Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Nyní, když se Trump ujímá moci, začíná poslední bitva o planetu Zemi
    Nyní, když se Trump ujímá moci, začíná poslední bitva o planetu Zemi

    Nyní, když se Trump ujímá moci, začíná poslední bitva o planetu Zemi

  • Prečo majú Slováci ducha protirečenia voči Západu
    Prečo majú Slováci ducha protirečenia voči Západu

    Prečo majú Slováci ducha protirečenia voči Západu

  • Dva přední manipulátoři adresovali předsedovi vlády Slovenské republiky otevřený dopis. Připravuje se fico na majdan?
    Dva přední manipulátoři adresovali předsedovi vlády Slovenské republiky otevřený dopis. Připravuje se fico na majdan?

    Dva přední manipulátoři adresovali předsedovi vlády Slovenské republiky otevřený dopis. Připravuje se fico na majdan?

  • V době, kdy Los Angeles ničí rozsáhlé požáry, jsou pojišťovny kritizovány za rušení pojistek
    V době, kdy Los Angeles ničí rozsáhlé požáry, jsou pojišťovny kritizovány za rušení pojistek

    V době, kdy Los Angeles ničí rozsáhlé požáry, jsou pojišťovny kritizovány za rušení pojistek

Související zprávy

  • Mel Gibson „ohrožuje“ rakovinový průmysl Big Pharma
    Mel Gibson „ohrožuje“ rakovinový průmysl Big Pharma

    Mel Gibson „ohrožuje“ rakovinový průmysl Big Pharma

  • Konec začátku: Americký kongres zveřejnil zprávu o covidu
    Konec začátku: Americký kongres zveřejnil zprávu o covidu

    Konec začátku: Americký kongres zveřejnil zprávu o covidu

  • Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU
    Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU

    Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU

  • Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín
    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

Jak z těla odstranit hliník

Angličtí vědci z university v Keele v čele s profesorem Christopherem Exleym se dlouhodobě zabývají zkoumáním toxického vlivu hliníku na lidské zdraví. Dnešní dobu označují jako „dobu hliníkovou“, jelikož přítomnost toxického hliníku je možno vysledovat téměř ve všem: v pitné vodě, potravinách, kosmetice i lécích, včetně vakcín. Z těla se dá vyloučit za pomoci křemíku.

Hliník a jeho toxický vliv se dnes bere jako vědecky prokázaný fakt. Na druhou stranu neexistuje žádný důkaz, že by lidské tělo potřebovalo byť stopové množství hliníku ke svému fungování. Jeho přítomnost v organismu tak není vůbec žádoucí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Profesor Exley si na začátku své kariéry všiml, že ryby, které umírají při přidání hliníku do vody, přežijí, pokud jim zároveň do vody přidá i křemík. Na tuto myšlenku ho přivedl fakt, že hliník se v půdě původně chemicky vázal právě na křemík a tudíž se jím živé organismy nemohly biologicky kontaminovat.

Exley zároveň popsal mechanismus, jakým křemík v lidském těle váže hliník, který poté tělo vyloučí močí.

Hliník se vysoce vyskytuje v mozku autistů

Ve dvacátém století bohužel začali lidé hliník těžit, tuto vazbu s křemíkem narušili a tak začal pomalu, ale jistě zvyšovat svou toxickou přítomnost ve všech živých organismech.

Na universitě v Keele měřili obsah hliníku v mozku lidí trpících Alzheimerovou chorobou, roztroušenou sklerózou, a také v mozku autistů. Nedávná studie ukázala, že právě autisté měli v mozku jedny z nejvyšších hodnot hliníku.

Tato studie byla zajímavá nejen překvapivě vysokým obsahem hliníku v mozku autistů, ale také tím, kde se hliník nacházel. Vědci našli hliník v imunitních buňkách mozku, tedy ve stejných imunitních buňkách, u nichž v předešlých studiích pozorovali, jak pohlcují hliníkovou příměs v místě vpichu vakcíny.

