Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Ako technokracia využíva neviditeľných nepriateľov na strašenie sveta

Rafinovaná propaganda, sľubujúca odstrániť chudobu, vytvoriť skvelé pracovné miesta s dôstojnosťou a priniesť svetu trvalý mier, je skôr kopou konského hnoja než pretrvávajúcimi riešeniami.

Začiatkom roku 2020 som uviedol, že Veľká panika roku 2020 (rozumej, „pandémia“), je štartom coup d´état, štátneho prevratu v podaní Technokracie. Ten bol rozsahom globálny, desivo poškodil globálnu ekonomiku a na kúsky roztrhal konštrukciu spoločenského status quo.

Toto všetko bolo údajne spôsobené neviditeľným nepriateľom. A teraz sa dokázalo, že „vedci“, ktorí sú za tým, napríklad Dr. Anthony Fauci, sú podvodníci a podomoví obchodníci, ktorých veda bola zdiskreditovaná na prinajlepšom „pseudovedu“.

Covid nie je jediný podvod „elít“

Smiem vám pripomenúť, že aj globálne otepľovanie je neviditeľným nepriateľom rovnakej závažnosti?

[wp_ad_camp_2]

Skomolené a pokrivené dáta, podporujúce globálne otepľovanie, sú rovnako falošné a vymyslené ako tie o COVID-19. Kopa lží. Umelo vytvorené počítačové modely chrlia megatony kravských lajen, aby nám povedali, že všetci zomrieme, keď sa roztopia polárne čiapočky a stúpnu hladiny morí.

Varoval som tiež, že budú aj iné podvodné útoky na upevnenie globálneho technokratického prevratu.

Náhle sa objavili dve veľké, bezprostredne po sebe nasledujúce epizódy hacknutia, pre zdôraznenie potreby univerzálneho identifikačného systému a úplnej kontroly nad internetom.

Najprv bol v USA odstavený Koloniálny ropovod, čo spôsobilo na Východnom pobreží masívny nedostatok paliva. Druhou epizódou bolo hacknutie najväčšieho svetového výrobcu mäsa a zastavenie jeho výroby.

Ceny benzínu stúpajú. Nedostatok mäsa ohrozuje dostupnosť. Všetko vďaka neviditeľnému nepriateľovi (hackerom), o ktorom nám hovoria, že je nejakou temnou entitou hlbokého štátu, usilujúcou sa zničiť Ameriku.

Na chvíľu sa zastavme a pripomeňme si, že Veľkej panike roku 2020 predchádzala globálna pandemická simulácia nazvaná Udalosť 201, sponzorovaná Svetovým ekonomickým fórom (WEF). Toto je fakt, žiadna špekulácia. Udalosť 201 takmer doslovne písala scenár pandemickej reakcie. Boli pripravení a mali to pod kontrolou.

Hrozí falošný celosvetový kybernetický útok?

Tento rok v júli pokračuje Svetové ekonomické fórum (WEF) ďalšou porovnateľnou simuláciou, ktorá sa začala v roku 2020, nazvanou Kybernetický polygón.

Medzi partnermi, uvedenými na webovej stránke WEF, sú IBM, INTERPOL, ICANN (Internetová korporácia pre pridelené mená a čísla), Ericsson, tvorca vírusov Trend Micro, Accenture, AIG, Allianz, Amazon, Bank of America, BlackRock, VISA, atď.

Kybernetický polygón píše scenár globálnej reakcie na kybernetický útok vysokej závažnosti:

Pri stále sa zrýchľujúcej globálnej digitalizácii a čoraz väčšej vzájomnej prepojenosti ľudí, spoločností a krajín, je kľúčové zabezpečiť udržateľnosť celého systému každého jedného prvku zásobovacieho reťazca.

Počas technického cvičenia si budú účastníci zdokonaľovať svoje praktické zručnosti v zmierňovaní cieleného útoku na zásobovací reťazec korporátneho ekosystému v reálnom čase. (zvýraznenie textu bolo pridané)

Aká náhoda, že sa sčista-jasna objavia dva útoky na hlavné zásobovacie systémy, potenciálne postihujúce stovky milióny spotrebiteľov a riadne desiace nás ostatných.

