Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu
  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA
  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

 • Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu
  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

Alarmující dopis zdravotní sestry z Německa. Situace je neudržitelná …

Došlo e-mailem od paní MK s prosbou o zveřejnění.

Takže najednou velký OBRAT, naši lékaři a sestry, se vracejí z Německa zpátky do České republiky, jelikož nezvládají situace v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, syfilis, žloutenku typu C a otevřenou Tuberkulózu..

TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE … svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici. Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách už nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata, zvláště z Afriky, nepůjdeme. Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí migranty vodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným výstupům, zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: „Tak si je zde vylečte sami.“ Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží?! Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Do teď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let na
prosto zbídačelé a zanedbané.

Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží, ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, vše chtějí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás. Oni totiž, když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den, je to jen otázka času.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V nemocnici v Porýní napadli nožema imigranti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce.. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán. Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Coby se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem!? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou syfilitickou moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k soudu. U těchto lidí se zatím nic neděje. A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích?

Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce „vítaní na nádražích.“ Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy s imigrantama, ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku, a bez zdravotního personálu. Doufám, že ta pakáž se nedostane k nám!!!!

—–

Doufám, že si to přečtou také ti idioti z českých neziskovek, co si udělali z nelegální migrace byznys. Ale jim to je asi jedno, jim jde hlavně o peníze. A možná jsou sami hlupáci, protože prostě nepochopí, že blbý negramotný negr z Afriky, co má IQ tykve, nikdy pracovat nebude. Oni i někteří sluníčkáři z neziskovek také pracovat nebudou.

Doufám, že i zaslepenci konečně pochopí, že to celé je řízená invaze naplánovaná globální prediktorem a realizovaná jeho poskoky, jako např. Soros (resp. skupina využívající stále jeho jméno ke svému krytí), Merkelová (dcera zločince Hitlera), Macron de Rothschild a další! GP řekl, že Germáni jsou problém a musí být zničeni. Takže GP a poskoci jedou dle plánu. V diskuzích občas čtu, že to je karma a Němcům se vrací to, co způsobil Hitler. No já si to opravdu nemyslím. A pokud se něco velkého nestane a my nezačneme dělat opatření proti této řízené invazi, tak na řadě po Germánech jsme my Slované, silné národy, které jsou trnem v oku mocných. Vyzývám tedy všechny Slovany a Germány, postavme se proti hordě nezvaných nájezdníků a vrahů!

t.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
27 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře