Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

Zunami uprchlíků převálcuje Evropu.

…..bylo by dobré si okamžitě uvědomit, že za pár měsíců asi bude pozdě. Situace s přívalem uprchlíku už bude neřešitelná. Jsme varováni nyní, byli jsme varováni v dávné minulosti. Nostradamem, Sibylou, Irlmayerem, babou Vangou a mnoha jinými. Ve spodní části článku jenom krátké připomenutí…..

06:54

Valí sa k vám taký príval utečencov, že vlani to bola len vlnka, odkazujú nám z Turecka

http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Vali-sa-k-vam-taky-prival-utecencov-ze-vlani-to-bola-len-vlnka-odkazuju-nam-z-Turecka-263092

Osobitný spravodajca MF Dnes Luboš Palata opisuje utečeneckú krízu priamo z Turecka, z mesta Izmir. Tu sa stretol s veliteľom tureckej pobrežnej stráže, kapitánom Muratom Yilmazarslanom. Ten mu okrem iného povedal, že vlani zadržali na ceste do Európy takmer stotisíc migrantov. Tento rok ich podľa jeho slov chcú zadržať ešte viac.

[wp_ad_camp_1]

Valí sa k vám taký príval utečencov, že vlani to bola len vlnka, odkazujú nám z Turecka
Foto: SITA
Popis: Utečenci plaviaci sa do Grécka
Kapitán však následne varoval, že do Európy sa blíži taký príval utečencov, že minulý rok bol oproti tomu len vlnka. „Vyzerá to hrozivo,“ poznamenal.Zároveň uviedol, že turecké pobrežie je de facto neustrážiteľné. V momente, keď sa migranti dostanú do vôd Grécka, môžu požiadať o azyl a musia byť prijatí. Turecké vody majú totiž v určitých miestach len pol námornej míle.

Podľa Yilmazarslana je ďalším protivníkom prevádzačská mafia, ktorá je podľa neho riadená z Turecka. „Chceme a musíme mafiu poraziť. Tie obrovské peniaze, ktoré získavajú pašeráci ľudí za migrantov, môžu dať do ďalších kriminálnych aktivít, ako sú napríklad drogy. Preto musíme ich biznis ukončiť,“ hovorí. Len v minulom roku bolo v súvislosti s pašovaním zatknutých viac ako 3 000 ľudí.

Kapitán následne uviedol, že cíti ako obrovskú nespravodlivosť, že sa v Európe hovorí, že s migračnou krízou nič nerobia. Pritom minulý rok zadržali takmer 100-tisíc nelegálnych migrantov smerujúcich do Grécka. „Lenže ďalších deväťstotisíc sa ich do Grécka nakoniec dostalo,“ uviedol Palata.

„Veliteľ izmirskej základne tureckej pobrežnej stráže dnes nerozhoduje len o ďalšom osude státisícov ľudí, ktorí sa chcú dostať cez vodu do Európy, ale vlastne aj o osude celej Európskej únie. Rozhoduje de facto o tom, ako dopadnú nemecké krajinské voľby a či aj po nich zostane nemeckou kancelárkou Angela Merkelová, či sa nezrúti schengenský systém a či sa nerozpadne celá Európska únia. Toto všetko môže ovplyvniť to, či sa Muratovi Yilmazarslanovi na čele niekoľkých tisíc mužov podarí zastaviť ďalšiu obrovskú vlnu migrantov, ktorá sa na jar vydá cez grécke ostrovy na cestu do Európy,“ uzavrel redaktor.

Článek převzat z následujících stránek.

tm: vpomeňte si ještě jednou na varování Nostradama, které jsme uvedli před několika týdny. Dnes je uvedli v jiném plátku.

Nostradamovo proroctví o uprchlících

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský lékař, který proslul jako věštec. Narodil se (14. prosince 1503) v rodině Židů konvertovaných na křesťanství. Zemřel 2. července 1566.

Jeho proroctví:

A v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015) Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.

Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců! Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch krajin a nároků nebude konce!

Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra západního. Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří utlumit až roku sedmnáctého (2017) – ale bude již pozdě!

Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude – sucha a zbytečné výdaje – hlad, Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním a velká města budou plakat!  Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid je bude živit.

Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra východního a nová válka bude!  Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne, spojí se s odolným Východem.

Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou a první loď s Mohamedánem přijal!  Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení. Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého – a ten potrestán nebude!

http://svobodnenoviny.eu/nostradamovo-proroctvi-o-uprchlicich/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře