledovanost v 21. století.

Vím, že mnozí PATRIOTI a ANONI ztrácejí naději a čekají a čekají a čekají a chtějí důkaz, že se něco děje. Mohl bych vám říct statisíce až milióny, právníci, lékaři, zdravotní sestry, BÍLÉ KLOBOUKY, vysoce postavení úředníci, vojenské osobnosti, řečníci pravdy, podcasteři, leakeři, ti všichni se podílejí na ODHALOVÁNÍ pravdy o falešné pandemii. Ale většina lidí chce jen okamžitě vidět výsledky, potvrzení.

Smutnou pravdou je:

Varoval jsem už dávno. TEORIE HRY/NASHOVA ROVNOVÁHA/UDÁLOST BLÍZKÉ SMRTI CIVILIZACE musí proběhnout. Tato část válečného/šachového tahu je zásadní.

A mnozí budou trpět BOLESTÍ.

Tato událost bude pro svědky nesmírně bolestivá a budou mít pocit, že veškerá naděje je ztracena. Ale v posledních finálních okamžicích se VĚCI ZMĚNÍ podle plánu.

TENTO SVĚTOVÝ PŘÍBĚH se musí uskutečnit!

Aby lidé na světě už nikdy nedovolili, aby lékařskou tyranii znovu ovládali světoví bankovní páni a elity, kteří ovládali a vytvořili všechny války a chudobu za posledních tisíce let. Stejná kabala ovládá biologické zbraně, které byly vypuštěny, ovládá Deep State vlády, které kontrolují pedofilní kruhy, pašování, distribuci a prodej drog. Sítě obchodníků s lidmi. Tato velká válka, ve které se nacházíte a které jste svědky se zintenzivní do obrovských okamžiků a událostí, které prověří vašeho ducha, mysl a tělo až k bodu zlomu a okamžikům ztráty naděje.

Buďte silní, věřte, sdílejte informace, mnoho ovcí se probouzí a potřebuje vaše znalosti a soucit, jste uprostřed bouře. Muselo to tak být. Nakonec, armáda je jediná cesta.

Armáda nemůže zasáhnout, dokud se většina lidí neobrátí proti Systému – DS. To se v současné době děje díky všem těm lžím CDC, WHO, NIH, NIAIH, SEPI, GAVI, PFIZER, GPMB, WEF/FACEBOOK a ovce se probouzejí ze lži.

Hněv se šíří po celém světě. Nucené očkování je spouštěčem. Je i mnoho jiných spouštěčů. Zůstaňte bdělí světoví patrioti. Jste uvnitř nejtěžší části 21. století. Horké léto.

LIDÉ NA SVĚTĚ SE ZLOBÍ – A OZVĚNA SE DOSTÁVÁ K UŠÍM OVCÍ.

Proč trump uvolnil vakcíny?

Jak nyní víte, Deep State Cabal již dávno plánoval zabít miliardy lidí prostřednictvím pandemie, která byla plánována již dávno (můžete najít několik zdrojů prostřednictvím LOCKSTEP – plán ROCKEFELLERŮ a GATESe, několik rozhovorů a projevů ke snížení světové populace / GEORGIJSKÉ PORADNÍ KAMENY, FAUCIHO ujišťující projev, že pandemie přichází pro trumpovu administrativu, všechny patenty na Corona virus (SARS) atd.)

Když trump uvolnil vakcíny v rekordním čase, zcela narušil plány DSC. Jejich původním plánem bylo vyvraždit a zotročit lidstvo prostřednictvím 5 let trvajícího mučení, úplného uzavření, válečného stavu, psychologických operací , extrémních počtů zfalšovaných úmrtí po celém světě přes MSM, Mockingbird. Měli další plány jak učinit miliardy lidí závislých na opioidech a smrtících lécích (o kterých oni tvrdili, že budou bojovat s virem), které by způsobily úmrtí a přivedly lidi do těžké psychózy (už žádná produkce dopaminu, serotoninu, oxytocinu, endorfinů).

