Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Očkovací průmysl zachvátila panika! „Očkované“ děti po celé Americe umírají na chřipku
Děti po celé Americe umírají na chřipku, hlásí média. Co už však média nehlásí je to, kolik těchto dětských obětí bylo rovněž očkováno. V případě, že by na chřipku umíraly pouze neočkované děti, tak bychom všude viděli titulky typu: „Po celé Americe umírají neočkované děti“ nebo dokonce „Vakcíny proti chřipce zachraňují děti před smrtící chřipkou“. Ale ovšem, takové titulky nikde nespatříte a to z prostého důvodu: mezi dětmi, které zemřeli v důsledku nakažení chřipkovým onemocněním jsou očkované děti.
[wp_ad_camp_2]„Dominantním kmenem chřipky je letos H3N2. Tento kmen již v minulosti způsobil více hospitalizací a více úmrtí,“ uvádí The Organic Prepper. „Kromě toho, že H3N2 je obecně mnohem více infekční, tento rok je virus chřipky H3N2 obzvláště nakažlivý.“
Tento rok chřipka zabila již 44 116 lidí, uvádí CDC. Počet dětí, které letos na chřipku zemřely, je 37, uvádí statistiky. Vakcína proti chřipce, která je hloupými médii propagována jako nějaká „neprůstřelná vesta“, přes kterou se chřipková nákaza nedostane, ve skutečnosti dosahuje nulových výsledků.
The Organic Prepper uvádí:
Nejen, že tento kmen chřipkové nákazy produkuje více intenzivní a smrtící chřipku, ale vakcína je proti němu navíc téměř neúčinná. Článek Centra pro výzkum a politiku v oblasti infekčních chorob (CIDRAP) se zabývá studií publikovanou v The Lancet, která ukazuje, že H3N2 je odolnější vůči vakcíně proti chřipce. … vakcína proti chřipce vykazuje pouze 33% účinnost u průměrného kmenu H3N2 … Aby to bylo ještě horší, letošní vakcína proti chřipce není dokonce ani blízko průměrné 33% účinnosti z předchozích let. Letošní vakcína vykazuje přibližně 10% účinnost.
Počkat, cože?
Takže to znamená, že CDC již věděla, že letošní vakcína je při ochraně dětí před chřipkovými kmeny účinná pouze z 10%?
[wp_ad_camp_2]Podle CBS News:
Experti varují, že tento rok je vakcína proti chřipce účinná pouze z 10%… To je naprosto stejná formulace, jaká byla použita při poslední chřipkové sezóně v Austrálii – kde je ostatně typicky vytvářen vzor, kterému bude následně brzy čelí i USA – tam byla účinnost také pouhých 10%.
Kolik dětí, které zemřely na chřipkovou nákazu, bylo očkováno vakcínami s 10% účinností?
Všimněte si, že v médiích nikde neběží titulky jako „Dítě, které zemřelo na chřipku, bylo proti chřipce očkováno“. Ne, to by bylo kacířství z hlediska dogmatiků a propagátorů vakcín, kteří se zoufale snaží protlačit falešnou vědu, která tvrdí, že vakcíny proti chřipce vždy fungují.
Dokonce i v případě, kdy vakcíny evidentně selžou, propagandisté stále tvrdí, že tak nějak celkem fungují. CBS News vytrvale a poslušně demonstruje tuto pseudovědeckou iluzi tím, že neustále opakují fiktivní „chřipkovou mantru“: „Odborníci uvádí, že pokud dostanete chřipku, průběh nemoci bude pravděpodobně méně vážný, pokud jste očkováni.“
Neexistuje absolutně žádný důkaz, který by takové tvrzení podpořil. To však, samozřejmě, nezastaví média v tom, aby jej – téměř doslovně – opakovala v každém článku o opakujících se selháních vakcín proti chřipce.
[wp_ad_camp_2]Existují však důkazy o tom, že vakcíny proti chřipce jsou plné rtuti, která je častou příčinou úmrtí dětí. V letech 2009 – 2010 byl dokumentován 4,250 % nárůst počtu potratů v důsledku očkování vakcínou proti chřipce. Kromě toho, Natural News nepochybně prokázalo, že vakcíny proti chřipce rtuť stále obsahují, a to i přes neúnavné lži očkovacího průmyslu, který tvrdí, že rtuť byla ze všech vakcín pro děti odstraněna. To je záměrná lež.