Tyto imunitní buňky poté transportují naložený hliník mechanismem trojského koně do jiných orgánů v těle, a to včetně mozku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Křemík jako obrana proti hliníku

Angličtí vědci začali provádět studie, v nichž podávali křemík lidem trpícím Alzheimerovou chorobou a roztroušenou sklerózou. Dobrovolníci měli za úkol vypít denně alespoň litr křemičité minerálky, a to po dobu 12 týdnů.

Na konci studie měli dobrovolníci výrazně menší obsah hliníku v těle než na jejím začátku. Křemík tedy nejenže chrání před každodenně přijímaným hliníkem, ale také dokáže z těla eliminovat již naakumulovaný hliník.

Křemík se nachází v našich kostech, kůži, nehtech a vlasech. Se zvyšujícím se věkem se obsah křemíku v našem těle snižuje. Proto je vhodné křemík pravidelně doplňovat, a to nejlépe v jeho organické formě. Třeba pomocí křemeliny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Křemelina obsahuje cenné látky

Křemelina je skvělý pomocník, když chceme hliník z těla vyloučit. Křemelina obsahuje jednobuněčné organizmy, které se před 300 miliony vyskytovaly v oceánech. Tyto organismy si z křemíku z mořské vody vytvořily jemné skořápky. Po odumření organismů se skořápky hromadily na mořském dně.

Časem pak vytvořily vrstvy, které se společně s mušlemi staly součástí křídových útesů. Prášek z těchto vrstev vytvořil tzv. rozsivkovou půdu, ze které se křemelina a tedy i křemík získává.

Křemelina obsahuje nejen organický křemík, ale i mnoho dalších cenných látek ve své přirozené formě. Je to především vápník, mangan, hořčík, titan či železo.

Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

10 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
svalovidoslava
svalovidoslava
22.8.2019 22:12

O vyloučení Al z těla pomocí křemeliny, určitých minerálek (např. Mlýnský pramen) aj. – nejen po vakcinaci, ale i v počátečních fázích demence:
https://veksvetla.cz/co-umi-zbavit-mozek-hliniku-kremicite-mineralky/

Dusan
Dusan
22.8.2019 21:25

Vie mi niekto poradit, ake pripravky, pripadne nazov mineralky mozem na Slovensku kupit? Potrebujem pre mamu. Dakujem. Dusan

Maroš
Maroš
Odpověď na  Dusan
23.8.2019 00:50

„Ľubovnianka magnéziová
Charakteristika: prírodná minerálna voda s prirodzeným obsahom oxidu uhličitého, kyselka, bohatá na minerálne soli
Zloženie: horčík (169,7 mg/l), vápnik (158,8 mg/l), sodík (150,8 mg/l), kyselina kremičitá, hydrogénuhličitany“
https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/sk-SK/products/2002016546891

VNL
VNL
Odpověď na  Maroš
23.8.2019 13:53

Dík za informácie,myslím,že k zdrojom patrí aj pohánka.

Petr
Petr
Odpověď na  VNL
24.8.2019 11:21

Pri výbere minerálky sa zamerajte na tie, ktoré majú obsah kyseliny kremičitej nad 15 mg/l alebo oxidu kremičitého nad 30 mg/l.
Denná dávka takejto minerálky je aspoň 1 liter. V prípade, že obsahuje väčšiu koncentráciu kremíka, tak môže byť aj proporcionálne menší objem minerálky na deň.
Pri vysoko mineralizovaných vodách si však dávajte pozor, aby ste si neprivodili obličkové kamene.
Za vysoko mineralizované vody sa považujú tie, ktoré majú obsah všetkých rozpustných látok vyšší než 1500 mg na liter.
Platí to hlavne o minerálkach s vysokým obsahom vápnika. Preto to s nimi nepreháňajte a kúru po čase prerušte. Ideálne by boli také minerálky, ktoré obsahujú veľa kremíka a horčíka, no menej vápnika.

