Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Nenechte se oblbovat „VĚDCI A ODBORNÍKY Z NASA“. Jednoduché důkazy o tom, že USA nikdy nebylo na měsíci. Pokusy si můžete doma udělat sami
…..je nutné používat vlastní mozek a umět kombinovat různá data a „fyzikální zákony“ které údajně mají platit ve vesmíru. Nic víc, nic míň. Vysvětlíme si názorně jednoduché záležitosti, kterým každý porozumí….
05:54
Protože jsem byl bádavý člověk odmalička, tak už v 70-80 letech mně bylo dosti divné přistání Američanů na měsíci. Všichni tomu věřili, ale já jsem o tom pochybovaldíky našemu fyzikáři na gymplu, který mně na tu myšlenku přivedl. Následně jsem se sám přesvědčil jednoduchými důkazy a návštěvou muzea „APOLO a přistání na měsíci“ v USA, že lidstvu předvedli dobrý podvod a všichni lidé se zachovali jako myši. Hop na špek. Bez přemýšlení a respektu určitých zákonitostí, návnadu lidé sežrali i s navijákem. Mimo jiné o tomhle „fejku“, o přistání kosmonautů na měsíci, jsem měl nespočet přednášek i s důkazy. Dnes si ukážeme ten nejpodstatnější.
[wp_ad_camp_1]Kratší úvod:
Je známo, že všichni piloti dopravních letadel musejí mít v zubech lité plomby ve vakuu. Nesmí v nich být vzduchová bublinka. Ve výšce 13,5 kilometrů letová hladina FL 450 je tlak 150 hPa, na zemi asi 1020 hPa. Při porušení tlaku v kabině třeba prasklinou ve skeletu, tak zvané dekompresi kabiny, vypadnou kyslíkové masky aby lidé neztratili vědomí a pilot musí okamžitě sestupovat do 2-4 kilometrů kvůli kyslíku a opětné zvýšení komprese. Všechny zaplombované zuby amalgámem nebo „zkrášlená“ silikonové prsa, rty či upravené zadnice silikonem, explodují za silné bolesti a krvácení. Rozdíl v tlaku máme 1020-150 hPa. A k tomu ještě přijde efekt vývěvy. Několik leteckých společností už zažilo tento problém. Třeba při prasknutí nebo prostřelení okna. (kolem zničeného okna jsou sedadla a lidé na nich vytržení a propasírovaní otvorem)
Pro zajímavost, uveďme si příklad, když praskne okno v letadle ve FL450 (13,5 km) či níže. Při této silné dekompresi s efektem vývěvy působí podtlak u otvoru v letadle několika tun na centimetr čtvereční. Teplota je zde od -55 do -65 °C. Když se plášť letadla naruší, dojde k explozivní dekompresi. Tlak uvnitř a vně letadla se začne vyrovnávat a vzduch unikající zevnitř letadla s sebou vysává vše v okolí. Všichni nepřipoutaní lidé, části obkladů kabiny pro cestující, a předměty volně ložené se velkou rychlostí vysají z letadla ven. Pro lidi je to horor v přímém přenosu.
Po úvodu do reálu v kosmonautice.
A nyní se podívejme na „HOLLYWOOD“, pod jehož taktovkou se asi odehrála veškerá natáčení o přistání a pochodu po měsíci. Budeme se zabývat jenom jedním aspektem a tím je TLAK. „Milí“ no spíše „MYLÝ“ vygumovaní mozci z NASA asi zapomněli, že mnozí lidé také umějí myslet. Hlavně v Evropě.
A tak vyrobili pro kosmonauty, kteří se mají pohybovat ve vakuu jednoduché obleky z nějaké látky a ještě ručně prošívané!!!!! Výsměch. Viděl jsem ho v 80. letech na vlastní oči v USA v muzeu. A nyní uvidíte níže že ho prodávají za pár dolarů na EBAY.
U TOHO POMINEME TEPLOTU VE VESMÍRU -273 °C, A NA MĚSÍCI, KDE MÁ BÝT ÚDAJNĚ -160°C A VYHŘÍVÁNÍ OBLEKŮ!!!!!
Oblek vypadá následovně.
A zde máte rukavice s jakousi gumou nanesenou na látku. Je tlustá skoro jako palec!!!!!
Ale určitě není schopna odolat vakuu!!!!
A protože kompresní skafandr kosmonauta by se musel ve vákuu nafouknout jako panáček Michelinu, vypadali by kosmonauti na měsíci (pokud je tam vakuum jak tvrdí) tímto způsobem a neměli žádné faldíky – látka na rukou a na nohou jak níže uvedeno.
Rukavice by ale asi nemohli být z materiálu, který je zde předveden.
[wp_ad_camp_1]Pro srovnání, jak vypadali kosmonauti skutečně v údajném vákuu.
Boty které údajně kráčely po měsíci, látka která je prošita nití!!!!!
Zde je originální oblek Neila Amstronga v prodeji na EBAY za pár dolarů
A zde jsou vidět jednoduché šroubky někde z Bauhausu použité na připevnění „kompresních a kyslíkových“ hadic.
Všimněte si ručního prošívání jejich skafandrů. Chtěl bych také vědět, jakou technologií připevňovali přeskupod jménem SCOTT na uchycení nějakého pásu či čeho přes skafandr. A ty šrouby by určitě držely také tlak?????
A tady připevnění „skafandru se suchými zipy“ totální výsměch.
No tak větší blbce už z nás skutečně dělat nemohou…..
No jo, to jsou jamíci….
A nyní vážně. Připneme barel na vakuovací dekompresor a vysajeme z něho vzduch. A ejhle, silný pevný kovový materiál se úplně zkroutí. Podívat se můžete dole ve filmu v čase 9:05 – 10:54 Není možná koexistence dvou absolutně rozdílných tlaků bez vyrovnávací komory!!!!! Kde ji tedy mají????
A kdyby Vám to bylo málo, podívejte se na cisternový vagón, se silnými stěnami, ve kterém bude silným dekompresorem vysán vzduch. Ve filmu je pořízen snímek v reálném čase a sice v minutě 11:22 – 11:50
No tak dobrý den….
Všechny obrázky jsem pořídil z následujícího filmu, na který se můžete podívat zde.
https://www.youtube.com/watch?v=QxwdhOPeAIE
Velice nebezpečné pokusy s kosmonauty ve vakuu
https://youtu.be/ZXmzDnxpZ6k
A jaký uděláme závěr? Jednoduchý! Všemu je opět úplně jinak a sice:
PRVNÍ MOŽNOST: Buď nám lžou s vákuem v celém vesmíru a je tam „normální“ tlak (tm: o tom pochybuji, tlak tam skutečně není. Nevěřte mně a přesvěčte se sami.)
DRUHÁ MOŽNOST: Kosmonauti nikdy nebyli na ve vesmíru a vše bylo filmováno v HOLLYWOODU. (tm přesně tak to bylo, ale nevěřte mně a přesvěčte se sami.)
tm
[wp_ad_camp_1]Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
Přečtěte si knihu : G.Adamski ..Uvnitř vesmírných lodí !!!!!
dá se stáhnout ..kdekoli
Pánové, já sám mám o přistání na Měsíci jisté pochybnosti, nicméně nejsem si jistý, zda se dá celá záležitost smést ze stolu jen rozborem skafandru. Viděl jsem zblízka skafandr, stejně tak způsob, jakým se kosmonauté oblékají. Pointou je, že skafandr má několik vrstev. Záleží na tom, jestli je to skafandr pro start/přistání nebo skafandr pro výstup do volného prostoru.
Připomenul bych také zkušenosti ruských kosmonautů, jejichž skafandr byl základem i pro vývoj toho amerického. Je nezpochybnitelné, že Rusové s tímto skafandrem do vesmíru vystoupili a konkrétně první muž ve volném prostoru, Alexej Leonov, přitom téměř zahynul. Skafandr se mu nafoukl a on se nemohl vrátit. Právě jeho zkušenosti pomohly dalšímu vývoj skafandru, který po konstrukčních úpravách normálně fungoval. A když se na tento skafandru podíváte v muzeu, je v podstatě totožný s tím, který tady rozebíráte.
