AKTUALIZACE 21:27

Žel, už smazali ty fotky a videa z jejich „účtu Twitter 1“:
Ale našla jsem to u Santy a odkaz mi zatím funguje.
https://t.me/santasurfing/4677

Něco jsem zkopírovala, kdybyste to neotevřeli:
https://ctrlv.link/1VUC
https://ctrlv.link/ijjl – vyhlídka u DMZ a s Kimem.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Abych nezapomněla, tohle napsali ve 23:22 jejich času na dnešek – citát z inauguračního projevu Prezidenta trumpa:

„Budu za vás bojovat s každým dechem mého těla – a nikdy v životě vás nezklamu.“

Někteří z vás už jste zapomněli….
###
https://t.me/georgenews/677

V 1:44:

#BATMAN
Protože srdíčka jsou příliš mainstreamová.
https://t.me/georgenews/678

***** ****
Shodou okolností na Kima i na Batmana jsem narazila dnes v tomto fajnovém videu:

„Pane trumpe, jste Batman? – Jsem Batman.“
https://t.me/QballSam/85

***** ****
Další pěkné video s Prezidentem trumpem
https://anonup.com/thread/1914843

***** ****
5:5 od Lina Wooda a jeho hafanů
https://anonup.com/thread/1915873

***** ****
A jeden čerstvý tweet Ministerstva obrany:

Noční světla. #USSPorter se plaví v noci ve Středozemním moři; lodní most je osvětlen září přístrojů na mostě.
https://twitter.com/DeptofDefense/status/1364304031691194373
https://t.me/littllemel/2379

Zajímavá fotka… carsten se včera zmiňoval o amerických lodích u Evropy.

***** **** ***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Generál Flynn se zase ozval přes Parler:

Jsem konečně zpátky na Parleru. Cenzura a zlé zacházení se svobodou slova jsou strašlivé a nemůžeme dovolit, aby se to dělo ve Spojených státech amerických – konstituční republice. V příštích dnech toho řeknu víc. Bůh žehnej Americe!!!

Mám vysoká očekávání od trumpovy řeči na CPAC (pozn. každoroční konference konzervativních aktivistů, která se bude konat tento víkend). Dodal jsem své komentáře a uvidíme. Establishment je vyřízený, stejně tak RINOs (Republikáni jen podle názvu). Potřebujeme Patrioty, kteří mají páteř, aby se postavili za to, čemu věří, a jsou ochotni bojovat za zemi, namísto aby ustupovali socialistům levicového křídla…
https://anonup.com/thread/1954907

***** ****
***** ****
Western Journal: „Na povrch vyšly záběry (skutečného) Bidena, který popisuje svoje zatčení v Kapitolu (pozn. v 21 letech), vyvolává to otázky, které Demokraté nechtějí slyšet“
https://www.westernjournal.com/footage-biden-describing-arrested-capitol-surfaces-raises-questions-dems-dont-want-hear/

Autor článku tohoto článku má dobrý postřeh:

„Ten rozhovor byl samozřejmě před 13 lety a lidé stárnou jako všechno ostatní na Zemi. Porovnejte však tuto verzi Bidena s mužem, kterého nahradil v Bílém domě.

Video donalda trumpa ze stejného období ukazuje, že muž, který byl prezidentem před Bidenem, nesporně vypadal v posledních letech prezidenta George W. Bushe mladší než nyní, ale od té doby zjevně neztratil žádnou ze svých schopností.

Pro Bidena se však mezi jeho rozhovorem s Lettermanem a současností něco jasně změnilo – něco, co nemusí být jeho chyba, ale v žádném rozumném Američanovi to nevyvolává to důvěru, že bude mužem na tuto práci, když udeří vážná krize.

Uživatelé sociálních médií si také všimli:
„Je to jiná osoba, než ta, kterou vidíme dnes!“
„Ani nezní jako současný Biden“

***** ****
Pozn. melda jestli už si začíná všímat i americký mainstream, jsem zvědavá, kdy si všimne ten náš! Věřím, že se nenechá zahanbit!

Prezident trump nám už dávno na rally řekl, že Biden byl zastřelen:

„Teď je zastřelený. Zůstalo mu jen jako půlka hlavy…. Jen na to pomyslete. Je úplně zastřelený.“
https://t.me/GhostEzra/2291

O jeho výrokách, že Bidan je někdo jiný jsem datovala už mnohokrát.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

Animace – Bidan – John Carey.
https://anonup.com/thread/1918018

***** ****
***** ****
D.C. v posledních 24 hodinách vede ve vyhledávání termínu Qanon
https://t.me/Re5iGam/3046

TUCKER na Fox News: „… a tak jsme se pokoušeli zjistit, odkud veřejnost dostátá tyto klamné informace – desinformace, jak se jim říká. Takže jsme si to ověřili. Celý den jsme se snažili najít slavný QAnon, o kterém jsme nakonec zjistili, že to ani není web. Pokud je někde tam venku, nemohli jsme ho najít. Pak jsme zkontrolovali i Twitter Marjorie Taylor Greene, ale ani tam nic nebylo.“

Hledal Q? Kvák
https://t.me/Re5iGam/3044

***** ****
***** ****
Prorocká (?) reakce na tweet o Tigerovi Woodsovi den před jeho nehodou: „Jen s ním nesedejte do SUV!“
https://t.me/GhostEzra/2452

Prezident trump včera popřál Tigerovi brzké uzdravení a hovořil o něm i v rozhovoru na Fox News:
https://t.me/RGiuliani/1478

***** ****

WOW: Sněmovna Severní Dakoty přijala rozhodnutí, že povinné masky jsou NELEGÁLNÍ, sponzor návrhu zákona říká, že povinné nošení roušek je „ďábelská hloupost“
https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/wow-north-dakota-house-passes-bill-making-mask-mandates-illegal-bill-sponsor-calls-mandates-diabolical-silliness/

„Náš stát není zajatecký tábor,“ uvedl sponzor zákona, poslanec Jeff Hoverson.

The Grand Forks Herald uvádí, že Hoverson nazval povinné masky „ďábelskou hloupostí“, přičemž je označuje jako spiknutí vedené „nevolenými, bohatými byrokraty, kteří nás okrádají o naše svobody a udržují (lidi) ve lži“.¨

Článek jsem našla na Telegramu Sidney Powell.
https://t.me/SidneyPowell/345

***** ****

Nedokážu si v tuto chvíli představit, že by tohle zaznělo v naší zbabělé televizi. Těm pomůže už jen to, až je úplně odstřihnou.

Úryvky z pár dní starého rozhovoru Fox News s politickou komentátorkou a právničkou Heather Mac Donald:
https://t.me/MidnightRiderChannel/3994

Moderátorka: ….myslím, že je kruté říkat lidem, že nemůžou žít normální život, že budou muset nosit masky, i když si nechají píchnout vakcínu.

Heather: Katie, povinné nošení masek venku je vědecky neopodstatněné. Neodůvodněné před vakcínou, po vakcíně je to naprosto absurdní….

Proč tlačí veřejnost k povinnému nošení roušek venku? Aby udrželi Američany ve strachu. Každý občan, který nosí z nařízení masku byl proměněn v chodící billboard strachu, který vysílá vzkaz, že hrozba je všude. To je poselství, které vláda chce, abyste nadále vstřebávali, protože to pro vládu vytváří obrovskou moc. Ničíme naši ekonomiku, ničíme lidský kapitál….(hovoří o stimulačních balíčkách)

Moderátorka: Myslím, že to zneužití vidíme i ve školách, když víme, že mladé děti vir nepřenášejí a ony sedí celý den v maskách a je jim řečeno, že je nemůžou sundat ani až dostanou vakcínu. Vláda sebrala lidem roky života a nemá žádnou zodpovědnost. Doktor Fauci není volán k odpovědnosti za to, že mění svá prohlášení v této záležitosti a nenásleduje vědu, když prezident USA řekl, že ji bude následovat. A jak jsme zmínily, tyto stimulační balíčky, které jsou jakousi náhradou za běžný život lidí a chození do zaměstnání jsou, myslím si, jsou klíčovou otázkou. Připravují lidi o svoji důstojnost a nutí je, aby pokračovali v životním stylu, který předně nikdy nechtěli.

Heather: Stali jsme se otroky. Stali jsme se totálně závislými na vládě. Celé tato epizoda je jedno kataklyzmatické zneužití moci za druhým. Nic z toho, co bylo nařízeno, nebylo vědecky zdůvodněno. Venkovním restaurace… všemu měl být dovolen provoz. Zneužití moci je omračující. Potřebujeme proti tomu masovou revoltu, protože ničíme prosperitu. Brali jsme prosperitu za samozřejmost, brali jsme za samozřejmost, že se lidem daří dobře, už se to nemusí vrátit. Čím déle to bude trvat – Katie, už jsme možná překročili bod zvratu, Amerika budete velice odlišná. Ničíme příležitosti pro mladé lidi a ano, to co se děje dětem, je SADISMUS. Neučí se a neučí se ani sociálním dovednostem. Neučí se, jak se k sobě chovat, neučí se číst z tváře, jak mají omezit svoje impulsy. Potřebují být s jinými dětmi. Nevím, jak tato generace bude vypadat, až vyroste…(…)

Je potřeba je vyhodit z úřadu (guvernéry Cuoma a Newsona) a musíme bojkotovat masky. Musíme udělat ochranné pásmo kolem restaurací, které otevřeme, kolem obchodů/firem, které otevřeme. Nedovolit, aby je zatkli. Lidé musí vyjádřit občanskou neposlušnost vůči režimu, který je vědecky neopodstatněný a je to pouhý pokus o získání moci, aby udržel každého v hrůze a v závislosti.“

***** ****

500 svíček za půlmilionu údajných obětí….. Ghost Ezra včera sdílel linky na živé kamery. Ta poslední je namířena na Bílý dům. Anoni ho teď pečlivě hlídají. Tuším že včera či předevčírem bylo za Bílým domem vidět v noci hodně kouře, který svedli na páru.
https://anonup.com/thread/1917593

Kameru, co míří na Bílý dům jsem měla zrovna včera dlouho zapnutou na pozadí. Sledovala jsem, jak se tam stmívá, žádnou aktivitu jsem tam při občasném nahlédnutí nezaznamenala, i když je pravda, že kamera se dívá na druhou stranu WH.

Tady je ten bizarní obřad na videu od Karli nahraný z TV. Jill vypadá, jako když zahlédla ducha.
https://t.me/MidnightRiderChannel/3987

***** ****
Proč má Biden hnědé ochlupení na pažích? (video z očkování)
Kromě toho lidé často upozorňují na jeho mladistvé ruce.
https://t.me/MidnightRiderChannel/3992

***** ****
Jak se pracuje se zeleným plátnem – film Dva papežové
https://t.me/MidnightRiderChannel/3995

***** **** ***** ****

 

Pro tadesco vybrala a přeložila melda

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.