…..dílo zkázy v Německu dokonáno jest, a proto se může MADAMME MERKEL dcera A. Hitlera nyní vytratit. Ale nemá se kam schovat a brzy ji uvítají na Guantanámu před vojenským tribunálem. Pravděpodobně se bude zodpovídat za zločiny, které napáchala úmyslně v celé EU. Nebo také za něco jiného????

10:27

V Německu MADAMME MERKELOVÉ už nemůže nikdo přijít na její jméno. Jestli někde v novinách se píše něco jiného, tak si to opět musíme otočit….

 

 

Zúčtovanie s Merkel? Šéfka CDU ho začína. U Sorosa Altmeier

Veľmi trápna chyba sa hneď na začiatku klauzúry v berlínskej centrále CDU stala Kramp-Karrenbauer, čo svedčilo o jej veľkej nervozite.

Svojich hostí privítala slovami :“Liebe Socialdemokraten“. Rýchlo sa však opravila a povedala, že prirodzene boli mienení kresťanskí demokrati, ale napriek tomu namiesto potlesku zožala len rozpačité pohľady prítomných.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Téma klauzúry znela: Migrácia, bezpečnosť, integrácia

Žurnalistka Anja Günther, ktorá bola tiež prítomna, povedala, že šéfka CDU pôsobila roztržito a nervózne. Bola po prvý raz iniciátorkou takéhoto pracovného stretnutia špičky CDU, čo predtým organizovala len kancelárka. Vopred ohlásila, že urobí všetko pre to, aby sa rok  2015, keď utečenecká vlna prevalcovala Nemecko, už nikdy nezopakovala.

Nálada v obyvateľstve je však už celkom iná, ako keď v roku 2015 väčšina Nemcov sadla na lep Merkel a poslušne  vykonávala jej „želania-rozkazy“. Preto Kramp-Karrenbauer aj keby nechcela, tak musí robiť takmer všetko inakšie ako kancelárka.

V nedeľu priznala: „Z chýb, ktoré sa urobili, sme sa poučili. To znamená, že mnohé budeme robiť inakšie.“

Prítomní politológovia v poradnej funkcii sa vyjadrili, že v budúcnosti je potrebné striktné obmedzenie migrácie a jej kontrolované riadenie. síce humánne, ale zároveň aj tvrdo.  Tí, ktorí sú naozaj utečenci zo životunebezpečnej situácie, tých treba prijať, ale všetkých ostatných treba vrátiť naspäť, resp. musia sa nájsť cesty, ako im účinne zabrániť v tom, aby sa dostali na európsku pevninu.

V tomto zmysle boli urobené aj závery z klauzúry.

Merkel ale ostala ticho a neprišla od nej žiadna reakcia a už ani nepríde.

Uzávery, ktoré boli urobené, by ešte pred nejakým časom boli označné ako rasistické a nepriateľské voči migrantom. Veď sú presne také, akoby prišli z ideologickej dielne AfD.

A sú absolútne v protiklade k pôvodnej merkelovskej Willkommenskultur!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pravá ruka kancelárky Merkel, minister hospodárstva Peter Altmeier, sa vo Švajčiarsku stretol s George Sorosom. Spolu raňajkovali v jednom hoteli v Davose. O čom sa rozprávali a na čom sa dohodli, o tom možno len špekulovať a sa domnievať.

Ale v každom prípade, ak sa domnievame, že konal v poverení kancelárky, tak sme veľmi blízko pravdy a ak sa okrem toho ešte domnievame, že išlo v ich rozhovore o migrantov a o globálny utečenecký pakt, tak sa určite nemýlime. A v každom prípade je určite isté, že  museli byť obaja veľmi spokojní s výsledkom ich pohovoru. Dosvedčuje to sám Altmeier.

Na twitter napísal nasledovné slová:

„Skvelé raňajky s George Sorosom. Veľká vďaka za Vašu podporu pre Európu a pre naše globálne morálne hodnoty.  Nikdy nebudeme akceptovať netoleranciu, populizmus a rasizmus.“

Altmeier zatiaľ teda bojuje ešte za Merkel. Uvidíme, ako to vyvinie ďalej………

Zdroj (1)

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.