Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Zřícení Letadla GermanWings bylo symbolicky avizováno den dopředu v novinách…..

….tak tohle je ale náhoda, že ano????? Poslali si symbolicky mocní tohoto světa zprávu o tom, aby druhý den nepoužili jmenovanou leteckou společnost???? Pročpak by asi otiskli takovýto obrázek v denním tisku?????

08:54

Zřícení Letadla GermanWings bylo symbolicky avizováno den dopředu v novinách…..

[wp_ad_camp_1]
A zajímavé je právě to, že použili v pravém horním rohu číslo 15 . (Obraz hovoří k Vám, proto pravý horní roh – stejné jako u člověka) Vzpomeňte si na Wingmakers, kde šéf určité společnosti byl fifteen (15). Také ve článku o Jemenu, který připravuji na přístí týden, mnoha lidem padne brada a nebudou moci ani uvěřit proč je právě válka v Jemenu. V roli je taky skrytě 15.
Noviny jsou, jak je nahoře vidět, z 23. března a letadlo spadlo 24 března 2015.
Je to logo Lufthansy pod kterou patří její sesterská společnost Germanwings…..

Americký soud varuje před útoky hackerů na letadla.

15.04.2015, 06:51
Počítače stovky letadel pro osobní dopravu mohou být hacknuty svými vlastními WI-FI vestavěnými zařízeními od lidí nacházejících se na palubě letadla nebo na zemi. Tuhle zprávu oznámil americký vysílač CNN v noci z úterka na středu s odvoláním na novou zprávu soudníhon dvora na Úřad pro vládní zodpovědnost (GAO/Government Accountability Office).
Jeden z autorů zprávy, Gerald Dillingham řekl CNN, že se to týká letadel typ Boeing 787 Dreamliner, Airbus A350 und A380, tak jako všechna letadla s moderním cockpitovým systémem, která jsou i pro cestující vybavena WI-FI systémem.
Moderní komunikační technologie včetně IP konektivity, které se stále více používají v letadlech, mohou vytvořit možnosti, že neoprávněné osoby by mohli získat přístup k počítačovému systému letadla a ohrozit ho, říká zpráva, která se opírá o vyjádření expertů pro kybernetickou bezpečnost letectví.
Proto by bylo teoreticky možné s pomocí notebooku převzít řízení letadla nebo aplikovat virus do řídícího počítače letadla. Mohly by být také „heknuty“ systémy varování a navigační systémy.
Podmínkou je překonat FIREWALL mezi WI-FI a zbytkem systému elektroniky. Podle vyjádření odborníků jsou FIREWALL softvérové komponenty, a ty mohou být hacknuty nebo jinak obejity či překonány.
Dillingham ohraničuje, i když moderní letadlo by mohlo být náchylné k útokům hackerů, existuje řada redundantních mechanismů v systému, které by měly umožnit pilotovi vyřešení problému. U letadel starších 20 let je riziko napadení o mnoho menší.
tm dodává: nesmí být samozřejmě řízeno organizací, která posádce vypne možnost zásahu z cockpitu. Je to vyzkoušeno a dle nejmenovaných pilotů, kteří se zúčastnili takového letu jako pozorovatelé, naprosto reálné.
V pondělí teroristické milice islámský stát IS, napadli webové stránky ne letišti v Austrálii. Podle policejní zprávy zanechali hackeři na internetové stránce Hobart International Airport, na jižním ostrovu Tasmánie solidární vyjádření k IS. S IS milicí spojení hackeři spáchali poslední dobou více kybernetických útoků. Minulý týden uskutečnily atak na televizní stanici TV 5 Monde, který vysadili z provozu.
Prosím pište, máteli co říci. Nebudou zveřejněny sprosté, zavádějící a irelevantní komentáře. Nebo od údajných mechaniků na letadlech, kteří danné matérii vůbec nerozumí.
Hlavně že si trolové zanadávají…..
[wp_ad_camp_1]
Třeba tohoto typu:
Byl to článek 28.03.2015 okénko marného.

[18] Jakub 233-64-224-iii.m-zone.cz (109.224.64.iii) | 31. března 2015 v 10:50

Upřímně neříkám že nesouhlasím s tím že se stalo něco jinného než nám tvrdí média ale i věci co jsou psány tady jsou blbost jsem letecký mechanic pracuji v leteckém průmyslu sem vyškolený konkrétně na typ letadel A318,319,320 a 321. to co zde píšete o systému ACARS jsou blbosti letadlo na dálku odvládat nelze!!
tm: o elektronice nemá určitě ponětí.

[29] Používejte svoji vlastní hlavu host-77-236-203-iii.blue4.cz (77.236.203.iii | 2. dubna 2015 v 17:31

Jestli je něco sračka, tak je to tenhle článek. Celá tahle magorteorie kulhá v tom, že LETADLO NELZE VZDÁLENĚ ŘÍDIT ANI OVLÁDAT!!! Potvrdil to v ČT pilot Airbusu ČSA. Když se ho moderátor ptal, jestli by pro tyto případy nebylo dobré mít možnost řídit letadlo ze země, tak bez váhání řekl že v žádném případě, protože první, kdo by této možnosti zneužil, by byli teroristi. Věřte tomu, že kdyby tady existovala sebemenší možnost připojit se dálkově na letadlo, tak by se světoví hackeři specializovali na to, aby se do systému řízení nabourali a sundali dolů nějaké to „nepřátelské“ letadlo. LIDI, používejte vlastní hlavu a nenechte se vymývat takovýmito výmysly.
atd. atd…..
Pane už Vám to napsali i v novinách, kde přiznali pravdu, tak by bylo dobré, kdybyste se sklidnil. Mohl byste za ta leta pobytu na planetě Zemi vědět, že lidem pravdu neřeknou. Potřebují uklidnit lidi, jinak jim do jejich letadel, cirkusu, nesednou.

[47] jackbrno | 169.157.broadband5.iol.cz (88.100.157.169) | 6. dubna 2015 v 20:11

[39]Ty jsi s prominutím vůl :-) Nic takového v dopravních letadlech není a nejspíš ani dlouho nebude.
Dotyčný, který hovořil o sobě neví, co je dnes možné, hlavně že píše nesmysly.
Byly to ty slušnější vyjádření z mnoha nepublikovaných komentářů.
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál