…..ke konci časů lidstva se budou dít zajímavé děje. A dějí se. Pilot letu MH370 byl objeven na Thajwanu, je zmatený a ztratil paměť.  Kapitána Zaharie Ahmada Shaha převezli do Adventistické nemocnice v Taipei vesničané, kteří tvrdí, že nalezli muže ležícího v bezvědomí na břehu řeky Tanghui. Pochybuji, že lidem řeknou pravdu, zase to budou jen samé lži. Nebo si myslíte že je to HOAX????

[wp_ad_camp_1]

19:27

Zmatený pilot MH370 se objevil na Tchaj-wanu, tedy dva roky po zmizení letadla

Napsal Svět kolem nás

Do dnešního dne nikdo opravdu neví, co se stalo s letounem nebo pasažéry letu Malaysia Airlines MH370, který zmizel v březnu 2013, avšak jedna věc vyšetřovatele ohromila, jak se jeho údajný pilot záhadně zase v pondělí znovu objevil v Tchaj-wanské nemocnici, ten trpí amnézií. Počínaje spácháním sebevraždy pilotem, přes mimozemšťany až k druhému „Asijskému bermudskému trojúhelníku“ se video níže zabývá 10 nejpopulárnějšími teoriemi o tom, co se snad mohlo s letem MH370 Malaysia Airlines stát.

10. Sebevražda pilota: Žádný důkaz až dosud nenaznačil, že by to byl pravděpodobný výsledek

9. Teroristé ho nechali havarovat v moři, ač nikdo nenašel nic věrohodného pro havárii

8. Únos do Afghánistánu – Rusové říkají, že posádka a pasažéři jsou v Afghánistánu

7. Podvod s životním pojištěním

6. To letadlo má Severní Korea jako součást krycích testů

5. Přistálo na Andamanských ostrovech

4. MH370 skryté jako jiné letadlo

3. Letadlo sestřelila US vojska

2. Asijský bermudský trojúhelník

1. Únos mimozemšťany

Ztracený údajný pilot letu MH370 Malaysia Airlines, který zmizel v březnu 2013, se v pondělí záhadně znovu objevil v nemocnici na Tchaj-wanu a trpí amnézií.

Kapitána Zaharie Ahmada Shaha převezli do Adventistické nemocnice v Taipei vesničané, kteří tvrdí, že nalezli muže ležícího v bezvědomí na břehu řeky Tanghui.

Worldnewsdailyreport.com hlásí:

Nakonec se probral 16 hodin poté, co dorazil do nemocnice, ale nemohl si vzpomenout ani na své jméno, ani jak se dostal do Taipei. Byl však díky svým otiskům prstů rychle identifikován, čímž okamžitě přilákal hodně pozornosti jak médií, tak různých asijských vlád.

Doktoři, kteří jej od jeho příchodu léčí, si myslí, že by mohl trpět regresivní amnézií způsobenou značným stresem nebo situací ohrožující život.

„Tento pacient zjevně v poslední době prodělal spoustu stresu a amnézie je pravděpodobně nevědomým sebeobranným mechanismem,“ tvrdí Dr. Syed Boon Sulong.

„Pacient je pořád velice slabý a nemocný, a jeho mozek vypadá, že blokuje přístup k některým částem jeho paměti, aby jej ochránil před utrpením, které by tyto vzpomínky vyvolaly. V tomto okamžiku je jeho zdraví příliš křehké, ale časem by si měl být schopen na všechno vzpomenout.“

Mnozí lidé doufají, že kapitán Shah bude teď schopen poskytnout odpovědi týkající Boeingu 777-200ER Malaysian Airlines, který 8. března 2014 zmizel při letu z Kuala Lumpur do Pekingu.

Přes veškeré úsilí mezinárodní komunity zůstává i 2 roky po těchto událostech osud tohoto neblaze proslulého letu nejasný. Doufejme, že se panu Shahovi jeho paměť zotaví (pokud je to skutečně on), takže bude schopen poskytnout odpovědi na mnoho otázek týkajících se 12 členů malajské posádky a 227 pasažérů z 15 zemí, kteří byli na palubě.

A zde je zdroj který to údajně vyvrací.

Zdroj: news.com

Zdroj (2)

tm: Otázka tedy zní: proč by šířili takovéto zprávy, kdyby to nebyla pravda. Komu by šíření zprávy pomohlo a co za tím opět v pozadí stojí?????

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.