Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Masky padají, uprostřed bouře, nová měna – vysvětlení Riccarda Bosiho

Vysílání Johna Michaela Chamberse a Riccarda Bosiho.
Chambers vysvětluje právní základ vojenských tribunálů. Odkazuje na příručku Law of War Manual Ministerstva obrany USA a také na prezidentské exekutivní příkazy 13818 a 13848 jako na základ globálního trestního stíhání prostřednictvím vojenských soudů namísto civilních.
Systém civilního soudnictví ztratil svou legitimitu a efektivnost. Tribunály Aliance jsou nástrojem právní odpovědnosti k obnovení práva a pořádku po celém světě.
Bosi potvrzuje, že vše, co se děje pod velením Trumpa, je založeno na právu – to je zásadní pro zajištění legitimity.
Hodně lidí stále čeká na bouři, ale bouře je již dávno nad námi, dosud skrytá před protivníkem i obyvatelstvem. Odplata již proběhla a nyní vše vychází najevo.
Došlo také na zhodnocení cesty Trumpa do Číny jako historicky významné. Si Ťin-pching je pod tlakem vnitřních frakcí; propustil většinu svých generálů kvůli zradě. Trump cíleně podporuje čínského prezidenta proti silám, které jsou podřízené City of London.

City of London
Čína hraje veřejně roli „padoucha“, protože to má strategickou funkci.
Bosi vidí, že „velká čtyřka“ (USA, Rusko, Čína, Indie) se nyní veřejně spojuje v probíhajícím globálním procesu. Tento vývoj zapadá do Trumpovy strategie proti terorismu všeho druhu (drogový byznys, obchod s lidmi a praní špinavých peněz).
Kuba: Bosi očekává operaci analogickou k Venezuele. Nepůjde o úplnou změnu režimu, ale výměnu lídra v čele státu.
Cílem je kontinuita každodenního života pro obyvatelstvo, nikoli destabilizace.
Federální rezervní systém: Chambers popisuje Trumpův obrázek na Truth Social s novou 100dolarovou bankovkou a také tiskovou zprávu Ministerstva financí USA z 26. března.
Trumpův obrázek a podpis na bankovce nejsou žádným projevem Trumpova ega, ale symbolickou zprávou: Fed už nemá kontrolu nad penězi.
Mohl by to být skvělý dárek k 250. výročí nezávislosti – finanční nezávislost po dlouhé době finančního otroctví.
Trump by mohl státní dluh právně napadnout jako vzniklý podvodem a podle 14. dodatku, oddílu 4 Ústavy ho snížit téměř na nulu, čímž centrální banka trvale ztratí svůj vliv.
Bosi také rozebírá nedávný příspěvek prezidenta Trumpa na Truth Social: obrázek, na kterém vede na vojenské základně přivázaného mimozemšťana. Wernher von Braun varoval před desítkami let, že posledním tahem Deep State Cabal bude falešná invaze mimozemšťanů. Trump tomu předešel. Nyní je na obrázku – doslova – a říká světu: My ovládáme tento příběh. Pravda o mimozemšťanech přichází, ale podle našich podmínek.

Masky padají
Moderátor Fox News si v přímém přenosu nasadil něco, co vypadá jako silikonová maska. Video se během několika hodin stalo virálním hitem. Komentáře se jen hrnuly: „Má na sobě hollywoodskou masku.“ „Co to skrývají?“
Riccardo Bosi to rozebírá. Nejde o technickou chybu. Je to záměrné. Mainstreamová média – „důvěryhodná skříňka“, která lže veřejnosti už desítky let – nyní ukazují tento podvod ve svém vlastním vysílání. Cílová skupina diváků nemůže odvrátit zrak. Jdou spát s otázkou: „Co to bylo?“ A přesně tak dochází k probuzení – ne prostřednictvím „konspiračních“ podcastů, ale prostřednictvím těch samých obrazovek, kterým důvěřují.
Herec, který ztvárňoval Bidena, již mezitím vypovídal jako korunní svědek a informuje o všem, co se dělo v zákulisí.
Poté Bosi nastíní budoucnost Austrálie. Ne jako kolonie. Ne jako něčí „šlapka“. Ale jako velmoc – s druhou nejvyšší koncentrací high-tech firem na planetě (Amazon, Microsoft, Google, Apple, Nvidia a další), jako centrum kryptoměnové infrastruktury a jako vojenská síla schopná se prosadit skutečnou silou, ne jen vlajkou.
Bouře je tady. A Austrálie se probouzí. Z temnoty ke světlu. Každý by měl převzít odpovědnost. Zlatý věk je za dveřmi.
*****
Dne 11.06.2026 bude mít v kinech premiéru film Den odhalení (režie Steven Spielberg). Má to být den, kdy se lidstvo konečně „dozví pravdu“. Tak uvidíme….


