Duchovně nadaní lidé často prožívají věci, které ostatní lidé ze svých zkušeností vůbec neznají. Je to proto, že jsou velmi jedineční.

Pokud jste duchovně nadaní, víte přesně, o čem je řeč. Zvláštní věci zažíváte poměrně často a někdy se to stává i více, než byste si přáli. Zde jsou některé z těch nejtypičtějších. Možná máte pocit, že to je normální, protože se vám to děje odmalička, ale není to tak. Ve skutečnosti to prožívá jen velmi málo lidí.

Náhlé probouzení okolo čtvrté ráno

Říká se tomu čarodějná hodinka. Tato doba je nejvíce spojována s nadpřirozenými událostmi. Během této doby se můžete náhle probudit a mít pocit, že vás někdo pozoruje, nebo vás vytrhne velmi intenzivní prožitek z živého snu.

Zvláštní mravenčení

Zvláštní, ale zajímavý tělesný pocit, který čas od času máte. Může to být mrazení v zádech, záchvěv který vám proběhne páteří až se oklepete, píchání a horkost v konečcích prstů. Jsou to vlny různých typů energií, které vnímáte.

Lidé vás vyhledávají

Lidé jsou nadvědomě přitahováni těmi, kteří mají duchovní dary. Pokud takoví jste, lidé se k vám mají a vyhledávat vás. Hlídejte si však zdravé hranice, může se vám snadno stát, že se na vás zaměří jedinci, kteří to nemají v hlavě v pořádku, začnou být vámi posedlí, protože cítí vaši vysokou energii a chtějí si z ní cucnout. A mohou se také najít takoví, kteří by chtěli vašich schopností a dobroty vašeho srdce zneužívat. Buďte opatrní, komu svěříte svou důvěru.

Máte hodně živé sny, nebo časté noční můry

Duchovně nadaní lidé mají často velmi reálné sny. Je to proto, že ve svých snech přijímají poselství od svého vyššího vedení. Někdy jsou tato poselství dobrá a jindy ne. Věnujte pozornost i nočním můrám. I zlý sen vám může pomoci, pokud si vyslechnete to, před čím vás varuje.

Pokračování článku: Zvláštní věci, které často zažívají duchovně nadaní lidé

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.