Kto vlastne títo neviditeľní hackeri sú? Prečo ich nikto nevie chytiť pri čine?

Nuž, anonymita je súčasťou  scenára (práve tak, ako vírus ochorenia COVID-19), pretože takých, ako sú tí z WEF, príčina vôbec nezaujíma, zaujíma ich len vlastná reakcia na ňu.

Chystajú globalisti falošnú inváziu mimozemšťanov?

A teraz poďme k UFO. Zrazu sa všade hovorí o UFO. Propagandistické mašinérie bežia naplno, vláda a armáda zverejňujú pásky, nahrávky a dokumenty naznačujúce, že na planétu Zem prišli mimozemšťania.

Vedia predložiť jednu kozmickú loď alebo telo jedného mimozemšťan? Nie. A čo tak zreteľný obrázok alebo fotografiu? Nič. Ide len o ďalšieho vykúzleného neviditeľného nepriateľa k rozdúchaniu sociálnym inžinierstvom zmanipulovanej reakcie národov celého sveta.

Dňa 2. júna sa nad mimozemšťanmi a pozorovaniami UFO zamýšľal bývalý prezident Barack Obama. Noviny Daily Star (Spojené kráľovstvo) uviedli:

Barack Obama sa pustil do konverzácie o mimozemskom živote – a predpovedal, že ak sa objaví dôkaz o mimozemšťanoch, povedie to k veľkým zmenám na celej našej planéte.

Bývalý prezident USA povedal, že dôkaz o mimozemšťanoch pravdepodobne povedie k objaveniu sa nových náboženstiev, a že budú výzvy na míňanie veľkých súm peňazí na zbraňové systémy, aby sme sa vedeli brániť pred možným útokom.

Spýtali sa ho, čo sa podľa jeho názoru stane, ak sa nám podarí dokázať, že mimozemšťania skúmali Zem, no my sme neboli schopní nadviazať s nimi kontakt, alebo s nimi komunikovať.

„To je zaujímavé,“ povedal.

„Moju politiku by to vôbec nezmenilo. Pretože celá moja politika vychádza z faktu, že sme len maličké organizmy na tejto malej smietke, vznášajúcej sa uprostred vesmíru.

„Nepochybne by však okamžite nastali hádky, napríklad o tom, že potrebujeme míňať oveľa viac peňazí na zbraňové systémy, aby sme sa mohli brániť.Objavili by sa nové náboženstvá.“ (zvýraznenie textu bolo pridané)

Logo novej zložky armády USA (Space Force – vesmírne sily, sa náramne podobá logu Starfleet – hviezdna flotila zo sci-fi seriálu Star Trek.

Príliš sa nad tým nezamýšľajte. Hlavným propagandistom v otázke UFO je armáda a tá je tiež najväčším spotrebiteľom fondov daňových poplatníkov na planéte.

Prezident Eisenhower nás varoval pred vojensko-premyselným komplexom a tiež pred „technologickou elitou“. Nuž, je až bolestne zrejmé, že spojili svoje sily a majú spoločný zámer.

Známy expert na problematiku UFO Steven Greer, ktorý v tejto oblasti robil poradcu niekoľkým americkým prezidentom, na tému „falošnej invázie mimozemšťanov“ publikoval práve v týchto dňoch dokumentárny film.

Nájsť ho môžete zdarma na YouTube (v angličtine).

Záver

Takže si to zrátajme. Vzduch, ktorý dýchame, je znečistený smrtiacim vírusom, ktorý zrejme zabije milióny ľudí.

Potravinový a enegetický zásobovací reťazec je zastavený a ak predtým nezomrieme hladom, bude sa diskutovať o rozpočtoch kvôli vysokým cenám energií. Prišli votrelci z vesmíru, ale Vesmírne sily USA nás zachránia, ak im dáme dosť peňazí a kontroly.

A9

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře