Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Papež František byl odejit na Velikonoční pondělí ve věku 88 let
    Papež František byl odejit na Velikonoční pondělí ve věku 88 let

    Papež František byl odejit na Velikonoční pondělí ve věku 88 let

  • Dva nemilé trendy v letectví: Náhlé zdravotní problémy pilotů a požadavek „transparentních“ cestujících
    Dva nemilé trendy v letectví: Náhlé zdravotní problémy pilotů a požadavek „transparentních“ cestujících

    Dva nemilé trendy v letectví: Náhlé zdravotní problémy pilotů a požadavek „transparentních“ cestujících

  • Guvernér státu Idaho podepsal zákon o volném prodeji ivermektinu. Je to další stát, kde byl tento lék legalizován
    Guvernér státu Idaho podepsal zákon o volném prodeji ivermektinu. Je to další stát, kde byl tento lék legalizován

    Guvernér státu Idaho podepsal zákon o volném prodeji ivermektinu. Je to další stát, kde byl tento lék legalizován

  • Zubní pasta je ve velké míře kontaminována olovem a dalšími kovy, zjistil americký výzkum
    Zubní pasta je ve velké míře kontaminována olovem a dalšími kovy, zjistil americký výzkum

    Zubní pasta je ve velké míře kontaminována olovem a dalšími kovy, zjistil americký výzkum

Související zprávy

  • Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť
    Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

    Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

  • Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením
    Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

    Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

  • V Rakousku dostanou islamisté náramky sledující jejich pohyb
    V Rakousku dostanou islamisté náramky sledující jejich pohyb

    V Rakousku dostanou islamisté náramky sledující jejich pohyb

  • Smutné desatero Benjamina Kurase
    Smutné desatero Benjamina Kurase

    Smutné desatero Benjamina Kurase

Německá televize vymývá mozky dětem – „každé dítě je muslim.“ Dost silná káva (VIDEO)

Islamizace jede na plné obrátky. Toto video vísílala německá veřejnoprávní televize ARD.

Ve videu se hovoří zhruba toto: Existuje ještě jiné jméno pro Boha. Alláh. Ode dneška chci, aby se Bůh, jmenujme ho Alláh, stal v našem životě mnohem důležitější. Abychom se k Alláhovi modlili a vděčili mu za vše, co máme. A musíme následovat jeho pravidla. Alláh před mnoha lety mluvil na zemi s jedním mužem. A řekl mu, jak mají lidé žít, aby byli šťastní. A tento muž se jmenoval Mohamed. A ten vše napsal do jedné knihy – jmenuje se Korán. Já vím, že tomu ještě nerozumíš, protože jsi dítě. Ale protože jsi dítě, jsi muslim. Každé dítě je muslim, skutečně! Ale já ještě nejsem muslim. Tohle je pro tebe velice důležité (potom spustí arabsky). Chceš vědět, co jsem říkala? Dosvědčuji, že není jiného Boha než Alláha. A že Mohamed je jeho služebníkem a vyslancem. Jdu se teď vykoupat, protože to musím udělat. Teď jsem muslimka. 

[wp_ad_camp_2]

.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

3 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ela
Ela
23.1.2018 10:35

K tomu mam co dodat,je to scena z tv.serialu Lindnerstrasse,ta zenska si vzala turka a presla dobrovolne na islam,ten serial pojednava o osudech lidi z jedne z mnichovskych ulic,je to nekonecne mnoho dilu a rada jsem na nej koukala.

áťa
áťa
23.1.2018 08:50

nechutné!