…..jak říkám už dlouhou dobu, bude to tobogán a na celém světě bude horko. Klidná léta jsme si už dávno prožili. Z tím nestojí nic dobrého. Zatím si nikdo neumí představit co se bude odehrávat, když sesadí Trumpa….

12:54

 

Kongresman vyzval k izolaci Trumpa v Bílém domě do konce šetření!

Člen Sněmovny reprezentantů za Demokratickou stranu Ted Liu vyzval Kongres k přerušení hlasování o všech návrzích amerického prezidenta a ponechat mu pouze technické funkce, uvedl deník The Hill.

Trump by měl být izolován v Bílem domě

A to prý s ohledem na informace o údajném spojení mezi okolím Donalda Trumpa s Ruskem. Zároveň řekl, že možná má v současné době Bílý dům nelegitimního prezidenta.

Jak noviny připomínají, CNN nedávno uvedla s odvoláním na několik amerických činitelů, že FBI má informace, které naznačují možnou koordinaci mezi okolím Trumpa s „ruskými agenty“ během prezidentské kampaně roku 2016. Tato koordinace byla zaměřena na zveřejnění informací z počítačových útoků, poškozující Hillary Clintonovou.

Dianne Feinsteinová: Donald Trump už brzy odstoupí!
Contrepoints: Rusko – dokonalý obětní beránek prohry Clintonové! 

„Senzační odhalení, že američtí představitelé mají informaci, která naznačuje, že Trumpovo se mohlo dspiknout s Rusy znamená, že musíme pozastavit veškerou Trumpovu agendu. Možná nyní zabírá Bílý dům nelegitimní prezident Spojených států,“ cituje Hill kongresmana Liu.

Tento demokrat také uvedl, že výjimky by se měly týkat pouze plnění rutinních vládních funkcí.

„Kongres nemůže nadále fungovat normálním způsobem a musí zastavit hlasování o každém Trumpem podporovaném bodu na pořadu jednání tak dlouho, dokud FBI nedokončí vyšetřování tajné dohody mezi Trumpem a Ruskem,“ zdůraznil kongresman.

Kromě toho Ted Liu vyzval Kongres, aby jmenoval zvláštního prokurátora a vytvoříl nezávislou komisi k „nestrannému“ vyšetřování údajných kontaktů. Řekl také, že Kongres by měl být přijmout jeho a dalšího demokrata Hakeema Jeffriese rezoluci s cílem „donutit Trumpovu administrativu zveřejnit americkému lidu své vztahy s Ruskem“.

„V tomto okamžiku historie naší země není nic důležitějšího, než vyjasnitt, zda spáchalo okolí Donalda Trumpa, a snad i sám Trump, obzvláště závažnou trestnou činnost,“ dodal Ted Liu.

Co k tomu dodat. Snad jen to, že ani v průběhu volební kampaně, ani za půl roku od inaugurace Trumpa prezidentem Spojených států, nebyly americké tajné služby schopny předložit hodnověrný důkaz o jeho „spiknutí“ s Ruskem.

(kou, prvnizpravy.cz, thehill.com, foto: arch.) 
[wp_ad_camp_1]

Dianne Feinsteinová: Donald Trump už brzy odstoupí!

tm: jestli se to stane, budeme se muset připravit na hodně nepříjemné dění ve světě. Jejich jediným cílem je rozpoutat WWIII. Dle GP (kardinála Judase), který situaci jasně nastínil už v roce 2003 a nezapomeňte, že si OBAMA vzal  PAPEŽSKÉ INSIGNIE při odchodu z bílého  domu, je tedy neustále černým papežem…..

 

Dianne Feinsteinová: Donald Trump už brzy odstoupí!To říká americká demokratická senátorka Dianne Feinsteinová. Tato vlivná žena v politickém životě ve Spojených státech naznačuje, že ví víc, než nyní říká.

Dianne Feinsteinová, demokratická senátorka
24.březen 2017 – 03:20

„Donald Trump bude brzy muset odstoupit, “ tvrdí Dianne Feinsteinová,“ nezůstane dlouho v Bílém domě..

„Víme, že porušuje zákon každý den,“ řekla politička (83),  „existují zde zjevné vztahy s Ruskem. Existuje tolik ilegálních věcí, které jsou protiústavní.“

Dianne Feinsteinová, která je členkou soudního výboru Senátu, pokračuje: „Mnoho lidí se zabývá přezkoumáním tohoto problému“

„Existuje několik možných střetů zájmů v obchodní říši  Donalda Trumpa. Zejména jde o nedávné výlety do Dubaje syna Donalda Trumpa, Donalda Jr. a Erica, který zde otevřel golfovou školu. Domnívám se, že tyto vládní výdaje by neměly být povoleny. Nemůže poslat svého syna do jiné země uzavřít finanční dohodu pro svou společnost. Pracujeme na několika případech, které se zabývají střetem zájmů. „

Asia Times: „Žluťácká“ média tlačí Washington do války s Moskvou

Dianne Feinsteinová je v 83 letech nejstarším člověkem, který sedí v Senátu. Je předsedkyní  senátního výboru Senátu pro dohled nad zpravodajskými službami. Šetřila  a předložila výslechové programy a způsoby mučení, které zřídila po útoku z 11.září Bushova administrativa a CIA.

Senátorka Dianne Feinsteinová není první, která mluví o odchodu Donalda Trumpa z Bílého domu. Filmař Michael Moore, který předpověděl zvolení Donald Trump, tak předpověděl i jeho odchod. Zatím  Richard Nixon je jediným prezidentem v historii Spojených států, který  odstoupil kvůli skandálu Watergate.

(rp,prvnizpravy.cz,quest-france,foto:arch.)
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.