Vybrané komentáře k procesu druhého impeachementu Prezidenta trumpa (na konci poslední vývoj):

9/2 Tento senátní proces ústavní žaloby (impeachmentu) je naprostá komedie. Raskin tam nahoře doslova pláče … říká, že členové Sněmovny volají své blízké, aby se rozloučili … jako by byli 11. září v nejvyšším patře budovy WTC.
https://t.me/StormIsUponUsJM/112

Muž obviněný v souvislosti s výtržnostmi v americkém Kapitolu tvrdí, že pracoval pro FBI a od roku 1979 má nejvyšší bezpečnostní prověrku (The Hill)
https://t.me/StormIsUponUsJM/115

12/2 – Den 4 Ústavní žaloby: „Jeden z prvních zatčených byl vůdce Antify.“
https://t.me/InevitableET/744

 

[wp_ad_camp_2]

 

S fotkou:
https://t.me/InevitableET/751

Trumpův právník Michael Van Der Veen odvádí vynikající práci, když každé obvinění demokratů trumpa obrací zpátky proti nim.
https://t.me/StormIsUponUsJM/122

BUM! David Schoen kuchá manažery demokratické sněmovny … přináší potvrzení, že vytvořili důkazní materiály, zmanipulovali videa a zfalšovali tweety!
https://t.me/StormIsUponUsJM/123

Toto je možná poprvé, kdy miliony viděly nesestříhanou pravdu o tom, co řekl Prezident trump (při proslovu 6/1):

„Po tomto půjdeme, a já tam budu s vámi. Půjdeme ke Kapitolu (tady média záznam ustřihla a vložila video „fanoušky“: pojďme si vzít Kapitol) a povzbudíme naše odvážném senátory a kongresmany a kongresmanky. A pravděpodobně některým nebudeme tolik fandit (…..) Vím, že někteří z vás budou pochodovat k budově Kapitolu, aby pokojně a vlastenecky nechali zaznít svůj hlas.“

Zde záznam z této části procesu s falšováním důkazů na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=zfJaxhA4sP8&feature=youtu.be

záloha, pro případ, že by youtube záznam odstranilo
https://t.me/StormIsUponUsJM/131

Trumpův tým obhájců ničí celou premisu demokratů pro Impeachment. Přehrávají nekonečné video se vším jejich vlastními podněcováním a nenávistnou a násilnou rétorikou, z jejíž používání obviňují trumpa.
https://t.me/StormIsUponUsJM/124

Trvalo jen dvě a půl hodiny, než Trumpovi právníci zcela zvrátili 16 hodin impeachmentu vytvořeného demokraty.
https://t.me/StormIsUponUsJM/128

CNN je právě teď hysterická. Snaží se přesvědčit sami sebe, že mistrovská práce, kterou Trumpův tým obhajoby dnes odvedl, je pouze pro „trumpovu základnu“. Vědí, že všichni nerozhodnutí, kteří to dnes sledovali, právě přímo prokoukli podvod, kterým tento debakl impeachmentu je.
https://t.me/StormIsUponUsJM/129

MSM právě teď v panice diskutuje o videích obhajoby ukazující do očí bijící pokrytectví demokratů během tohoto procesu impeachmentu (smích) Nedokážou kontrolovat příběh a vymývat masám mozky, když jsou veřejnosti ukazovány klipy přímo z úst radikální levice.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hodně koktání a uh uh uh (díky Brette Baiere)

Jaká strana podněcovala násilí v uplynulém roce i potom? Všichni na to známe odpověď …
https://t.me/InevitableET/736

***** ****
13/2

Mitch McConnell je zodpovědný za organizaci impeachmentu. Údajně se pokusil Prezidenta trumpa vydírat, aby zabránil udělení milosti Julianu Assangeovi.
Nyní říká, že bude hlasovat pro zproštění viny.
https://twitter.com/NationalFile/status/1360611751050493955

Zdálo se, že proces obžaloby dnes skončí osvobozením prezidenta donalda trumpa.
Poté Lindsey Graham všechno zpomalil hlasováním s Romneym, Murkowskim, Collinsem a demokraty, aby za pět minut dvanáct vyslechli svědka.
https://twitter.com/NationalFile/status/1360618296127676418

Ted Cruz říká, že by si trumpovi právníci měli jako svědka předvolat Nancy Pelosi a položit jí několik otázek:
Co jste věděla o hrozbách Kapitolu?
Kdy?
Odmítla jste Národní gardu kvůli optice?
https://t.me/disclosetv/639

PRÁVĚ TEĎ: Tým trumpových právníků má „prozatím“ 301 svědků, které chce předvolat.
https://t.me/disclosetv/640

18:23: Podle zdrojů televize CNN probíhají jednání o zařazení zpráv CNN do protokolu o obžalobě namísto předvolání svědků. K tomu došlo poté, co Cruz a tým trumpových obhájců chtějí předvolat více než 300 svědků, včetně mluvčí Pelosi.
https://t.me/disclosetv/642


Fakebook pomohl identifikovat příznivce MAGA při nepokojích v Kapitolu „sledováním útoku v reálném čase“ a později identifikoval lidi, kteří zveřejňovali fotografie a videa (Daily Mail)
https://t.me/disclosetv/618

Fakebook vytváří inteligentní hodinky a doufá, že budou distribuovány příští rok (a doufá, že je budete nosit, aby vás mohli sledovat v reálném čase, ať jste kdekoli)
https://t.me/disclosetv/629

Soudní dokumentace z nedávného případu obchodování se zbraněmi ukazuje, že FBI může mít nástroj k přístupu na soukromé zprávy aplikace Signal na zamčených iPhonech
https://gab.com/anonpatriotq/posts/105709506400669476

Varování: Neaktualizujte si na iPhonech Telegram.
https://t.me/GhostEzra/1594

Akutálně: Zdá se, že Twitter bloknul Jareda Kushnera (0 Tweetů)
https://twitter.com/jaredkushner
https://anonup.com/thread/1458772

 

[wp_ad_camp_2]

 


Prezident trump byl zproštěn obvinění – impeachmentu.
Konečné hlasování bylo 57 : 43 , vinen : nevinen.
Nyní musíme odstranit zrádce z republikánské strany.
https://t.me/StormIsUponUsJM/135

Sedm republikánů, kteří hlasovali s demokraty:
https://t.me/StormIsUponUsJM/136

***** ****
Prohlášení Prezidenta trumpa:
(cituji závěr)

„…. Naše historické, vlastenecké a krásné hnutí MAGA teprve začalo. V měsících, které jsou před námi, toho mám tolik, co chci s vámi sdílet a těším se na pokračování naší neuvěřitelné společné cesty, abychom dosáhli americké velikosti pro všechny naše lidi. Nikdy nic takového nebylo!

Máme před sebou mnoho práce, a brzy se objevíme s vizí jasné, zářící a bezmezné americké budoucnosti.

Není nic, co bychom společně nedokázali.

Zůstáváme jedno lidstvo, jedna rodina, a jeden velkolepý národ před Bohem, a je naší zodpovědností zachovat toho skvostné dědictví pro naše děti a pro příští generace Američanů.

Kéž vám všem Bůh žehná a kéž Bůh navždy žehná Spojeným státům americkým.“
https://t.me/disclosetv/648


Zombie apokalypsa

Pohybující se morgellony z tyčinek, které se používají na testování covidu v porovnání s bavlnou z běžné vatové tyčinky. (první video v článku)
http://tapnewswire.com/2021/01/exposed-nanotechnology-in-the-covid-19-swabs-test-in-egypt-this-swab-up-the-nose-was-a-punishment-for-slaves-excellent-videos-must-see-friday-january-15-2021-1831/

Dále v článku s videem:

