Vážení čtenáři,

tyto souvislosti upoutaly mou pozornost a tak jsem se o ně s Vámi musel podělit.

Doufejme, že se tato říjnová překvapení opravdu uskuteční!

S pozdravem,

Light Bringer

 

[wp_ad_camp_2]

 

1) Globální měnový RESET, kterým bude uskutečněn přechod od centrálního bankovnictví podepřeného petrodolary na zlatem krytou papírovou / digitální měnu. Tím dojde ke zničení rozsáhlé globální korupce.

2) Masové zatýkání Black Lives Matter / Antify + finančních podporovatelů…

3) To bude možné pouze jedním způsobem: Prezident Trump se bude dovolávat Zákona o povstání se zničujícími důkazy a všechny nepřátelské subjekty budou obžalovány. Nová brigáda. Nouzové zákony budou vymáhány vojenským personálem rychle rozmístěným po celé zemi… do 15 minut.

Trump byl nedávno citován následovně: „Naši chlapci by se o to mohli postarat za 15 minut. TVS zčerná, internet bude vypnut a všechna zařízení budou zobrazovat nouzová oznámení.“

4) Současně s tím budou kvůli volbám převzaty služby jako masmedia, Twitter, Google apod.

Všechny vysoce postavené nechvalně známé osoby budou zatčeny – včetně Hillary, Sorose, generálů, výkonných ředitelů, Pelosiové atd.

5) Začne zpravodajské vysílání, jaké jsme dosud ještě neviděli – zatýkání, odhalení mnoha slavných osob, živá přiznání a živá zatýkání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

6) Bude spuštěn patnáctiminutový internetový blackout, zatímco my přebíráme do vlastnicvtí ICANN, internetový adresní systém. Provedou reset internetu a restart s novou globální opravou internetové bezpečnosti, čímž odstraní veškerou nepřátelskou umělou inteligenci a jejich útočné roboty, nezbytné pro QFS (Quick File System, souborový systém od společnosti Oracle).

7) Nastane pozastavení Kongresu a vyčištěná média hlavního proudu zahájí vysílání masivních vojenských tribunálů.

8) Oznámení o navrácených ukradených aktivech a začátek vracení peněz lidem… a slyšel jsem, že je to hodně peněz, které nám dluží. (Odhadované jmění Rothschildů je 100 bilionů dolarů, odhadované jmění Rockfellerů je 11 bilionů dolarů, pozn. terezy.)

9) Mnoho krásných zákonů je na tento nadcházející čas již připraveno.

10) Pozastavení všech daní z příjmu. Pravidla budou uplatňována prostřednictvím nouzových zákonů, které jsou napsány a připraveny sloužit již v této době stanného práva, které se jeví jako požehnání od Boha.

11) Bezplatná zdravotní péče.

12) Masové zatýkání obchodníků s dětmi pro sexuální zneužívání a osvobozování ztracených dětí! Toto bude rovněž odvysíláno a vyšle to velmi důležitou zprávu do celého světa. Bude to show, na kterou nikdo nezapomene a dost možná leckdo uroní slzu a radostně tuto událost oslaví. Dojde k pozastavení CPS, plánované rodičovství atd.

13) Pozastavení všech studentských půjček a vrácení peněz nepřátelských vzdělávacích nevládních organizací a odborů. Zatýkání. Nové zákony o vzdělávání (všechny tyto dočasné zákony budou motivací volit republikány, aby se mohly stát trvalými).

14) Pozastavení platnosti všech předpisů ohledně COVID.

 

[wp_ad_camp_2]

 

15) Trump odhaluje svůj vztah k Týmu Q.

16) Trump začíná uvolňovat znovu nabyté patenty na úžasné technologie a vytváří programy pro skvělé nové obchodní a pracovní příležitosti.

17) Během voleb bude pokračovat stanné právo, aby byla zajištěna volební integrita a bezpečnost. Pak budeme volit.

Zmínil jsem se, že podobné věci se budou dít globálně. Proto byl Trump tak zaneprázdněn krácením smluv se všemi těmito zeměmi.

Pro tadesco přeložila jena | Zdroj: Intel Dinar Chronicles

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.