Nejenom, že je neuvěřitelně smutné, že americké děti stále umírají na infekci, kterou lze preventovat, ale je vyloženě trestuhodné, že zdravotnictví i státní média odmítají sdělit rodičům, jak chránit životy svých dětí.
[wp_ad_camp_2]Překlad: raja, Zdroj: 1
A nebo tamní populaci takovými zprávami připravují na to,že ty neštastné děti bude třeba přeočkovat nějakou novou „festovní“ vakcínou…Bůh ty děti ochraňuj.
V čakárňach praktických lekárov je stále viac chorých. Len minulý týždeň pribudlo viac ako 73-tisíc akútnych respiračných ochorení, vrátane chrípky. „Chrípkové“ prázdniny zatvorili 144 materských, základných a stredných škôl.
Chorobnosť v porovnaní s predchádzajúcim týždňom stúpla o 24,8 percenta, v prípade chrípky až o 57,2 percenta, informoval hlavný hygienik Ján Mikas z Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR.
http://octovani.mablog.eu/chripka-na-slovensku-zatvara-skoly-ak-ju-prechodite-hrozi-vam-zapal-srdca/
—–
Lze doporučit vypít minimálně 2krát denně čaj z poháru z himalajské soli; osobně jsem tohle vyzkoušel před několika dny, kdy se mi spustila rýma a měl jsem nasáklé sliznice…ještě několik dní a lehnul jsem…..místo poháru z himalajské soli lze tuto sůl nasypat do čaje – 1 lžička na 1/4 litru čaje – dobře rozmíchat, aby se sůl rozpustila a vypít……je to vhodné pít také preventivně…..
Chápu inhalace z himalájské soli, ale přidávání do tekutin? Můžete objasnit. Děkuji.
Jak se pije čaj v Evropě a Asii – —— Když si uvaříte čaj, můžete ho pít takto a/ neslazený b/ osladíte cukrem c/ přidáte mléko d/ osladíte medem e/ vymačkáte do něj citron – všechny varianty jsou správné; —- Čaj v Tibetu je považován málem za posvátný nápoj. Podle tradice se zelený čaj připravuje osolený – nejdříve se rozdrtí část čajové cihličky, která se pak vaří několik minut ve vodě, následně se tekutina ocedí a nalije do baňky s kozím mlékem nebo se smíchá s máslem z mléka jaků a se solí. Hotovému nápoji se říká tsampa, vlévá se jej do konvičky a udržuje v teple, nad ohněm. Obvykle se tsampa podává se zdejším druhem ječné nebo kukuřičné placky. https://www.mokate.cz/skupina-mokate,zajimavosti-o-piti-caje,76.html —– Ústečané měli poprvé možnost slavit mongolský nový rok. Mongolové, stejně jako jiní Asiaté, slaví nový rok podle lunárního kalendáře. Tato oslava se nazývá Tsagaan Sar, což v překladu znamená Bílý měsíc. Poradna pro integraci společně s mongolskou restaurací Bolor v sobotu 13.2.2016 připravila program, který částečně přiblížil tradice těchto oslav. Členové kapely Dunjingarav, kteří hráli lidem k jídlu, také ochotně vysvětlovali některé zvyky. Nejdůležitější je správně přivítat hosty s otevřenou náručí pokrytou hedvábným šátkem khadag, popřát jim všechno dobré použitím fráze „Amar baina uu? Sar shinedee saikhan shinelej baina uu.“ a přitom políbit hosta na obě tváře. Během prvních tří dnů svátku lidé… Číst vice »
Chtěl bych jen zdůraznit, že nejlepší sůl není Himalájská, ale Keltská. Těží se jen na jednom místě na světě, tuším ve Francii a její léčivé účinky a množství prospěšných látek je pro ostatní soli nedosažitelné.
Keltská soľ je morská francúzska soľ https://biocare.sk/eshop/produkt/keltska-morska-sol-dragon-superfoods. Pri súčasnom znečistení svetových morí si nemyslím, že by keltská soľ bola zdravotne vhodnejšia, než himalájska.