…..v minulosti jsme předložili video, kterého producenti byli švýcaři. Uvedli nevyvratitelné důkazy o radioaktivitě v rybách a také o jedech od firmy monsanto, kterým se záměrně ryby ještě kontaminují. Je to skutečně likvidace bílé rasy….

15:44Vido se jmenuje jedovatá ryba: https://tadesco.org/jedovata-ryba-velka-lez-zdravi-tim-ma-spolecneho-monsanto/

28 znaků, že západní pobřeží USA je „opékáno“ jaderným zářením z Fukušimy

Poznámka: Od havárie v jaderné elektrárně Fukušima-Daiichi uplynulo již sedm let, upozorňujeme naše čtenáře, že tento článek byl původně publikován v říjnu 2013.

[wp_ad_camp_2]

Mapa uveřejněná níže pochází z Centra pro sledování jaderných nehod. Je na ní patrné, že úroveň radiace, naměřené v monitorovacích stanicích po celém území USA, je zvýšená. Všimněte si, že se to týká obzvláště stanic podél západního pobřeží Spojených států. Každý den do Tichého oceánu vtéká 300 tun radioaktivní vody z Fukušimy. To znamená, že se celkový objem radioaktivního materiálu z Fukušimy stále zvyšuje, a neustále narůstá v našem potravinovém řetězci.

Koneckonců, veškeré toto jaderné záření nás všechny s velkým náskokem přežije. Tvrdí se, že vyčištění Fukušimy by mohlo trvat až 40 let, a mezitím se u bezpočtu nevinných lidí projeví rakovina a další zdravotní problémy v důsledku vystavení vysoké úrovni jaderného záření. Hovoříme o jaderné katastrofě, která je zcela bezprecedentní a neustále se zhoršuje. Následuje výčet 28 znaků, že dochází k „opékání“ západního pobřeží Severní Ameriky jaderným zářením z Fukušimy…

 1. Polární medvědi, tuleni a mroži podél pobřeží Aljašky trpí ztrátou srsti a mají otevřené boláky

Odborníci na volně žijící živočichy zkoumají, jak moc je rozšířená ztráta srsti a otevřené boláky, které byly v posledních týdnech zjištěny u devíti polárních medvědů, a zda to souvisí s obdobnými incidenty u tuleňů a mrožů.

Medvědů, kteří byli spatřeni na Aljašce poblíž Barrow během rutinních průzkumů podél arktického pobřeží, bylo celkově 33. Testy poukázaly na „alopecii, nebo ztrátu srsti a další kožní léze,“ uvádí se v prohlášení amerického geologického průzkumu.

[wp_ad_camp_2]

 

 1. Podél kalifornského pobřeží se vyskytla hromadná úmrtí lachtanů

Na ostrovních tuleních rodištích u pobřeží jižní Kalifornie zemřelo 45% mláďat, narozených v červnu, uvedla bioložka Sharon Melinová, expertka na volně žijící živočichy, pracující pro National Marine Fisheries Service se sídlem v Seattlu. Obvykle umírá méně než třetina mláďat. V posledních dvou týdnech se to tak zhoršilo, že Národní oceánská a atmosférická správa (NOAA) vyhlásila „výskyt nezvykle vysoké úmrtnosti“.