Egypt používal podobné vrážení tyčinek do nosu, aby potrestal (pozn. nebo zabil?) otroky. Poškodilo to podvěsek mozkový tím, že porušili hematoencefalickou bariéru. Změna, která následuje je pravděpodobně nevratná. Hematoencefalická bariéra, která odděluje dutinu nosní (pozn. cévní systém těla) od vnitřního prostředí mozku, slouží jako překážka před nečistotami, bakteriemi a viry …. těžkými kovy, pesticidy a dalšími toxickými substancemi. (pozn. poškozuje ji také radiace z mobilů a spol.)

 

[wp_ad_camp_2]

 

To samé se děje teď přímo před námi. P.C.R. není test, ale spíše vážné poranění a redukce lidských schopností.

https://ctrlv.link/Xtx0 (ostřejší obrázek)

***** ****
Pro připomenutí další potvory, které můžou být na tyčinkách:

(…) „David Gracias, profesor na Whiting School of Engineering a gastroenterolog Florin M. Selaru, ředitel Centra pro zánětlivá onemocnění střev (univerzity) Johna Hopkinse, vedli tým vědců a biomedicínských inženýrů, kteří navrhli a otestovali mikroskopická zařízení měnící tvar, která napodobují způsob, jakým se parazitický měchovec přichytí na střeva organismu, “ napsal Smith. (pozn. v listopadu 2020)

Tato čipová mikrozařízení vyrobená z kovu a „tenké fólie měnící tvar“, známá jako „theragrippy“, jsou potažena parafinovým voskem citlivým na teplo, a jsou do těla vyslána nepozorovaně. Každý z těchto čipů není větší než zrnko prachu.
(foto)

Jakmile se dostanou dovnitř těla, zařízení ve tvaru hvězdy reagují na teplo uzavřením a přichycením na střevní stěnu pomocí malých hrotů. Centra těchto nyní uzavřených hvězd jsou poté schopna dodávat jakýkoli lék, který byl do nich implantován, v tomto případě mikroskopické vakcínové chemikálie wuhanského koronaviru (COVID-19).

Kompletní článek zde (už např. cenzurován FB, jako ohlašovali)
https://www.naturalnews.com/2021-02-01-swab-tests-microdevices-secretly-vaccinating-hesitant.html#

***** ****
***** ****
Dr. Sherri Tenpenny vysvětluje, jak mRNA vakcíny určené k depopulaci začnou plně působit za 4 – 14 měsíců
https://www.bitchute.com/video/thgHE7VUsDrn/

Po měsíci očkování v Americe mají v databázi hlášeno více než 40 tisíc nepříznivých účinků, více než 3100 anafylaktických šoků, a více než 5 tisíc neurologických reakcí. Odhaduje se, že je hlášeno jen 10% případů.

Dr. Tenpenny popsala některé zhoubné způsoby působení mRNA vakcíny:

1) protilátky vytvořené vakcínou působí uvnitř buňky jako trojský kůň, donekonečna se množí

2) poškozují plíce – způsobují jejich hnisání, krvácení a zahlenění

3) můžou napadat vlastní makrofágy: jsou dva druhy makrofágů – jeden typ bílých krvinek vyvolává zánět, kterým tělo agresivně bojuje proti infekci a druhý typ je protizánětlivý. Pak zánětlivé fázi nastoupí protizánětlivé makrofágy, které řeknou těm prvním, ať si dají pohov, a uklidí nepořádek. Pracují jako koncert – typ jedna zabije infekci a typ dva léčí.
Spike proteiny vytvořené vakcínou zabíjí makrofágy typu dvě. Přichytí se na ně a deaktivují je.

U zvířat, na nichž byla použita vakcína, byly v plicích nalezeny jen makrofágy typu jedna, které spouští cytokinovou bouři a nula makrofágů typu dvě. U zvířat, která nedostala vakcínu po dvou dnech nastoupily makrofágy typu dvě, které utišily zánět a zahájily proces léčení.

Toto jsou tři z pravděpodobně 7 mechanizmů, které budou působit problémy.

Ve vakcíně Pfizeru jsou 3 nové látky, které nikdy předtím ve vakcíně nebyly (doktorka cituje název jedné z nich, který by zabral celý řádek textu). Nikdy nebyly testovány na člověku, není jasné, jestli na zvířatech.

„Pokud nedokážeme přimět lidi, aby odmítli nosili masky, nikdy nedokážou odmítnout ani zbytek. Když je nedokážeme přimět, aby pochopili fyziologii za tím, jak se poškozují a nepomáhají přitom nikomu („nedělám to pro sebe, dělám to pro tebe“), pak další na řadě je vakcína.“

„CDC říká, že z lidí, kteří onemocněli, více než 80% nosí masky pořád nebo většinu času. Lidé, kteří neonemocněli, masky nenosí.“ (cca 59. minuta)

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Zkouší tu na nás pravý opak. Když řeknou noste roušku, nenoste roušku. Když řeknou „nalevo“, správná odpověď je „napravo“… Na této planetě musíme změnit všechno a znovu to vytvořit tak, jak to chceme. Otázka je, kdo jsme my…“

https://anonup.com/thread/1228425
http://www.vaccineu.com (stránky Dr. Tenpenny, nutná registrace)

***** ****
***** ****

V roce 2007 CDC přiznala, že mezi lety 1955-1963 dostalo více než 98 milionů Američanů jednu či více dávek (injekčně podané) vakcíny proti obrně, která byla kontaminována virem SV40 vyvolávajícím rakovinu. CDC spolu s Googlem stránku rychle odstranila, ale naštěstí byla zkopírována a uložena jako symbol jejich velkého přiznání.
https://www.vaccines.news/2015-09-23-cdc-admits-98-million-americans-were-given-cancer-virus-via-the-polio-shot.html

Dotyčná stránka byl zčásti přesunuta sem:
https://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/concerns-history.html#A2

Anon dodává: CDC není americká vládní agentura. Je to nezávislá korporace, která, zdá se, spolupracuje přímo s OSN a Čínskou komunistickou stranou.
https://anonup.com/thread/1344677

***** ****
***** ****
Dvě zprávy z domova od Antonína Baudyše z FB.

„Dostáváme místy kódované zprávy? Posuďte sami, co říká ČRo HK: Nejhorší situace je stále na Trutnovsku, kde jsou čísla pozitivních lidí stále vysoká.

„S tím souvisí i zvýšený počet úmrtí klientů v domovech pro seniory, který jsme zaznamenali, například ve Vrchlabí od začátku ledna tři desítky. … Ve Vrchlabí už mají za sebou první i druhou vakcinaci,” uvedl pro ČRo mluvčí královéhradeckého kraje Dan Lechmann.

Může to znamenat, že poté co se začalo v domovech očkovat mRNA vakcínami, senioři začali umírat?“

link na zmiňovaný článek
https://hradec.rozhlas.cz/domovy-pro-seniory-v-kraji-bojuji-s-koronavirem-nejhorsi-situace-je-na-8419574

prinscreen + druhá zpráva zde:
https://ctrlv.link/qOLg

***** ****
Košice – jen pro pořádek
https://www.hlavnespravy.sk/v-zariadeni-arcus-v-kosiciach-zomrelo-na-covid-19-uz-16-klientov/2418442

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/577480-v-kosickom-arcuse-zomrelo-uz-36-ludi/


Tunely pod D.C. – Real Chief Police (celý článek)

Tento příspěvek se mi píše velmi obtížně. Trvalo mi nějaký čas, než jsem potvrdil události v DC. Ale bylo to potvrzeno. Dostal jsem fotky některých tunelů a dětí v těchto tunelech. Tyto fotografie nemohu ukázat. Je to příliš hrůzostrašné. Lituji, že jsem se na ně podíval.

Každý viděl tisíce pytlů na ostatky čekající na odeslání. Nyní víme proč. Po celém světě stále existovaly tunely a DUMBs, které bylo třeba vyčistit. V tunelech v D.C. byly tisíce dětí, které byly napůl naživu, a tisíce mrtvých. Měly odebrané orgány. Mnoho z nich bylo napůl snědeno. Nikdy jsem nic takového neviděl.

Tyto tunely v DUMBS tam byly od té doby, co je zrůda George HW Bush nařídil postavit. a od té doby je využíval každý prezident a Kongres, až do trumpa. Epstein, který je stále ve vazbě, o tom informoval armádu. Epstein nadále poskytuje informace o tunelech po celém světě. Armáda informovala trumpa v lednu. trump nařídil operaci a odstěhoval se z Bílého domu, aby mohli jít dovnitř a postarat se o to. Proto tam bylo tolik vojáků Národní gardy (NG).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Většina z vás viděla k Bílému domu a budově Kapitolu přijíždět a odjíždět autobusy, dodávky a auta. Vojáci NG nemohli vystát pohled na tyto děti v tak strašlivém stavu. Někteří začali plakat a prostě nemohli přestat plakat. Pláču také, jen protože jsem viděl fotky, a to jsem tam nebyl během operace, takže si můžu jen představovat, jaké to bylo pro ony statečné vojáky osvobozující uvězněné děti. Bylo mi řečeno, že jak trump, tak melania nějakou dobu plakali, když viděli fotky. Byli varováni, že je to hrozné, ale stejně to chtěli vidět. Když jsem byl v DC, cítil jsem úzkost. Jen jsem nevěděl proč.

Během své policejní kariéry už jsem byl na děsivých místech, ale nic mě na to nemohlo připravit. Bylo mi řečeno, že těmto dětem nebylo podáno žádné anestetikum, když jim byly odebírány orgány, protože bolest a mučení stačily na to, aby se vytvořil prvotřídní adrenochrome. V DUMBs byli dospělí, kteří to všechno řídili, a všichni byli zatčeni. Většina z nich byla postavena před tribunály a popravena. Několika lidem byl život ušetřen (nevím proč) a poslali je do vězení po světě.

Jsem si jistý, že naši stateční vojáci budou potřebovat dlouhodobé (psychologické) poradenství kvůli tomu, co v této operaci viděli a museli vydržet.

Myslel jsem, že všechny DUMBs po celém světě už byly osvobozeny, ale nebylo tomu tak. Je jich mnoho. Armáda nepřetržitě pracuje na záchraně dětí na těchto místech, jako je Řecko, a mnoho mnoho dalších. Austrálie a Nový Zéland byly před nějakou dobou osvobozeny. Bylo mi řečeno, že operace byla strašná, ale nic ve srovnání s operací v DC. DC bylo to nejhorší, co kdy viděli.

V průběhu těchto prací existují plány srovnat se zemí Bílý dům, Kapitol, budovu Nejvyššího soudu a všechny budovy kolem nich, přeměnit je zpátky na bažinu, která tam byla předtím, a udělat na místě rezervaci pro ptáky. DC již nebude existovat.

Něco konstruktivního. Bilderbergové, Rothschildové a další členové Cabal byli zatčeni a většina z nich byla popravena.

A něco velice konstruktivního. Připravte se na vzestup. Přichází. Přichází mnohem lepší svět.
NIKDY TO NEDOVOLÍME, ABY SE TOHLE ZNOVU STALO.

Můžete to sdílet. WWG1 WGA http://www.REALCHIEFPOLICE.COM
https://www.realchiefpolice.com/post/d-c-tunnels

***** ****
(pozn. na D.C. mám vedle Yale také ty nejhorší vzpomínky z celých Států. carsten také potvrzoval, že jsou tam hrozné energie)

 

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.