Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Kriminalisté prohledávají sídlo Deutsche Bank ve Frankfurtu nad Mohanem
    Kriminalisté prohledávají sídlo Deutsche Bank ve Frankfurtu nad Mohanem

    Kriminalisté prohledávají sídlo Deutsche Bank ve Frankfurtu nad Mohanem

  • Sídlo největší curyšské zednářské lóže vyhořelo
    Sídlo největší curyšské zednářské lóže vyhořelo

    Sídlo největší curyšské zednářské lóže vyhořelo

  • Španělsko se zbláznilo. Legalizuje 500 000 migrantů bez dokladů
    Španělsko se zbláznilo. Legalizuje 500 000 migrantů bez dokladů

    Španělsko se zbláznilo. Legalizuje 500 000 migrantů bez dokladů

  • Čínská iniciativa „Belt and Road“ zaznamenala nárůst kontraktů o 75 procent
    Čínská iniciativa „Belt and Road“ zaznamenala nárůst kontraktů o 75 procent

    Čínská iniciativa „Belt and Road“ zaznamenala nárůst kontraktů o 75 procent

Související zprávy

  • Došlo k zásadní změně moci, protože skutečný Trump se vrací a vyhlašuje válku Rockefellerům
    Došlo k zásadní změně moci, protože skutečný Trump se vrací a vyhlašuje válku Rockefellerům

    Došlo k zásadní změně moci, protože skutečný Trump se vrací a vyhlašuje válku Rockefellerům

  • Další potvrzení toho, že chemtrails nejsou konspirační teorie
    Další potvrzení toho, že chemtrails nejsou konspirační teorie

    Další potvrzení toho, že chemtrails nejsou konspirační teorie

  • Hrozil letadlu Air Force One prezidenta Trumpa bombový útok?
    Hrozil letadlu Air Force One prezidenta Trumpa bombový útok?

    Hrozil letadlu Air Force One prezidenta Trumpa bombový útok?

  • „Trump“ možná brzy uprchne do Dubaje, protože se kolem něj stahuje síť
    „Trump“ možná brzy uprchne do Dubaje, protože se kolem něj stahuje síť

    „Trump“ možná brzy uprchne do Dubaje, protože se kolem něj stahuje síť

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Americké biolaboratoře na Ukrajině: Co v nich Rusko najde?

Zdá se, že ruská vojenská operace na Ukrajině probíhá velmi dobře. První zprávy je samozřejmě třeba brát s rezervou. Vyvstává však otázka, co Rusové na Ukrajině najdou.

Zprávy z prvního dne ruské vojenské operace na Ukrajině ukazují, že ukrajinská armáda nemá příliš možností, jak ruským silám čelit. Ukrajinská armáda byla silně vyzbrojena NATO, ale vzhledem k tomu, že většina ukrajinských vojáků byla odvedena do služby proti své vůli, zdá se, že jejich bojový duch je rozhodně nízký. Na mnoha místech se uvádí, že ruská armáda na hranicích nenarazila na žádný odpor a ukrajinské ozbrojené síly jí doslova zamávaly.

V místech bojů ukrajinští vojáci mávali bílými vlajkami. Neplatí to všude, ale zdá se, že se to děje velmi často. Zejména tzv. dobrovolnické prapory, složené z dobrovolných ukrajinských nacionalistů, však pravděpodobně kladou tvrdý odpor.

Rusko uvádí, že na Ukrajině již není funkční vojenské letiště a že v prvních hodinách bylo zničeno mnoho zbraní, zejména protivzdušné obrany a dělostřelectva. Bylo také hlášeno sestřelení několika bezpilotních letounů Bayraktar turecké výroby. CNN natočila ruské vojáky, kteří údajně obsadili kyjevské letiště.

To by dávalo smysl, protože Rusko oznámilo, že jedním z cílů vojenské operace je denacifikace Ukrajiny. Obsazení civilních letišť má zřejmě omezit možnost útěku odpovědných osob na Ukrajině.

Laboratoře USA pro výrobu biologických zbraní na Ukrajině

Často jsem informoval o tom, že USA, konkrétně Pentagon, provozuje na Ukrajině několik laboratoří na výrobu biologických zbraní. Naposledy jsem o tom informoval 27. ledna. USA vždy odmítaly mezinárodní inspekce svých laboratoří, takže nikdo neví, co se v nich zkoumá. Lze však předpokládat, že ruské speciální síly se na tyto laboratoře v nejbližších dnech podívají blíže.

A to se zdá být velká šance. Na Twitteru byl o tom zveřejněn tweet a uživatel byl okamžitě zablokován. Nebudu se zabývat obsahem tweetu, který lze stále najít v internetovém archivu.

Jde mi o to, že Twitter tak rychle smazal tweet a jeho autora jen za to, že poukázal na to, že na Ukrajině jsou americké laboratoře na výrobu biologických zbraní a že to vypadá, že jejich dopadení je jedním z důležitých cílů ruské vojenské operace.

Koho ještě Rusko hledá na Ukrajině

Ruský prezident Putin v pondělním projevu k národu řekl následující slova o tragédii v Oděse z května 2014, při níž radikální stoupenci Majdanu upálili téměř 50 lidí a která nebyla na Ukrajině nikdy vyřešena:

„Zločinci, kteří toto zvěrstvo spáchali, nebyli potrestáni a nikdo po nich nepátrá. Známe však jejich jména a uděláme vše pro to, abychom je potrestali, našli a postavili před soud.“

Vzhledem k tomu, že k Oděse míří také ruská armáda, někteří lidé tam mohou být nyní velmi nervózní a snažit se město rychle opustit.

Totéž platí pro radikální neonacisty, kteří jsou u moci na Ukrajině. V ruské televizi ruští představitelé říkají, že chtějí pohnat k odpovědnosti i ty, kteří jsou zodpovědní za jiné zločiny, například v Donbasu.

Zdroj

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.