Áno, hybridná vojna prebieha. Ale medzi deep state a Ruskom…. a pri slovách ako má Ondrejcsák aspoň vidieť komu ruky bozkáva a ktorým smerom vykonáva svoj koníček s názvom ritný alpinizmus….

Slovenský státní tajemník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák na svém Facebooku zveřejnil ilustraci společnosti Globsec, která uvádí konkrétní prvky pojmu hybridní válka. Tento pojem Ondrejcsák a podobní proameričtí aktivisté používají v souvislosti s Ruskem, většinou ale už není vysvětleno, co termínem hybridní válka myslí.

[wp_ad_camp_2]

Ondrejcsák v úterý na svém Facebooku zveřejnil příspěvek, ve kterém na začátku uvádí, že na Ministerstvu obrany SR proběhla vynikající a velmi hodnotná diskuze o hybridních hrozbách, které se zúčastnil expert Daniel Mila z Globsec.

„Slovensko se nachází v epicentru hybridních aktivit, které znamenají stejnou hrozbu jako klasické vojenské hrozby. Hybrid není módní pojem, ale realita dnešních dnů. V odborných diskuzích v mé kanceláři budeme nadále pokračovat, abychom rozvíjením odbornosti uměli přijmout rozhodnutí, která přijmou k bezpečnosti Slovenska,“ píše státní tajemník.

Celý příspěvek slovenského politika je doplněn obrázkem, kde je pojem hybridní válka rozdělen na „menší“ pojmy, mezi kterými je například energetická politika, aktivity tajných služeb, informační operace, kybernetické útoky a další.

Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.