Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Zprávy od meldy 19.Q1.2Q21

Rozhovor Michaela Jaco, veterána z Navy SEALs, s Juanem O Savinem z minulého týdne, který vyvolal velký poprask, protože Juan řekl, že Bidet bude inaugurovaný v budově Nejvyššího soudu (možná už to místo něco naznačuje).

Způsob, jakým to celé prezentoval napovídá, že to udělal, aby oblbnUl. (viz pár článků zpátky; už to zde znovu neuvádím) Nicméně, pro jistotu, myslím, je dobré, připravit se vnitřně na všechny varianty a pokud by se to skutečně stalo, bude to jen krátká fáze a poslední divadlo Deep Statu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Začala jsem si dělat poznámky, často to tedy není doslovný překlad, a nakonec jsem přepsala velkou část. Přišlo mi to zajímavé, protože tom už podobně varoval. Snad vás to moc nevyděsí. Počáteční faze pravděpodobně nebude procházka růžovým sadem, zejména pokud by se DS podařilo odpojit internet, na kterém dnes všechno visí, nebo (jako důsledek) sítě.

Mějte prosím na paměti, že dezinformace jsou nutné. Rozhovor je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=hmlHoyJ1DCQ&feature=youtu.be

„Jsem tady na Americké ambasádě v Hanoji (rozuměj v Trump Hotelu ve Washingtonu D.C.)… Budu asi poslední, kdo odsud odletí helikoptérou. ….

…. To, co vídáte v komentářích, nejsou často ani skuteční lidé. Jsme trollováni umělou inteligencí (UI/AI) a děje se to světelnou rychlostí… Nejdou jen po meme, jdou po prezentacích. Myslíte si, že jste online a dohadujete se se skutečnou osobou, a vůbec to tak není.

„Jsme v okamžiku, kdy sledují všechno, co řekneme, všechno, co uděláme, všechny naše interakce jsou váženy, měřeny, kalkulovány… sledují nás kvůli nastavení, kontrole, odtahují nás od určitých situací, sledují na co myslíme, co cítíme, jak vnímáme tento okamžik, aby se nám postavili, zablokovali nás, tlačili nás určitým směrem.
Obě strany používají A.I., aby získaly v situaci vyvýšenou pozici (pevnost na kopci) a dělají to světelnou rychlostí. Protože jde o všechno.

Washington D.C. býval (skutečná) bažina, kterou nějakým způsobem zaplnili, proto jí říkáme „mlhavá zadnice“. Je to nízký terén (low ground). Důvod, proč bylo místo vybráno, je ten, že je na velice přesné zeměpisné šířce a délce (numerologicky). Nemá to co do činění s tím, co tu bylo. Muselo to být podle symboliky mřížek, které mají po celém světě.

Washington D.C. je „svaté město“. Je víc náboženské než Vatikán. Je větší, důležitější, v mnoha směrech mocnější. Lidé si myslí, že se dívají jen na cihly. Nene, je to náboženství, co vlastní toto město a využívá ho pro své účely. Je to „svaté“ město s kněžími, kardinály, … kteří všechno ovládají. Každá budova má na sobě znaky, každý tvar ulice, úhel, zatáčka, adresy, všechno má symbolický význam. Denní časy, v nichž se určité věci dělají, se vztahují k určitým událostem, číslům – kdy se dělají tiskové konference, uvádění do úřadů, atd. Obelisk jsou sluneční hodiny, a tam, kam dopadá v určitých částech dnech stín špičky, se často konají oficiální akce.

Realita je taková, že 80% Američanů volilo donalda trumpa. … Myslí si, že nás mohou přinutit souhlasit s jejich falešnou digitální realitou… ale cokoliv udělají, lidé vidí celý obraz, vidí za tento digitální padělek, a ví, co je pravda. A můžeme komunikovat způsoby, kterým jejich stroje, které tlačí propagandu, nerozumí. Skutečné lidi nemůžou moc dlouho ohlupovat. Čeho se bojí je to, že nad námi ztrácejí kontrolu. Tuhle válku nevyhrávají. Pokusili se nás rozdělit covidem, maskami, vším, ale pořád to nefunguje, protože lidé mají interakce i tak. Čím dál víc tlačí na strunu reality a ono to nefunguje.

(24:23) Za několik dní, co uvidíte a co budete muset rozdýchat – zhluboka se nadechněte – uvidíte, jak Joe Biden a Kamala Harris budou v budově Nejvyššího soudu uvedeni do úřadu. To bude velice obtížná pilulka ke spolknutí. Ale pamatuje, realita je, že jsme v militarizované situaci, jsme napadeni digitálním Pearl Harbour. Je na nás vedený útok po celé toto prezidentství celou škálou falešných realit. Začalo to ještě předtím, než byl Prezident trump uveden do úřadu….. měnová moc, dynastie, pokrevní linie….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Naše situace je taková, že tento digitální útok, tento falešný útok teď dozrává. A teď musíte uvažovat o tom, co tu říkám. Jen protože někdo říká, že realita je, že uvedení někoho do úřadu z něj udělá tu osobu…. Můžete udělat (Al) Caponeho starostou Chicaga… Ale protože to je ukradená záležitost, realita je taková, že ji to neudělá skutečnou. …. Když nepřítel ukořistí kormidlo, neznamená to, že vlastní celou loď. A my se budeme bránit a převezmeme kontrolu nad kormidlem. … Realita je, že pokud máme strojovnu, máme „vyvýšenou polohu“…. máme bezpečnější stanoviště, jsme v srdci operace. V takové situaci se někdy vzdáte území a necháte nepřítele, aby spotřeboval zdroje, abyste se dostal na lepší pozici. …

Co je ten najzazší, nejnižší terén, která tě napadá? – Michaele, je to peklo samo. Nízký terén tady znamená peklo. Zeptám se posluchačů – chtěli byste vlastnit peklo? Nebo byste nechali ďábla a jeho poskoky vlastnit peklo a pak, až se tam dostanou…. zabouchli za nima to zatracený víko! OK?

…. (vysvětluje ekonomiku a vládu centralizoavanou v D.C.) Tohle město jen reprezentuje Ameriku, nic víc. 80% Ameriky však volilo donalda trumpa…. Kouzelníci, zloději, herci, spiklenci, temná zlá cabal, pracují za scénou, aby vytvořili ILUZI reality, ale v srdcích lidí to není pravda. Podívejte se na posledních 10 minut filmu Called, tam uvidíte realitu. (mírový pochod 6.1.) ….

Ať si mají svůj nízký terén, ať si mají svoje peklo, které by nám chtěli vnutit…. ať ukážou, kdo skutečně jsou. Byli mezi nimi takoví odvážlivci, kteří měli ty koule říct, že konzervativcům, kteří volili trumpa, by měla CPS odebrat děti. … Přenecháme jim území, ať si vezmou svůj nízký terén a pak je přiklopíme tím pos*ný víkem a odstraníme je všechny najednou! Sledujte, jak se to stane! …
Ovládají něco přes 12 měst a pokusí se přes ně ovládnout celou zemi, celý svět. To se nestane! Protože my máme to vyvýšené místo všude kolem nich. …. Oni se zahrabávají do rohu jámy. Všechny tyhle nízko položené lokality nejsou schopny se bránit. Oni sebe sama izolují. Ať si to udělají!