Petr
Petr
Odpověď na  Petr
24.8.2019 11:25

Z vlastního bádání jsem zjistil že převážná většina minerláních vod (bohužel např. v obchodě Makro kde je širší výběr zahraničních) neuvádí obsah kyseliny kremičitej nebo oxidu kremičitého na etiketě, proto se chci zeptat má někdo osvědčenou „křemíkovku z krámu?“ napadá mě akorát zaječická apod. ale to je spíš projímadlo.

Maroš
Maroš
Odpověď na  Petr
25.8.2019 11:06

Existuje jedna stará ruská rozprávka, ako si starí bezdetní manželia raz vystrúhali z niečoho bábiku, z nej vyrástla krásna múdra dievčina, ktorá sa o nich na staré kolená postarala. A raz, keď nemali čo jesť, pozbierala z potoka biele kamene a uvarila z nich zemiaky. Ide o to, že kyselina kremičitá sa principiálne v prírode vyluhuje horúcimi prameňmi z kremeňa – takže musí fungovať aj vyváranie drobných kremenných kamienkov. Kedysi – ako akvarista som mal takto „sofistikované“ biele dno pre závojnatky v menšej nádrži, kde bolo treba častejšie meniť vodu a dobre sa to čistilo. Treba sa prejsť po brehu jazera alebo rieky alebo v nejakej kope štrku si navyberať za pytlík bielych kamienkov a pravidelne – pri príprave čaju – variť vodu aj so šutrami.

Miss +
Miss +
Odpověď na  Dusan
23.8.2019 01:33

Miss +

renata369
renata369
22.8.2019 14:18

Aj Dr. Klinghart odporúčal okrem chlorelly aj kremelinu v konkrétnom produkte Enterosgel, vraj dokáže vytiahnuť ťažké kovy aj z mozgu. Keď to v Kalifornii , kde tento nemecký lekár pôsobí dokázal po dlhoročných výskumoch na autistických deťoch , Enterosgel tam zakázali…Takže vieme, čo máme kupovať. Ale myslím že sú aj lacnejsie produkty s kremelinou ako tento.

Maroš
Maroš
Odpověď na  renata369
22.8.2019 20:21

8% ORGANICKÉHO kremíka v sušine obsahujú topinambury! „Topinambur aktívne akumuluje kremík z pôdy a patrí ku “kremíkovofilným” rastlinám. Suchá látka topinambura obsahuje okolo 8% kremíka. Kremík patrí ku skupine prvkov nevyhnutných pre duševné zdravie a rast organizmu človeka. Je obsiahnutý aj v hypofýze, v mozgovom obale a bielej hmote mozgu, v očnej šošovke, v štítnej žľaze, v tkanivách obličiek, srdca a v iných orgánoch. Ovplyvňuje aj pružnosť krvných ciev a pri arterioskleróze, keď obsah kremíka v spojovacom tkanive rýchlo klesá, je možné pozorovať zníženie elasticity stien artérií a zväčšuje sa ich priepustnosť. Obzvlášť veľká je potreba biofilného kremíka. Biofilný kremík – je tá časť rastlinného kremíka, ktorá sa zlučuje s fosfolipidami, bielkovinami a pektínmi, ktoré sa najlepšie vstrebávajú do organizmu. Nepriateľmi kremíka a hlavnými narušiteľmi ekológie človeka sú helmitózy (N. S. Semjonova 2002). Onkologickí pacienti majú nízku úroveň kremíka a vysoké percento parazitov. Je možné, že vďaka kremíku topinambur zlepšuje nielen výsledky odčervovacích terapií, ale spôsobuje aj hromadné ničenie parazitov pri lamblióze a opistorchóze. Kremík nebýva často súčasťou typických multiminerálnych doplnkov. Odborníci na celom svete považujú tento minerál za absolútne nenahraditeľný. Je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu – bielkoviny spojovacieho tkaniva. Je dôležitý pre výživu a zdravie vlasov, nechtov a kože, napomáha kostiam absorbovať vápnik. Odporúča sa denne prijímať najmenej 2 mg, ženám 3 – 6 mg kremíka pre zaistenie pevnosti kostného tkaniva. Kremík – stavebný… Číst vice »