Sierra NZ 03.01.2021
Důkaz o posunu volebních hlasů

Nevyvratitelný důkaz, že o volební noci byly Trumpovy hlasy převedeny na „Bidena“. Dvě minuty videa. Musí se vidět.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1345822551029723139
1 milion zhlédnutí. Nepřestávejte sdílet.
BREAKING: Nevyvratitelné důkazy předložené odbornými svědky ze slyšení v GA ukazující, že [na základě údajů, které byly poskytnuty a použity během volební noci] byly hlasy odstraněny a/nebo převedeny z trumpa na Bidena. Je potřeba vidět a sdílet celou tuto prezentaci.
https://twitter.com/Rothbard1776/status/1344374207979913216
—–
Tento vynikající tweet shrnuje, jak k volebnímu podvodu došlo.
https://twitter.com/KanekoaTheGreat/status/1345229465840828417

NEW: Údaje o volbách v USA byly přeposlány z Frankfurtu, Německo do Říma, Itálie, kde muž vyobrazený níže spolupracoval se členy MI6, CIA, & italským dodavatelem obrany, Leonardo, vedl operaci a sestavil algoritmy, které byly použity k manipulaci s americkými volebními daty.
To je podle článků a videí sdílených technologickým podnikatelem @PatrickByrne, který financoval soukromé kyberbezpečnostní týmy pro monitorování voleb v roce 2020. Zpráva tvrdí, že americké volební údaje byly pozměněny a poté zaslány prostřednictvím italsko-vojenské družice provozované Leonardem.
Leonardo je italská nadnárodní společnost specializující se na letectví, obranu, bezpečnost a osmý největší dodavatel v oblasti obrany na světě s příjmy 13,8 miliardy eur v roce 2019. Italská vláda drží 30,2% akcií společnosti a je jejím největším akcionářem.
Bývalý vyšší operační důstojník CIA Brad Johnson & současný prezident americké organizace American’s For Intelligence Reform (http://intelreform.org) rozebírá operaci, která stojí za údajným americkým volebním hackem v tomto videu sdíleném @PatrickByrne.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Celé video:
https://www.youtube.com/watch?v=YwtbK5XXAMk&feature=emb_title
Během voleb došlo k něčemu, co v historii amerických voleb nemá obdoby. Sčítání hlasů zastaveno. V tu chvíli, Řím vstoupil na pódium tím, že obdržel data z Frankfurtu, aby přenastavil hackerský útok a doručil vítězství Bidenovi.

Článek:
Italygate: je italská vláda přímo zapojena do amerických volebních podvodů proti trumpovi?
https://lacrunadellago.net/2020/12/29/italygate-is-the-italian-government-directly-involved-in-the-us-election-fraud-against-trump/?lang=en
V této operaci sehrál klíčovou roli ještě jeden aktér a to Leonardo, vedoucí italské vládní společnosti v leteckém a obranném sektoru. Jakmile hackeři vytvořili nové algoritmy, aby převedli více hlasů z Trumpa na Bidena, poslali „tato nová čísla zpět na italský vojenský satelit provozovaný Leonardem“ tvrdí Mr. Johnson. Poté, co se tak stalo, byla nová zmanipulovaná data odeslána zpět do hlasovacích zařízení Dominionu v USA. Pokud je tedy tato verze správná, italská vláda by se na tomto útoku přímo podílela. Největším akcionářem společnosti Leonardo je italská vláda, protože 30 % této společnosti vlastní italské ministerstvo hospodářství.

William J. Lynn III je generální ředitel Leonardo DRS, americké dceřiné společnosti Leonarda s přibližně 2 miliardami dolarů v příjmech. Dříve působil pod Obamovou/Bidenovou administrativou jako náměstek ministra obrany a vedl úsilí ministerstva v oblasti kybernetické bezpečnosti a vesmírné strategie.
Článek zveřejněný 1. prosince, 2020 v italských celostátních novinách, La Verita, se jmenuje „Trumpovi právníci nemají žádné pochybnosti: Italská ruka v pro Bidenově podvodu“. Článek nastiňuje údajnou operaci provedenou v Římě ve spoluúčasti italského obranného dodavatele, Leonardo.
Toto jsou fotografie na mezinárodním letišti v Římě dvou údajných osob, které se podílely na sestavení algoritmů pro manipulaci s daty amerických voleb v roce 2020. Byli sledováni příslušníky italské rozvědky poté, co podezřele vstoupili do země.
Podle trumpovy kampaně jsou do možné volební manipulace zapojeny i Řím a Itálie. Úloha úředníka velvyslanectví USA, nejvyšších vojenských představitelů, italské obranné společnosti.
—–
Můj hrdina Jim Jordan popisuje, co se stane na kongresovém volebním slyšení 6. ledna. Čtyř minutové video.
https://twitter.com/prayingmedic/status/1345812915400544256
—–
6. ledna podpoří prezidenta Trumpa přes 100 kongresmanů. Anons věří, že to bude mnohem víc.
https://twitter.com/Utah_17/status/1345543674067705856
Vláda ve sněmovně vstává! Zdá se, že se blížíme ke stovce kongresů, které budou bojovat za prezidenta Trumpa! Vědí, že bez Trumpa nemají žádnou párty! Blížíme se k showtime!
—–
Přidejte do toho stovky rozzlobených zákonodárců států a máte tu BOMBU, která co nevidět bouchne.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1345827459154006016
Šestičlenný tým, jehož členy jsou Rudy Giuliani a Peter Navarro, v sobotu informoval stovky státních zákonodárců o důkazech volebních nesrovnalostí.
https://www.theepochtimes.com/6-person-team-briefed-hundreds-of-state-senators-on-election-theft-evidence-navarro-says_3641503.html
Zasedání zahrnovalo stovky zákonodárců po celé Arizoně, Georgii, Michiganu, Nevady, Pensylvánie a Wisconsinu. Navarro, ředitel pro obchod a výrobní politiku Bílého domu, to řekl během vystoupení v televizi Fox News.
„Tihle zákonodárci jsou nažhavení (hot), naštvaní, chtějí jednat,“ řekl Navarro. „Dali jsme jim potvrzení. Vysvětlujeme, jak Demokratická strana, na základě strategie, ukradla tyto volby donaldu j. trumpovi.„
—–
Lin Woodova předpověď: Příští týden přijde bouřka. BOOM. Pamatujte, mohl by být mluvčí Aliance.
https://twitter.com/LLinWood/status/1345879328693903363
Protože nevěříte komunistickým propagandistům mainstreamovým médiím, že by dali poctivou předpověď počasí, myslím, že vám poskytnu předpověď počasí na příští týden. Vypadá to, že k nám míří bouřka. . . . .
—–
Ministr zahraničí Mike Pompeo tweetoval o Severní Koreji (NK). Potenciální souvislost s důležitým Q dropem.
https://twitter.com/3days3nights/status/1345810976520757253
Alternativní verze na tweet mika pompea – Jeremiah 29:11
Pojďme prozkoumat drop 29 v 11 měsíci (29:11 listopadu) o [NK], když včera tweetoval o [NK] několikrát. Diskutuje o tom, jak budou temné pravdy [NK] odhaleny na samém konci. Jsme blízko konci?
pompeo: „Protože znám plány, které s tebou mám, prohlásil Pán, plány pro blaho a ne pro zlo, abych ti dal budoucnost a naději.„ Jeremiáš 29: 11

Q drop 29
Některé věci musí být stále utajovány až do úplného konce. NK neřídí Kim, je to herec ve hře. Kdo je režisér? Pravda musí znít tak nehorázně většině Američanů, že to bude povstání, vzpoura, odmítnutí atd. Sítě pedo jsou demontovány. Únosy dětí pro satanské rituály (Haiti a další země třetího světa) jsou pozastaveny (neukončeny dokud herci nebudou ve vazbě). Každý den se modlíme za Boží vedení a směr, jak se zlepšujeme proti čistému zlu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

—–
Sidney Powell útočí na mandát masek (roušky). Do toho, Sidney. Jsme s vámi. Roušky jsou jen o kontrole.
https://twitter.com/SidneyPowell1/status/1345556119289278466
Příkazy nosit roušky musí přestat!! Způsobují zvýšené infekce dutin, očí a průdušek. Přidávají stres do srdce, plic a všech tělesných systémů. Nikdo nemá právo nařizovat něco takového.
Je to náhubek & vše o kontrole
—–
Bidenův zahajovací průvod byl zrušen. Tady se není čemu divit. Deep State skončil (toast).
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1345820812348174337
Pokud byl Bidensův inaugurační průvod zrušen protože „covid“, tak proč ho v první řadě vůbec stavěli, když covid začal na začátku roku… Vědí, co chytili
—–
Klimatické dítě Greta Thunbergová dovršila 18 let – její narozeninový tweet je velmi zajímavý.
(psala melda)
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1345812419038367750
—–
Dojemné shrnutí stavu 3D Země. Díky bohu, že se to mění. Prosperující a svobodná – budoucnost lidstva.
https://twitter.com/3days3nights/status/1345885259058073602
Tak pravdivé. A používají k tomu naše peníze.
WYATT: Jen se na sebe podívej. Všechno je obráceně, všechno je vzhůru nohama. Lékaři ničí zdraví, právníci ničí spravedlnost, univerzity ničí znalosti, vlády ničí svobodu, hlavní média ničí informace a náboženství ničí spiritualitu.
—–
Nakonec připomínka MASSIVNÍ vítězné přehlídky (ano, vítězství) ve Washingtonu DC 6. ledna. Očekávají se miliony vlastenců. Mnoho z nich teď míří do Washingtonu. A přála bych si tam být. Budu tam duchem.
https://twitter.com/DanScavino/status/1345551501440245762
—–
Dovolte si být vzrušení, světelní válečníci. Cílová čára je na dohled. Jaká to byla cesta…!
Děkuji prezidentu trumpovi a Alianci za vaše neúnavné úsilí v náš prospěch. Milujeme Vás.
Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2368
Čína nyní ekonomickým cílem, hnutí začalo

Čína nyní ekonomickým cílem, Všechny oči jsou upřeny na Čínu
https://rumble.com/vcer6l-ep.-2368a-cbchina-now-the-economic-target-all-eyes-are-on-china.html
Velká Británie se nyní na Čínu dívá jako na největší hrozbu. Nigel Farage vydal varování, že Čína je pro Spojené království přímou hrozbou. Trump nejdříve zastaví víza a dokonce pracovní místa obsazená Američany. Kongres pokračuje a protlačil NDAA, stále jsme ve stavu národní nouze, trump má další pravomoci.

Hnutí začalo, ústava, deklas, trumpova karta
https://rumble.com/vcerc5-ep.-2368b-the-movement-has-begun-the-constitution-declas-the-trump-card.html
Patrioti nyní prosazují své zaměření na ústavu. V posledních několika týdnech byly ukázány důkazy o volebních podvodech lidem. Myšlenka, že Pence bude muset splnit svou povinnost a řídit se 12. dodatkem. Senátoři a zástupci nyní přicházejí na palubu a vyzývají k auditu, aby zjistili, jak velký je to volební podvod. Vlastenci prosazují právní stát, [DS]/MSM jsou nyní zahnáni do kouta.

***** ****

Trvalo jim jen rok, než přiznali to, co mnozí z nás ví od prvního dne.
https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105493410633885626
Únik z laboratoře v Číně je „nejdůvěryhodnějším“ zdrojem nákazy koronavirem, říká nejvyšší představitel americké vlády uprostřed bombastických tvrzení, že se z vědce z Wuhanu stal informátor.

Připravil a přeložil jura pro tadesco

Děkujeme

carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.