Zdravím, zajímavé články o obrech na zemi…. poznámka: Absolutně všechny kameny naší planety — jsou mrtvoly křemíkového světa. Na těchto kamenech se objevila zcela nová forma života — uhlíku :
https://marthascholler.substack.com/p/probuzeni-gigantu
https://marthascholler.substack.com/p/spici-giganti-prvotniho-svetla-solarflash
Údolí obrů na Moravě:
https://www.wmmagazin.cz/udoli-obr-fotoarchiv/
Kanibalismus na prknech Státní opery v Praze
(Pozn.: Takhle Satanisté posouvají hranice…)
https://www.youtube.com/watch?v=Ggx_flD6Bdo&t=983s
Sondheimův muzikál v hudebním nastudování Anny Pozidis a pod režijní taktovkou Martina Čičváka uvedeme v českém překladu Hany Novákové s Adamem Plachetkou v titulní roli.
Premiéry 24. a 27. září 2026 ve Státní opeře
https://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/sweeney-todd-FKs5ZFQLR7OymXxxNyxW1A
Herci kteří se k takovému hnusu propůjčí , jsou buď sami satanisti, nebo totálně odpojení. Nemohou mít v sobě už nic lidského….
Normálny človek,aj keby sa chcel niekomu v hneve,alebo bolesti pomstiť,maximálne niekoho zabije,a nebude to ešte „šperkovať“.Myslím,že bol natočený film s Johnom Deepom,a hral tam mäsiara.Odporné.A odporné ešte aj vôbec o nejakých hraniciach uvažovať.
Maďarsko a Evropská komise :
29.5.2026 – Peter Magyar nařídil úředníkům Evropské komise opustit zemi do 48 hodin- bez možnosti jednání a odvolání !
Členové EK roky ovlivňovali a destabilizovali vnitřní politiku země. Platili destabilizační struktury uvnitř Maďarska ve jménu “ochrany demokracie“…. Vyvíjeli tlak na soudce, ovlivňovali nezávislá média a financovali neziskovky v zemi ze společných evropských peněz ! Systematicky pracovali proti vládě Maďarska 16 let pod krycím názvem – „mechanizmy právního státu“.
Ještě před sečtením výsledků voleb byly vyvěšeny na popud EK v celé Budapešti modré vlajky s hvězdami EU….
https://www.youtube.com/watch?v=XBM9_eAgzWk
Když tu fungovala dualita v plným proudu, tak to bylo všechno o hodně zjednodušenější. Prostě stačilo si vybrat jednu ze dvou možností a každá nás nějakým způsobem definovala. Dneska funguje systém dvou planet (světů) a znamená to, že ovlivňovat bysme měli jen sami sebe z našeho vnitřního nastavení. Proto tolik nekonečných zpráv a nekonečných názorů. A nic z toho není v podstatě ani špatný ani dobrý, pokud tedy nechce někdo jen bezhlavě ostatní napadat. Je tu tak nekontrolovatelný chaos všude kolem, abysme pochopili, že nic z toho nemusíme vůbec pochopit. Ať jsou to Fulfordovo reporty nebo názory v některých komentech.
Planety (světy) jsou už rozdělené. Jeden je postavený na čisté vnitřní intuici a nabízí pohodu, klid a radost z toho, co nás všechno čeká, bez ohledu na jakékoliv datumy. Ten druhý je postavený na konfrontaci, je plný rozporů, chaosu, bezpráví a očekávání. Každý z těch dvou světů si k sobě přitáhne svoje konkrétní příznivce podle vnitřního nastavení. Ale pravou svobodu najdeme jenom my v sobě, nikdy ne venku. Ať se situace zlepší technologicky, zdravotně, cestováním a hromadou dalších příjemných vylepšení života, určitá forma kontroly (matrixu) zůstane dál, dokud nenajdeme v sobě tolik síly, aby jsme si dokázali svůj život řídit sami. Takže ať se děje, co se děje, my jsme ty největší tvůrci s božským potenciálem, což každý kontrolní systém extrémně děsí, protože to uvědomnění znamená teprve jejich definitivní konec a naši definitivní svobodu.
Dávam tu 2 x report BF 1.6.2026 – je tam možnosť dať preklad
https://katharinavomtanneneck.substack.com/p/benjamin-fulford-63b
https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-01-06-2026-poslednie-novosti/
Takový další papírek vypadající jako peníz a ve skutečnosti je to něco jako stravenka. Nikde nevidím zmínku, že bankovka je podložená skutečnou hodnotou. A to je zlato, či stříbro. Podpis bez skutečné hodnoty je jen slib a platí zde: Sliby chyby. Ať je ten podpis kohokoli. Až peníz podloží zlatem, tak fakt smekám a povím: Americký Johny jsi frajer :-)
Můj komentář není přímo k článku :-) Dobré však připomenout, že vzácné kovy jsou zatím tou nejlepší variantou a poměrně skutečnou hodnotou, vhodnou ke krytí bankovek.