Uvolněte se! Užijte si show! Vykoupil jsem už z regálů všechen popcorn. Mám tu obrovské zásoby. Jsem tady, v centru temnoty, Washingtonu D.C. v Trump Hotelu. Mohl by to klidně být Saigon 1976. Rudá armáda sem přijíždí. Mám kamaráda připraveného vyzvednout mě (s helikoptérou) ze střechy jako posledního z města. …

Realita je, že výsledky jsou velice jasné. Máme všechna data a sériová čísla ze všech volebních strojů…Vemte na to jed! V GITMO! Jestli jste tak blbí, že nepřejdete na druhou stranu, nevyberete si tu správnou stranu, jestli jste tak blbí, šťastnou cestu! Až po zbytek života. Chcete si hrát na zbabělce? Hrajte zbabělce. Až do propasti. Mnoho lidí už si vybralo. Propůjčili se tak, že už nemůžou vycouvat – čeká na vás peklo. Čeká na vás peklo. Vyberte si jízdní pruh, tohle je ten okamžik.

Pro zbytek tvého obecenstva, Miku. Vím, že tam máme hodně lidí z (vojenské) služby. .. nechte je říct, co chtějí říct, ať si dupou nohama, ať si skučí a křičí, ať ukážou, kdo jsou, ať si volají svoje kámoše z OSN, at si volají svoje kámoše z NATO. „Prosíme pomozte nám!!! Oh, oh, oh, kradou nám Ameriku!“ Opravdu? Kdo krade co?

Máme na obou pobřežích letadlové lodě, máme je u pobřežích našich nepřátel i přátel.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Právě teď vyloží svoje karty a pokusí se nás odstřihnout od komunikací. Shodí kanály. My je nahodíme. I když neuslyšíte všechno, každý poslední krok, musíte mít důvěru… v člověka vedle vás.

Když jste v zákopu… modlíte se k Bohu a spoléháte se na kamaráda, co je vedle vás a realita je taková, že generál, který je tisíc mil od vás, není ten, kdo vás v tom okamžiku zachrání. Musíte se spoléhat na lidi vedle vás, vaše sousedy, přátele.

A nakonec, až tohle všechno proběhne, což nebude navždy – tahle celá věc bude trvat 45-60 dní maximálně a všechno to skončí. Bude vítěz, který přepíše historii správně nebo vítěz, který přepíše historii na takovou, na kterou si nikdo nevzpomíná, protože se tak nestala. Vítězové píšou historii. Modlete se, ať jsme tím vítězem my. Jsem tomu osobně oddaný, znám mnoho těch, kteří jsou tomu oddaní. Budeme držet linii, získáme zemi zpátky. …

Velká hospodářská krize se tak vryla lidem do duše, že změnila jejich životy, a životy jejich dětí…musí to být tak tvrdé, protože lidé zapomněli, jak snadno se může nepřítel vetřít podvratnou činností, špatným směrováním, lhaním, skrze zrádné obchodníky, úplatkářství, vydírání…tyhle Epsteiny a další (ani nechci zmiňovat jejich jména, protože to spustí algoritmy), kteří usilují o osobní zisky a mají moc nad celou zemí.

A vy, každý z vás, jste volaní. Hluboce se nadechněte. Všechno, co musíte udělat, je nedat se. Oni jsou ti, kdo se izolují, oni nejdou po vás. Oni se budou izolovat a pokusí se vás digitálně ovládnout. Není to skutečné. Pokusí se vám zabránit mluvit s lidmi na dálku…. Budeme komunikovat mentálně, když to bude třeba. Ale všichni zůstaneme na jedné lodi. WWG1 WGA.

Jak temné se to může zdát, realitou je, že to máme. Oni zahrají svojí část, my zahrajeme svojí, oni zahraji něco, my zahrajeme něco. Jsou to šachy. Přesouváme figurky. Jedna věc o šachách – většina lidí si to neuvědomuje – ta hra nejde hrát donekonečna, má omezený počet tahů. A čím dál ve hře pokročíte, tím méně potenciálních tahů je k dispozici oběma stranám. Hra se stává koncentrovanější až ke konečnému šach-matu. I když máte šachy na vícero rovinách. … my ovládáme vnitřnosti lodi, my máme morální autoritu a lidé to vědí. …

Tvoje publikum to v hloubi duše ví. Co musí udělat, je jít hluboko dovnitř, uvolnit se, okysličovat se (v této chvíli, jestli tomu rozumím, říká Juan, že mnoho lidí to nedá a můžeme to jen sledovat) …. Oni si myslí, že mají 20% lidí (v US), 10% se ještě probudí.

