Vážené čtenářky, vážení čtenáři, jistě si někteří z vás vzpomínají na důvody, proč tomáš marný odešel z webu Prvopodstata. Byly jimy především nesmysly, dezinformace, lži a místy až groteskní báchorky jednoho muže, který sám sebe nazýval, a možná pořád nazývá, Peter Insider, údajný ředitel 12. sekce ACIO (Advanced Contact Intelligence Organization = Organizace pro kontakt s vyspělými inteligencemi). Několik rozhovorů (lépe vyjádřeno pokusů o rozhovor, poněvadž jeho slovní projev byl otřesný) jsem slyšela. Mnohdy jsem nevěděla, jestli ty své „top secret informace“ opravdu myslí vážně nebo tahá posluchače (včetně pana woodmena) za nos. Možná se našli i tací, kteří mu to „baštili.“ Všimla jsem si, že občas nenápadně začal obracet pravdu o 180 stupňů. Je možné, že byl někým využit, nebo možná i zneužit k tomu, aby lidem hledajícím pravdu více zamotal hlavu.

[wp_ad_camp_2]

Také nevěřím tomu, že žije na tajném místě v Austrálii, jak on sám tvrdí. Ve videu níže (od minuty 49:54) ho můžete vidět, jak poskytuje své „top secret informace“ v nějakém bytě na Slovensku. Nemyslíte, že údajného ředitele ACIO by měli pohostit spíše v luxusním hotelu? Dokonce známe přibližné místo, odkud vysílal přes Skype své „zaručeně pravdivé“ zprávy z celého světa na jakékoliv téma. Požádala jsem už loni svého dobrého kamaráda, který má svůj kontakt v zahraniční zpravodajské službě, aby nechal dát analyzovat jeho skypové hovory. Místo, odkud vysílal a kde pravděpodobně i žije, jsou Košice nebo jejich okolí. Níže vidíte jeho podobiznu. Je možné, vážené čtenářky a vážení čtenáři, že tohoto muže potkáváte. Já osobně se divím, že to dotáhl „pouze“ na ředitele 12. sekce ACIO. S jeho rozsáhlými znalostmi a odpověďmi na všechno by měl být už ředitel Zeměkoule.

Pokud tohoto muže poznáváte, neváhejte nám napsat do komentářů.

Organizace ACIO opravdu existuje. Kdo se chce dočíst opravdu zajímavé věci, může si z internetu stáhnout knihu s názvem Rozhovory s Nerudou. Pan Dr. Jamisson Neruda byl spolupracovník ACIO, který pracoval na projektech s nejvyšším stupněm utajení. To utajení bylo tak dokonalé, že i s pomocí jedné konstruktivní mimozemské rasy, se kterou spolupracovali, o jejich projektech nevěděla americká vláda a dokonce ani NSA a další tajné služby. Knihu jsem četla, mohu doporučit.

Video ZDE (od minuty 49:54)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.