Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Zelenský uvedl podmínky, za kterých rezignuje
    Zelenský uvedl podmínky, za kterých rezignuje

    Zelenský uvedl podmínky, za kterých rezignuje

  • Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci
    Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci

    Byla to velká show, řekl Filip Turek o Trumpově projevu na CPAC konferenci

  • „Trump nám dal tři týdny na podepsání kapitulace Ukrajiny“ – prozradil finský europoslanec
    „Trump nám dal tři týdny na podepsání kapitulace Ukrajiny“ – prozradil finský europoslanec

    „Trump nám dal tři týdny na podepsání kapitulace Ukrajiny“ – prozradil finský europoslanec

  • Odchod posledního papeže je na scéně
    Odchod posledního papeže je na scéně

    Odchod posledního papeže je na scéně

Související zprávy

  • Pravda o Covidu leze stále více na povrch
    Pravda o Covidu leze stále více na povrch

    Pravda o Covidu leze stále více na povrch

  • Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí
    Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí

    Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí

  • Itálie chce následovat Trumpa a opustit WHO. Domino efekt začíná
    Itálie chce následovat Trumpa a opustit WHO. Domino efekt začíná

    Itálie chce následovat Trumpa a opustit WHO. Domino efekt začíná

  • Co vše dokáže páchat 5G záření
    Co vše dokáže páchat 5G záření

    Co vše dokáže páchat 5G záření

A já jsem si říkala, jak to, že ta Zuzka je tak sladěná… vtípek na ráno..

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

10 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
.lak
.lak
25.3.2020 22:48

Tam bych ho nedal, dobrovolně.

MUDrland Wenca
MUDrland Wenca
25.3.2020 20:06

Vrchol idiotismu módních návrhářů – obnažené kříže!

V oblasti kříží leží nejchoulostivější akupunkturní body lidského těla. Jsou choulostivá na chlad. Jejich podchlazování vede k nemocem orgánů ležících od pupku dolů, tzn. pohlavního ústrojí, ledvin, střev, hemeroidů a křečových žil, kloubů, nervů – zejména sedacího.

Lidé nosící oblečení s obnaženými kříži a kotníky si ochlazováním těchto partií zadělávají na pozdější nemoci uvedených orgánů, někdy hodně vážnými. Podchlazováním vytváří ideální podmínky pro bakterie, které se probouzejí z hybernovaného stavu a množí se, jinými slovy vytváří bolestivý zánět.

Neléčené záněty mohou vést až k rakovině.

Napodobování těchto módních výstřelků je vysoce rizikové. Na jednu stranu, takové oblečení může být sexy. Na druhou stranu může skončit voperovanými křížovými implantáty s doživotními tabletami proti bolesti, gynekologické operace s následkem ztráty libida a nevěrou manžela. Tohle je příklad konkrétní ženy kterou dobře znám.

Vo'cume
Vo'cume
25.3.2020 13:53

Fór skvělej, symbolika jednoduchá: I oni nakonec skončí s holým zadkem…;-)

Mila
Mila
25.3.2020 08:50

Trapné,stupidní figury,nemají ani zbytky soudnosti a studu. Vždyť oni se nám ti parchanti tímto nepřímo vysmívají!! Smějí se našemu neštěstí!

Maroš
Maroš
Odpověď na  Mila
25.3.2020 09:58

Symbolizmus je pevne zviazaný práve s rituálmy slobodomurárov. Čapica dala hneď po voľbách všetkým najavo svojím purpurom – že ona je tú „kráľovna“ – že sa chystá prezidentský režim – čo pôvodne Kiska počas majdanu nezvládol. Teraz Čapica prijala – znovu v purpure – ňou schválenú, vymenovanú vládu SR. Ňou ako bábkou. A opäť symbolicky naznačuje, že stojí nad vládou! Ide o to – že vláda aj prezident – pokiaľ nejde o prezidentský režim – sú si rovnocenné. Trnavský magor – prispatý Matovič – z funkcie premiéra vyplašený ako práve vyoraná myš – si NA PROTOKOL ŠAŠOVSKEJ MOCI nedokázal zohnať ani purpurovú košeľu! Alebo šerpu. Keďže zjavne royal protokol v prezidentskom paláci neplatí a Čapica si myslí, že sa môže nahadzovať ako marcipánová figúrka na trojposchodovej torte.

Francúzi majú príslovie – „Neurodzený pôvod dobehne každého!“

Nula
Nula
Odpověď na  Maroš
25.3.2020 18:11

Myslíš Maroš, že ona pozná symboliku a históriu ? ;)A to radšej ani nespomeniem čísla – veď si ani „ekologicky“ nedokázala prepočítať náklady a smog z nákladných áut, ktoré jej skládkou pokryli prepravou iné miesto.

Má byť hviezda, a hviezda musí žiariť aj vrátane takých malých detailov ako „elipsa“ na retiazke… v miestach medzi „oblými tvarmi“ prekrytých krvavo červenou farbou textílie v predvolebnej kampani.
Ona nemá ani šajnu o purple color a tobôž nie o Purple Royal. Ja tam vznešenosť nevidím, ani necítim a „niekto“ to detailne využíva prekrytím tváre ruškom ladeným farebne s oblečením. Buď sme tak pokročili na svk, že si museli privolať na nás majstra, alebo toto miesto bude v niečom veľmi rozhodujúce? Inak poklona, že ideš do detailov – satan sa skrýva v malých detailoch. Včera som dostal darček za pomoc pri dešifrovaní jednej symboliky – niečo mi vraví z vnutra obojstranne, že sa v nej budeš vedieť orientovať a určite sa tu ešte niekto nájde pokiaľ tu bude zdravá a čistá forma zvedavosti ?! 🙂
https://imgur.com/a/Zne9cHt

Oľa
Oľa
Odpověď na  Mila
25.3.2020 10:31

Presne tak. Ale všetko je len do času.

Maroš
Maroš
25.3.2020 07:35

„Naša prezidentka Zuzana Čaputová už niekoľkokrát zviditeľnila Slovensko v zahraničí. V decembri minulého roka ju napríklad web Politico zaradil medzi 28 najvplyvnejších ľudí v Európe alebo v septembri vystúpila s prejavom na klimatickom samite OSN. Tentokrát na seba strhla pozornosť pri vymenovaní novej vlády, v rámci ktorej zladila svoje ochranné rúško so šatami od slovenskej návrhárky Jany Kuzmovej. Bordové šaty a rúško prezidentky sa stali rýchlo zdrojom rôznych meme, no všimli si ich aj za hranicami našej krajiny. Svetoznámy web HuffPost (kedysi The Huffington Post) napísal o Zuzane Čaputovej článok, v ktorom ocenil jej „korona štýl“. Portál napísal, že aj keď môžu mnohí ľudia pracovať z domu, prezidentka takúto možnosť nemá a musí sa zúčastňovať rôznych dôležitých udalostí, akou bolo napríklad sobotné vymenovanie novej vlády Igora Matoviča. HuffPost si všimol, že kým ostatní politici mali na tvári obyčajné jednorazové rúška, prezidentka a jej módni poradcovia nenechali nič na náhodu a spomedzi všetkých prítomných politkov vyčnievala tým, že mala zladenú farbu jej šiat s rúškom. HuffPost tiež poznamenal, že jej look mierne pripomínal kostým zo seriálu Príbeh služobníčky, no zároveň dodal, že je tento jej outfit „veľmi šik“. Portál napísal tento článok na základe virálneho príspevku na Twitteri s fotografiami Zuzany Čaputovej z tejto udalosti, ktorý mal popisok: „Prezidentka Slovenska sa ukázala v jej ‚korona štýle‘, ručne ušitom rúšku zladenom so šatami. Dokonalé.“ Tento príspevok si… Číst vice »

Oľa
Oľa
Odpověď na  Maroš
25.3.2020 10:29

Výborný príspevok Maroš 👌

mariankosnac
mariankosnac
25.3.2020 03:24

Zrovna trefný ,,vtípek“, odo dnes je na slovensku povinné nosiť rúška, tak sa budú vyrábať ,,čo kto má“ aj z oblečenia.