…..lidské tělo má vynikající kontrolky, které se nám snaží něco naznačit. A to většinou v začátku problému. Návod na lidské tělo lidem nebyl nikdy dán. Ihned po narození by každé miminko mělo dostat do ruky knihu jménem „NÁVOD NA LIDSKÉTĚLO“ v Matrixu, do kterého sestoupila duše z jiné dimenze….

08:54

Nesmyslných a nepotřebných návodů na různé stroje a zařízení dostáváte po celý pobyt na planetě Zemi (hotelu jménem Země) neuvěřitelně mnoho. V Americe dokonce i na jednoduché kladivo. Ale na nejcennější zařízení, o které by měl člověk nejlépe pečovat, nikdy. Proto je nutné se prokousávat postupně k těmto návodům a pečovat o svěřenou hmotu, která byla svěřena Vaší duši při vstupu do „lidského těla“….

 

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Oteklé nohy a kotníky jsou častými symptomy u mnoha z nás. Tento nepříjemný stav je většinou způsoben příliš dlouhým stáním nebo chůzí, nošením nepohodlných bot či těhotenstvím.

V některých případech jsou ale oteklé kotníky a dolní část nohou výstražným signálem vážnějších zdravotních problémů, které by se neměly ignorovat.

Pojďme se nyní blíže podívat na související zdravotní problémy, které mohou způsobovat otoky nohou a kotníků.

[wp_ad_camp_2]

1. Možná máte ucpané žíly

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Když váš cévní systém funguje, jak má, chlopně v žilách nedovolují krvi akumulovat se v dolní části nohou. Jak stárneme, chlopně mají sklon fungovat méně efektivně a v dolní části nohou se nám může hromadit krev.

Dalším problémem, který může vést k otokům nohou a kotníků, je hluboká žilní trombóza. Krevní sraženiny brání návratu krve z nohou do srdce, přičemž zadržují tekutinu dolů ve vašich nohou.

Bez léčby může by tento stav nebezpečný, protože po uvolnění krevních sraženin začnou putovat po těle.

Tyto putující sraženiny se mohou dostat až do plic a způsobit plicní embolii, nebo dokonce vést k ischemické cévní mozkové příhodě, když ucpou artérii dodávající krev do mozku.

[wp_ad_camp_2]

2. Vaše srdce možná nefunguje správně

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Otok neboli edém může být způsoben selháním srdce. Když srdce nemá dostatek síly na pumpování, nedokáže vytlačit krev z dolní části nohou do horní části těla.

Jedním z druhů srdečních poruch, který způsobuje otok nohou a kotníků, mohou být nedomykavé srdeční chlopně.

Obzvlášť obezřetní buďte v případě, kdy si všimnete jakýchkoliv dalších symptomů srdeční choroby, jako jsou bolest v hrudi, únava a dušnost.

[wp_ad_camp_2]

3. Možná máte nemocné ledviny

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Jedním z hlavních úkolů našich ledvin je zbavovat tělo nadbytečné tekutiny. Když ledviny nemohou plnit tuto funkci, nadbytečná tekutina a sodík se hromadí v těle a způsobují otok.

Tento stav může být způsoben infekcemi urinárního traktu, které poškozují odvodňovací systém ledvin (např. pyelonefritidou).

K edémům, které způsobují selhání ledvin, obvykle dochází v nohou a kolem očí.

[wp_ad_camp_2]

4. Možná máte problémy s játry

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Játra kromě jiného vytváří bílkovinu, zvanou albumin. Tato bílkovina nám udržuje tekutinu v krevním řečišti a nedovoluje jí vsakovat do tkání.

Některá onemocnění jater mohou snižovat hladinu albuminu v krvi a způsobovat, že tekutina přechází z krve do tělesných tkání.

V tomto případě se otoky mohou objevovat nejen v dolní části nohou a kotnících, ale i jiných částech těla.

[wp_ad_camp_2]

5. Váš lymfatický systém možná nedostatečně odvádí tělesné tekutiny

6 věcí, které se vám snaží říct oteklé nohy a kotníky

Naše lymfatické cévy spolu s krevními cévami přinášejí kyslík a živiny k orgánům a tkáním a odnáší odpadní produkty a CO2.

Když se ucpou a přestanou fungovat lymfatické cévy, může to vést k nadměrnému hromadění tekutiny, což nazýváme lymfedém.

Lymfedém se může objevit následkem infekcí, operace, traumatu, ozáření, rakovinové léčby a dalších faktorů.

[wp_ad_camp_2]

6. Možná užíváte nevhodné léky

Otok dolní části nohou a kotníků může být vedlejším účinkem léků, které užíváte. Mezi tyto léky patří NSAID (nesteroidní protizánětlivé léky), perorální hormonální kontraceptiva (antikoncepce), orální steroidy a jiné.

Pokud máte oteklé nohy, pokuste se přijít na to, jestli to nemůže mít souvislost s užíváním konkrétního léku.

Pokud je otok nohou a kotníku způsoben nepohodlnou obuví nebo nadměrně dlouhým stáním, dá se snadno léčit doma, stačí si jen dopřát patřičný odpočinek a vyložit si nohy.

Když se vám zdá, že symptomy po delším odpočinku nemizí, nebo máte podezření, že je způsobují vážnější zdravotní problémy, měli byste se okamžitě objednat ke svému lékaři.

[wp_ad_camp_2]

Závěr

Trápí vás oteklé nohy či kotníky? Znáte nějaké jiné zdravotní stavy, které by mohly způsobovat tento syndrom?

Pokud ano, napište nám o tom do komentářů pod článkem.

Zdroj: brightside.me, Zpracovala: Vylectese.cz

Zdroj: https://www.vylectese.cz/6-veci-ktere-se-vam-snazi-rict-otekle-nohy-a-kotniky/

Potud originální článek a je nutné dodat ten nejdůležitější bod, bod 7

7. Plísně na nohou, které snad má dnes každý člověk (dodává tm)

Candida albikans je nejnebezpečnějším hostitelem v lidském těle. Většinou ji lidé chytnou někde na bazénu či v hotelu u moře a zbavit se jí je většinou nad lidské síly. Ani lékaři neznají správný postup. My Vám ho napíšeme velice jednoduše

To nejjednodušší na plíseň na nohou mezi prsty, pod nehty je použít lázeň hypermanganu (fialové krystalky) které se v minulosti často používaly a udělat si lázeň na nohy aspoň na půl hodiny. 30 dní po sobě!!!!!

Rovněž tak je důležité používat na jmenované problémy peroxid vodíku, třeba 3% který koupíte v lékárně. Nastříkat nohy a to každý den aspoň 30 dní po sobě!!!!

Lidé si neuvědomují, že 90% chorob způsobuje právě plíseň na nohou, která se postupně dostane do celého těla a silně brzdí správnou funkci jednotlivých orgánů. Proto prosím dbejte nejvíce o své nohy, které Vás po planetě Zemi nosí. Málokdo ji klade důležitost při nemocech. Právě i onemocnění srdce je způsobeno touto plísní a „lékaři“ to nevědí a hlavně když vědí tak ignorují, protože poslouchají farmamafii.

Mnoha lidem, kterým jsem poradil zlikvidovat plísně na nohou a na rukou pod nehty, se najednou vyléčilo z mnoha jiných chorob. Proto prosím neberte na lehkou váhu zde řečené…..

Odstraněním plísní na nohou budete v 80% úspěšní!!!!!

Dodatek k článku, bod 7, napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.