 1. Podél tichomořského pobřeží Kanady a Aljašky je populace lososa nerka na historickém minimu. Mnozí z toho viní Fukušimu.
 2. Něco je příčinou toho, že ryby podél celého západního pobřeží Kanady krvácejí ze žaber, břicha a očních bulv.
 3. Rozsáhlá část radioaktivního odpadu z Fukušimy – přibližně o velikosti Kalifornie – protnula Tichý oceán a začíná narážet na západní pobřeží.
 4. Předpokládá se, že radioaktivita v pobřežních vodách poblíž západního pobřeží USA by se mohla během následujících pěti až šesti let zdvojnásobit.
 5. Odborníci zjistili velmi vysokou hladinu cesia 137 v planktonu, žijícího ve vodách Tichého oceánu mezi Havají a západním pobřežím.
 6. Během jednoho testu v Kalifornii bylo zjištěno, že 15 z 15 tuňáků obecných bylo kontaminováno jaderným zářením z Fukušimy.
 7. Deník Vancouver Sun v roce 2012 uvedl, že ryby, které Japonsko prodávalo do Kanady, obsahovaly velmi vysoké procento cesia 137, konkrétně:
 • 73% testovaných makrel
 • 91% halibuta
 • 92% sardinek
 • 93% tuňáků a úhořů
 • 94% tresky obecné a ančoviček
 • 100% kaprů, mořských řas, žraloků a polorejnoků

[wp_ad_camp_2]

 1. Kanadské úřady zjistily extrémně vysokou úroveň jaderného záření u některých vzorků ryb…

Některé vzorky ryb, které byly doposud testovány, měly velmi vysokou úroveň záření: vzorek mořského okouna, který byl odebrán v červenci, měl 1 000 becquerelů na kilogram cesia.

 1. Někteří odborníci se domnívají, že na západním pobřeží by se mohl objevit vysoký výskyt rakoviny právě u lidí, kteří konzumují kontaminované ryby

„Podívejte se, co se nyní děje: Do oceánu vtéká obrovské množství radioaktivity – což v roce 2011 nikdo nepředpokládal,“ řekl Daniel Hirsch, lektor jaderné politiky na kalifornské univerzitě v kalifornském Santa Cruz, pro Global Security Newswire . „Mohl by se objevit zvýšený výskyt rakoviny v souvislosti s pojídáním ryb.“

 1. Britská zpravodajská stanice BBC News nedávno uvedla, že úroveň záření kolem Fukušimy je „18krát vyšší“, než se původně předpokládalo.
 2. Studie financovaná EU dospěla k závěru, že Fukušima uvolnila do atmosféry 210 kvadrilionů becquerelů cesia 137.
 3. Atmosférické záření z Fukušimy dosáhlo v roce 2011 západního pobřeží Spojených států během několika dní.
 4. V tomto okamžiku se z Fukušimy každým dnem vlévá do Tichého oceánu 300 tun kontaminované vody.
 5. Hlavní výzkumný pracovník v oblasti chemických pochodů v Meteorologickém výzkumném institutu při Japonském meteorologickém úřadu uvedl, že se do Tichého oceánu každý den uvolňuje z Fukušimy „30 miliard becquerelů radioaktivního stroncia“.
 6. Podle společnosti Tepco se od doby, kdy došlo k nehodě ve Fukušimě, dostalo do Tichého oceánu přibližně 20 – 40 bilionů becquerelů radioaktivního tritia.
 7. Podle profesora z univerzity v Tokiu vtékají do přístavu Fukušima Daiichi každým dnem 3 gigabecquerely cesia 137.
 8. Odhaduje se, že z Fukušimy bylo uvolněno až 100krát více jaderného záření, než během celé černobylské katastrofy.
 9. Jedna nedávná studie dospěla k závěru, že počátkem příštího roku začne vtékat do pobřežních vod Spojených států ohromný sloupec cesia137 z fukušimské katastrofy…

[wp_ad_camp_2]

Simulace oceánu ukázala, že sloupec radioaktivního cesia137, uvolněného po katastrofě ve Fukušimě v roce 2011, by mohl začít vtékat do pobřežních vod Spojených států od počátku roku 2014, ke kulminaci by mělo dojít v roce 2016.

 1. Předpokládá se, že se do roku 2020 dostane vysoká úroveň cesia137 do každé části Tichého oceánu.
 2. Existuje předpoklad, že v celém Tichém oceánu bude „úroveň cesia 5 – 10krát vyšší“, než jaké jsme byli svědky před mnoha desetiletími, v době testu atomové bomby v Pacifiku.
 3. Kvůli obrovskému množství jaderného záření, které se dostává do vod Tichého oceánu, vydal ekologický aktivista Joe Martino následující varování

Doba, kdy jste jedli ryby z Tichého oceánu, skončila.

 1. Jód 131, cesium 137 a stroncium 90, které neustále vytékají z Fukušimy, budou ovlivňovat zdraví těch, kteří žijí na severní polokouli, a to po velmi dlouhou dobu. Považte, co o tom napsal Harvey Wasserman:

Například jód 131 může být vstřebán štítnou žlázou, kde uvolňuje beta částice (elektrony), které poškozují tkáň. Poškozená štítná žláza byla již zaznamenána v případě 40% dětí v oblasti Fukušimy. Toto procento se může pouze zvyšovat. Během vývoje mladistvých může narušit jak fyzický, tak duševní růst. U dospělých způsobuje velmi širokou škálu dalších onemocnění, včetně rakoviny.

Cesium 137 z Fukušimy bylo zjištěno u ryb, které byly uloveny až v daleké Kalifornii. Cesium 137 se rozšiřuje po celém těle, ale má tendenci hromadit se ve svalech.

[wp_ad_camp_2]

 

Poločas rozpadu stroncia 90 je přibližně 29 let. Napodobuje chemickými vlastnostmi vápník a usazuje se v kostech.

 1. Podle nedávné zprávy na webu Planet Infowars se pobřeží Kalifornie mění na „mrtvou zónu“:

Kalifornské pobřeží se stává mrtvou zónou.

Pokud jste nebyli v poslední době na pláži v Kalifornii, tak pravděpodobně nevíte, že skaliska jsou nepřirozeně ČISTÁ – stěží tam najdete chaluhy, svijonožce, mořské ježky, atd., přílivová jezírka jsou na tom podobně, chybí v nich krabi, plži a jiné známky života… zvláště ve srovnání s dobou asi před 10 – 15 lety je to rozdíl, tehdy bylo rozumné nosit po pláži tenisky, abyste si neporanili nohy od všech možných známek života – rozlámaných ulit, kostí, skla, naplaveného dřeva, atd.

Některé dny mám dokonce problém najít třeba i jen půl tuctu racků a/nebo rybáků na mimoměstských plážích.

Samozřejmě vždy najdete pár racků na místech, jako jsou výletní místa a některé restaurace (s venkovním posezením), ale když si pomyslím, že před 10 – 15 lety bylo nebe a VŠECHNY pláže doslova plné racků, kteří se pronikavým zvukem ozývali ve dne v noci….

NYNÍ je zde nepřirozené ticho.

 1. Studie, provedená v loňském roce, dospěla k závěru, že záření z jaderné katastrofy ve Fukušimě může negativně ovlivňovat lidský život na západním pobřeží Severní Ameriky od Mexika až po Aljašku „po celá desetiletí“.
 2. Deník Wall Street Journal uveřejnil zprávu, že úplné vyčištění Fukušimy může trvat až 40 let.
 3. Profesor z Yalské univerzity Charles Perrow varuje, že pokud nebude vyčištění Fukušimy vyřešeno se 100% přesností, mohlo by ohrožovat lidstvo ještě další „tisíce let“…

[wp_ad_camp_2]

Podmínky v prostoru bazénu u reaktoru 4, 100 stop od země, jsou nebezpečné, a pokud se jakékoliv dvě tyče dotknou, mohlo by to způsobit jadernou reakci, která by byla nekontrolovatelná. Radioaktivní záření ze všech těchto tyčí, pokud nebudou trvale ochlazovány a udržovány odděleně, by vyžadovalo evakuaci okolních oblastí, včetně Tokia. Kvůli radiaci v areálu by nemohlo být 6 375 tyčí ve společném úložišti nepřetržitě ochlazováno; štěpily by se a celé lidstvo by bylo po tisíce let ohroženo.

Už chápete, proč je tolik lidí hluboce znepokojeno tím, co se ve Fukušimě děje?

28 Signs That the West Coast Is Being Absolutely Fried with Nuclear Radiation from Fukushima

Poznámka editora

Nesmysl. Nikdo není znepokojen z toho, co se děje ve Fukušimě. Defacto Fukušima zmizela z radaru mediálních zájmů. Jedině alternativní weby přinesou tu a tam tři roky starý článek, protože nikdo už o Fukušimě nepíše. Zájemcům doporučuji webové stránky https://www.fukushima.news/, kde se přeci jen objevují čerstvější informace.

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

Dodatek

*************************************************
Pre našinca z toho vyplýva POVINNOSŤ sledovať na kúpenom tovare (ryby, file, prsty atď.) kód oblastí výlovu rybacej suroviny.
Ak je to kód výlovu=Tichý oceán, tak si môžete byť skoro istí, že držíte a chystáte sa spapať rádioaktívny sajrajt, ktorý nám s takou láskou (k Česku, Slovensku), s takou nežnosťou a demokratickým zanietením dodali naši anglosaskí priatelia. Oni ten sajrajt s demokratickým zanietením pre východo európske trhy vylovili, pripravili a predali k nám …. takže tak.
Dobrú chuť.

 

Jak poznat původ mořských ryb?

Aktualizováno 26. dubna 2011 | Rubrika: Co bychom měli vědět o vodě , Nápoje a voda v potravinách

 

Z kódů na etiketách mražených ryb, rybích výrobků a konzerv mohou spotřebitelé zjistit původ těchto výrobků. Portálu Naše voda to potvrdil mluvčí Státní veterinární správy ČR (SVS) Josef Duben.

 O původ mořských produktů se řada spotřebitelů může zajímat buď v souvislosti s kontaminací Mexického zálivu ropou nebo radioaktivitou moře po havárii japonské jaderné elektrárny Fukušima. Každopádně ve světových oceánech přibývá míst, kde jsou koncentrace látek z průmyslového znečištění tak vysoké, že mohou ohrožovat zdraví lidí.

Povinnost uvádět kódy původu mořské produkce podle Dubna vyplývá z nařízení Evropské Komise z roku 2001, ale většina spotřebitelů neví, jak některých číslům na obalech výrobků rozumět. Místo, kde byly ryby vyloveny, lze přitom snadno zjistit podle takzvaných kódů FAO (Organizace OSN pro výživu a zemědělství). Na obalech mražených ryb a rybích výrobků jsou oblasti výlovu označené nápisem „Oblast FAO“ s číslem příslušné oblasti. Například ryb vylovených v okolí Japonska se týká Oblast FAO 61, ryby vylovené ve Středozemním moři mají kódy 37.1, 37.2 a 37.3, původ z Baltického moře je označen kódem 27.IIId.

Oblast odlovu                                               Vymezení oblasti

severozápadní Atlantik                                  oblast FAO č. 21

severovýchodní Atlantik (1)                             oblast FAO č. 27

Baltické moře                                             oblast FAO č. 27.IIId

středozápadní Atlantik                                   oblast FAO č. 31

středovýchodní Atlantik                                  oblast FAO č. 34

jihozápadní Atlantik                                      oblast FAO č. 41

jihovýchodní Atlantik                                     oblast FAO č. 47

Středozemní moře                                        oblasti FAO č. 37.1, 37.2 a 37.3

Černé moře                                                oblast FAO č. 37.4

Indický oceán                                             oblasti FAO č. 51 a 57

Tichý oceán                                               oblasti FAO č. 61, 67, 71, 77, 81 a 87

Antarktida                                                oblasti FAO č. 48, 58 a 88

(1) Vyjma Baltického moře.

Zdroj: Naše voda

podrobná mapka oblastí: http://www.fao.org/newsroom/common/ecg/1000505/en/stocks.pdf

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.