[wp_ad_camp_1]

.

Toto je úryvek z aktuálního Zápisníčku, který dnes vyšel na webu Aluška.org. Celý článek s kompletními zprávami najdete ZDE.

.

9.9. 2017
AKTUÁLNÍ ZPRÁVY Z USA:
Hurikán Irma měl podle předpovědí líznout Floridu spíše bokem, jeho oko mělo zůstat nad mořem. Bohužel mu asi někdo pomohl, protože Irma míří na Floridu. Má projít přesně jejím středem směrem nahoru, kde by měla mít sílu stupně 4. V oblasti kde je Orlando už by měla poté zeslábnout na úroveň 2. Obyvatelé Floridy byli vyzváni, aby se všichni do jednoho evakuovali: https://www.youtube.com/watch?v=iLYKPcX3Px0
Podle nejnovějších zpráv je však na evakuaci už několik dnů pozdě. Na Floridě lidé nejvíc nakupují vodu a benzín, které se nestíhají doplňovat. Hlavní silnice kudy prchá obyvatelstvo jsou ucpané a ten kdo nevyjel pryč zavčasu, už to v tuto chvíli nestihne, navíc nemá co natankovat a hrozí, že by zůstal viset někde v koloně aut na půli cesty. Ti kteří zaspali se proto modlí a nemají moc na výběr, pokusí se přečkat hurikán tam kde jsou.
Na stránce windy.com už můžete vidět, že Irma zrovna teď likviduje Kubu. Poté zamíří nahoru.

[wp_ad_camp_1]

Mezitím se v Mexiku otřásla zem:
,,Jih Mexika zasáhlo v noci na čtvrtek (6.-7.9.2017) zemětřesení o síle přesahující osm stupňů na Richterově škále. Je to nejsilnější zemětřesení v zemi za sto let, oznámil mexický prezident. Přestože se jeho epicentrum nacházelo na moři zhruba sto kilometrů od pobřeží, byly otřesy cítit až v hlavním městě. Široký pás zemí při oceánu byl varován před vlnou tsunami a na pobřeží Mexika dorazila vzedmutá vlna vysoká 0,7 metru.
Zemětřesení udeřilo krátce před půlnocí místního času (07:00 SELČ). Lidé v metropoli Mexiku vybíhali v pyžamech na ulici a v některých čtvrtích přestala fungovat elektřina.“Nikdy jsem nezažil, aby se země tak moc hýbala. Nejdřív jsem se smál, ale když zhasla světla, nevěděl jsem, co si počít,“ citovala Reuters jednatřicetiletého turistu Luise Carlose Bricena.
Zemětřesení zasáhlo jižní oblast Mexika u hranic s Guatemalou. Také v jejím hlavním městě Ciudad de Guatemala byly otřesy cítit, informovala televize CNN.
Zatím nejsou k dispozici přesnější zprávy o škodách. Mexické úřady zatím evidují nejméně dva mrtvé ve státě Chiapas a další dva ve státě Tabasco. Podle médií ale obětí nejméně 15 – po pěti Chiapasu a Tabasku a deset ve státě Oaxaca.
Také guatemalský prezident Jimmy Morales v televizi potvrdil, že byly zaznamenány materiální škody a nejméně jeden člověk přišel o život, ale podrobnosti se teprve zjišťují, doplnil.
Úřady varovaly, že by pobřeží Mexika, Guatemaly, Hondurasu, Salvadoru, Nikaraguy, Kostariky, Panamy a Ekvádoru mohla zasáhnout přívalová vlna tsunami. Mexický Chiapas následně zasáhla vlna vysoká 0,7 metru. Stále není vyloučena další vlna, a úřady proto rozhodly o evakuaci pobřežního Puerto Madero ve státě Chiapas.“
zdroj zprávy: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/448613-u-mexika-uderilo-nejsilnejsi-zemetreseni-za-100-let-pobrezi-zasahla-vlna-tsunami.html

[wp_ad_camp_1]

Hodně podezřelé je video, které vyšlo na YT 8.9.2017. Někdo tam natáčí nebe během zmíněného zemětřesení. Nejde v žádném případě o normální blesky! Není slyšet žádný hrom, kužely světla mají zcela nepřirozený tvar a rozsvítí se na stejném místě opakovaně po sobě, normálně blesk neuhodí na stejné místo dvakrát!! Podle očitých svědků navíc po zemětřesení neproběhla žádná bouřka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-T7hbbKzvdE

.

Spousta lidí se domnívá, že toto zemětřesení bylo vyvoláno uměle systémem HAARP. Na dané téma už vzniká mnoho amatérských videí a článků. Zde jsou sestříhané záznamy, jak vypadalo zemětřesení z pohledu občanů: https://www.youtube.com/watch?v=yptke3k92BE

 

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.