Umělá inteligence nevidí, že mnoho lidí se obrací k Bohu, neukazuje se to v počítačovém programu ani ve filmech, ale děje se to, je to skutečné. S tím oni nepočítají a jejich mozky z toho explodují….

Uvolněte se, zůstaňte klidní, zůstaňte soustředění, držte si pozici, vězte, že všechno, co musíte říct je – neděje se to tady. A nechte ty chlapíky, ať odvedou svoji práci, zatímco se [oni] budou odhalovat a ukazovat, čím skutečně v jádru jsou. A užijte si show.
(Michael říká, že to na něj udělalo dojem. Myslel že to skončí dřív, ale čím déle to běží, tím víc se lidé odhalují, i ti, do nichž by to nikdy neřekl)

Tato chvíle je očistná událost. Vidíme, kdo jsou skuteční Američané… Amerika se hodinu od hodiny uzdravuje. … Oni se sebe-centralizují, sebe-izolují, stahují se na nejnižší roviny, do jámy, do pekla jejich vlastního stvoření. Máme je obklíčené. …

Američané se musí probudit a pochopit, že jsme ve skutečné „svaté“ válce. Pokoušeli se nechat nás bojovat v jejich “svatých válkách“ a postavit nás proti sobě. … tuhle válku vyhrajeme. … zabouchneme za nimi dveře, pošleme je na GITMO a vezme si naši zemi zpátky. To se stane. Nebojte se. Ať si dělají svoje tajemná kouzla, ceremoniály, a všechno ostatní a pamatujte, že jsme už nějaký čas v militarizované situaci. Prezident trump jako hlavní velitel podnikne kroky proti zahraničním vetřelcům, kteří se snažili o digitální Pearl Harbor.

Je několik událostí, o nichž lidé ani neví. 3/11/2019 chtěli odpálit v Seattlu atomovku a hodit to na Severní Koreu. Zkusili to předtím v únoru 2019 – možná si vzpomínáte na ty helikoptéry v Los Angeles, údajně vojenské cvičení, co se stalo uprostřed večera na jedné nejrušnějších ulic. Měli radiologická a biologická zařízení. Měli je tam umístit. Měl to být covid před covidem. Zkusili to, ale my jsme je dostali.

Ve stejném době, jen s odstupem několika dní, jsme zadrželi takové množství fentanylu z Číny, že by to zabilo 2x celou Severní Ameriku od Kanady až po Mexiko. A mimochodem, než se to mělo stát, víte, kam se Nancy chystala s celou širší rodinou – dohromady 93 lidí? Chtěli nastoupit na letadlo Airforce a odletět na 3 týdny na druhou stranu planety, zatímco by se ta věc šířila metrem a po hotelech v LA. Prezident trump, protože se tehdy připravoval rozpočet, jim zakázal odletět. A mimochodem, Nancy měla vybrané specifické členy posádky letadla. …

Cokoliv lidé uvidí, pamatujte, že máme výšenou pozici/převahu. Chtěl bych, aby si to lidé vzali k srdci. Mluvil jsem s vysoce postavenými armádními hodnostáři. .. jeden mi řekl, že už není cesty zpět….Když nebudete nervozitou vědět, co s rukama, kupte si krém nebo olej na ruce.

…. Je to druh zážitku blízké smrti. Kdo ho zažil, řekne vám, že to bylo naprosto skutečné… Tyto zážitky jsou skutečnější než naše realita a změnily jejich pohled, jejich mentalitu. Vrátili se zpátky a jsou proměnění, probuzenější než kdy předtím. Většina lidí zažije nebeské zážitky. Někteří zažijí ty pekelné a vrátí se zpátky jako promění lidé, protože už to nechtějí zažít, ani nechtějí, aby nikdo další to zažil.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co Ameriku teď čeká, je pekelný zážitek. Bude to jako vejít do hrobu a vidět, jaký by byl svět s touhle druhou bandou, kdyby dostala pod kontrolu věci, které na nás chtěli uvalit, destrukci, kterou nám chtěli provést…. OK, ať to mají. A po období několika dní někdo odvalí kámen a my vylezeme z té jámy a uvidíme věci jinak. Je to to, co se musí stát, abychom se mohli dostat tam, kde máme být jako lidé, jako země, jako národ. A vrátit se zpátky do světa a být bratry našim bratrům a zbytku světa. Ne bratrův správce.

Tento zážitek blízké smrti je pro naši zemi kritický. Potřebujeme ho. Zhluboka se nadechněte. Přežijeme. Budeme v pořádku. (v tuhle chvíli na videu, od 1:06:20, začíná washingtonský obelisk v Juanově okně mizet ve sluneční záři, až se v ní na konci videa úplně ztratí)…. Na druhou stranu, nechci toho říkat moc… Bude to krásné…. Uděláme, co budeme moci, abychom dostali k lidem data (mluví o novém webu).

Nebuďte slabí v kolenou, nebuďte na omdlení. Staň se, co se má stát. Vedeme si dobře. Máme to. Oni nevyhrajou. Díky Bohu na nebesích, my budeme vítězové! Bude to hračka, ok?

***** ****
Tady ještě jednou film “Zavolaní”, na který Juan odkazuje. Ke konci jsou zmiňované záběry z pochodu z 6.1.
https://rumble.com/vcjbev-the-called-makings-of-a-perfect-day-starring-juan-o-savin.html?mc=dvjop&mref=2avwl


Kim: nový příspěvek vk na anonup a souhlasím. POTUS zahájil svoji řeč slovy: My Fellow Americans (Moji drazí Američané/američtí spoluobčané – oslovení, které používají američtí Prezidenti) a skončil slovy The Best is Yet to Come (to nejlepší teprve přijde).
https://mobile.twitter.com/kimrunner/status/1351690488261312515

vk napsal: Slyšel jsem Vítěznou řeč. Ne řeč na rozloučenou.
https://anonup.com/thread/193224

***** ****
Další příspěvky od vk:
FOX neodvysílala trumpovu vítěznou řeč.
https://anonup.com/thread/194850

Mám pocit, že jsme zhruba tady:
https://anonup.com/thread/193632

Den Ignorance! (vs. Inaugurace)
https://anonup.com/thread/203400

***** ****
vk má na Twitter nový banner s labutěmi – nádherná nedávná fotka Martina Geddese. Také jsem si ji hned tehdy stáhla.
https://mobile.twitter.com/kimrunner/status/1351759939446988800
https://mobile.twitter.com/CryptoKoba/status/1351738425225842688

Komentující poskytli vysvětlení: Černá labuť je nepředvídatelná událost, která je mimo normálně očekávanou situaci a má potenciální vážné důsledky. Události černá labuť jsou charakterizovány jejich extrémní zvláštností, vážným dopadem a široce rozšířeným tvrzením, že při zpětném byly pohledu zjevné.
https://mobile.twitter.com/Knightoflight10/status/1351744550784536577

Jiná interpretace: Labutí píseň je metaforická fráze pro závěrečné gesto, úsilí nebo výkon těsně před smrtí nebo odchodem do důchodu. Fráze odkazuje na starodávnou víru, že labutě zpívají krásnou píseň těsně před svou smrtí, protože po většinu svého života mlčely.
https://mobile.twitter.com/watchthosebows/status/1351763055349260290

***** ****
Pěkné meme s Durhamem
https://anonup.com/thread/192636

Pro tadesco vybrala a přeložila melda

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
75 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře