Často sa ma pýtajú: Ak som vzal „vakcínu“, ako dlho budem žiť?

Položil som túto otázku môjmu priateľovi, Dr. Mylovi Canderianovi, Ph.D. (narodený Milos Iskanderianos, Korfu, Grécko, 1938), ktorý vyvinul patent na oxid grafénu na použitie ako hematologická biologická zbraň v roku 2015.

Dr. Canderian je to, čo by som nazval „genocídnym globalistom“, ktorý sa riadi desiatym odporúčaním Georgia Guidestones (Georgijské kamene), o ktorom sa veľmi zriedka hovorí a ktoré znie: „Nebuď rakovinou na Zemi; nechaj priestor prírode.“

Dr. Canderian je lekárskym pracovníkom Svetovej zdravotníckej organizácie a tiež veľmi podporuje Klausa Schwaba a „Veľký reset“, ktorý uvádza jednu svetovú digitálnu menu, ktorá je sekundárnym cieľom WHO pre rok 2022. Dr. Canderian je toho názoru, že 95% svetovej populácie sú „zbytoční jedáci“, ktorí musia byť čo najrýchlejšie eutanázovaní. „Pozrite sa na centrum Chicaga, Baltimore alebo Los Angeles a jasne uvidíte, prečo musia byť zbytoční jedáci odstavení ako besní psi.“ Vyjadril svoje pohŕdanie „infekčnými pedagógmi“, ktorí podporujú teóriu kritickej rasy, a je presvedčený, že „vakcína“ ukončí „ľudskú rakovinu na Zemi.“

[wp_ad_camp_2]

 

Dr. Canderian je horlivým zástancom slobodomurárstva, ktoré chce zbaviť svet „moru s názvom ľudstvo.“ Tak som sa spýtal Myla: „Ako môžu očkovaní s istotou vedieť, ako dlho budú žiť?“

Predstavil mi informácie, nazývané „End of Cycle Formula“. Vysvetlil, aké ľahké je to vypočítať. „Sila jednoduchosti“, povedal. „Existuje maximálny cyklus desiatich rokov od injekcie do konca cyklu,“ vysvetlil. „Je to veľmi ľahké určiť.“ Povedal, že každý hematológ to môže vidieť v priebehu niekoľkých sekúnd pod mikroskopom a ešte ľahšie pod elektrónovým mikroskopom. „Percento krvi postihnutej (alebo kontaminovanej) oxidom grafénom alebo s oxidom grafénom je reciprocitou výpočtu konca cyklu,“ povedal.

Inými slovami, „inokulovaný“ (ako nazýva kohokoľvek, kto je očkovaný Experimental Use Authorization Eugenics Depopulation Lethal Injection Bioweapon = Povolenie na experimentálne použitie – Eugenika – Depopulácia – Smrtiaca injekcia – Biologická zbraň) s 20% zhoršením oxidu grafénu v krvi, okrem akýchkoľvek iných vstupných kritérií, bude žiť 8 rokov. Niekto so 70% zhoršením oxidu grafénu nebude žiť dlhšie ako 3 roky. (o 10 rokov menej ako 70%).

Dr. Jane Ruby bola nedávno v diskusii so Stewom Petersom vo svojom podcaste a ukázala príklady toho, ako vyzerá zhoršená krv, keď je vystavená oxidu grafénu.

Oxid grafénu, pre tých, ktorí to nevedia, je súčasťou proteínov a priónov hrotov mRNA (Messenger RNA), ktoré vedú vojnu so srdcom, pľúcami, mozgom a krvou o kyslík.

Oxid grafénu je kyslíková špongia, ktorá zbavuje telo potrebného kyslíka a spôsobuje mnoho komplikácií, vrátane, ale nielen, anafylaktického šoku, toxickej zrážanlivosti krvi, smrteľnej pľúcnej paralýzy, mitochondriálnej rakoviny a endotelovej rakoviny.

Názor Dr. Myla Canderiana je veľmi rovnaký ako názor Klausa Schwaba, Billa Gatesa a generálneho riaditeľa veľkých farmaceutických spoločností: NECHAJTE ICH VŠETKÝCH ZOMRIEŤ!

Spýtal som sa Mylo, aký je účinok druhých a tretích injekcií a posilňovačov a ako to mení tabuľku „Konca cyklu.“ Mylo odpovedal: „Všetko je merateľné hematologickým testovaním. Čím viac injekcií a posilňovačov tí idioti dostanú, tým horšie bude ich krv vyzerať pod mikroskopom a čím rýchlejšie sa obrátia na hnojivo.“

Nakoniec som sa ho spýtal, ako mohlo byť spiknutie a plán zabiť toľko miliárd ľudí skupinou elít tak utajované. Jeho odpoveď bola: „Nevieš veľa o slobodomurárstve, však, Steve?“ A tu to máte.

Steven Fishman odpovedá:

„Pokiaľ viem, nie je možné odstrániť oxid grafén z krvi pomocou NAC alebo zinku, ale spýtam sa Dr. Jane Ruby. Neviem, kde boli Mylove patenty podané, ale povedal mi, že ich má Svetová zdravotnícka organizácia. Budem to ďalej skúmať, ale môžem Vás uistiť, že keď som pracoval pre Norah Cali v Nadácii Progress for Peace Foundation, naše interakcie s Mylom boli konzistentné. Ako som povedal, stretol som sa s ním vo švajčiarskom Davose.

Aj keby v krvnom riečisku bol nejaký polčas oxidu grafénu, stále by to nehovorilo o motíve („preto nás chcú naočkovať toľkokrát, koľkokrát je to možné“), čo opäť dokazuje zámer genocídnych globalistov zničiť nás všetkých. Ich úplné pohŕdanie nami je zrejmé bez ohľadu na to, koľko „variánt“ vytvoria v laboratóriu alebo koľko „posilňovačov“ ľuďom zavedú, aby nás zničili. Mylo má 83 rokov a žije veľmi pohodlne a vyslovil jednu zaujímavú poznámku: že elity (slobodomurári, Rada pre zahraničné vzťahy, Bildebergerovci a Britská kráľovská rodina atď.) a „antivaxxeri“ majú jednu vec spoločnú: Všetci budeme musieť žiť spolu po tom, čo budú všetci zbytoční jedáci mŕtvi, ak a keď prežijeme to, čo príde…

Podobného „scenára smrti“ sa obáva aj prof. Dr. Cahillová. Titul Molecular Genetics získala na Trinity College Dublin (1989) a doktorát z imunológie na Dublin City University v 1994. Bola vedúcou skupiny Protein Technology Group na Max Planck Institute for Molecular Genetics, Berlín, Nemecko (1996 – 2003). Od roku 2005 je profesorkou translačnej vedy na Lekárskej a lekárskej fakulte UCD. Jej výskumná, publikačná a patentová práca sa týka polí s vysokým obsahom bielkovín / protilátok a ich biomedicínskych aplikácií.

Preložila zuzka | Zdroj:

https://www.henrymakow.com/2021/07/how-long-do-vaccinated-have-to.html

https://t.me/wakingup1984channel/4996

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.