….. je až zarážející, že napíší článek po použití jednoho prášku s pokusem o odstranění coronaviru, jako o vítězství. Málokdo totiž ví::::

13:54

Prášky na údajné „LÉČENÍ HIV“ jsou tak brutální, že ihned po podání prvního prášku, se odstraní absolutně imunita lidského těla. POZOR!!!!! Je to nenávratné. Imunita je navždy eliminována. Lidé s údajným HIV virem právě umírají na totální selhání imunitního systému. Přesně na vedlejší účinek tohoto „LÉKU“!!!!!  No tak si ho určitě pořiďte a preventivně si ho dejte páni lékaři a politici.

Mimo jiné prášek má trefný název:  oseltamivir neboli dekódováno:  osel tam i vir  (no tak když je někdo osel, zemře i na ten vir)

Poslední dobou se objevují naprosto nechutné články v médiích. Prvně jsou nakaženi milióny lidí, pak jen pár tisíc. Jak médiím může ještě někdo věřit. Sami lek-aři a jiní od porníci tvrdí, že musejí být udělány POKUSY na tisících lidech, které někdy trvají roky, aby se prokázal ten či onen účinek. A najednou to neplatí. Za 48 hodin už mají výsledky a začnou na běžícím pásu rozdávat to co právě lidem bude nejvíce škodit. Ano takto mohou udělat masovou epidemii…..

Podívejte a zvažte, jak si veškerá média odporují a sami věTci protiřečí…..

Přečtěte si a posuďte sami. Ani nebudu článek zde otiskovat…..

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/na-koronavirus-zabraly-leky-na-aids-40312092?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=292342&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.