Ano s tím souhlasím. Svět se bude ve velmi brzké době opírat o QFS, který bude podložen aktivy a zejména drahými kovy. Ještě budeme muset podložit své duše největšími aktivy a těmi je láska, odpuštění, probuzení, pravdomluvnost, pracovitost a obrovská touha jít dál tou nejlepší cestou, která bude lemovat zlatý věk lidstva. Nyní je nejdůležitější osobní vzdělávání a chápání nových věcí. Moje rada pro všechny je, studujte a hledejte pravdu. Začněte na webu http://www.celostní vzdělávání.com Tam prosím na horní liště začněte zatajenou historií. Pak ostatní. Vřele doporučuji, děláte to pro sebe a své blízké.
Už nestačí jenom se vzdělávat a nasávat duchovní informace . V posledním videu Ismael o tom konečně začal mluvit – že je potřeba se čistit na všech úrovních- astrální (odpuštění, vděčnost), emoční( city- vztahy), mentální (hlídat myšlenky i slova ), jástevní ( čistá strava, voda, péče o tělo), uzemňovat se… a to nejen naráz , ale ještě stále. Není to žádná procházka růžovým sadem a kdo ještě nezačal, nebo to nebral vážně, bude mít honičku protože to je program na celý život nebo i více životů. Zatím Ismael mluvil v duchu toho, že projde každý člověk, ale až teď detailně popisuje, co všechno je potřeba zvládat, aby vůbec vzestoupil vědomím…
https://www.youtube.com/watch?v=84AgW9V_R6c
Martha Scholler v článku -TO CO PŘICHÁZÍ NIKDO NEZASTAVÍ…
….“jeden starý tibetský mnich vysvětlil, že přicházející změna je přirozená jako střídání ročních období a pro připraveného jedince bude jako plavba na lodi, zatímco pro nepřipraveného se změní v ničivou bouři. „
přichází, přichází, jen aby to neztratilo směr…
Bankovky samy o sebe nemajú hodnotu,akurát,že sú praktické,aj keď by krajina mala neviem koľko drahých kovov…Keď ich zmenili,asi majú vážny dôvod.Najcennejšia je vždy pitná voda,úrodná pôda,pracovití a tvoriví ľudia.Preto „im“ Slovensko kole oči,a náš národ „kdekomu zavadzia“,máme tu schopné zdroje pitnej vody o.i. :o)
hmmm , keby len to ! úsmev …
Ale až sa Slováci poriadne naserú….:o)
ach môj bože „vymyslený“ , tach ostanú obchody bez toaletných papierov!
……Slovensko bez vody :o)
Spielbergovi ,bohužel, nevěřím ani nos mezi očima. Je vynikající fantasta a fantazie je individuální. Tu máme všichni, kromě nelidí. Jeho fantazii mohu přijmout, nebo rozporovat. Ráda jí přijímám jako zábavu, realitu tu skutečnou, ale uvidím jakmile nastane všeobecně. Nechme se příjemně překvapit 🌞
podle informátorů Aliance, Spielberg dostal příkaz tento film natočit ,je součástí Odhalení
Také si to myslím. Tím si zřejmě prodloužil život o pár let. Trestu smrti ale neuteče ten pedofilní filmař.
Tenhle film mi přijde jako silně manipulativní nástroj. Určitě se těším na názory statečných diváků, kteří se rozhodnou ten film zhlédnout, já to ale na 100% nebudu. Od začátku z toho mám hodně špatný pocit a obávám se, že hlavním nástrojem toho filmu bude vykreslit mimozemšťany jako zrůdy, které nás budou chtít jenom napadnout a ovládat, no uvidíme. Kdo se odhodlá do toho jít, máte můj obdiv. Jenom doporučím silnou ochranu, protože tam bude zřejmě extrémně podprahových útoků.
Jak říká můj kamarád, na ufony uvěřím teprve tehdy, až mně budou kopat do zadku. :-)
Vy opravdu věříte, že jsme ve vesmíru sami ?
Spilberg byl viděn mnohokrát mezi členy DS a myslím že byl i na ostrově . Takže jestli natočil film, který trvá nějakou dobu natočit, určitě mu to dal někdo za úkol – a teď kdo….Osobně – se mi trailer vůbec nelíbí, nemám z toho dobrý pocit.
Ano to je otázka na zamyšlení KDO. Což je to jediný filmař? Proč by se s ním ještě někdo vůbec zaobíral? Je nevěrohodný a lidí to budou opět brát jako fikcí. Takže…
Podle webu ministerstva financí USA se nové bankovky již tisknou!
Na počest 250. výročí Spojených států amerických se na budoucích amerických bankovkách objeví podpis prezidenta Donalda J. Trumpa společně s podpisem ministra financí, což bude v historii vůbec poprvé, kdy se na bankovkách objeví podpis úřadujícího prezidenta.
https://home.treasury.gov/news/press-releases/sb0425