Během druhého roku uzavření: léky včetně metamfetaminů (Speed), NEBEZPEČNÉ prášky na spaní, léky proti bolesti a 15 dalších smrtících léků, aby přivedly miliardy do psychózy, smrtelné deprese, sebevražd a zastavili produkci epifýzy. Kombinace těchto samostatných léků by zastavily zotavení organismu, samouzdravení a přivedly by tělo do chaosu a snadno by onemocnělo z vnějších zdrojů, jako jsou rakovinotvorné produkty v potravinách a jedovaté přísady ve výrobcích, potravinách.

Po letech uzavření: v důsledku nuceného podávání léků, psychického mučení a odebírání nezbytného ovoce, masa, zeleniny a obilí, by zajistili nemoci a úmrtí.

Když trump uvolnil vakcíny, zničil satanistické plány DSC pro světové oběti Molochovi na mučení a zabíjení miliard lidí prostřednictvím systematické genocidní agendy. A děti by veřejně trpěly legálně závislé na VYNUCENÝCH smrtelných lécích a předávkování (mučení, které by podstoupily, by jim zajistilo hospitalizaci, která by vyvolala další mučení a výrobu bolesti – ADRENOCHROM – konečný plán).

Tím, že trump uvolnil vakcíny, se postavil proti plánům DSC. A ti byli nuceni vynaložit TRILIONY po celém světě na vytvoření vakcín. Velká část vakcín jsou FALEŠNÉ fyziologické roztoky. Ale také mnohé jsou skutečné, napuštěné mRNA a smrtícími sloučeninami. Proto po vás neustále chtějí, abyste si brali další a další vakcíny. Protože stále vyrábějí skutečnou mRNA (nano vedlejší produkty smrtících přísad), aby si zajistili nemoc a smrt a kontrolu biotechnologického inženýrství – v jeho prvních stádiích.

Když trump uvolnil vakcíny. Polovina trumpových příznivců měla také velký strach z COVID-19, věřila Faucimu a WHO a věřila falešné pandemii. trump nemohl tyto příznivce ztratit (později existuje plán na nápravu VAKCINOVÁNÍ2022).

Když trump uvolnil vakcíny, lékařská mafie propadla panice. Nebyli připraveni, přišli o TRILIONY dolarů a v únoru se svět dostal do ekonomické spirály. To vše bylo NAPLÁNOVÁNO. Vytvořilo to vlnový efekt přes DSC peněžní linky, vazby a skryté ZLATO, PENÍZE, KRYPTOMĚNY zasáhly trhy. Byla to Sting operace, která měla najít všechny spící agenty a zjistit, kde jsou peníze, které financovaly DSC v mnoha velkých zemích.

Když trump uvolnil vakcíny, DSC začal zmatkovat a panikařit a to vytvořilo tolik chyb, které ovlivnily lékařskou mafii a vědeckou ZAPLACENOU komunitu a dále pokračuje. Dochází k únikům informací a dokonce i MSM informuje o věcech, o kterých by loni nikdy neinformovala.

KDYŽ TRUMP UVOLNIL VAKCÍNY, BYLO TO PROTIOPATŘENÍ VE VÁLCE, VE KTERÉ SE NACHÁZÍTE!

TRUMP VÁM UŽ DÁVNO ŘEKL. „VOLBA JE NA VÁS.“

Vše, co nyní dělá, je jen optika. Není to pro vás! Je to pro ně! Hraje obě strany hry.

VŠECHNO TO MÁ SVŮJ DŮVOD!

VŠECHNO MÁ SVŮJ SMYSL.

MÁTE MNOHEM VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE.

Závěr filmu se vám bude líbit. Odtajnění.

Armáda má technologie a léčebné postupy předbíhající dnešní dobu o 45 let.

Where We Go One We Go All.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.