Souhlasím s Tvým názorem. Oni měli tzv. lehké skafandry a pak ty „těžké“ pro pobyt na Měsíci. Ty musely být především uzpůsobeny pro ochranu kosmonautů před teplem od Slunce. Pokud by nebyli, tak by se na tom Slunci na Měsíci za půl hodiny uvařili. Nemusíme hned hovořit o podtlaku a síle kolika tun, které vysávají z děravých letadel lidi přes okénka apod. Tam je to dáno hlavně tím, že ta letadla letí obrovskou rychlostí (800 – 900 km/hod.) a tím je dána ta obrovská síla – letadlo neletí ve vakuu – zkuste vystrčit ruku z okna vlaku jedoucího např. 120 km v hodině – zlomí vám ji ten vítr nebo vás také celého vytáhne ven. V těch skafandrech byl přetlak max. 1 atmosféry – to není tak moc – to by zvládla i motocyklová duše aniž by praskla – no nafoukla by se asi. Ale jak píšeš – ty skafandry byly po zkušenosti Leonova upraveny. Čistě teoreticky je ani nemuseli mít – zvládli by to možná jen s kyslíkovou maskou – jako piloti tryskových letadel. Hlavně jde o ty rozdíly teplot. A „TM“ ten obrázek té cisterny – to je manipulace čtenáři fakt hooodně velká. Tyto cisterny jsou stavěny na odolnost vůči tlaku zevnitř, čili stavěny jsou tak aby obstály při naplnění kapalinami, cementem nebo vápnem apod. Nikoli aby obstály vnější přetlak. Bohužel – je… Číst vice »
no pavle,
v mnoha věcech nemáš pravdu, ale nemám čas to rozebírat. Nejsou doposud známé látky, které by odolávaly vákuu. Znám ve Švýcarsku skupinu výzkumníků, kteří se právě vákuem zajímají a sami potvrdili, že všemu je úplně jinak a NASA lže. Je ti jasné, že o tom nemohou hovořit…..
tm
To by mě zajímalo jak bych mohl vyzkoušet, zda je ve vesmíru vakuum. Asi to bude chtít postavit nějakou „malou raketu“ s připevněným meřákem tlaku, kterou tam vyšlu. To by mě zajímalo na co všechno bych přišel tímto způsobem.
Není třeba stavět raketu a létat do kosmu. Stačí jenom extrapolovat zkušenost ze Země. Např. já když jdu do kopce, tak se zadýchám. Z toho vyvozuji, že čím větší kopec, tím méně vzduchu. 🙂 (Samozřejmě že VTIP, ale jenom napůl.) V Himalájích mají tak vysoké kopce, že si někteří musí brát kyslíkové masky, aby tam mohli vylézt. A nad nimi v ještě větší výšce létají letadla, kde je vzduchu ještě méně. Tak proč by se toto pravidlo mělo měnit se vzdáleností od Země? Ale již několikrát ke mně dorazila informace, že na Měsíci až tak úplné vakuum není. Není to sice na dýchání, ale na krátkou dobu prý stačí kyslíková maska. Potvrdilo to několik lidí, kteří tam údajně byli. A taky jsem si všiml, že když je dobrá viditelnost Měsíce, tak ve vakuu by nemělo docházet k lomení světelných paprsků. To však na Měsíci není a za hranou ozářené plochy je určité území v polostínu. Jinak řečeno je tam nějaký plyn, který způsobil rozptyl světla od Slunce, i když toto je za horizontem. Tak jako je tomu zde na Zemi.
Tak ono „do kosmu“ by to úplně nebylo, že – dutá Země.
Ano, to je pravda, že s vyšší nadmořskou výškou klesá tlak, ale co když ne až na nulu? 🙂 Co když je tam někde anomálie, že od určité výšky nad mořem je tlak vzduchu konstantní?
Na to můžu říct jenom jedno – nevím ! Nemám důkazy pro ani proti.